|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo aprila
25.4.2012 7:30:02   
oreh
Helenčica, a se ti je včeraj fejs kolcalo? sem veliko mislila nate in ta mesec si moj navidezni motivator pri ponovnem poskusu odklopa. Pred nami so prazniki in sooooooonceeeee, tako, da bo lažje. Zgleda, da boš ti tele sončne dni kar prespalauser posted image .
Vglavnem čestitke še enkrat in lepšega darila pa tvoj sploh ne bi mogel dobiti.

LS, upam, da si tudi ti imela vgnezditveno in bo test v petek končno kaj pametnega povedal.



(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: II pričakujemo aprila
25.4.2012 7:49:20   
LittleSun
Helenčica moja zdaj pa res iskrene čestitke. Želim si prečudovitih preostalih 8 mesecev. Itak nisem dvomila v včerajšnji plusek!! Si faca, da si tako zgodnja, upam da boš zdaj bolj mirna in boš lahko spala.

orešek če bi bila vgnezditvena takrat, bi zdaj že test kazal +, saj je že 10 dni mimo. No pri meni je še kar belo, ampak sem 99 % prepričana da žal nisem noseča. Naj samo priteče ta tečka tečna, da lahko gremo v nove boje!!!!!

vse druge ki še čakate, pošiljam vam user posted image user posted image

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: II pričakujemo aprila
25.4.2012 7:59:45   
lily32
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun


IZVIRNO SPOROČILO: lily32

IZVIRNO SPOROČILO: Žabica86
Zanima me kakšne izcedke ste imele preden je test pokazal pozitivno ?
Moj test je kot rečeno danes bil negativen. user posted image še ni. Nimam posebnih znakov, le izcedek imam povečan.
Beli tok, ampak dokaj "razredčen" in tekoč.


Pri meni je bilo tako, kot ti opisuješ. Dokler ni user posted image , upanje ostaja kljub negativnemu testu.
Si si mogoče kaj merila BT?



kdaj pa ti je potem test pokazal +??



Meni je test pokazal user posted image šele 10 dni po izostanku M. Sem pa imela veliko izcedka in BT je bila ves čas povišana.
Saj ne pravim, da je to pravilo, prej izjema, a upanje ostaja dokler ni user posted image . user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: II pričakujemo aprila
25.4.2012 8:22:41   
LittleSun
lily jaz pa nimam izcedka zadnji dan, BT pa si ne merim. Upanje ostaja user posted image user posted image

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: II pričakujemo aprila
25.4.2012 8:37:35   
princess13
Helenčica super!! user posted image Sicer že včeraj ni bilo dvoma, da si srečka nosečka, ampak danes si pa vsaj za sebe naredila še tisto pikico na i user posted image

Želim ti res lepih 9 mesecev in čim manj slabosti...
Glede na to, da si iz MB, se mogoče kdaj celo zmeniva za vozičkanje user posted image


(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: II pričakujemo aprila
25.4.2012 8:59:48   
S*
Helenčoca
Čuser posted image Euser posted image Suser posted image Tuser posted image Iuser posted image Tuser posted image Kuser posted image Euser posted image

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: II pričakujemo aprila
25.4.2012 10:27:08   
curly
Ma, jaz sploh nisem dvomila!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
HELENČICA še enkrat iskrene čestitke!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image si!
Po tolikem času mučenja, si zaslužiš, da mirno uživaš v nosečnosti! Zmagala si!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz sem ful vesela za tebe!
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: II pričakujemo aprila
25.4.2012 11:38:59   
Žabica86
Hej punce!

Zlate ste in hvala za odgovore in tolažbo.

Danes zjutraj sem delala test in od vsega začetka bulila vanj. In ko se je "napajal" z urninom, preden se je pokazala kontrolna črta, sem vidla +, kateri se pa je (ko se je test napojil v celoti) izginil. Na koncu je kazal negativno.

Mislim, da se tudi tista črtica na začetku malo obarva, ko pride v stik s tekočino, in v kolikor ni nosečnost tudi iz tistega področja izgine.

Drugače si ne znam predstavljat.

Kazalo je + in ko se je test napil po cca minuti je začel izginjati !

A ima katera podobne izkušnje?

Vem da se sliši neumno, a plus je bil lepo viden. user posted image

Za 1x nič kaj znakov ki bi kazali user posted image aliuser posted image . user posted image

Še 1x - HVALA ZA POMOČ !!!!!!!




_____________________________

1 + 1 = 3

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: II pričakujemo aprila
25.4.2012 11:42:20   
LittleSun
Žabica koliko ti pa M zamuja?
SI delala CB? Ker se je meni tudi zadnjič zdelo, kot da je malo obarvana testna črta, potem je pa čisto izginila in se ni več pokazala. Je pa bila res samo senca od nje, ni bila močna.


(odgovor članu Žabica86)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: II pričakujemo aprila
25.4.2012 12:34:19   
Žabica86
Hej LittleSun - ja CB sem delala danes zjutraj. Črtica je bila lepo vidna, ampak tako kot si rekla, ne fejst močna - kasneje pa je izginila ! user posted image

Veš, da sem prav bulila v test takoj ko sem ga namočla. in ko je šel urin po "palčki" se je lepo videl plusek, nato pa se je začel "sušit" po cca minuti in je popolnoma zginil.

Ko sem zagledala plus sem prvo pomislila - vedno sem gledala te posnetke na youtubeu ko so punce prvi dan naredile test je bil negativen, drug dan pa pozitiven.

Sem se že razveselila i komaj zadržala, da ne pokličem mojega ! Potem pa žalost ! :( plusek je izginil ! :(


_____________________________

1 + 1 = 3

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: II pričakujemo aprila
25.4.2012 12:36:21   
Žabica86
Aja še to:

Ne vem natančno kdaj mi zamuja ! Ali mi že ali sem spet prehitra! Imam neredne. Danes je 35 dan, kot je moje povprečje! Tak da sem od prejšnje user posted image kar 35 dni izračunala in to je danes. user posted image

Lahko da imam dolg ciklus in bo user posted image prišla v naslednjih dneh ! ne vem več - sem že čist obupana ! user posted image



_____________________________

1 + 1 = 3

(odgovor članu Žabica86)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: II pričakujemo aprila
25.4.2012 12:41:41   
curly
Joooj, žabica. Upam, da bo naslednji test pokazal konkretni +! Stiskam pesti - dokler ne priteče je še upanje! user posted image

LS, jaz sem v soboto delala CB (prvič, zadnjič in nikoli več!user posted image ) - itak sem dala zanj okoli 7€, nato ni hotel delat, nakar se je pokazala za lasek tanka črtica (kao plus), ampak si mogel prav pod lučjo pogledat, da si jo videl. Prav razmišljala sem, ali si domišljam ali jo res vidim in sem menda 2 minuti strmela v tisti plus, ki je bil dejansko minus!!! Zato, ker sem bila prepričana, da to zame ni pozitiven test, sem vzela še FS (kupila sem 2 trakca za 3€ v DM-ju) in je takoj pokazal le eno črtico! Takrat sem bila prepričana, da sta oba testa negativna! Resnično sem se odločila, da ne kupim več CB! Razen v primeru, da mi FS pokaže user posted image in bom prepričana, da je to to, si bom za spomin naredila ali CB ali kaj podobnega!
Saj sploh ne vem, kateri se obdrži še potem nekaj časa - da bi ga imela za spomin. Katera ve?
LS, kako si kaj? Imaš že kakšne znakce za user posted image /user posted image ? Upam, da za tadrugo user posted image !

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: II pričakujemo aprila
25.4.2012 13:00:22   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: curly

Saj sploh ne vem, kateri se obdrži še potem nekaj časa - da bi ga imela za spomin. Katera ve?
LS, kako si kaj? Imaš že kakšne znakce za user posted image /user posted image ? Upam, da za tadrugo user posted image !


Jaz imam še zdaj CB od prve nosečnosti (5 let je mimo oz. bo 6.6. odkar je pokazal +). in je še zdaj plusek user posted image user posted image

ni znakov, ne enih ne drugih, ne zbadanja, ne izcedka (ker malo je, malo ni, tako da ne moreš rečt da ravno je in ne moreš ravno rečt da je suhouser posted image user posted image )...kot sem včeraj rekla, počutim se kot da je kar en dan sredi cikla user posted image NAJ SE ŽE ZJAAASNIIIIuser posted image user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: II pričakujemo aprila
25.4.2012 13:19:44   
curly

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: curly

Saj sploh ne vem, kateri se obdrži še potem nekaj časa - da bi ga imela za spomin. Katera ve?
LS, kako si kaj? Imaš že kakšne znakce za user posted image /user posted image ? Upam, da za tadrugo user posted image !


Jaz imam še zdaj CB od prve nosečnosti (5 let je mimo oz. bo 6.6. odkar je pokazal +). in je še zdaj plusek user posted image user posted image

ni znakov, ne enih ne drugih, ne zbadanja, ne izcedka (ker malo je, malo ni, tako da ne moreš rečt da ravno je in ne moreš ravno rečt da je suhouser posted image user posted image )...kot sem včeraj rekla, počutim se kot da je kar en dan sredi cikla user posted image NAJ SE ŽE ZJAAASNIIIIuser posted image user posted image



No, potem samo iz tega razloga, da se bo plusek obdržal še kupim CB, prej pa ne! user posted image
Upam, da se ti čimprej zjasni! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: II pričakujemo aprila
25.4.2012 13:37:36   
LittleSun
Jaz sem pa nabavila CB digital in čaka da bo FS pokazal plusek user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: II pričakujemo aprila
25.4.2012 13:55:20   
curly
Upam, da že ta mesec! user posted image
Recimo v petek! user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: II pričakujemo aprila
25.4.2012 14:00:31   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: curly

Upam, da že ta mesec! user posted image
Recimo v petek! user posted image


Naj se pozlatijo tvoje besede user posted image user posted image user posted image

hehe, ne vem zakaj, ampak sem kar malo upat začela, sem se malo prepustila in sem kar noter padla....se moram na realna tla postavit, ker je res zelo MALO možnosti, da še zdaj nebi pokazalo. Sva bila ta mesec do O prida, potem pa več ne in je že 17 dni od zadnjega SO. in mislim, da je to zadosten razlog, da pluska ta mesec ne bo.

< Sporočilo je popravil LittleSun -- 25.4.2012 14:09:56 >

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: II pričakujemo aprila
25.4.2012 14:21:09   
curly
Veš kaj, nikoli ne veš. Lahko pa da res še nimaš dovolj hormona -> ful navijam, da je to to!

A si ti bila pred kratkim na kakšnem posegu? Ali sem te s katero zamešala? Če sem te, se opravičujem, ampak meni so takrat rekli, da lahko da mi bo 1. M zamujala. No, meni je precej zamujala - je nisem dobila od decembra in vse do marca! user posted image Ampak tudi drugače nimam rednih M, tako da sem zgodba zase. user posted image
Mogoče ampak res mogoče te pa zato zdaj ta tako heca, ker prvo si menda kar dobila, a ne?

Glej, počakaj do petka pa boš videla. Jaz bom skoz navijala! user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: II pričakujemo aprila
25.4.2012 14:36:49   
LittleSun
Bila sem, mislim da decembra ali januarja na histeroskopiji in sem imela od takrat vse M normalne (26, 27 dni) in vedno prej kak dan ali dva izcedek (rjav, krvav) ki je napovedoval M, sedaj pa niti tega ni. To mi je najbolj čudno.

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: II pričakujemo aprila
25.4.2012 14:51:29   
curly
Hmmm... Aja, cajt tako hitro leti!? Se mi je zdelo, kot da si bila šele prejšnji mesec. user posted image
Ne, potem pa ziher ni to to. Po moje si kar user posted image !
V vsakem primeru ti želim, da ali čim prej test pokaže user posted image ali pa naj pride user posted image , če že mora, samo da boš vedela pri čem si! user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: II pričakujemo aprila
25.4.2012 20:15:55   
ela008
Helenčicaaaaaaaaaaa, iskrene čestitkeeeeeee user posted image

Iskreno sem zelo vesela zate in ti želim prijetno nosečnost in vse lepo.
Res si pravi dokaz, da vse pride ob svojem času. Čestitke še enkrat.

Objemčka user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: II pričakujemo aprila
26.4.2012 7:51:45   
LittleSun
Dobro jutro babike
Kako ste kaj??

mladika, katte kako kaže?? ta mesec je helenčica vlila energijo za stare borke..se tudi vama kaj vrti?? user posted image user posted image

pri meni še vedno belina, nisem zdržala in sem danes spet naredila test. Tako, zdaj pa sem prepričana da noseča nisem. Me je pa danes spet zelo napihnilo in tudi na vagi imam +1, tako da upam, da kmalu pride.

sonček je in zadnji delovni daaaaaan user posted image user posted image

(odgovor članu ela008)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: II pričakujemo aprila
26.4.2012 8:54:14   
HeLenčica
Jutro pupe! Joooj, LS, pa kaj te heca?! Jaz še vedno ful ful močno stiskam pestke da bo pozen plusek! Pa za mladiko in Katte tudi, punce, naj bo moj user posted image začetek selitve starih bork med nosečke!!!

Hvala vsem za lepe želje! Začele so se jutranje slabosti, ampak nimam nič proti, tako vsaj verjamem da je res user posted image . Bruham (še) ne user posted image , na srečo. Trudim se, da ne bi študirala na slabe stvari, ampak vseeno me skrbi. Kak smo hecne, tako dolgo si želimo N, ko pa pride do tega pa spet druge skrbi....Ampak pozitiva velja!

Žabica, na žalost ti ne preostane drugega kot da še kak dan počakaš. Držim pesti!

Rada vas maaaaaaaaaaaaaam, imejte lep dan! Petek je user posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: II pričakujemo aprila
26.4.2012 9:14:26   
LittleSun
Helenčica hvala, ampak mislim, da več ni dvoma o tem...samo naj se vlije če se že misli, ker me to čakanje ubija.
Kje ste ostale danes, že na dopustu?? user posted image user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: II pričakujemo aprila
26.4.2012 11:38:40   
witch
Helenčica še enkrat čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vse dobro do decembra. Ta pa naj vama prinese najlepše darilo user posted image

LS, oreh kaj zdaj z vama? Navijamo navijamo user posted image

Katte in mladika mislim na vaju user posted image naj se štetje vajih krogov konča zdaj!

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?