|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 5
26.10.2008 22:04:45   
Pandica
A je katera gledala danes As ti tut not padu? Joj, kak sem se nasmejala kot že dolgo ne... user posted image  user posted image  user posted image Jurij in Lado sta res pravi faci, pa še dost so govorili o dojenčkih, ker je bil gost Marko Potrč, ki bo tut postal ati pa so se šalili na njegov račun user posted image  

Zdaj pa si še grem dol nekaj vzet za jest in še vas pol pridem prečekirat user posted image
No, upam, da nebo kakega alarma zmes


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2726
   RE: Desetke007 part 5
26.10.2008 22:16:57   
Alina_alin
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

alina-alin, na morju smo primerjali našega 3 leta starega Anžeta (pa ni majhen za svojo starost) s sosedovim 2 letnikom ... bila sta enako visoka!, s tem da je sosedov zihr močnejši (pa ne debel, ampak pač bolj konkreten)! Ima pa sosedov ful visoka starša pa še ogromno mesa poje user posted image


Tjaški zgleda meso ne koristi. Ker ga ima resnično zelo rada, odkar je začela jest. In ga poje veliko. Hrane nasploh ne jev tako velikih porcijah, kot jih je prvorojenka, ampak jaz sem presrečna, da je končno nama zlaufalo in je. Ker se mi je skor že spipalo. Dopoldan sicer ona ne bi nič kaj jedla, ko odspi 1. rundo se ji odpre: in poje ful 1.kosila, nato še enkra kosilo, pa sadje- poje v kosu celo hruško - nič narezano- če pa že, pa na četrtinke. Zmiksano gh je preskočila, je hotela niti poizkusit. Na začetku je na žlico jedla edino mlečne kašice-ki jih pa zadnji mesec sploh noče več jest.

A je še kateri otrok zavrnil mlečno kašico? Hm, se sicer še dojiva -ponoči in pred večerom 1.obrok,ki ga bom počasi ukinila.  Mlečnih izdelkov pa noče drugih, flaške tudi noče.


_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2727
   RE: Desetke007 part 5
26.10.2008 22:18:37   
Alina_alin
Vedra, pa kakšne merice - še vedno niste najlažji in najmanjši.user posted image
Micla, tvoj dragi tolaži vašo princesko ponoči z mobitelom, moj jo je pa zadnjič s tv. Mah, jaz sem bila že čist skurjena, pa mi pravi, da jo bo on nosil, naj grem spat. Mu jo dam, in lepo prižge tv in mala valjda, da je dobila takoj sokolove oči. Jaz pa tigrove- ko sem pričakovala, da jo v nežni svetlobi nosi, da ji bo čimprej it za spat.
Pandica, jaz imam avtosedež za voznikom, imam pa še 2. vzratno ogledalo, s katerim vidim otroka za sabo. SEveda je en otrok pri nas za voznikom, ko imava not 2 avtosedeža. Hja, na sredini samo še jajčka manjka, ne? haha
Valči, bravo za Nino, da se je tako lepo vpeljala v vrtec. Pozdravi drugi del svoje družinice.
micla, odkupnina z masažo stopal- za tvoj model.... sem se nasmejala...
lane31, naša obvezno postane neješča, ko rastejo zobki.
sanwebdra, mislim da ne, si pa tudi želim it v Ikeo, že vsaj 1 leto nisem bila tam.


_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 2728
   RE: Desetke007 part 5
26.10.2008 22:26:20   
Pandica
Suzanamai   WB  user posted image   joj, ti pa res imaš boga reva gužvo. In držim pesti, da opraviš ozpit iz bordanja tak kot se spodobi. Eh, itak, da boš z lahko naredila tisto trojko, v to sploh ne dvomim user posted image


Mama06   imaš Lego Duplo tut od 1,5 naprej. Vem, ker sem jih jaz Zali kupila v BC. In sicer one osnovne gradnike + ploščo, v Grazu v Toysu pa še živalski vrt. Samo imajo gori full večjo izbiro Legic kot pri nam sem ugotovila.



Alina_alin   ooo, tut tebi moram že zdaj skoraj rečt WB, ko te ni blo tolko časa user posted image user posted image
Kje si te hodla, ajde hitro poročilo?
Ona slikica pa mi je full znana od nekod pa se ne moram spomnit od kje user posted image user posted image user posted image
Imam prav? Saj veš kaj mislim, ne? user posted image   Imama to neke šifre... user posted image



Sanwebdra   jaz sem ti že zadnjič odgovorila user posted image  
Če bom kaj šla v bližnji prihodnosti ( spet odvisno kako se tebi mudi ) ti javim.






_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2729
   RE: Desetke007 part 5
26.10.2008 22:26:38   
jasna
MARTIN, TEO in BRINA vse najboljše za prvo svečkouser posted image user posted image user posted image user posted image  in čestitke družinicamuser posted image

mama06, lego duplo so čisto varne. Neli je z njimi praktično od rojstvauser posted image , sedaj jih že poskuša sestavljat. Tiste dojenčkaste legice pa kar preskoči. Mi jih imamo celo vrečo pri mojih, dobili rabljene že pri prvem, pa se noben ni kaj konkretno igral z njimi.

suzanamai, user posted image  dobra si, resuser posted image . Kdo drug kot ti bi se pa kar sam tega lotiluser posted image user posted image . Ko boš imela manj gužve, bi te pocukala za ogledalouser posted image . Smo še vedno brezuser posted image

Alina, a gresa ali polente tudi ne mara? Naši zmažejo zdrob iz litra mleka, samo oni trijeuser posted image   (seveda pa s kakavomuser posted image )

< Sporočilo je popravil jasna -- 26.10.2008 22:31:13 >

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2730
   RE: Desetke007 part 5
26.10.2008 22:33:34   
Pandica
Danes sem razmišljala, da bi ( bom ) verjetno počasi dala Zalo v avtosedež. Saj 9 kg po moje že ima, sedež pa naju čaka že od konec avgusta, ker sem ga takrat kupila, ker je bil v BC v akciji. Itak vem, da bom doktorirala user posted image preden bom pogruntala kako se ga zapasa. A je težko pripet sedež ( MC priori XP imam ) v avto? Pa nea mi rečite, da naj pogledam navodila, ker sem jih danes že naštudirala pa se mi zdi misija nemogoče user posted image  user posted image  user posted image
Kaj pol, ko se navadiš pa ga verjetno menjaš na 1, 2, 3 iz enega avta v drugega, ne?
To pa sprašujem zarad tega, ker dokler nebomo še enega zica nabavli bom pač tega iz mojega avta recimo posodla moji mami, če bo šla kam z malo...
To bo samo začasna rešitev, itak, da še rabimo enega.
Kaj mi svetujete, da vzamem drugega od 9 - 36 kg kar? Da bo pol tistega imela pri mami kr do konca in basta user posted image Ker tega imam od 9 - 18 kg. Joj, sem zdaj zakomplicirala user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 2731
   RE: Desetke007 part 5
26.10.2008 22:37:22   
Pandica
Alina_alin   jaz sem dala danes za večerjo Zali zdrob. Pa mi je proti koncu, ko sem jo hranla ( po žlički ) boga reva vse pobruhala user posted image
Tak, da sem ji pol dala še samo malo zizike, da je malo podudala in zaspala user posted image


user posted image    Kako pa so kaj vaši malčki prenesli to prestavljanje ure?




_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 2732
   RE: Desetke007 part 5
26.10.2008 22:38:24   
Alina_alin
IZVIRNO SPOROČILO: jasna


Alina, a gresa ali polente tudi ne mara? Naši zmažejo zdrob iz litra mleka, samo oni trijeuser posted image   (seveda pa s kakavomuser posted image )


ravno danes je pokušala prvič gres, tudi s kakavom, pa ji ni bil kaj ekstra. Par žličk. Bomo še probali.
Polento-ja , za kosilo ji večkrat tudi z omako ponudim. Za zajtrk ji nisem. A vi poletno s čim- kakavom.
Vaši so pa jedci, ni kaj -1 liter mleka 3..uf.


_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2733
   RE: Desetke007 part 5
26.10.2008 22:43:12   
Alina_alin
Pandica, od petka do danes v Prlekiji v moji rojstni domoviniuser posted image . Sem se naspala za nazaj, za sproti , za naprej mi še ni uspelo.Sem se prvo noč zbudila po 3 urah spanja - ob 23.30 in sem bila "naspana" in ko sem odgurala do jutra, me je že bolela hrbtenica. Drugo noč je bilo že lažje. user posted image No, danes pa sem že na starih vodah in tu na prenosniku nabiram ure.user posted image -sem vas pa prebrala vse za nazaj.

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 2734
   RE: Desetke007 part 5
26.10.2008 22:44:32   
Alina_alin
Aja Pandica, pozabila odgovorit: ja, maš dober spomin, od kod fotka.

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2735
   RE: Desetke007 part 5
26.10.2008 22:45:56   
jasna
Alina, polento kar samo z mlekom, zdrob pa  običajno s pravim kakavom in sladkorjem. Ali pa kruh nadrobljen v mleko. Pa koruzne kosmiče tudi vsi trije jejo. Bi se pa rada naučila delat močnik, kot moja stara mamauser posted image .

Pandica, prestavitev ure sploh nismo opaziliuser posted image , smo se vstali zjutraj "po novem"user posted image . Avtosedež se ti bolj splača kupit 9-18 za drugi avto. Jaz tudi razmišljam, da bomo drug teden Nelči prestavili iz jajčke...

< Sporočilo je popravil jasna -- 26.10.2008 22:49:13 >

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2736
   RE: Desetke007 part 5
26.10.2008 22:49:00   
Alina_alin
IZVIRNO SPOROČILO: jasna

Alina, polento kar samo z mlekom, zdrob pa  običajno s pravim kakavom in sladkorjem. Ali pa kruh nadrobljen v mleko. Pa koruzne kosmiče tudi vsi trije jejo. Bi se pa rada naučila delat močnik, kot moja stara mamauser posted image .

joj, močnika sem jaz toliko pojedla v otroštvu- šolskih letih, se prav spomim, kako dober mi je bil. Jaz sem danes po ful letih jedla gres in mi je bil tudi njami.


_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2737
   RE: Desetke007 part 5
26.10.2008 22:50:07   
Alina_alin
IZVIRNO SPOROČILO: jasna

Alina, polento kar samo z mlekom, zdrob pa  običajno s pravim kakavom in sladkorjem. Ali pa kruh nadrobljen v mleko. Pa koruzne kosmiče tudi vsi trije jejo. Bi se pa rada naučila delat močnik, kot moja stara mamauser posted image .


če se dobro spomnim: mleko malo soliš, potem pa vkuhaš močnik ( jajca+ moka zmeša z vilco, razdrobiš s prsti). Saj je tak, a ne?


_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2738
   RE: Desetke007 part 5
26.10.2008 22:50:50   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Alina_alin

Aja Pandica, pozabila odgovorit: ja, maš dober spomin, od kod fotka.


A cd še čaka name? user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2739
   RE: Desetke007 part 5
26.10.2008 22:52:24   
jasna
Pandica, nisem dobro prebrala glede sedeža. 9-36 se meni zdi ok. Saj verjetno  ne bo za daljše vožnje.

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2740
   RE: Desetke007 part 5
26.10.2008 22:53:11   
Alina_alin
Mi smo že v avtosedežu kak mesec. In je občutno bolje. Ker prej je bila vožnja nočna mora. Razen, ko je spala. No, sedaj še jo kljub temu včasih kam peljem v lupinici, ker mi je priročno,npr, ko vem, da bo zaspala, pa da jo lahko kar odnesem ven, če je krajša pot z avtom, in lepo spi naprej v lupinici. Res pa je, da imam avto čist bezect: zadi dva sedeža namontirana, spredaj pa še lupinico v takih primerih. Tak da štopariji odpadejo user posted image

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2741
   RE: Desetke007 part 5
26.10.2008 22:53:49   
Alina_alin
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

IZVIRNO SPOROČILO: Alina_alin

Aja Pandica, pozabila odgovorit: ja, maš dober spomin, od kod fotka.


A cd še čaka name? user posted image


ja.kaj pa maček?


_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 2742
   RE: Desetke007 part 5
26.10.2008 22:54:04   
Pandica
Alina_alin   in ti misliš, da, če si v Prlekiji, da se nam ne rabiš javit? user posted image
Za cd-je pa najboljše, da si jih pošljeva po pošti user posted image , ker drugače si jih boma glih 1x drugo leto izmenjali se mi zdi, ko se tak skup spravljama user posted image user posted image user posted image
Te pa, ko sma že bili skoraj zmenjeni pa obe, Tjaška in Zala zbolita user posted image ejej


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 2743
   RE: Desetke007 part 5
26.10.2008 22:55:41   
jasna
IZVIRNO SPOROČILO: Alina_alin
če se dobro spomnim: mleko malo soliš, potem pa vkuhaš močnik ( jajca+ moka zmeša z vilco, razdrobiš s prsti). Saj je tak, a ne?




mmmm hvalauser posted image  Sem se spomnila še na ajdove žgance z mlekomuser posted image . Bom probala, če bo mladičkom všečuser posted image

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2744
   RE: Desetke007 part 5
26.10.2008 22:55:57   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: jasna

Pandica, nisem dobro prebrala glede sedeža. 9-36 se meni zdi ok. Saj verjetno  ne bo za daljše vožnje.



Ne, tega 9- 36 kg bi imela moja mami v avtu in bi bil samo za kratke fure. Jaz imam 9 - 18 kg.


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2745
   RE: Desetke007 part 5
26.10.2008 22:57:01   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Alina_alin

IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

IZVIRNO SPOROČILO: Alina_alin

Aja Pandica, pozabila odgovorit: ja, maš dober spomin, od kod fotka.


A cd še čaka name? user posted image


ja.kaj pa maček?




Še ga morem zapečt user posted image , je pa na rač. vse shranjeno user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2746
   RE: Desetke007 part 5
26.10.2008 22:57:48   
Alina_alin
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

Alina_alin   in ti misliš, da, če si v Prlekiji, da se nam ne rabiš javit? user posted image
Za cd-je pa najboljše, da si jih pošljeva po pošti user posted image , ker drugače si jih boma glih 1x drugo leto izmenjali se mi zdi, ko se tak skup spravljama user posted image user posted image user posted image
Te pa, ko sma že bili skoraj zmenjeni pa obe, Tjaška in Zala zbolita user posted image ejej


saj bi se lahko, pa se prav discipliniram, da tam ne grem na comp.  Sem pa zvečer imela kar viška cajta: sem celo Kmetijo v petek gledalauser posted image Pa sem skor zaovinkala v pisarno od mojega brata na comp.user posted image

Pošlji na zs naslov, ti pošljem.


_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 2747
   RE: Desetke007 part 5
26.10.2008 23:00:06   
Pandica
Alina_alin   a vi2 sta že v avtosedežu? Pol pa sploh ne vem kaj paničarim jaz, če se že tvoja šefica vozi v zicu user posted image  user posted image
Tak, zdaj pa pridem k tebi na kofe, po cd in še avtosedež boš mi pomagala namontirat not user posted image aja, pa še kakšne kekse lahko ponudiš, če jih ravno imaš pri bajti user posted image user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 2748
   RE: Desetke007 part 5
26.10.2008 23:00:58   
Alina_alin
Zdaj pa grem ajo ajo. MIrno nočko. Počasi se pripravljam na službeni urnik,ko bom hodila prej ajat. Upam vsaj da po večini, ker itak bom totalni zombi. Ravno danes sem obudila spomine,kak je bilo, ko sem se vrnila v službo po 1.porodniški: v pon še je šlo, tor težje, sr sem bila že čist neprespana, čet zombi, pet pa me je reševala samo še misel, da je petek. user posted image Se prav spomnim, da so se mi do konca tedna baterije spraznile (nenaspanost akumulirala), čez vikend pa malo nafilale.

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2749
   RE: Desetke007 part 5
26.10.2008 23:01:09   
VANILI
čer mamčcie
ooooh zeeeeh
kok sem jaz zaspana.

rd je uspel, tota tudi, je bila bol okusna kot je zgledala, tak oda sem  sama pri sebi dobila zeleno luč - kaj, ego mi je zrasel in od zdaj naprej jaz delam torte :)

teo je bil cel dan priden, se smejal, bil adovoljen, radoveden, spal malo, zato pa ga je zvečer že ob pol9 zmanjkalo.

darila: moja2 sta mu kupila tak lesen zaboj, na vrhu je tapiciran pokrov, da lahko na njem sedi, noter pa lesene didaktične igre_ puzzle, domine, en tak pladenjček z valji in kladicem, s katerim jih noter tolčeš, pol ene kockice liki za sestavljat pa ena tista žičnata zadeva. ko so kuglice na žici in jih potiska na drugi konec. pol je dobil par avtomobilov v različnih izvedbah, eno cesto za sestavit, pa Živa mu je dala tisto škatlo iz Hoferja - leseno letališče. pa denar, pa za oblečt. Itak da preveč vsega.

Ma eno leto že ima, žabo mali moj.. mi pa nimamo več dojenčka, ampak  malčka!!! ampak, jaz pa bi šemela kakega dojenčka...

hvala vam za lepe želje, sem bila kar ganjena, resno.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?