|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SEM
28.8.2008 18:12:57   
gloria
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: SEM
28.8.2008 18:26:48   
lučka 25
user posted image  user posted image  user posted image   user posted image  user posted image  user posted image   user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: SEM
28.8.2008 19:06:46   
Rakica_80
Čestitkeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: SEM
28.8.2008 19:10:06   
skrivnost
iskrene čestitke tudi z moje strani

čuvaj svojo pikico

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: SEM
29.8.2008 9:09:06   
Anonimen
Čestitke! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu skrivnost)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: SEM
29.8.2008 9:14:00   
sonček85


Čestitke za user posted image user posted image

Se mi je pa zdelo skrajno nesramno od tvojega, da ti je rekel, da si nesposobna.user posted image Moj je prej vedno mislil da je on neploden ,nipa nikoli meni rekel da sem neplodna.A vseeno res iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: SEM
29.8.2008 11:04:02   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: upajoca

hvala vsem za čestitke in izrečene želje.
glede tablet, ki mi jih je predpisala: je rekla da naj bi sprožile user posted image in da v primeru nosečnosti to nič ne vpliva na plod in nadaljni razvoj; bom pa še v tekom tega dneva se pozanimala pri svoji g kako in kaj naprej.



user posted image user posted image
Nočem biti nesramna; ampak upam, da si le malce zmedena, ob sreči, ki jo občutiš ob novici da boš mami.
Če že 2 leti delaš na bebiju; ti pa mora bit nekaj jasno
...če si noseča; ne moreš imeti menstruacije; (izvzemimo krvavitve, ki so podobne m).
Upam, da razumeš kaj sem ti hotela povedat...Če si noseča, ti nihče ne bi hotel namerno sprožit menstruacije..user posted image ma nič mi ni jasno

vseeno čestitke

aja pa moža bi ...jao kak bi jih slišal od mene...bi krepko razmislila če bi s takim tipom želela imet otroke...


< Sporočilo je popravil kleja -- 29.8.2008 11:05:00 >

(odgovor članu upajoca)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: SEM
29.8.2008 12:05:07   
baci
user posted image user posted image user posted image user posted image čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: SEM
31.8.2008 21:07:54   
Ploha
Čestitam!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: SEM
1.9.2008 7:56:04   
Anonimen
Prvo Upajoča user posted image user posted image user posted image  za user posted image user posted image ...Četitke iz srca!!!!!!!!!1
 

Drugo: Nekatere mislite, da ste bolj medicinsko podkovane, kot zdravniki.user posted image

Dabroston je progesteron. Progesteron se izloča po ovulaciji in pomanjkanje le-tega izzove krvavitve in propadanje sluznice v maternici.
Če M predolgo zaostaja, zdravniki sklepajo, da ni prišlo do O in ni nič, kar bi sprožilo menstrualni ciklus. Zato dobiš umetni progesteron, ki ga piješ določeni čas in po ukinitvi le-tega, se pri posameznicah začne nov ciklus.

Če si pa noseča, ti pomanjkanje umetnega progesterona ne sproži M, ker ga že izloča tvoje rumeno telesce in s tem podpira nosečnost.

TO JE ODGOVOR TUDI VSEM TISTIM; KI TRDIJO; DA DOBIŠ M TUDI BREZ O!!!!!

(odgovor članu GITA14)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: SEM
1.9.2008 8:18:06   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen



TO JE ODGOVOR TUDI VSEM TISTIM; KI TRDIJO; DA DOBIŠ M TUDI BREZ O!!!!!


Zakaj pa ne?user posted image


Pa čestitke novi mamici...pa možeka v red spravi!!! Nikoli se ne ve kaj njega čaka.

Veliko sreče!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: SEM
1.9.2008 11:27:03   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Prvo Upajoča user posted image user posted image user posted image  za user posted image user posted image ...Četitke iz srca!!!!!!!!!1
 

Drugo: Nekatere mislite, da ste bolj medicinsko podkovane, kot zdravniki.user posted image

Dabroston je progesteron. Progesteron se izloča po ovulaciji in pomanjkanje le-tega izzove krvavitve in propadanje sluznice v maternici.
Če M predolgo zaostaja, zdravniki sklepajo, da ni prišlo do O in ni nič, kar bi sprožilo menstrualni ciklus. Zato dobiš umetni progesteron, ki ga piješ določeni čas in po ukinitvi le-tega, se pri posameznicah začne nov ciklus.

Če si pa noseča, ti pomanjkanje umetnega progesterona ne sproži M, ker ga že izloča tvoje rumeno telesce in s tem podpira nosečnost.

TO JE ODGOVOR TUDI VSEM TISTIM; KI TRDIJO; DA DOBIŠ M TUDI BREZ O!!!!!


In za to moraš biti anonimna?

in v tej temi nisem nikjer zasledila, da kdo trdi to o M in O.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: SEM
3.9.2008 12:32:25   
vita80
user posted image user posted image user posted image user posted image Iskrene čestitke!!!!! Naj se vse dobro izteče!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko pride ljubezen,
te poboža z drobnimi ročicami, te zasuje z
mnogoterimi spomini
in ti postavlja čudovita vprašanja,
ki nimajo odgovora.

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: SEM
3.9.2008 12:44:02   
mirabela
ČESTITKEEEEEEEEE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Uršula*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?