|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
2.3.2011 17:07:04   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: Aleda

Pozdravljene,
moram povedat, da me je danec skoraj kap ko sem šla na transfer. Povedali so mi, da se nobena od celic ni oplodilauser posted image , jaz sem pa mislila da pokličejo če se nobena ne oplodiuser posted image Če bi vedla bi sama poklicala.
No tako sem predčasno zaključila 1. postopek, upam da bo v drugo bolj uspešno.
Punce vam pa želim veliko uspeha pri postopkih in čimvečuser posted image user posted image
Itak pa vas bom še spremljala inuser posted image za vas


user posted image



(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
2.3.2011 17:36:45   
Little Star
IZVIRNO SPOROČILO: Aleda

Pozdravljene,
moram povedat, da me je danec skoraj kap ko sem šla na transfer. Povedali so mi, da se nobena od celic ni oplodilauser posted image , jaz sem pa mislila da pokličejo če se nobena ne oplodiuser posted image Če bi vedla bi sama poklicala.
No tako sem predčasno zaključila 1. postopek, upam da bo v drugo bolj uspešno.
Punce vam pa želim veliko uspeha pri postopkih in čimvečuser posted image user posted image
Itak pa vas bom še spremljala inuser posted image za vas



user posted image user posted image   Žal mi je Aleda.. res...user posted image

res bi lahko vsaj poklicali, ne pa da prideš tja poln upanja, potem pa... user posted image  
Mene je groza  kaj me bo jutri pričakalo, sploh ne upam razmišljat o tem. user posted image

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
2.3.2011 18:56:55   
Alessia5
Mavrica72
šest dni špikanja sem imela100 Puregona, sedaj mi je predpisal na 150. Mah bomo videli, če bo kaj na naslednjem UZ. Sicer sem pa nekako kar pričakovala da bo tako, ker imam malo daljši menstrualni ciklus (sama menstruacija je včasih dolga tudi 8 dni). Tudi dr. je rekel da je tako verjetno zaradi tega.  Čeprav se mu je pa še vseeno zdelo malo čudno (no saj mogoče pa sedaj začnem bolj reagirati).
Super Mavrica72, držim pesti, da bo vse ok, ko greš na punkcijo.

Adela user posted image  - pogumno naprej.

Little Star - ne smeš razmišljati o tem, čeprav vem da je težko. Sama res še nisem prišla do tam (pa verjemi, da me je tudi groza razočaranja, ki bo lahko), pa vendar optimistično naprej

< Sporočilo je popravil Alessia5 -- 2.3.2011 18:57:42 >

(odgovor članu Little Star)
Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
2.3.2011 19:00:20   
smeška83
Punce moje, ravnokar smo zagledali plusek user posted image user posted image user posted image  Sej sploh ne morem verjet, moj pa še manjuser posted image  Sva čist iz sebe, je pa CB pokazal čisto takoj in v zelo razredčenem urinu 2,5 dni pred "uradnim" testom, tako da sem očitno polna "tapravih" hormončkovuser posted image user posted image user posted image  Čist srečka user posted image

(odgovor članu mavrica72)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
2.3.2011 19:20:01   
Alessia5
Smeška83 - super. Resda sem nova na forumu, ampak ti iz srčka privoščim in ti želim lepo nosečnost naprej.

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
2.3.2011 19:34:04   
Maja_V.
IZVIRNO SPOROČILO: smeška83

Punce moje, ravnokar smo zagledali plusek user posted image user posted image user posted image  Sej sploh ne morem verjet, moj pa še manjuser posted image  Sva čist iz sebe, je pa CB pokazal čisto takoj in v zelo razredčenem urinu 2,5 dni pred "uradnim" testom, tako da sem očitno polna "tapravih" hormončkovuser posted image user posted image user posted image  Čist srečka user posted image


čestitam!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
2.3.2011 19:35:18   
Maja_V.
IZVIRNO SPOROČILO: Aleda

Pozdravljene,
moram povedat, da me je danec skoraj kap ko sem šla na transfer. Povedali so mi, da se nobena od celic ni oplodilauser posted image , jaz sem pa mislila da pokličejo če se nobena ne oplodiuser posted image Če bi vedla bi sama poklicala.
No tako sem predčasno zaključila 1. postopek, upam da bo v drugo bolj uspešno.
Punce vam pa želim veliko uspeha pri postopkih in čimvečuser posted image user posted image
Itak pa vas bom še spremljala inuser posted image za vas



zelo mi je žal...user posted image ... res čudno, da niso prej poklicali... drži se!


_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
2.3.2011 19:42:29   
Maja_V.
IZVIRNO SPOROČILO: punsha
Veš kaj, tebe je pa treba kar malo okregat - čisto dobronamerno sevedauser posted image . Kot prvo je narobe tvoje negativno razmišljanje. Ne moreš razmišljati na tak način: "če nobena od teh ni preživela, kako bi ti dve, ki sta v meni???" le zakaj bi pikici preživeli, če tako misliš o njiju? Imej malo zaupanja. Tvoji sta, borili sta se že do sem, da sta preživeli do transferja...in borita se še sedaj. Podpri ju, veseli se ju, zaupaj jima, božaj trebušček, rada ju imej. Nikar ne obupavaj in primerjaj postopkov, saj so si znaki res zelo podobni - enaki. Ta dva bosta preživela, ker sta nekaj posebnega. Bodi močna in res ti iz srca želim, da uspe.


hvala...user posted image user posted image to sem rabila... prav imaš, že s svojimi negativnimi mislimi slabo vplivam na vse... sem se odločila, da bom v naslednjem postopku šla normalno na šiht, kajti več ko sem doma, slabše je, ker samo mislim na to...
saj prve dni sem bila ful vesela, pa sva oba cartala trebušček, mu igrala sproščujoče pesmi, hodila na masažo, počivala... potem me je pa kar en dan nekaj zamorilo... res bo boljše, da delam takrat....
hvala za vzpodbudne besede!user posted image



< Sporočilo je popravil Maja_V. -- 2.3.2011 19:45:18 >


_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
2.3.2011 20:00:06   
vesper
smeška83 iskrene čestitke tudi od mene user posted image user posted image user posted image user posted image
dajmo punce še tako naprej!!!!!!!!!

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
2.3.2011 20:09:17   
a.jrad1
Hojla, še enkrat bi vprašala:

kaj pa se je zgodilo z Merionalom? Jaz sem prvi postoprk pri Rešu imela z Merionalom, zelo dobro reagirala na zelo majhno količino ( bila v bolnici 3 dni zaradi hiperce), zdaj pa nikjer ne zasledim, da bi ga katera imela?

vsem ki ste srečke user posted image  čestitam, tiste pa ki trepetate pa user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
2.3.2011 20:19:30   
bubika.
Zdravo punce :)
včeraj sva imela z možem razgovor pri dr.Reševi in z naslednjo user posted image začnemo :)
vsaj upava, da bomo šli takoj v akcijo... najprej je odvisno kdaj jo dobim, ker moram it še na hormonski test drugi dan M. Ker pa med vikendi tam ne delajo lahko samo upam, da tečke ne dobim v petek ali soboto.
Potem pa morajo biti seveda hormoni ok.

Tako da se vam z veseljem pridružim, če me hočete seveda user posted image

Na IVF pa grem zato, ker sem imela dvakrat izvenmaternično in sem brez jajcevodov. Drgače pa naj bi bilo vse vredu, tako da sva polna upanja in pozitive, da nama tokrat uspe v prvo! user posted image


(odgovor članu a.jrad1)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
2.3.2011 20:30:22   
Maja_V.
bubika: želim vama veliko sreče na tej poti in držim pestke, da bo vse tako kot mora biti! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu bubika.)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
2.3.2011 20:46:08   
bubika.
Hvala Maja_V user posted image

malo mi je edino smotano, ker ste ve že od začetka skupaj in ste dale že kar nekaj skozi. Jaz pa še dobro začela nisem. Sicer sem forum začela brat od začetka in sem nekje na sredini :)
tako da se opravičujem, če ne vem za vsako posebej kako je bilo...
seveda pa vsem skupaj želim veliko sreče. Tistim, ki jo še čakate in tistim, ki ste jo že dočakale.

Bom pa vesela, če boste tudi ve z mano in mi boste glede na vaše izkušnje kaj povedale in svetovale user posted image

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
2.3.2011 21:01:27   
vesper
hej bubika dobrodošla. Midve sva se mislim, da kar nekje v približno istem času pridružile forumu. No, tudi jaz sem ga že dosti prej prebirala.
Vse punce tukaj so super in ti dajo vedno dosti pozitivnega zagona, tako da jaz sem že kar odvisna od tega foruma.
Lažje je, ko veš da se borimo skupaj....
Jaz še sicer nisem dobila datuma za pričetek umetne, ampak imam 17.3 dogovor, kdaj bomo začeli. Imam pa že vse preiskave končane, tako da upam da bo čimprej.
No, mogoče še pa v marcu zagledam user posted image
Želim ti čimprejšnji + in seveda to moram vedno povdarit, tudi vsem ostalim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bubika.)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
2.3.2011 21:26:49   
mish
Pozdravljene punce !
Neki časa me  ni bilo na forumu, ampak vseeno vsak dan spremljam dogodke. Zelo mi je žal za tiste, ki vam ni uspelo, po drugi strani pa mi tiste, ki jim je uspelo, vlivajo upanje tudi za nas ostale.
Jaz se že 23 dni pridno špikam (Suprefact + Menopur) in jutr imam prvi UZ. Upam, da bo viden kak efekt.
Napihnjen trebuh in prebadanje me že spremljata kak teden tko da se neki očitno dogaja. Zraven še pijem čaj krvmočnice. To je moj prvi IVF postopek in vas prosim če imate še kak nasvet zame, da mi kr napišete.
Toliko zaenkrat dokler ne bo kakih konkretnih informacij.

Vsem srečkam user posted image čestitke in zdravo nosečnost, me ostale pa ostanimo optimistične !!!




(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
2.3.2011 21:56:47   
Aleda

Hvala punce za tolažilne in vzpodbudne besede. Saj nisem tako hudo razočarana, malo že seveda, ampak sem se pripravila tudi na to da mogoče ne bo.  Nisem pa pomislila na to, da se celice ne bojo oplodile, mislila sem le na to da se mogoče ne bodo vgnezdile, zato je bil tak šok ko sem šele tam zvedla saj sem bila prepričana da bi me poklicali.

Little Star, držim močno pesti zate, da te jutri pričakajouser posted image user posted image pa bodi čimbolj optimistična.
Smeška čestitkeuser posted image user posted image

Novim članicam pa srečno in čimbolj uspešen postopek.

(odgovor članu mish)
Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
3.3.2011 9:20:26   
mavrica72
IZVIRNO SPOROČILO: smeška83

Punce moje, ravnokar smo zagledali plusek user posted image user posted image user posted image  Sej sploh ne morem verjet, moj pa še manjuser posted image  Sva čist iz sebe, je pa CB pokazal čisto takoj in v zelo razredčenem urinu 2,5 dni pred "uradnim" testom, tako da sem očitno polna "tapravih" hormončkovuser posted image user posted image user posted image  Čist srečka user posted image


Čestitke user posted image user posted image user posted image  in uživaj v tem stanju vseh devet mesecev user posted image

Bubika, mish - dobrodošli tu med nami, seveda z željo, da vama postopek že v prvo uspe user posted image

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
3.3.2011 9:48:54   
bubika.
vesper mogoče pa bova res skupaj... glede na to, da imaš že vse narejeno boš šla takoj v akcijo. Jaz konec meseca pričakujem user posted image in če hudička ne bo prišla med vikendom takoj štartamo :)

me pa zanima malo glede te diete... sem brala, da imajo punce več mesecev prej dieto. Jaz jem normalno hrano kot prej. Sicer mislim, da imam kar uravnoteženo in zdravo prehrano, je pa res da pojem tudi kaj 'nezdravega'. Pravzaprav opažam, da mi zadnjih 14 dni nenormalno paše sladkarija.
Kaj pravite? Pazite kaj jeste?
Kaj pa folno kislino? Jaz jem Tifol že en mesec, pa sem pozabila vprašat G in Reševo, če naj jo jem.

(odgovor članu mavrica72)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
3.3.2011 10:59:25   
Anonimen
Če greste v 1 ali 2 postopek poskušajte živeti normalno - brez nekih diet, vitaminov.. čimveč bodite v naravi, sproščajte se... Res. Ker te diete in vitamini samo pripomorejo k izboljšanju kvalitete celic, kar pa po vsej verjetnosti ni problem. V primeru, da v prvih dveh poskusih ne uspe, pa poskušajte malo zmanjšati sladkarije, belo moko....

Tifol pa lahko jemljete.

(odgovor članu bubika.)
  Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
3.3.2011 11:18:05   
Barbara31
Pozdravljene,

Prišla iz zadnjega Uz-ja. Danes si dam stopko in v soboto bo punkcija. Upam, da ne bo preveč boleča.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
3.3.2011 11:21:16   
vesper
hej bubika, ja res upam, da bo šlo sedaj hitro naprej. No, še vedno lahko do 13.3 upam na user posted image user posted image user posted image

glede diete pa je jaz zaenkrat še nisem prakticirala. Sicer res nimam problemov z odvečno težo, pa tudi vsak dan veliko hodim, vsako jutro sigurno eno uro v hrib user posted image
Imam namreč dva psa in je to potrebno. Hvala bogu user posted image
Imam pa tudi zelo rada sladkarije, še celo preveč in se jim ne moram odrečt. No, zavoljo tega da bi odrekanje pripomoglo k user posted image se jih seveda bi.
Pa tudi kakšno junk food rada pojem. user posted image user posted image
Verjamem pa, da je zagotovo bolje, če se vsaj približno potrudiš jest čimbolj zdravo. Žal pa je tako, da je pri našem življenskem ritmu (služba,itd...) kar težko. Je pa montiniakova dieta zelo fajn in učinkovita. Ješ lepo zdravo, nič ti ne majnka, nisi lačen....res pa je, da si moraš vzet čas, za pripravo obrokov. Pa fajn je pit dosti vode, vsaj 2l na dan user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
3.3.2011 11:22:16   
vesper
aja, pa še to sem pozabila. Jaz že dva meseca, po priporočilu G jem tablete elevit user posted image

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
3.3.2011 11:25:15   
vesper
barbara31 držim pesti zate user posted image user posted image user posted image
vse to še mene tudi čaka user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
3.3.2011 11:41:28   
mavrica72
Barbara31 - sem čakala na tvoje poročilo kako je bilo na UZ. Vidim, da imava ena za drugo punkcijo, torej bova skupaj trepetale in čakale na user posted image . Jaz sem stopko dobila včeraj, pa sem bila kar malo razočarana, ker sem imela napisano uro že za ob 21.00. Na punkcijo sem namreč vedno kar nekaj časa čakala v čakalnici in potem trepetam, da ja ne bi folikli prej popokali predno bom na vrsti. Sedaj imam uro za 8.30, ampak vem da takrat sigurno ne bom na vrsti. No, ampak misliti moramo pozitivno.....

(odgovor članu Barbara31)
Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
3.3.2011 12:25:02   
Barbara31
mavrica72... tega se tudi jaz bojim in upam , da imajo nadzor, da do takih situacij ne pride. V glavenem skupaj bova šteli dneve do testa. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mavrica72)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?