|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
27.6.2014 22:45:29   
Dgirl
Aha pol je še upanje. Kako pa ves da si jo imela takrat?

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
27.6.2014 22:48:50   
MauMow
Ker so me jajčniki bolel ko pr norcih (tako da moram tableto vzet, da se lahko premikam), poleg tega sem dobila pa še mal izcedka obarvanega (krvavitev), prej celi mesec pa nič. Ta mesec pa sem mislala da je bla 11 dan pa sem potem dobila spet iste bolečine še 18 dan, tako da sem res čedalje bolj zmešana, tako kot moja O. Vrjetno je ta mesec bolj zmešana ker sem začela še matični mleček jesti da bi mogoče malo pripomogel k zanositvi... Bomo videli.

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
27.6.2014 22:49:11   
MauMow
Drugače pa ja upanje umre zadnje user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
27.6.2014 23:09:41   
Dgirl
Aja a pomaga mleček? Ga bom še jaz začetka jest. Hehe. Samo da se prime in obdrzi. Ne vem Js bi kar vse probala. A se za kaj takega vešuser posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
27.6.2014 23:12:30   
MauMow
Jaz sem se za tole odločla za enkrat. Aja pa na ločevalni dieti sem in se tut telo bolje počuti (ker sem rekla da je pametno da dam par kg dol). To je pa vse. Sem rekla naslednje 3 mesece bom to jedla pa upam da se prime user posted image . Ker potem pa bo treba še kaj drugega ujagati user posted image .

Sem brala veliko puncam je pomagal, so potem kar hitro zanosile. No upam da bo pri meni isto. Problem je samo ko ni tako poceni... Ampak za tiste tri mesece bo že šlo. user posted image

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
28.6.2014 8:00:45   
_pika_
MauMow: Tudi jaz sem bila na ločevalni dieti. Uspešno znižala težo za 10 %, a še vedno ni uspelo. Če imaš PCO, moraš pazit, da ne ješ sladkorjev in ogljikovih hidratov, oziroma jih uživaš čim manj.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
28.6.2014 11:04:05   
MauMow
Nimam PCO. V zgodovini sem mela velik tumor na jajčniku ki so ga uspešno dostranili. Imam pa endometriozo. Tako da bomo videli mogoče bo le uspelo.user posted image

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
28.6.2014 11:09:52   
asyka
Ta mesec se pa fočkam, mogoče pa bo to pomagalo, da se kaj prime user posted image Ne pričakujem je okoli 17. Tam nekje, ker imam zadnje čase cikluse od 20 - 28 dni. Tako, kot se moji maternici sprdne.

7ga imam tetko G, jo bom prosila še, da malo pošpega z vsemogočnim ultrazvokom, če vse štima tam spodaj. Mi pa nikakor ni jasno, ker glede na znake bi naj imela O že pred 2 dnevoma, torej točno tisti dan ko se je user posted image končala in itak je trajala samo 2 dni. Zdaj si pa misli kar si češ in utrofi dan... pa več šans je da na loto zadenem, kot pa tole user posted image user posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
28.6.2014 12:43:42   
Katte
Jaz je dve leti nazaj 17.7. nisem dočakala, 19.7. sta bili pa dve črtici. Držim pesti, da bo ta datum srečen tudi zate, asyka. In julij za vse ostale.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
28.6.2014 12:47:26   
MauMow
user posted image JULIJ user posted image


user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO:


3.7.
Žabinčica

4.7.
MauMow

5.7.
lillith82

7.7.
SU

8.7.
*tedy*
Dgirl
chocolatecake

13.7.
Tara9

17.7.
Asyka

19.7.
biba85

??
Maja2014, megiv



user posted image NAVIJAČICE user posted image
Katte, niinii, anonimen user posted image , mamica deklicam


(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
28.6.2014 13:24:45   
asyka

IZVIRNO SPOROČILO: Katte

Jaz je dve leti nazaj 17.7. nisem dočakala, 19.7. sta bili pa dve črtici. Držim pesti, da bo ta datum srečen tudi zate, asyka. In julij za vse ostale.


Jooj mogoče pa mene tudi preseneti tale datum :):) bomo videli... :) držim pesti za vse nas, da bo čim več marčevk :)

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
28.6.2014 13:29:30   
mamica deklicam
ta, se še jaz sem pofočkam na seznam. Moja user posted image je danes prišla, najavila se je že včerajuser posted image . Tako da sva se midva odločila, da gre eden letos z nami na morje v ilegali in je ne pričakujem 26.7.

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
28.6.2014 13:37:04   
MauMow
user posted image JULIJ user posted image


user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO:


3.7.
Žabinčica

4.7.
MauMow

5.7.
lillith82

7.7.
SU

8.7.
*tedy*
Dgirl
chocolatecake

13.7.
Tara9

17.7.
Asyka

19.7.
biba85

26.7.
mamica deklicam

??
Maja2014, megiv



user posted image NAVIJAČICE user posted image
Katte, niinii, anonimen user posted image , mamica deklicam



(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
28.6.2014 13:37:38   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam

Tako da sva se midva odločila, da gre eden letos z nami na morje v ilegali


Tudi jaz sem se tako odločila user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
28.6.2014 14:06:37   
asyka

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam

Tako da sva se midva odločila, da gre eden letos z nami na morje v ilegali


Tudi jaz sem se tako odločila user posted image


Potem smo že tri user posted image user posted image Pismo bomo letos švercaliuser posted image user posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
28.6.2014 14:13:15   
MauMow
Da nas le ne bodo zaprli user posted image

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
28.6.2014 14:57:48   
Anonimen
sm kr prekopirala iz junijske teme, ker vidm, da ste se že vse sem preselile:

zivjo borke, berem vas kar redno, dans imam pa vprašanje za vas:

sm bla pri G (zarad krajsanja M cikla) iz 28 se mi je skrajsal na 26 al pa celo 24... ker skusam zanosit je to potem tok težje sledit... nardila mi je UZ in vidla 15mm velik folikel na levi strani (je rekla, da O bo) napisala mi je tud Dabroston (od 18 do 25 dne cikla)...

moja G je bolj redkobesedna in zdej me zanima kdaj bo potem predvidena O? če rastejo folikli po 1-2mm na dan in če počjo ko so veliki od 20mm naprej... al je to preveč matematično?

kšn komentar, lih tok, da vidm a sm v kšnem hudo slabem stanju al sm v mejah normale...

hvala!

(odgovor članu MauMow)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
28.6.2014 20:23:50   
Dgirl
Olja. Tudi Js bi svercalauser posted image . Danes sem spet delala test ovulacije in spet nič. Danes imam že 17. Dan. Mogoce bi pa morala tudi jaz h ginekologuuser posted image . Da vsaj preveri če sploh imam ovulacijo. Ne razumem kako da je nimam. Pa zakaj do tega pride. Huh. Nisem dost pametna.
A je možno da pa test ovulacije ne zazna ampak da jo vseeno imamuser posted image . Ker recimo ko sem bila januarja noseca mi test tudi ni zaznal vsaj en teden po predvidenem začetku menstruacije. .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
28.6.2014 20:53:26   
MauMow
Dgirl možno je. Odvisno kako so tvoji testi občutljivi. Jaz bi že počasi rada bla noseča ker zadnji mesec sem cel mesec napihnjena, ne samo po O.... Tile hormone res orng daje. Mozolje mam take,... Joške kot balone... Vsak mesec tako a nikoli nič..user posted image

Aja a je kateri po O pa do M slabo? meni je skoraj vsak mesec tako da že skoraj grem bruhat... Hormoni so res grozni postali... Ampak vse bom dala skozi samo da bom lahko imela user posted image

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
28.6.2014 20:56:15   
MauMow
Anonimen ne vem kako je s tem ker nikoli mi ni G merila folikle. Tako da res ne vem. Mogoče ti zna katera druga pomagat

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
28.6.2014 22:22:58   
Dgirl
MauMow koliko časa za že delata na otroku? Človek bi rekel, če imaš tako očitne znake, da bi pa takoj zanosila.
Za naju je zdej to tretji al četrti mesec. Upam da bo že kmalu. .

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
28.6.2014 22:27:40   
MauMow
Tole je moj 6 mesec pa še vedno ni nič...user posted image Telo se vsak mesec bolj noro obnaša (kot da se vsak mesec bolj pripravlja na user posted image ).

Upam da rata... tudi dragega vidim da ga je začelo malo matrat, ker bi tako zelo rad da rata. Prejšni mesec ko je prvič zamujala je bil res že fulll v tem pa ga je malo potolklo ko je po 4 dneh prišla... Upam da bo user posted image

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
28.6.2014 22:55:27   
Dgirl
Čudno ane. Js krivim kontracepcijo ki sem jo jedla 10 let. Tiste kolegice ki jo pa niso jedle pa kr v prvo rata. Oh če bi to človek vedel.
Upam da rata. Če pa ne prej pa vsaj na morju. Tam je baje večja možnost ko si sproščen. Js si bom sla v ponedeljek takoj kupt matični mlečekuser posted image pa ma da rata.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
28.6.2014 23:12:06   
MauMow
Dgirl ja jaz sem tudi jo jedla 10 let. Samo jaz sem mogla zaradi endometrioze, ki so mi jo odkrili skupaj z tumorjem. Tako da tudi če bi hotla biti brez nebi smela. Ma samo sem rekla glede na to da O imam in to zelo močne enkrat pa mora ja ratat user posted image ! Čene imam pa tako vsako leto pregled pri G in bova našli eno rešitev. user posted image

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
29.6.2014 18:46:41   
*tedy*
uh, jest bi tud švercalauser posted image user posted image user posted image . Sem rekla da nobenga testa sabo ne nesemuser posted image user posted image itak če M ne bo, bom vedela da imamo slepega potnikauser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?