|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 30+
28.2.2009 18:15:11   
Stella Rossa
user posted image
 
 
 


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
                                       
 
 


 
 
user posted image user posted image user posted image  
user posted image
user posted image Anonimen - (3. leto, 1 IVF)
user posted image T1979         -(3. leto, 4 IVF) pavza
user posted image ziva1  user posted image         -(2. leto)
user posted image nika78        -(2. leto)


 
user posted image user posted image user posted image  
user posted image
user posted image neela        -(4. leto)
user posted image Jane77      -(1. leto)
user posted image ursa30  user posted image      -(3. leto) - 20. april pregled
user posted image punčkica  user posted image  -(2. leto, 1 IVF) - april 2. IVF
user posted image crvicek      -(3. leto, user posted image )
user posted image pipika123 user posted image  -(1.leto, 1krog K)
user posted image  aqua77   user posted image    -( najstnikuser posted image ) dela na drugemuser posted image

 
 
user posted image  user posted image user posted image
user posted image
 
user posted image Hana76       -(3. leto) - junij 1. pogovor
user posted image S*  user posted image              -(1. leto) 7.krog
user posted image loremi        -(dolgo) trenutno greje user posted image  test 9.3.user posted image
user posted image buča           -(5. leto, 2 IUI, pupikauser posted image )


 
user posted image user posted image  user posted image
user posted image
user posted image JanaB        -(1. leto)
user posted image pikovit        -(8. leto)

 
 
user posted image user posted image  user posted image
user posted image
user posted image beba75   user posted image           -(3. leto, 3 IUI) - test 12.3. user posted image
user posted image prizma             -(1. leto)
user posted image Tanja55           -(1. leto)
user posted image *zabica*          -(1. leto)
user posted image piščančka user posted image
user posted image giotti               -(2. leto, user posted image ) - still hoping to be blessed only by God with no doctors around
user posted image mucomuc       -(3. leto, pupika3,5user posted image , user posted image )
user posted image natasarobi        user posted image user posted image
user posted image  tiki55               -(2.leto, pupika 5user posted image )konec marca pregled v neplodnostni
 

 
 
 
user posted image user posted image  user posted image
user posted image
user posted image pika74          -(9. leto, 5 IVF, user posted image )
user posted image citrončica     -(9. leto, 4 IVF/ICSI) - marca kliče za 5. IVF
user posted image tassi1            -(11.leto, 7 IVF/ICSI)user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
 
user posted image user posted image  user posted image
user posted image


 
user posted image  user posted image   user posted image
user posted image
user posted image  Stella Rossauser posted image  -(19. letnauser posted image ,user posted image user posted image user posted image ) -  trenutno 1. IVF(11.03. UZ)
 
 
 
user posted image user posted image  user posted image  
 user posted image
 
 
 
 
user posted image  user posted image user posted image
user posted image
user posted image lana70   user posted image        -(pubertetnikuser posted image ) - trenutno 1.IVF (11.03. prevzem zdravil)
 
 
 
 
user posted image  


user posted image user posted image user posted image


user posted image  

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: 30+
28.2.2009 20:54:31   
S*
Pa je konec delavne sobote user posted image  user posted image  user posted image . Sem tako uničena, da jo bom kar pod koutrček mahnila. Glede horoskopa, jaz sem rojena maja, torej bikec


    user posted image  

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: 30+
28.2.2009 22:19:43   
lana70
haha, mislim, da bi se moral forum imenovati BIKICE 30 plus....jst sm tud bikica user posted image ...pa v nedeljo ne delam...sm pa v kamniku, k ma moj pubertetnik tekmo....stella, lep seznamček!

L

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: 30+
1.3.2009 10:04:50   
Stella Rossa
Dobro jutro babice žabice. Se vse na sončku pasete, da ni nobene tu?? Jah eni pa mormo delat user posted image

Želim vam vsem skupaj čimveč user posted image

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: 30+
1.3.2009 10:37:00   
lana70
o stella, eni smo tudi že pokonci.....drgač pa pri nas ni sončka user posted image , je oblačno in piha. Do kdaj pa delaš?

L

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: 30+
1.3.2009 10:45:07   
Stella Rossa
IZVIRNO SPOROČILO: lana70

o stella, eni smo tudi že pokonci.....drgač pa pri nas ni sončka user posted image , je oblačno in piha. Do kdaj pa delaš?

L


O lana, lep pozdrav. Danes sem pa do enih na šihtu, pol pa en teden dopusta. Se pa ful slabo dans počutimuser posted image , tak da komaj čakam, da grem domov.

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: 30+
1.3.2009 10:55:24   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: Stella Rossa

IZVIRNO SPOROČILO: lana70

o stella, eni smo tudi že pokonci.....drgač pa pri nas ni sončka user posted image , je oblačno in piha. Do kdaj pa delaš?

L


O lana, lep pozdrav. Danes sem pa do enih na šihtu, pol pa en teden dopusta. Se pa ful slabo dans počutimuser posted image , tak da komaj čakam, da grem domov.


aj aj,......nedelja pa še na šihtu...in da se človek počuti kot predpražnik...to pa ni lepo, drž se ne

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: 30+
1.3.2009 12:02:17   
*zabica*
jest sm pa ravnokar odtekla svoj krog in se pucutim prov odlicno...kar prekipevam od energije user posted image
Pa moj dragi je medtem posesal in pospravu hisko, tko da mava zdej cel popoldne zase user posted image
Pa se dnevi O se priblizujejo, tko da bo prov fajn nedelja user posted image
Uzivajte, tebi stela pa naj hitro mine...se ena urca pa bo ...

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: 30+
1.3.2009 12:11:35   
Stella Rossa
zabica lepo se imej, komaj čakam, da odpeketam domov, ker se me res nekaj pošteno lotevauser posted image

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: 30+
2.3.2009 13:42:24   
ursa30
punce, slabo čvekamo na tej temi, smo padle na drugo stran user posted image user posted image

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: 30+
2.3.2009 17:03:40   
*zabica*
res smo slabe pa redkobesedne...jest mam ravno mal pavze zdele k je necakinja zaspala...veselo treniram in pazim tamalo, pa seveda upam do bo tudi meni cim prej dano imet svojega malcka user posted image
Lep dan se naprej...

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: 30+
2.3.2009 18:55:18   
S*
Jaz sem tudi danes pazila nečaka in me je prav namučil. Sedaj pa malo visim na RR in vidim, da nič pametnega ne dogaja. Drugače pa mi nagaja nizek pritisk in imam občutek, da bom kmalu končala pod koutrčkom.

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: 30+
2.3.2009 20:07:24   
dysan
Pozdravljene

Se vam lahk še jaz pridružim
starost 34 
sm bikica ( no ja maja bom že 35)
sm v postopku IUI-ja -test 10.03. 
mam eno sončico staro 11 let
za seboj že imam en ss(v 9 tednu) in enega angelčka v nebesih, ki pazi na nas (zgubila sm jo v 6 mesecu)

upam kot vse, da kmalu zagledamo ta plusek

< Sporočilo je popravil dysan -- 2.3.2009 20:09:49 >


_____________________________

dva koraka naprej, en nazaj.....
počasi pa le gre.....

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: 30+
2.3.2009 20:28:59   
lana70
welcome dysan,...itak da bo, enkrat mora biti!

L

(odgovor članu dysan)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: 30+
2.3.2009 20:29:49   
lana70
Ej, Stella, kako je s tabo, si preživela ali si obležala??!!

L

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: 30+
2.3.2009 20:33:57   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: lana70

welcome dysan,...itak da bo, enkrat mora biti!

L


Dobrodošla, kdor čaka dočaka, pa ni hudič, da tudi mi nekoč dočakamo...

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: 30+
3.3.2009 9:07:54   
Grethy
Se imate pa luškano tule ... pri nas pa je debata čist zamrla ... user posted image user posted image user posted image user posted image ... sploh ni več obiska na 40 + ... očitno smo res svetovne konzerve ... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: 30+
3.3.2009 9:25:55   
pikica36
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

Se imate pa luškano tule ... pri nas pa je debata čist zamrla ... user posted image user posted image user posted image user posted image ... sploh ni več obiska na 40 + ... očitno smo res svetovne konzerve ... user posted image user posted image user posted image user posted image


se strinjam user posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: 30+
3.3.2009 10:15:49   
S*
Hojla konzervice!

Sej vam vse sledimo...tako da komot čvekate tudi tukaj pri nas user posted image  user posted image  user posted image .
Jaz danes sploh ne morem delat, zjutraj je šla moja svakinja v porodnišnico, tako da sedaj čakam kaj bo štorklja prinesla, nečakinjo ali nečakauser posted image . Sem pa tako nervozna, kot da bi jaz rojevala user posted image

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: 30+
3.3.2009 10:42:09   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: S*

Hojla konzervice!

Sej vam vse sledimo...tako da komot čvekate tudi tukaj pri nas user posted image  user posted image  user posted image .
Jaz danes sploh ne morem delat, zjutraj je šla moja svakinja v porodnišnico, tako da sedaj čakam kaj bo štorklja prinesla, nečakinjo ali nečakauser posted image . Sem pa tako nervozna, kot da bi jaz rojevala user posted image



si faca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: 30+
3.3.2009 10:48:17   
giotti
Hej, punce, zakon, kako ste stilsko preobrazile seznamček user posted image Sicer mogoče ni najbolj moj okus, ko postane stvar že tako baročna, da ne vem več, kaj je bistvo, ma važno, da se zabavamo in sejemo dobro voljo. In pogled na ta seznamček gotovo razpotegne usta v širok nasmeh in to je tisto najbolj važno v življenju!
Sem se pa morala oglasit, ko sem prebrala tole od duhovite Grethy konzervice user posted image HEJ, KONZERVICE, PA KAKO VE RAČUNATE? SAJ STE VENDAR VSE 30+, TOREJ SPADATE TUDI SEM!!!!!! Ve ste sploh v extra prednosti, ker sodite kar na dva seznamčka user posted image
Alora, hitro na raport tudi tiste nad 40, da vas popredalčkamo v seznamček.

Drugače pa mene še vedno zanima, kaj počnete za svoje zdravje in ohranitev tega? Namreč, sama stavim na to pot... če bom zdravo jedla ter se veliko gibala, da bodo s tem tudi pogoji za bebico pravšnji... Torej, danes grem pretečt 5 km, včeraj zvečer pa sem plesala uro in pol. Ok, povem pa še za en grehek, torej popila eno majhno kavico z malo mleka zjutraj, ampak doza bo zdržala do jutri zjutraj. Ni tako hudo, a ne?

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: 30+
3.3.2009 10:49:33   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: S*

nečakinjo ali nečakauser posted image


zakaj pa nobena ne reče, ni važno, samo da bo zdrav(a) user posted image   Jaz napovedujem nečaka... user posted image


(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: 30+
3.3.2009 11:06:16   
*zabica*
jest sm se tud odlocla za bolj zdrav nacin zivljenja: kave ne pijem vec (mam raje zeleni caj), vec se gibam (priblizno 3x na teden 45 min teka), probam jest zdravo...mam pa eno grdo razvado in to so cigareti.Nekak nimam prave motivacije za opustitev kajenja, sem pa zdaj razmisljala o 10-dnevnem postu, upam da se mi tudi cigareti zagabijo user posted image
Pa po postu nameravam zacet z jemanjem maticnega mlecka, ki baje zelo poveca plodnost...lep dan vsem skupaj zelim user posted image

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: 30+
3.3.2009 11:16:41   
suzi74
tudi jaz se tukaj javljam
34 let
leta 2000 zvedli da ne morem imeti po naravni poti otroka
4 leta nisem znala tega sprejet
2004 -prvič poskusili-se je prijelo a sem po prvem mesecu oba ss
2005-drugič poskusili in doma nam pleše 3,5 letna zdrava punčka in za njeno sestrico ali bratca se trudimo 2leti in pol
za sabo 4 iuf+ 2x zamrznjenčki
sedaj grejem zadnjega zamrznjenčka
test imam 10 marca

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: 30+
3.3.2009 11:21:13   
suzi74
Te razumem da si vsa nervozna, jaz sem pri vseh prijateljicah bila bolj nervozna kot za samo sebe.
Želim, da se bo rodil/a zdrav/a punca/fantič in da bo tudi z mamico vse v najlepšem redu!
Srečno!

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?