|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
2.12.2013 10:35:51   
lila25
mene prestavite na x.12., kr še vedno čakam o user posted image upam, da sploh pride.
držim pesti za vse user posted image

(odgovor članu 00PoLoNa00)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
2.12.2013 13:14:25   
tinncyka
user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image  user posted image  user posted image                                    

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image    user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  user posted image                                                                                                                                                    
 user posted image    ali user posted image    PRIČAKUJEMO



10. 12
monsy
Lalola

12. 12
zari

13. 12
  lila25
sitka mala

15. 12
Marker
MaryKate
00PoLoNa00

16. 12
 Dgirl

17. 12
mamica8

18. 12
tinncyka

23. 12
 Endri

24. 12
 mlada_mamika  

25. 12
Radenska_
*viva*

29. 12
*masaja*
 
x. 12 
    aspera
lila25


SKUPAJ NAS JE :  18   


  NOSEČK:  user posted image
 
   user posted image   user posted image   NAVIJAČICE user posted image    user posted image      
  mamica deklicam, Katte user posted image ,  zari, witc, Penny, mala jagodka
Žabinčica,

(odgovor članu lila25)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
3.12.2013 7:31:01   
aspera
A sem jaz prva, ki bo december začela z roza user posted image ? Jaz sem včeraj naredila test in je bil rahel plus, danes pa še digitalnega, ki je tudi takoj pokazal plus in 1-2 tedna od oploditve user posted image .
Držim pesti za čim več user posted image ta mesec user posted image .

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
3.12.2013 8:00:34   
zari
aspera še enkratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Naj se tako nadaljujeuser posted image in za vse nasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
3.12.2013 8:04:38   
jona klara
aspera- še tukajuser posted image user posted image user posted image tudi v prvo uspe, nam je tudi, ampak v drugo nam pa ne....tu ni matematike, srečno

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
3.12.2013 8:34:55   
tinncyka
aspera  čestitke user posted image user posted image  naj se ta mesesec še naprej tako nadaljuje user posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
3.12.2013 8:43:17   
tinncyka
user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image  user posted image  user posted image                                    

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image    user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  user posted image                                                                                                                                                    
 user posted image    ali user posted image    PRIČAKUJEMO

10. 12
monsy
Lalola

12. 12
zari

13. 12
  lila25
sitka mala

15. 12
Marker
MaryKate
00PoLoNa00

16. 12
 Dgirl

17. 12
mamica8

18. 12
tinncyka

23. 12
 Endri

24. 12
 mlada_mamika  

25. 12
Radenska_
*viva*

29. 12
*masaja*
 
x. 12 
user posted image asperauser posted image
lila25


SKUPAJ NAS JE :  18   
  NOSEČK: 1  user posted image
 
   user posted image   user posted image   NAVIJAČICE user posted image    user posted image      
  mamica deklicam, Katte user posted image ,  zari, witc, Penny, mala jagodka
Žabinčica,


< Sporočilo je popravil tinncyka -- 3.12.2013 8:45:27 >

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
3.12.2013 9:20:54   
LittleSun
Mene pa kar med navijačice...močno sitskam pestke za vse vas

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
3.12.2013 10:39:51   
Sisley
No pa dejte še mene na seznamček... recimo da pod 31.12. Upam da bo kakšno novoletno darilo user posted image Jz se še kar tolažim, da čeprav iui ni uspel, da imam možnost da bo pa naravno ta mesec user posted image hihihi.. Kakšen dan sem tudi malo optimista. Sj po štirih letih truda me samo še to "gor drži".

Srečno vsem ki se trudite za user posted image !! Enkrat nam bo pa že uspelo valda user posted image

_____________________________

Čakamo na naš +

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
3.12.2013 10:51:42   
snika
Živjo punce. Za mnenje sprašujem.

Sem zelo velika in suha punca, 180cm in 61kg in bi se že res res rada zredila a nikakor ne morem pridobiti na teži. Sem imela že 65 kg a sem zaradi faksa in čudnega urnika shujšala za 4 kg katere v letu dni še nisem pridobila nazaj. Sedaj pa sem zasledila, da bi se lahko zredila s pomočjo napitkov, tekoča hrana, ki ga zaužiješ enkrat na dan in imaš normalno obroke kot do sedaj. Naj bi se poznalo že v roku 2 mesecev. Pa me zanima kaj si ve mislite o teh napitkih?

Res je da bi morala tudi redno telovaditi da bi se zedila v roke in noge in ne v trebuh ampak samo da dobim na teži bi mi bilo zelo zelo všeč. Cena teh napitkov je 3,5 do 4 eur za 2 dc kar bi kar naneslo na mesec. Je mogoče katera to že poiskusila in ali je dobila na teži, je teža tudi ostala ko je prenehala s to kuro?

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu Sisley)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
3.12.2013 11:42:38   
Lalola
Aspera iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image .

Kako se počutiš? Kakšno je bilo počutje preden si naredila test? Siše pred testom vedela da si noseča? A si test naredila pred predvideno M?

Oprosti, ker sem te napadla z vprašanji user posted image user posted image zelo sem radovedna user posted image user posted image user posted image user posted image .

Naj bo veliko user posted image in veselja ta mesec user posted image

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
3.12.2013 11:52:07   
aspera
Hvala vsem za čestitke user posted image .

Lalola, sem že v sosednji temi pisala, da nisem imela čisto nobenih znakov in da sem bila že 5 dni vsak dan prepričana, da bom vsak hip dobila user posted image in že kar slabe volje. Prsi niso bile nič napete in boleče, krčev nisem imela ... kot da se nič ne dogaja. Ne vem, če si zasledila, jaz sem bila v postopku umetne oploditve (ICSI) in sem potem včeraj, 10.dan po embrio transferju, naredila test, ki je pokazal rahel plus, danes zjutraj pa še digitalnega, da sem se prepričala in je tudi ta hitro izrisal plus user posted image user posted image .

(odgovor članu Lalola)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
3.12.2013 11:56:13   
Lalola
Ojoj očitno sem spregledala sosednjo temo. Torej je odvisno od ženske, vsaka čuti drugači.

Uglavnem važno, da si dobila + user posted image si dobila lepo darilo od miklavža user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
3.12.2013 11:58:30   
aspera
Ni problema, saj lahko tudi večkrat povem user posted image . Ja res, letos naju je Miklavž malo prej obiskal in to z najlepšim darilom user posted image

(odgovor članu Lalola)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
3.12.2013 12:30:01   
Radenska_
aspera, čestitam :)
Že dolgo spremljam tudi tebe (no kot tudi vse ostale hehe), super da je uspelo.
Jaz imam jutri prvi UZ v MB. IUI s Femaro. Mislim da mi tokrat nič ne more prekrižati planov, ker s femaro ne morem imet 7 foliklov :P
Upam da bo tudi zame uspešen mesec, si res želim da ne bi bilo treba na čakalno za IVF/ICSI.

snika, jaz ti predlagam da malo povečaš porcije. Jaz sem jih, začela sem jest normalno ne pa samo grickat nekaj in sem nabrala 3 kile zaenkrat, tako da sem šla iz 50 na 53 pri 170. Moj cilj je ene 55.
Telovadim pa nič, ker mi manjka maščobe. Zaenkrat so stvari v redu porazporejene in teh dodatnih kil jaz nikjer ne vidim (res pa je da še nisem oblekla kavbojk odkar sem šla na rejenje ampak skačem okrog v kiklah in pajkicah user posted image )... Verjetno bo potrebno mal zamenjat garderobo na koncu tega procesa.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu lila25)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
3.12.2013 13:05:41   
monsy
(res pa je da še nisem oblekla kavbojk odkar sem šla na rejenje ampak skačem okrog v kiklah in pajkicah user posted image )... Verjetno bo potrebno mal zamenjat garderobo na koncu tega procesa.
[/quote]


user posted image haha kako poznam to!!! Jaz letos nosim samo še pajkice in tunike,...ker mi od vseh teh hormonov nič več ne pride prav. Napihnjena sem ko user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
3.12.2013 13:37:40   
lila25
ooo se je že rozasto začel veseli december user posted image čestitke aspera in naj se ti vse dobro izteče teh user posted image upam, da ti bomo sledile tudi ostale. če ne že ta mesec pa naslednji user posted image

srečno punce user posted image

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
3.12.2013 13:43:59   
lila25
glede rejenja, jst sm prišla iz 49-50 kg na 52-53 pri 169 cm in so mi nekatere hlače že pretesne (jih ne morem zapet oz me tko tiščijo, da ni za zdržat user posted image ). opazi se pa samo po tem, no vsaj jst drugje ne opazim.
snika probaj malo bolj energijsko bogate obroke jest pa ni vrag, da boš kako kilo gor dobila user posted image no zdej decembra bodo pa itak keksi, potičke in ostale dobrote na mizi user posted image

(odgovor članu lila25)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
3.12.2013 14:06:53   
NajaaM
Pozdravljene,

Se jaz se vam pridruzujem ob pricakovanju user posted image , kateri upam, da bosta 13.12. Ker letos si pa res zelim, da bi rekla, v tretje gre rado pri zeljah bozicku in ostalih mozeh , ceprav bomo miklavza zamudili haha. user posted image

Aspera tebi cestitke se v tej temi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lila25)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
3.12.2013 14:16:56   
NajaaM
Snika,

Glede teh napitkov. To so pac nadomestki obroka, za sportnike, ce kdaj nimajo casa jesti, drugace pa imajo prehrano zrihtano na cca vsake 3 ure. V bistvu so to le beljakovine, ki so dobre tudi za po treningu za regeneracijo misic.

Zelo pomembna je kakovost teh napitkov in ena kakovostna skatla pride tam okrog 70€. Ena merica (30g) napitka z okusom ima priblizno 150 kalorij (to ti govorim za moj shake). V eni skatli je 2,27 kg, torej za cca 70 "obrokov".

V bistvu bi se mogoce lahko malo zredila s pomocjo napitkov, ampak verjemi, da se bolj splaca poizkusiti s hrano, razen, ce res nimas casa npr.med sluzbo pojesti sendvicaoz kakrsnekoli malice, v tem primeru ti bi pa tole res vzelo le pol minute.

(odgovor članu NajaaM)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
3.12.2013 16:00:10   
aspera
Še enkrat hvala vsem za čestitke user posted image . Srečno tudi vam user posted image

(odgovor članu NajaaM)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
3.12.2013 16:31:32   
Katte
Cestitam, aspera!!! user posted image user posted image user posted image Srecno se naprej!!!
No, pa je roza december otvorjen. Naj se se tako nadaljuje, pa se vec starih bork naj zagleda user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
3.12.2013 16:34:55   
tinncyka
user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image  user posted image  user posted image                                    

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image    user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  user posted image                                                                                                                                                    
 user posted image    ali user posted image    PRIČAKUJEMO

10. 12
monsy
Lalola

12. 12
zari

13. 12
sitka mala
NajaaM

15. 12
Marker
MaryKate
00PoLoNa00

16. 12
 Dgirl

17. 12
mamica8

18. 12
tinncyka

23. 12
 Endri

24. 12
 mlada_mamika  

25. 12
Radenska_
*viva*

29. 12
*masaja*

31. 12
 Sisley 


x. 12 
user posted image asperauser posted image
lila25


SKUPAJ NAS JE :  19   
  NOSEČK: 1  user posted image
 
   user posted image   user posted image   NAVIJAČICE user posted image    user posted image      
  mamica deklicam, Katte user posted image ,  zari, witc, Penny, mala jagodka
Žabinčica, LittleSun,


< Sporočilo je popravil tinncyka -- 3.12.2013 16:39:03 >

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
3.12.2013 17:42:49   
*viva*
Aspera user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITAM!!!! To pa je res najlepše miklavževo-božičkovo-dedek mrazovo-novoletno darilo kar si ga lahko želišuser posted image user posted image user posted image Želim ti vse dobro in čim manj nosečniških prigod user posted image

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
3.12.2013 18:00:28   
Anonimen
Ojla še ena za seznamček 6. 12

Auser posted image

(odgovor članu *viva*)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?