|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prvi čevlji - še kje razen ciciban??
8.5.2007 19:05:52   
pinki3
Meni je fizioterapevtka rekla, da morajo imeti ceveljci mocno oporo zadaj, biti malo visji in imeti dobro gibljiv podplat - firma pa ni pomembna.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: prvi čevlji - še kje razen ciciban??
8.5.2007 19:28:16   
Primoza
No glede na to, da je avtor linka o čevljih, ki sem ga priložil zgoraj prof. dr. Vane Antolič, ortoped, višji svetnik se mora verjetno tudi kak fizioterapevt kaj naučiti od njega.


http://izum.izum.si/bibliografije/Y20070508192623-11291.html

(odgovor članu pinki3)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: prvi čevlji - še kje razen ciciban??
8.5.2007 22:37:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojčika

Mi smo tudi kupili cicibanove copatke, pa jih sploh ni marala, po sem pa naročila te čeveljce, ki po prebranem zgoraj izpolnjujejo vse pogoje, so totalno mehki, široki, ravni znotraj, mala jih ima zelo rada, še sama pokaže, da bi jih obula in res lepo hodi v njih.

http://www.svetobutve.si/trgovina/artikel/31584

Cena pa je proti cicibankam tudi krasna, kliknite na fotko, se poveča in pokaže v dveh pogledih

No, točno te smo mi kupili in so super!

(odgovor članu mojčika)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: prvi čevlji - še kje razen ciciban??
8.5.2007 22:41:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bejba

Splišni, v katerem Merkurju, a na Rudniku? Bi šla pogledat, so meni tudi všeč.


V Kranju, ampak saj jih imajo najbrž v vseh Kopitarnah v Merkurjevih centrih.

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




15.10.


Ime za punčko

Tia (33%)

Lia (11%)

Ema (56%)


Število vseh glasov: 397

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!