|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: klomifenke 2009 :)
17.9.2009 14:53:12   
isabeaux
IZVIRNO SPOROČILO: barvar

Najprej čestitke Isabeaux user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Bova obe majčice 2010. Jaz že konkretno občutim kaj so to user posted image , pa kar naprej bi spaaalaaa user posted image . Bo že. Samo, da bo vse OK, pa bomo vse nosečniške tegobe pretrpeli.
Uživajte punce, pa dajte se malo več javljatuser posted image .



Hvala ti...ja jaz upam da slabosti ne bo....ker jih nisem nikoli imela...hehe....me pa kar neki pika ...pa utrujena sem...da ne rečem kolk me joškice bolijo....hehe

Kdaj maš rok...

Jaz 25. 5. 2010 user posted image

_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu barvar)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: klomifenke 2009 :)
18.9.2009 18:18:23   
barvar
Jaz sem bila danes na UZ in user posted image že veselo bije. PDP je 12.5.2010. Sem dobila že materinsko knjižico in opravila preiskave v laboratoriju. Samo na tehtnico me še niso dali. Boljše zame user posted image user posted image user posted image .
Lep vikend vam želim in cas pridem kaj pogledat.


_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: klomifenke 2009 :)
19.9.2009 8:57:54   
zaljubljena23
user posted image user posted image Čestitke ob uspešen pregledu barvar, predvsem za srčkauser posted image user posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: klomifenke 2009 :)
21.9.2009 11:02:30   
cmokci
daaaaan dober,

zdravo punce, malo sem brskala po netu, pa sem vas našla,
ker mi je vaša rubrika ful všeč, sem se odločila, da se še jaz zbašem v vašo družbo,
sama sem dala skoz že tri cikluse klomfija, no po dveh ciklusih klomfija sem morala na konizacijo, pa je zdej baje vse kul,
zej sm pa user posted image  čakala,k zamuja 14 dni, pa se je dons zjutri nekej pokazal,
tko da morm jutr poklicat za UZ, pol mi je pa g.naročila da naj peti dan po začetku user posted image začnem spet papcat klomfije.


lep pozdravček vsem

(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: klomifenke 2009 :)
21.9.2009 14:32:26   
isabeaux
IZVIRNO SPOROČILO: barvar

Jaz sem bila danes na UZ in user posted image že veselo bije. PDP je 12.5.2010. Sem dobila že materinsko knjižico in opravila preiskave v laboratoriju. Samo na tehtnico me še niso dali. Boljše zame user posted image user posted image user posted image .
Lep vikend vam želim in cas pridem kaj pogledat.



iiiii...čestitke...superca...huh jaz bom pa zgleda še kr čakala na pregled...saj sam upam da bo takrat vse ok...user posted image

_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu barvar)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: klomifenke 2009 :)
21.9.2009 14:33:40   
isabeaux
cmokci...upam da ti pa v tem ciklusu s kl. uspe...ti držim pestkeuser posted image user posted image

_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: klomifenke 2009 :)
23.9.2009 12:21:10   
1buba
Jaz sem pa danes dobila user posted image , sem tako žalostna. Ta mesec je še moj mož bil očitno prepričan da sva nekaj naredila- me je skoz božal po trebuhu, pa spraševal če mi že kaj zamuja... Zdaj pa to user posted image . No, pojedla bom še eno porcijo klomifena in upam da naslednji ciklus res uspe.

isabeaux: ti si mi pa za vzgled. Čestitke za nosečnost user posted image user posted image user posted image in želim da ti nosečnost mine brez nepotrebnih pretresov!

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: klomifenke 2009 :)
23.9.2009 12:57:37   
isabeaux
Hvala 1buba...saj bo uspelo...boš videla...user posted image user posted image user posted image

jaz sem ravno danes ugotovila...da je tudi ta tretji...ki upam da se obdrži...ratal na polno luno...kot prva dva...ki sta se obdržala user posted image

< Sporočilo je popravil isabeaux -- 23.9.2009 12:58:21 >


_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu 1buba)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: klomifenke 2009 :)
23.9.2009 16:26:49   
zaljubljena23
1buba, zelo mi je žal, da je tečka prišla user posted image user posted image

Isabeaux, očitno je potem nekaj na tem


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: klomifenke 2009 :)
23.9.2009 18:10:34   
isabeaux
Ja morda pa res user posted image

_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: klomifenke 2009 :)
28.9.2009 17:46:53   
spelci22
Ta mesec se vam pridružujem tudi sama....Sem prvič na Klomifenu in imam kup enih vprašanj, na katera vem, da mi boste znale odgovorit...
1. Ali štejem rjav izcedek za 1. dan user posted image   ali je 1. dan takrat ko se ulije kri?
2. Kdaj pride do O pri Klomifenu? Isto kot drugače ali kako?
3. Ali so stranski učinki pogosti?
4. Kakšna je kaj uspešnost s K?
5. Ali K spreminja ciklus?
6. Ali je nujno, da me G spremlja na UZ?


če se bom še česa spomnila vas kliknem.....

Hvaležna bom vsaki, ki mi bo pomagala do odgovorov

LP

špelči

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: klomifenke 2009 :)
28.9.2009 19:26:56   
zaljubljena23
1. Glede tega so si različna mnenja...Jaz upoštevam tudi izcedek, saj dejansko imam včasih M samo v obliki izcedka.

2. O pri klomifenu naj bi načeloma nastopila 4-10 dni po zadnji zaužiti tabletki

3. Jaz stranskih učinkov nisem imela..Poznam pa akr nekaj deklet, ki so jih imele, zato tudi priporočajo, da vzameš tableto zvečer

4.Uspešnost, spet, poznam dosti deklet, ki jim je s pomočjo klomifena uspelo..Statistično ti en znam povedati

5.Klomifen ziher spreminja cikluse...

6. Moje mnenje je, da je nujno, da te G spremlja z UZ. Kako pa boš vedela, de reagiraš s klomifenom, ker če ne, potem se doza poveča...Kaj, če tvoje telo preburno reagira na klomifen in dobiš hiperstimulacijo....


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu spelci22)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: klomifenke 2009 :)
30.9.2009 8:51:14   
barvar
Da vas malo pozdravim, da ne boste rekle da sem pozabila na vas. Jaz poskušam čimbolj uživat v user posted image in ne preveč razmišljat o tem, kaj če bo šlo spet kaj narobe user posted image .
Drugače se počutim dobro, občasno mi je slabo, pa nobenih hlač več ne morem zapret user posted image user posted image user posted image .
Komaj že čakam naslednji pregled 16.10.
Držim pesti za vse vas, da vam čimprej uspe in, da se stvari premknejo tja kot si želte.
Lep dan user posted image .


_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: klomifenke 2009 :)
30.9.2009 9:12:02   
miskula
Pozdravljene punce!
Tudi jaz bi se rada "včlanila" v vaš klub. Včeraj mi je dr. Reš predpisal klomifen 1/2 od 3 do 7 dne. Pa me zanima kako je to s kločino tabletke? Zakaj ene jemljete po dve al pa po eno in 1/2 tabletke? Ali je tko večjo dozo jemlješ bolš prime, al kako?
Po kolkmu času vam je kaj uspela zanosit z klomifenom? Uh holk uprašanj user posted image
Dajmo punce user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

otroci so naše največje bogastvo

(odgovor članu barvar)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: klomifenke 2009 :)
30.9.2009 10:38:22   
isabeaux
Živjo punce....

Spelci 22...zaljubljena ti je super odgovorila...edino pri zadnji točki, bi jaz povedala, da mene ni spremljala z uz...imea sem 1/2 tbl. od 3 - 7 dne in je sedaj uspelo v 2. krogu....

Res pa da sem imela sama svoje ovulacije in mi je g. dala klomifen zato da bi bila jajčka bolj kvalitetna...saj ni več znala drugače razlagat vseh mojih ss - ov...

Barvar...kako si..v katerem tednu si...? Jaz čakam na pregled naslednji teden...nimam še datuma...mi je sestra od g. rekla da se naslednji teden vidimo in da mi še sporoči datum...user posted image

Miskula...kot si lahko že malo više v postu prebrala...sem tudi sama jemala kl. 1/2 od 3 - 7 dne ciklusa...sedaj je uspelo v 2. ciklusu...če je vse ok...pa povem po pregledu...upam da je...

Imajo pa g. različna mnenja glede kl. in njegove doze...večina jih je mnenja manj je več...torej če začneš s polovičko lahko še zmeraj nadaljuješ z večjo dozo če ne reagiraš nanj...to pa veš le...če te spremljajo z uz...

_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu miskula)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: klomifenke 2009 :)
30.9.2009 20:08:22   
spelci22
Punce hvala vam za odgovore in pomoč....Mi je to še čist na novo in se mi res zdi noro, da bi za vsako vprašanje klicarla G. Mene ne bo spremljal na UZ mi je pa samo rekel naj jem 1 tabletko zjutraj eno zvečer 5-9 dan. Ker ovulacije imam, ampak mi je rekel tako za vzpodbudo. Bomo videli kako bo...Jaz upam na najboljše... Bomo videli....Za tri mesece jih imam, ampak kaj potem....Če ne bo grem nazaj do njega al kako? Kako bo sploh vedel, da mi Klomifen pomagal oz. kako bo vedel, da mi je škodil...To se mi zdej mota po glavi....Jst upam, da me ni hotu s tem klomifenom samo odpravit, kr kolikor se mi je zdelo mi je dal K , ker sem mu rekla, da nimam nekih rednih ciklov jih imam tam od 31-45, čist odvisno. Lahk mam dva meseca na 31, potem naslednega pa že na 45 danuser posted image To je edina varjanta, ki si jo razlagam zakaj mi je dal K.... Zakaj ga pa ponavadi dajo G?! Ali je to vedno prva varianta ko prideš k njemu z razlogom, da pač več kot leto dni ne zanosiš? Verjetno je to odvisno od vsakega G ali kako?

Vem, da imam veliko vprašanj in sem vam zelo hvaležna, da mi pomagate.

Čimveč user posted image user posted image vam želim...



(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: klomifenke 2009 :)
1.10.2009 8:20:29   
1buba
spelci 22- kaj ti ni G nič drugega pogledal? Mene je G poslal najprej na HSG (slikanje jajcevodov), ker če imaš jajcevode zamašene je čisto brezveze jemat kemijo, kot je klomifen. Pa najprej je še mož opravil spermiogram in je vse OK. Meni je G predpisala klomifen za dva ciklusa, 1 tbl 5-9 dne, kljub lastni ovulaciji in rednem ciklusu. Prvi mesec jemanja klomifena žal ni prinesel želenega rezultata, tako da sedaj pridno papcam naslednjo rundo in upam na najboljše!! Enkrat bo že uspelo- upam da čimprej tudi tebi user posted image user posted image

(odgovor članu spelci22)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: klomifenke 2009 :)
2.10.2009 13:55:34   
Buska
meni je dr. Res predpisal 1/2 klomifena od 4. - 8. dne in me bo 13. dan od prvega dne user posted image pogledal kako in kaj.
imam neredne cikluse in sem brez ovulacij :(

ali ima katera od vas kaksne stranske ucinke. jst mam danes 5. dan user posted image in sem se sredi noci zbudila v bolecinah, da sem vzela mocno tableto, pa mi je po 6 urah popustila in bolecine so spet tu :(

(odgovor članu 1buba)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: klomifenke 2009 :)
2.10.2009 14:53:36   
1buba
Buska- kakšne bolečine, v jajčnikih ali v trebuhu? Jaz sem prvi ciklus jemanja čutila med samim jemanjem le rahlo napetost v trebuhu, potem pa topo bolečino v jajčnikih dan pred ovulacijo. Sedaj drugi ciklus (včeraj vzela zadnjo tableto), nimam nič stranskih učinkov, jemljem pa zvečer. Je napisanih res cel kup možnih stranskih učinkov, možno pa tudi da nima povezave s klomifenom. Upam da ti bolečina kmalu popusti, če ne pa kar k zdravniku, da ni kaj akutnega!

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: klomifenke 2009 :)
2.10.2009 19:56:41   
Buska
1buba v jajcnikih in to cel dan :( ... bom videla kako bo jutri ....

(odgovor članu 1buba)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   RE: klomifenke 2009 :)
3.10.2009 10:43:05   
spelci22
No in danes se je začel tudi zame prvi ciklus K....vam poročam kakšno bo kaj stanje in počutje...

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: klomifenke 2009 :)
9.10.2009 9:49:03   
cmokci
zdravo punce,

jest sm 23.sept doblauser posted image , k bi morala prit že 7-ga, pol sm 27 začela papcat klomfije, 8.10 sem bila na UZ, kjer je moja G v desnem jajčniku videla 20mm velik folikel, v levem pa par manjših.
Je rekla, da bo O zdaj zdaj, tako da naj kar pridno user posted image .
Klomifen sem jemala zjutraj in zvečer po eno tableto
mi je pa na UZ povedala, da imam pregrado sicer baje ne veliko, ampak me vseeno žre, ker je možno da zaradi pregrade ne morem zanosit.
Drgač pa nimam nobenih večjih težav zaradi jemanja klomifena.
Danes me že kar fajn zvijajo jajčniki, tko da nekaj se mora dogajat.

držim pestke za vse vas

pozdravček,

cmokci

(odgovor članu spelci22)
Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: klomifenke 2009 :)
9.10.2009 13:08:15   
zaljubljena23
user posted image user posted image Cmokci super za lep folikl...Držim pesti, da je/bo ratalo...

Glede pregrade, tudi jaz sem dobila dokončno potrditev v MB, velika je sicer samo 8 mm, ampak sem se odločila, da jo grem odstranit, obenem pa še mi bodo pregledali prehodnost jajcevodov zaradi IMN maja...Tako, da zdaj čakam na datum za OP


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: klomifenke 2009 :)
14.10.2009 9:16:17   
cmokci
zaljubljena

upam, da boš čimprej dobila datum za OP, držim pesti za dobre rezultate,

pozdravček

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: klomifenke 2009 :)
14.10.2009 11:04:15   
zaljubljena23
cmokci, hvala

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu cmokci)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?