|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 138 [139] 140   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: gorenjske mamice
10.5.2011 9:58:36   
antoninap
Tira dobrodošla in čestitke za Ajdo! user posted image Iskrca te bi pa čestitke za Žigcauser posted image

(odgovor članu Tira)
Neposredna povezava do sporočila: 3451
   RE: gorenjske mamice
10.5.2011 10:09:07   
antoninap
trsica, JanciF in flik upam, da ste dobile kontakte varušk na ZS user posted image

(odgovor članu antoninap)
Neposredna povezava do sporočila: 3452
   RE: gorenjske mamice
11.5.2011 10:15:30   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: antoninap

trsica, JanciF in flik upam, da ste dobile kontakte varušk na ZS user posted image


Najlepša hvala, sem dobila.

(odgovor članu antoninap)
Neposredna povezava do sporočila: 3453
   RE: gorenjske mamice
11.5.2011 13:32:26   
trsica
tudi jaz, ja. hvala. user posted image

_____________________________

da bomo fit,
100 TREBUŠNJAKOV v rit,
pa še malo seksa,
da nam ne bo treba čokoladnega keksa.

:D

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 3454
   RE: gorenjske mamice
15.5.2011 22:42:35   
Nina33
Hoj!
Kakšno zatišje user posted image . Sem bila zihr, de tale Zofka ljudi mal za računalnik spravi, pa so zgleda otroc preveč aktivni , ker so cel dan notr zato user posted image .
Upam, de ste vse/vsi OK!



_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 3455
   RE: gorenjske mamice
19.5.2011 23:57:27   
Nina33
Čer!
Mogoče ste pa vse pozable na tole, ker ni več na prvi strani? To bo, ane user posted image . No, zdej bo. na prvi strani.
Lahko noč in lepe sanje!


_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 3456
   RE: gorenjske mamice
27.5.2011 13:57:48   
lija30
ojla!

Nina33-kako se imate kaj?Se super rihtate?

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 3457
   RE: gorenjske mamice
27.5.2011 20:34:22   
antoninap
Kaj zdaj, a je sredino kofetkanje zdaj v polnem teku ali ne? user posted image

(odgovor članu lija30)
Neposredna povezava do sporočila: 3458
   RE: gorenjske mamice
27.5.2011 23:54:11   
Nina33
Ooo, Lija! Po dolgem, dolgem času user posted image user posted image user posted image . Mi smo fajn, mal sem zaspana, drgač pa zelo fajn, pa vi?
Ima Antoninap prav, dejmo dorečt tale naš termin za kufe (user posted image ) pa se dobimo v sredo, 1.6. okoli 11-ih v Cafe Centralu (nasproti glavne cerkve v Kran). user posted image    user posted image      user posted image Kolk nas je za? Jaz sem user posted image .
Lahko noč in lepe sanje!

P.S. Lohk pa tut v torek, 31.5., bom samo z Nandetom v KR al pa v petek,3.6., okol pol enajstih, ker grem z obema malima itak na tržnico in bi mi tut sedlo user posted image . Aja, datume moram pisat že zarad sebe, sem predolgo že doma in mi je dan enak dnevu user posted image . Upam, de zdej kaj manj čudno zgledajo user posted image .


_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu antoninap)
Neposredna povezava do sporočila: 3459
   RE: gorenjske mamice
29.5.2011 20:43:46   
antoninap
Meni je načeloma vseeno kateri dan, samo da se mal naprej ve, da ne delam drugih načrtov user posted image

A katera od vas hodi na telovadbo za nosečnice in mamice z dojenčki na prostem v okviru Bušček centra?


< Sporočilo je popravil antoninap -- 29.5.2011 20:44:36 >

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 3460
   RE: gorenjske mamice
30.5.2011 23:03:48   
Nina33
Čer!
Kaj je zdej - kufe velja al ne?
Antoninap - prideš v sredo (torek, petek, lohk tut četrtek pravzaprav user posted image )?


_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu antoninap)
Neposredna povezava do sporočila: 3461
   RE: gorenjske mamice
31.5.2011 14:26:56   
DeVilla
Dan, vidim da pridno čvekate... user posted image
Naš mali junak pridno raste, v četrtek imava spet pregled, pri 4ih mesecih je imel 6,300 kg, velik pa je bil 64 cm. Me prav zanima koliko je zrastel v enem mesecu. Danes so ga tudi špiknili v prstek za kri, je bil čisto miren.
Začela sva hoditi v Kranj na telovadbo za mlade mamice. Migamo v Prešernovem gaju - tole je povezava na njihovo stran Aktivne mamice. Priporočam! user posted image

Z gosto hrano še ne hitimo, zaenkrat kraljuje korenčkov pire in banana.
Na bok se že zakotalimo večkrat na dan, na trebuhu pa pristane bolj malokrat.  Za dan mladosti smo dobili prvi zobek - enko spodaj. Se slini kot polžek občasno. Je pa ful živahen in potrpežljiv malček... user posted image



_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 3462
   RE: gorenjske mamice
31.5.2011 15:15:23   
antoninap
DeVillauser posted image za lepe novice in napredovanje malega moža. O vadbi na prostem z vozičkem razmišljam tudi jaz, ampak bom zvesta Bušček centru, ki telovadbo organizira na Brdu user posted image

Nina, jaz jutri pridem, razen če vreme ali višja sila posežeta vmes. Ti v zasebnem sporočilu pošljem telefonsko številko, pa si magari kakšen SMS zjutraj pošljemo user posted image

Ostale tudi pridete? user posted image

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 3463
   RE: gorenjske mamice
31.5.2011 23:04:18   
Nina33
Oj!
Jaz sporočam, de me jutri ne bo v Kranj na kufe - zmeri neki zafrknem, sem se pr datumih neki zakalkulirala. Lohk pa in v četrtek in v petek (vsaj tako kaže user posted image ).
DeVilla, helou! Lepo de se tko fajn rihtate user posted image . Čestitke za zobek user posted image user posted image user posted image , zgodnji, in za uvajanje GH. Mi bomo (z obojim upam user posted image ) še malo počakali. Pa čestitke "srednji" princesi user posted image user posted image user posted image .
Antoninap, dobila ZS, odgovorila tut user posted image .
Pa še eno vprašanje za one s starejšimi otroci: če ima kera avtosedež MaxiCosi Priori - kako za Boga milega dobiš dol tiste "slinčnike" (un konc blaga, ki je na pasovih za čez rame, ki je takoj slinast user posted image )? Vse ostalo znam dat dol, a ta user posted image ne gre in ne gre. Ne da bi ju dol vzela, ju pa tut ne morem oprat (no, oprat že, sprat pa zelo težko). Kakšna ideja?
Na čimprejšnje snidenje na kavici!
Lahko noč in lepe sanje!

< Sporočilo je popravil Nina33 -- 31.5.2011 23:16:38 >


_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu antoninap)
Neposredna povezava do sporočila: 3464
   RE: gorenjske mamice
1.6.2011 13:38:32   
lija30
Nina33       tud mi smo supet, pri 7 mesecih pa še mal imamo že dva zobka (spodaj), obračamo in kotalimo se na vse smeri.Že ful lepo sam sedi na tleh. Gosto hrano pridno jemo, je vse kar mu dan.Danes sem mu dala špinačo, pa sem mu jo kar na navadnem mleku naredila, zaeknrat nč reakcije na mleko ne kaže.
Ponoči pridno pančka.Obdobje, ko se ni hotel voziti v vozku in se je jokal je minilo.Tako,da sedaj spet uživava na sprehodu. Tud v hribe smo že šli z nahrbtnikom:)))))))user posted image



(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 3465
   RE: gorenjske mamice
1.6.2011 14:08:31   
PapuaNG
Pozdravljene, se opravičujem, ker (spet) vdiram v vašo temo, a malo pomagam mojemu, ki dela castinge za reklame....

Moj  (spet) išče dojenčke za reklamo, tokrat se iščejo dojenčki, stari do 5 mesecev. Gre se za reklamo za evropsko kampanjo proti kajenju, plačilo je 400 EUR bruto, en snemalni dan, enkrat med 18. in 23.6.2011. Seveda se na snemanju prilagaja dojenčku. Casting poteka že jutri, 02.06.2011, med 9-14. uro, v prostorih Nora produkcijska hiša, Idrijska ulica 16, Ljubljana (na Viču). Če katera mamica (ali očka seveda!), ki bi se rada udeležila castinga, ne more priti jutri, naj sliko dojenčka + kontakt (ime, priimek (mamice in dojenčka), telefon!, starost dojenčka) pošlje na blaz.taljan@gmail.com, saj bo najverjetneje naslednji teden še en cast. Torej, če ste/poznate kakšne bolj novopečene mamice, ki bi jih zanimalo snemanje reklame, jim prosim posredujte tole sporočilo. Tenk ju :)

(odgovor članu lija30)
Neposredna povezava do sporočila: 3466
   RE: gorenjske mamice
11.6.2011 23:14:49   
Nina33
Oj!
Lija, super se rihtata user posted image user posted image user posted image .
Tale tema je pa čist po Gorenjsko zahirana user posted image . A se gremo (spet) za kakšno kavo ment? Jaz bi z veseljem se dobila na kakšni, samo ne upam več neki "provocirat", de nam poj spet zabluzla user posted image .
Lahko noč in lepe sanje!


_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu lija30)
Neposredna povezava do sporočila: 3467
   RE: gorenjske mamice
26.6.2011 14:22:35   
Tira
Ojla!

Vidim, da ste se za kavo menile vmes.... Torej jz sem za, da se malo spoznamo in poklepetamo. Če niste že vse nekje na morju, se lahko kaj dobimo.

Naša punčka je ful pridna, skoraj ne vemo da jo imamo user posted image No, saj imamo s večjim več dela user posted image

Upam, da se nam uspe kaj dobituser posted image

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 3468
   RE: gorenjske mamice
27.6.2011 10:14:46   
iskrca
hej,
jst sem tud za kavo, da vas končno mal spoznam. A je kakšna ta teden za? user posted image

_____________________________

30.1.2009 naju je razveselila najina sončica
29.4.2011 pa nas je osrečil še en sonček

(odgovor članu Tira)
Neposredna povezava do sporočila: 3469
   RE: gorenjske mamice
27.6.2011 16:22:51   
antoninap
Jaz sem se prejšnjo sredo s trsico in Nino dobila in z veseljem spoznam še druge user posted image  

(odgovor članu iskrca)
Neposredna povezava do sporočila: 3470
   RE: gorenjske mamice
27.6.2011 21:12:50   
iskrca
a to imate kar že določene srede pa lokacijo ali se sproti zmenite? No, če je kera za kavo jutr al pa v sredo, kjerkoli v centru ali pa kak Gibigib, mi sporočte, bi vas z veseljem spoznala. Konec tedna bo pa že spet čudno vremeuser posted image

_____________________________

30.1.2009 naju je razveselila najina sončica
29.4.2011 pa nas je osrečil še en sonček

(odgovor članu antoninap)
Neposredna povezava do sporočila: 3471
   RE: gorenjske mamice
28.6.2011 22:31:26   
Nina33
Oj!
Na kavici se lahko kaj dobimo jutri ja, upam, de ne bom spet zaružila user posted image . Načeloma smo okoli deset_ih v Kranju poj pa... user posted image
Iskrca, imaš ZS.

Lahko noč in lepe sanje!

P.S.
Se tako "neuradno" dobimo okoli pol enajstih v kafiču pred cerkvijo? De lahko vse pridete (Lija npr., pa Tira bi tut kavico berem user posted image ).


< Sporočilo je popravil Nina33 -- 28.6.2011 22:43:00 >


_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu iskrca)
Neposredna povezava do sporočila: 3472
   RE: gorenjske mamice
29.6.2011 9:58:58   
Nina33
Oj!
Seveda mene ne bo - kaj sem pa mislila user posted image . To pot so krive počitnice in posledično zreduciran vozni red busa. Pa drugič!
Lp, Nina


_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 3473
   RE: gorenjske mamice
29.6.2011 21:56:00   
iskrca
no sej na koncu se je tud men vse na glavo obrnilo. Tamala je neki čudna, čez vikend se je očitno mal prehladila in je dans ostala doma...pol pa itak akcija 100km/huser posted image

pa drug teden kaka kava, če ne greste še na dopust

Nina ZS

_____________________________

30.1.2009 naju je razveselila najina sončica
29.4.2011 pa nas je osrečil še en sonček

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 3474
   RE: gorenjske mamice
3.7.2011 21:46:09   
Janci F
Lepo pozdravljene mamice,

že nekaj časa se nisem javila, ker sem po pravici povedano kar zelo zaposlena.

Naša Eva je pravi sonček, cele dneve se smeji in pridno obrača iz hrbta na trebuh. Zelo uživam, ko vidim kako super se ujemata z bratcem.

Letos smo imeli planiran 3 tedenski dopust, vendar kot kaže ga bomo morali skrajšati, saj mi je končno uspelo realizirati mojo veliko željo, ki pa mi vzame kar veliko časa. Ko sem zanosila s prvim otrokom in začeli spremljati ponudbo vrtcev v Kranju in zasedenost sem prišla do zaključka, da želim mojemu otroku ponuditi nekaj drugega, predvsem pa me je zelo skrbelo komu naj dam otroka v varstvo, če slučajno ne dobim prostora v vrtcu. In tako smo dobri dve leti razmišljali in izboljševali idejo in sedaj je padla odločitec, da nastane varstvo Pri Dobri teti.


(odgovor članu iskrca)
Neposredna povezava do sporočila: 3475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  136 137 138 [139] 140   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 138 [139] 140   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?