|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
10.11.2011 17:51:55   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: krisv

pink angel user posted image user posted image

elarab
in buska Jaz sem tudi o tem (plačevanju preiskav pri dr. Rešu) že spraševala in brala. Sem vprašala svojega G, če mi lahko on napiše napotnico za test SPB in je odgovoril, da ne, da naj bi to dal osebni zdravnik. Zdaj imam vprašanje za vaju: A je krvne treba delati v njegovem laboratoriju oz. v Ljubljani al je samo pomembno, da imaš izvide do naslenjega srečanja s seboj? Ker jaz sem namreč tudi zelo daleč doma od LJ in PO.

elarab user posted image za jutrišnjo punkcijo, da ne bo prehudo. A boš vzela prej kaj proti bolečinam? Kaj pa ostale, ste pred punkcijo vzele kaj proti bolečini? Kaj pa vpliv analgetikov (še posebej "tamočnih") na kakovost celic? Vpliva to kaj?



bom kar obema hkrati odgovorila.
moj G mi je dal napotnico za kri in sem sla v lab in dala - no razen za HIV je rekel, naj grem v anonimno.
Na ZZZSju sem se zmenila, da moj prinese racun in ce ugotovijo, da bi moglo biti na njih, dobiva povrnjeno.
Elarab verjetno si dobila racun (a). Poslji jih na ZZZS in zahtevaj povracilo. Ze tako prevec denarja zagonimo.
Krvne lahko delas kjerkoli. Jaz sem dala v Skofji Loki in so poslali v Kranj. Jutri poklicem, da se zmenim, kdaj bodo rezultati, da jih pridem iskat osebno.


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
10.11.2011 17:54:03   
Buska
elarab jutri cim vec celic, bolecina je pa tako minimalna (mementna, takrat, ko pikne in posrka), da se je po puknciji ne spomnis user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
10.11.2011 19:51:40   
Cameleon
elarab čimveč kvalitetnih celic želim!

Jaz imela danes UZ vse ok, prejela zdravila in pričnem s pikanjem. Zdej pa gre zares

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
10.11.2011 20:41:13   
RedSonja
evo da še jaz poročam.

Jutri si dam stopko. V nedeljo punkcija.
Danes je dr. naštel desno 4 folikle (19, 18, 16, 15) v levem pa tri velje (mislim da so bli 16, 15, 12).

Zdaj pa samo še vse pozitivne energije tega vesolja naj se zružijo in nardijo novega sončka ;).

Na poti iz KC, sem negativne energije, upam da ponucala, saj so na enem cestnem odcepu spremenili prometno signalizacijo in sem ob 100 evrčkov (če plačam takoj, sicer 200 - banda oderuška) :\


(odgovor članu elarab)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
11.11.2011 7:15:59   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: RedSonja

evo da še jaz poročam.

Jutri si dam stopko. V nedeljo punkcija.
Danes je dr. naštel desno 4 folikle (19, 18, 16, 15) v levem pa tri velje (mislim da so bli 16, 15, 12).

Zdaj pa samo še vse pozitivne energije tega vesolja naj se zružijo in nardijo novega sončka ;).

Na poti iz KC, sem negativne energije, upam da ponucala, saj so na enem cestnem odcepu spremenili prometno signalizacijo in sem ob 100 evrčkov (če plačam takoj, sicer 200 - banda oderuška) :\



Tudi meni se je zadnjic naredilo v KP. So nabili kazni v tej totalni policijski drzavi. 2 dni sm brundala, pol sm se pa sprijaznila, da mormo financirat naso pozresno bando se na kaksen drug nacin user posted image

pridna kokoska, zdaj pa naj bodo se polne user posted image user posted image




_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu RedSonja)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
11.11.2011 8:56:06   
barb71
Pink angel user posted image user posted image user posted image . Sem mislila, da si naslednja user posted image .
elrab, čimveč kvalitetnih celic in čimmanj bolečo punkcijo.
Mala06 tebi pa da vidiš user posted image .

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
11.11.2011 10:57:24   
ne111
oj punce, ami lahk samo poveste koliko rabi telo počitka, da gre v drug postopek.

Ubistvu vem, da v lj čakaš 4 mesece ampak to ni zaradi počitka! Zanima mojo kolegico k gre samoplačniško pa ne ve koliko mora počakati vmes?

Hvala

(odgovor članu barb71)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
11.11.2011 15:36:35   
RedSonja
Punce eno vprašanje. A ve ste si stopko tudi dale same?

(odgovor članu ne111)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
11.11.2011 16:00:58   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: ne111

oj punce, ami lahk samo poveste koliko rabi telo počitka, da gre v drug postopek.

Ubistvu vem, da v lj čakaš 4 mesece ampak to ni zaradi počitka! Zanima mojo kolegico k gre samoplačniško pa ne ve koliko mora počakati vmes?

Hvala



ne glede, kje si 3 menstruacije in kdo placa => telo se mora spucat hormonov


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu ne111)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
11.11.2011 16:01:46   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: RedSonja

Punce eno vprašanje. A ve ste si stopko tudi dale same?



hehe, prvic v trebuh da ... ostae 3 v rito, mi jih je pa dala 80 letna soseda, ki je bila medicinska sestra user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu RedSonja)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
11.11.2011 16:32:29   
mala06
Živijo!

danes je moj najsrečnejši dan, videla sem user posted image mojega škrata user posted image user posted image user posted image . Res vam želim iz srca, da čim prej to doživite. Res je nepozabno.

Držim pesti za vse, ki ste ali še boste v postopku!

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
11.11.2011 16:41:54   
zsazsa
Mala 06...nimam besed....BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! In naj pridno raste tvoja pikica!!!!!

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
11.11.2011 16:43:26   
Cameleon
mala06 tako je pravuser posted image Srečno do konca!!!!!

(odgovor članu zsazsa)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
11.11.2011 16:51:41   
hubika
Cameleon jaz sem včeraj tudi imela uz, in danes že začnem s špikanjem.. Jap, zdaj pa gre čisto zares user posted image user posted image user posted image . Kdaj maš naslednji uz, jaz mam ga v sredo 16.11. ob 13.45

(odgovor članu Cameleon)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
11.11.2011 19:26:17   
Cameleon
Hubika zalavfali smouser posted image jaz ga imam tudi v sredo ob 9.30. Kakšno terapijo si dobila? Jaz gonal 300 enot, proti koncu pa še cetrotide.

(odgovor članu hubika)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
12.11.2011 12:14:53   
barb71
Čestitke mala06 za srčka, zdaj pa uživaj user posted image  in srečno do konca.

(odgovor članu Cameleon)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
12.11.2011 13:08:53   
elarab
včeraj preživela punkcijo, ampak ta je bila najhujša doslej (5. po vrsti). se danes me vse boli, ponavadi sem šla drugi dan že v službo. ampak 19 celic odtehta vse, samo še pozitiven test pa bo:-))
hvala za inf., bom poslala račun izvidov krvi na zzzs, upam da bo kaj.

srečno vsem!

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
12.11.2011 13:33:27   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: elarab

včeraj preživela punkcijo, ampak ta je bila najhujša doslej (5. po vrsti). se danes me vse boli, ponavadi sem šla drugi dan že v službo. ampak 19 celic odtehta vse, samo še pozitiven test pa bo:-))
hvala za inf., bom poslala račun izvidov krvi na zzzs, upam da bo kaj.

srečno vsem!


user posted image user posted image user posted image user posted image zdaj pa naj se jih cim vec oplodi in ma da vidimo, da bos user posted image nosecka user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu elarab)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
12.11.2011 13:36:19   
hubika
Cameleon jaz imam 150 enot do uz, dalje pa nevem, nič mi sestra ni rekla. Od česa je odvisno kolko enot imaš? Jaz bi mogla imet uz ob 9.45 ampak sem prosila če lahko bolj proti koncu, da nebi rabla fraj si jemat, ampak bom šla samo eno uro prej s službe. Tak da se neboma vidle, se boma pa enkrat drugič že. Kaj punkcijo bomo mele na isti dan? Kdaj si daješ injekcije, jaz si jih zvečer... Joj kako sem vesela, da smo zalaufali, sedaj bo šlo vse samo še hitreje user posted image .

(odgovor članu elarab)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
12.11.2011 15:38:45   
Luna*
IZVIRNO SPOROČILO: Buska

IZVIRNO SPOROČILO: RedSonja

Punce eno vprašanje. A ve ste si stopko tudi dale same?



hehe, prvic v trebuh da ... ostae 3 v rito, mi jih je pa dala 80 letna soseda, ki je bila medicinska sestra user posted image user posted image user posted image user posted image




Punce kaj pa je druga opcija? A greš lahko "sredi noči" (kolkor sem zasledila si jo vse dajete bolj ko ne zelo pozno zvečer) na kliniko pa ti jo oni dajo?

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
12.11.2011 16:15:15   
*zabica*
Jaz sem šla ponavadi kar na urgenco v mojem kraju in ni bilo nobenega problema...itak delajo non-stop user posted image

(odgovor članu Luna*)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
12.11.2011 16:56:12   
Cameleon
Hubika Terapijo ti predpišejo glede na tvoje izvide krvi. Jaz imam 300 enot, ker imam povišan fsh in se slabše odzovem na terapijo. Punkcijo imaš pa ko določijo da so folikli dovolj zrastli, torej čisto odvisno od tega kako se odzivaš. Bova videli, če bova skupaj, možno je. Se pa na kakšnem UZ vidiva. Držim pesti, da pridelaš lepe in kvalitetne celice!

(odgovor članu hubika)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
12.11.2011 19:55:25   
hubika
IZVIRNO SPOROČILO: Cameleon

Hubika Terapijo ti predpišejo glede na tvoje izvide krvi. Jaz imam 300 enot, ker imam povišan fsh in se slabše odzovem na terapijo. Punkcijo imaš pa ko določijo da so folikli dovolj zrastli, torej čisto odvisno od tega kako se odzivaš. Bova videli, če bova skupaj, možno je. Se pa na kakšnem UZ vidiva. Držim pesti, da pridelaš lepe in kvalitetne celice!
                                                                                                                                    
A tako je to, nisem vedla user posted image . Sestra ki je delila terapijo, mi je rekla samo da imam do srede ko imam uz, dovolj gonala v tej injekciji, tak da v sredo dobim zraven, al pa kaj drugega, bomo vidli. Tudi tebi želim da pridelaš lepe in kvalitetne celice, in da se kje vidima na kakšnem uz, drugače pa si pišema tu gor. Poročaj kaj kak ti bo šlo...                                   

(odgovor članu Cameleon)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
13.11.2011 8:36:41   
ne111
Punce nujno nujno rabim pomoč,

a mi lahko kaj predlagate kaj lahko storim za endometrij ki je tanek 5 mm, da ga odebelim. Drug teden bo verjetno punkcija jaz imam pa čisto tanek endometrij

Prosim prosim

(odgovor članu hubika)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
13.11.2011 11:27:26   
ninocka26
Poskusi piti čaj krvomočnice - naj bi debelil endometrij. Srečno!

(odgovor članu ne111)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?