|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
15.1.2007 20:00:26   
citrončica
Ja, 7.dan, 8.1.sem imela ET.
Počutim se čisto O.K.,nič posebnega, le vsaketoliko imam občutek, da me zbode v jajčniku- enem ali drugem.
Saj sem prišla iz shopinga brez testauser posted image ,
bom zdržala, vsaj do konca tedna, mogoče pa do 22.ko imam test krvi.....
LP

(odgovor članu Elysabeth)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
15.1.2007 21:18:02   
sayuri
Punce, se vam lahko pridružim? user posted image
Bom sodila med tiste, ki boste imele ICSI. Malce vas prebiram in sem za vsako posebej, ki ji uspe, vesela user posted image .

Do pred kratkim sem močno verjela, da nama bo z možem tudi v drugo uspelo po naravni poti. Pa po 2 letih in pol ni še nič.user posted image No, ravno v soboto pa sva dobila od dr. Reša domov izvide in priporočilo za oploditev z biomedicinsko pomočjo - ICSI metodo.
Sicer sva šele na začetku poti. Niti na seznamu še nisva, vseeno pa se mi kar nekako zdi, da sodim med vas.user posted image  
V začetku februarja imava posvet pri mojem ginekologu - potem bomo pa videli, kaj sledi naprej.
Vsekakor - berem vas redno in držim držim pesti za vse. user posted image

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
15.1.2007 22:57:52   
citrončica
Sayuri, dobrodošla!!user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
16.1.2007 8:57:49   
čiška
Samo,da vam javim-nobeden se ni oplodil!Ful me je prizadelo!lp

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
16.1.2007 9:01:23   
citrončica
Čiška, sočustvujem,user posted image
danes se malo crkljaj, jurti pa že razmišljaj o novem krogu-
saj veš, da edino upanje za naprej potolaži!
Pravijo, da je vsaka stvar za nekaj dobra!!!user posted image user posted image


(odgovor članu čiška)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
16.1.2007 9:48:40   
Saša27
Čiška tudi meni je zelo žal, sem držala pesti za tvoje pikice.user posted image

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
16.1.2007 10:35:10   
Elysabeth
Čiška, tudi meni je žal user posted image  da se ni noben zarodek oplodil in zares sočustvujem s teboj. Zjoči se in daj vse iz sebe, boš videla to te bo okrepilo. Potem pa pogumno naprej v nove boje!


(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
16.1.2007 10:43:26   
Bety upa
Pozdravljene!

Zopet sem med vami.....in malo drugačen nick....namreč, 3.postopek ICSi in zamrznjenčki novembra 2006 je končal s SS....tako sem bila na tleh, da sem računalnik čisto ugasnila....

In ta mesec smo začeli nov postopek ICSi....V soboto prva špika Dipherelina in čakamo M, da začnemo s Menopurjem.....

Za vse, ki čakate držim pesti, da zagledate user posted image . Čiška...žal mi je...user posted image

Druge, pa tečete z mano....Srečno vsem!!!

LP

(odgovor članu Elysabeth)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
16.1.2007 12:22:09   
anabanana
Punce, Merlo je dal blagoslov tudi zameuser posted image user posted image user posted image

V februarju imam še eno kontrolo (da vidi, če je stanje stabilno) in z marčevsko M gremo v akcijo k Rešu  - tako, da če bo vse prav bom marčevka/aprilka (aprilčevkauser posted image ). Šla bom pa v spontani postopek oz. mogoče s pomočjo majhne doze klomifena saj je moj preostali jajčnik švoh in si ga ne upajo preveč stimulirati.

Pol imaš samo en jajček oz. s pomočjo klomifena mogoče dva al kako? To pa ni preveč spodbudno a ne?


_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
16.1.2007 13:14:49   
Crnitulipan
Čiška tudi meni je žal, da je narava tako naredila...

Ne obupaj! Prišel bo dan, ko bodo celice take kvalitete, da se bodo oplodile in tudi obdržale. Verjemi. Za vsako od nas pride ta čas. Samo poskušat je treba, znova in znova...
Pazi nase,
Čarna

(odgovor članu čiška)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
16.1.2007 14:26:24   
pikovit
Čiška user posted image  zelo mi je žal da je prišlo do tega.Tudi jaz sem bila na tem pred 2 meseci.Izjoči se to je meni pomagalo.Želim ti da se boš čimpreje pobrala in da bova šli morda naslednji krog skupaj.Držim pesti.Le pogumno naprej.user posted image

Pikovit

(odgovor članu čiška)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
16.1.2007 14:43:42   
nenna




Čao punce,
No vam sporočam,da sem bila včaraj pri dr Rešu in začnem v četrtek
z dolgim postopkom in sicer sprej Suprefact in drugi dan M s Menogonom.Kakšne imate vi izkušnje s tem zdravilom,kakšni so stranski učinki.Pa mal mi je čudno to,da se glih sprej daje v nos.Kako to?A niso tudi inekcije Suprefact?Sicer sem pa ful veselauser posted image ,da se je začelo zares,pa to,da je moj dragi pristal za ta postopek,ker sem mela kar malo težav z njim,da sem ga prepričala.
Ker sem čista začetnica vas bom morala še kdaj vprašati za kako informaicijo.za vse nas držim pestiuser posted image .Lep dan še naprej



(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
16.1.2007 15:01:54   
Anonimen
Nenna ne sekiraj se. Reš uporablja sprej,  v lj gk pa se uporabljajo inekcije. Oboje ima enak učinek, zato ne boš prikrajšana za nič, edino luknjic od inekcij boš imela manj. Zdaj pa si predstavljaj, da bi imela vsak dan od 22 cikla pa do punkcije eno inekcijo. Hvala bogu za sprejuser posted image user posted image . Kar pogumno naprej

Čiška user posted image user posted image user posted image user posted image zjoči se, pomaga
Ješa, buškica vama pa čestitke za user posted image
vsem ostalim, ki ste v postopku pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nenna)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
16.1.2007 16:21:04   
Elysabeth
Ojla punce!

Ne vem kaj mi je danes, prov dolgčas mi je. Verjetno je razlog v jutrijšnjem ET (upam, da bo kaj zarodkovuser posted image )
Kje ste Pika in Neža? Ste že začele z novimi dozami injekcij?
In Crnitulipan? Danes si imela ET, kajne? Kako je šlo?

In ostale?
Za vse nove pa user posted image  in dobrodošle!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
16.1.2007 16:32:51   
Neža81
Evo mene. Jaz se učim, ker imam naslednji teden pisni del izpita za licenco zavarovalnega posrednika. Težkpo je ko sv user posted image . Prejšnji rok jih je od 600 naredlo samo 10 in če ne naredim zdaj ne morem odšret zavarovalne agencije.Naslednji rok je komaj marca in je ponovno treba plačat 80 jurjov.  Za znoret kak eni služijo. Izobraževanje in izpiti mebo prišlo 500 jurjov. Danes teden imam izpit in se moram naučit še 1300 listov .... sami zakoni user posted image user posted image user posted image .

V četrtek imam v mb ob 11 ultrazvok in dobim še ene inekcije zraven -gonal. Zdaj čakam na M. Sicer pa že imam zdaj močan rjav izcedek.

Pika pa verjetno štrika gas masko za mojga dragega, zato se verjetno ne javi. user posted image user posted image user posted image  Pika, semti omenila da mora bit rumene barve? Če nisi barve trofla - sparaj, pa ovo na novo v rumenem stilu  user posted image user posted image user posted image .

Čiška - user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Elysabeth)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
16.1.2007 17:47:04   
pika74
Joooooj čiška...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...boga...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Izjokaj bolečino... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz sem danes drugi dan Gonala...(da o Suprefactu ne govorim... pismu, tole bo treba skor do konca jematuser posted image )  24. imam pa naslednji UZ.

Včer sem pa šla kar ob 7h zvečer spat, ker me je tolk glava bolela.

Ne vem, kaj bo dons. Mogoče mi bo ratal mal dlje bit pokoncuser posted image .

Neža81...user posted image user posted image sej predn bom jest naštrikala, boš ti že user posted image . Rajš mal okn odprite user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
16.1.2007 18:04:35   
citrončica
Vidim, da ste se skoraj že vse preselile iz decemberčic semle v januarke...
ve se kar pridno špikajte, da boste na konce simpatično cedilouser posted image ,
jaz pa bom probala še ta teden zdržat, da grem v pon.na test krvi!?!user posted image
še pet dni, kako so to včasih pri vojakih šteli: brojim sitno, ne!?user posted image

Vidim, Pika, da si kar pametno naredila, da si se v štrikanje spustila, je najbrž lažje od tistih izpztov, s katerimi se muči Neža,
ja z nečim se moramo zamotit, jaz pa knjige malo berem, da mine dan!!

No pa še po vojaško: brojim sitno-5!!

Pozdravček

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
16.1.2007 18:22:58   
pika74
ja... citrončica... moram upravičit svoj avatar user posted image user posted image  ane...izpitov pa pomoje ne bom več dožvela... vsaj teh šolskih ne, razn, če jih še pri doktoratu uvedejo user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
16.1.2007 18:25:42   
nenna




OJ,
Evo že rabim vašo pomoč.user posted image .
V četrtek začnem s suprefactom sprejem pa se ne morem spomnit a mi je reku dr Reš 1x dnevno v obe nosnici al 2x.Kako ste ve uporabljale
ta sprej.Kakšen je občutek po njem.
Zakaj so pa tableti prometrin?(a sem prou napisala.
user posted image user posted image user posted image  lp



(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
16.1.2007 18:27:28   
pika74
joj za sprej pa jest ne bi vedla... ker imam inekcije... ma zihr se bo kakšna oglasla in ti povedala.


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu nenna)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
16.1.2007 19:39:18   
citrončica
Nenna, za sprej boš sigurno izvedela od sotrpink, tud jaz sem imela injekcije, drugač pa še mal po forumu pobrskaj, zihr boš kje zasledila......

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
16.1.2007 22:02:30   
Crnitulipan
Ja, Elysabeth, danes je bil ET. Sem se hudo bala, da mi povedo, da ni bilo nič od oploditve...
Trenutno zelo zadovoljnauser posted image user posted image , saj sem prišla do treh blastocist - dve so vstavili, eno pa že danes zamrznili. Jutri pa se bo videlo ali je še kaj zameznjenčkov.
Upam, da se bodo šle blastociste naprej v razvoju --- v meni....

Sicer pa iščem info kako po transferju??? Obleči rdečo barvo, jesti lignje... kot piše na sosednjem forumu Neplodnost???
Imam dober občutek, da bo; če ne, pa gremo v NOVE BOJE...

Punce SREČNO!!!
Čarna

(odgovor članu Elysabeth)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
17.1.2007 8:08:40   
Bety upa
Jaz sem se že založila z lignjami (polna skrinja)....resnično, ne lažem....Ker jih je kar 5 ostalo user posted image , ko so po ET-ju jedle lignje, ribe....Rdeče perilo je tudi pripravljeno. In trdijo, da tudi gledanje komedij ful pomaga. Vsaj prve tri dni.

Nenna!!!! Jaz bi na tvojem mestu poklicala Reša, da mi pove, kako naj si špricam superfact. Saj je on zelo prijazen in boš slišala iz prve roke informacijo.
Jaz tudi imam VELIKE probleme, kako mojega prepričati, da gremo v nov postopek. In to ni prav enostavno, če se ti žalostne zgodbe kar ponavljajo.


(odgovor članu Crnitulipan)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
17.1.2007 9:28:45   
Neža81
Jutro!

Jaz sem že spet za knjigami user posted image user posted image user posted image . Še dobro, da je na pisnem izpitu samo za obkroževat, ker drugače ne bi mogla it v torek na izpit zaradi gipsa desne roke.

Joj, kak me je danes ponoči spet glava bolela. A mislite da zaradi inekcij? Za znoret. Zdaj je to že tretji tako močan glavobol, odkar jemljem inekcije. No, jutri grem na ultrazvok in dobim še gonal za špikanje. Mimogrede, ena je rekla da ima med špikanjem rahlo krvavitev, oz. izcedek. Jaz sem to tud skoz imela, sedaj ko pa čakam po tabletkah na M, pa imam ful močen rjav izcedek. Saj ne vem, a je to M al še pride vzadaj user posted image .

Pikaaaaaaaaa,  a torej ne bo nič z gasmasko??!user posted image user posted image user posted image user posted image  ma kaj bom prezračevala, če se mi še oken gabi prijet, da bi jih odprla, ker so že cele mastne od plinov  user posted image user posted image user posted image .

Eno vprašanje - kak nekatere dodajate k sporočilom različne slikice? Razumete, kaj mislim? Jaz tega ne znam.

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
17.1.2007 9:45:05   
Neža81
Evo, pa sem dobla M... juhuuuuuuuuu kak sen jo vesela user posted image user posted image user posted image .Hm, kak mi pa bodo jutri naredli ultrazvok? Čez trebuh? Leli, ti si mi menda napisala, da se gonal začne jemati drugi dan M, torej se bom začela zt gonalom špikat jutri?



(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?