|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
30.6.2014 8:33:17   
maja2014
Pozdravvljene, punce (po dolgem času) user posted image

Mi smo bili malo na off, na enem krajšem dopustu...zdaj pa nazaj na stare tire user posted image

MauMow, tudi midva delava 6 mesecev na user posted image in se mi dogaja isto kot tebi...vsak mesec taki znaki, kot da bi bila 100 % noseča, potem se ulije na datum...s to razliko, da ta mesec pa ni tako. M je prišla, naredila svoje user posted image konkretnih 8 dni user posted image potem pa normlano 14. dan ovulacija. Zdaj pa me dojke bolijo od dneva ovulacije rahlo...to je pa to. Ker prejšnji mesec so bile nenormalno napihnjene, pa tako boleče, dase med tuširanjem še dotaknit nisem smela user posted image Ni mi jasno...sem rekla, da bom šla k moji G, da naredi spet en ultrazvok, da ni slučajno kaj narobe...ali pa so samo hormoni podivjani, sam če so, je to že over...ta mesec je pa ok. No, bomo videli. Sem pa tudi odmislila vse skupaj, ker sem se preveč obremenjevala, in to spet ni OK. Je pa moja G, ko sem bila februarja tudi zaradi takih znakov cel mesec na pregledu, videla na ultrazvoku eno malo cistico, za katero pa, pravi, da je tako majhna, da je to nekaj normalnega. Me pa jajčniki rahlo špikajo. Ma sej pravim...če bi se spet ponovili celomesečni znaki, potem pa nič, bom stopila do nje...

Aja, moje user posted image ne pričakujem 9.7. user posted image

Tečem na banko, po opravkih...se tipkamo kasneje...lep dan želim vsem! user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
30.6.2014 8:36:16   
MauMow
user posted image JULIJ user posted image


user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO:


3.7.
Žabinčica

4.7.
MauMow

5.7.
lillith82

7.7.
SU

8.7.
*tedy*
Dgirl
chocolatecake

9.7.
maja2014

13.7.
Tara9

17.7.
Asyka

19.7.
biba85

26.7.
mamica deklicam

??
megiv



user posted image NAVIJAČICE user posted image
Katte, niinii, anonimen user posted image , mamica deklicam


(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
30.6.2014 8:37:40   
MauMow
Ja maja jaz mislim da se hormonom meša. Si ne rpedstavljam kako bo ko bom noseča user posted image

Jaz bom če ne zanosimo prej šla konec leta do moje G, ker bo itak eno leto od zadnjega pregleda, pa da ji povem kak fajn mam znake user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
30.6.2014 9:09:33   
Žabinčica
Pozdravljene.

Toliko, da vam sporočim; moja m. je prišla predčasno, to soboto...tako da sem še vedno tu v juliju; nekako konec meseca. Ne vem sicer točno kdaj, ker se mi očitno m. malo naprej zamika; skratka, če bo kaj za sporočit, sporočim user posted image .

Držim pesti za vse, da boste švercale user posted image .

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
30.6.2014 10:49:38   
chocolatecake
Eno malo bolj pozno dobro jutro! Jaz sem imela naporen vikend, smo imeli dekliščino in še en rojstni dan, pa sem danes malo dlje lenarila :). Toliko fešt, jaz si pa ne upam pit alkohola, da nebi slučajno bila user posted image .
Danes je 32. dan mojega ciklusa, če bi bil bolj kratek, bi lahko že danes prišla M, če bolj dolg je lahko še 7 dni nebo. Test delam čez 8 dni.
Zadnje čase bolj pozorno spremljam svoj ciklus in sem opazila, da se po ovulaciji pojavi gostejši bel do rahlo rumenkast izcedek, pa me zanima, če katera ve, če ta izcedek napoveduje user posted image , ali je zgolj znak, da je ovulacija mimo ???

Prej se nisem nikoli toliko poglabljala v te reči, zdaj pa vidim, da je narediti otroka res cela znanost. Fovš sem vam vsem, ki grete na morje... jaz še nevem če bo možek sploh dobil dopust. Frej ima samo en vikend, takrat greva pa na poroko. Upam, da bova morje videla pred septembrom.

Maja 2014 in MuaMow, tole z znaki mi je pa zelo znano. Če vaju kaj potolaži, potem nista edini. Jaz mislim, da ima psiha tukaj zelo močan vpliv. Jaz imam velikokrat vse znake, ki čudežno takoj minejo po negativnem testu. No upam, da ta mesec nebodo. Srečno z ilegalčki, pa upam, da bo naš kar made in Slovenija, glede na to, da vrjetno negremo na morje user posted image user posted image

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
30.6.2014 10:55:03   
MauMow
Chocolatecake jaz imam ta mesec tut rumen izcedek user posted image Ponavadi mam vedno belega ki se par dni prej spremeni v rjavega in potem user posted image

Jaz se sploh nočem s tem ubadat, sam kaj ko mam O tako očitne da tudi če nebi hotla razmišljat ko mi telo poveuser posted image Ma bo že user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
30.6.2014 11:37:37   
chocolatecake
Sej to je po eni strani super, da veš kdaj imaš O. Jaz imam preračunano obdobje cca 10-14 med katerim se pojavi O, a jo redko kdaj čutim, izcedek pa je, ali ni, oziroma se včasih pojavi tudi po večkrat in si težko kaj pomagam s tem. Pa sva rekla, da bova ta mesec user posted image vseh 14 dni, pa še kakšnega prej in kakšnega kasnej, da bo za zihr. O testom bi se zaenkrat še rajši izognila. Tako, da če nič drugega sva vsaj user posted image kot že dolgo ne, to je pa tut neki vredno, a ne ? user posted image user posted image

Včeraj mi je bilo nekaj slabo, za kar sicer naglas krivim obisk kitajske restavracije, potihem, pa upam, da je krivec nekdo drug :). Jooj kako bodo še dolgi tej dnevi do testa.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
30.6.2014 11:43:00   
MauMow
Jaz bom pa sedaj še z O testi en mesec spet naredila. Ker sem mela ta mesec mal zmešan (kot da bi imela 2x O, prejšni pa ful pozn). Tako da mal spet pregledamo če še vse ok user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
30.6.2014 12:15:47   
Junij20
Julijke, pozdravljene. Se še jaz pofočkam pri vas. Po neuspešnem ivf-et v juniju bova čez poletje poskusila po naravni poti. user posted image  ne pričakujem 22.7., test bom pa raje delala še kakšen dan kasneje, da bo zagotovo + Navijam tudi za vse ostale, da bo julij zmagovalni mesec (še bolj pa marec 2015).

(odgovor članu megiv)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
30.6.2014 12:18:13   
MauMow
user posted image JULIJ user posted image


user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO:


3.7.
Žabinčica

4.7.
MauMow

5.7.
lillith82

7.7.
SU

8.7.
*tedy*
Dgirl
chocolatecake

9.7.
maja2014

13.7.
Tara9

17.7.
Asyka

19.7.
biba85

22.7.
Junij20

26.7.
mamica deklicam

??
megiv



user posted image NAVIJAČICE user posted image
Katte, niinii, anonimen user posted image , mamica deklicam


(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
30.6.2014 12:18:47   
MauMow
Junij držimo pesti tudi za tebe!

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
30.6.2014 12:19:27   
chocolatecake
Junij 20, dobrodošla in hvala za lepe želje. Tudi jaz navijam zate, da ti uspe in da bo marec 2015 naš mesec :).
Kaj je bil pri tebi razlog za IVF?

(odgovor članu Junij20)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
30.6.2014 13:38:40   
Junij20
nepojasnjena neplodnost, tako da vseeno upam, da bosta ne-ja čez poletje izginila in se bo pojavil velik +. sumim pa, da imam neredne O (kljub zelo rednim ciklusom in drugim rednim aktivnostim user posted image ).

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
30.6.2014 13:54:33   
maja2014
Junij 20, dobrodošla z željo, da bi čimprej sporočila novičko o user posted image user posted image user posted image

Ja, ne vem, očitno psiha res naredi to, ko vidim, da nisem edina s temi celomesečnimi znaki user posted image Sem že mislila, da je kaj narobe...

Jaz imam tudi močnejši in malenkost temnejši izcedek ta mesec...kak dan pred ovulacijo se je začelo...mislim da 1, 2 dni prej.

(odgovor članu Junij20)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
30.6.2014 19:30:34   
_pika_
Moja user posted image se v juniju ni prikazala, tako da junijsko pričakujem enkrat julijauser posted image . Nimam pojma kdaj.
Mene dajte samo še pod navijačice. Bom samo navijala za vasuser posted image .

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
30.6.2014 23:16:05   
maja2014
pika, mogoče je pa ne bo :) Imaš redne M?

Mene pa že cel dan v jajčnikih počasi nežno špika...zdaj pa imam po cca 5 mesecih normalen potek od M do ovulacije in naprej...bomo navijale vse za vse user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
1.7.2014 12:08:29   
SU
Joooj, koliko nas je v juliju!!!!! user posted image To pomeni, da bo tudi več user posted image !!! Super!! user posted image user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
1.7.2014 13:19:35   
kris26
Živjo !

Evo še ena se pridružuje v klub čakajočih. Sicer imamo že enega sončka, ki bo star 4 leta (v prvo smo user posted image dočakali po 2.5 letih, po naravni poti brez clomida) v drugo še kar čakamo. Trenutno sem prvi mesec na CLOMIDU
Sicer pričakovanja niso velika, sem kar na trdih tleh, ker je drugače res psihično groznooo. user posted image naj bi dobila nekje med 10 in 16.7.2014 , ker nimam rednihuser posted image .

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
1.7.2014 13:27:06   
MauMow
Kris26 dobrodošla. Če se strinjaš te bom dala na seznam z datumom 13.7.? Neka sredina datumov?

Upam da ti rata tudi v drugo. Mi smo še vedno pri prvem in upam da uspe user posted image

(odgovor članu kris26)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
1.7.2014 13:50:48   
maj4
Že dolgo me ni bilo tu, ker sem potrebovala pavzo od vseh misli in skrbi. Danes je 10. dan po 5. ivf-ju. NEuser posted image tako pričakujem do 5.7.. Za vse skupaj držim pesti, molim, upam,...

(odgovor članu megiv)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
1.7.2014 18:50:34   
_pika_
maja2014: Nisem noseča, ker so me spremljali z UZ in približno vem, kdaj naj bi bila O, samo je očitno ni bilo, ker je že 20 dni od takrat.

maj4: Držim pesti, da je bilo uspešno!!!

< Sporočilo je popravil _pika_ -- 1.7.2014 18:51:26 >

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
2.7.2014 7:59:56   
maj4
Hvala _pika_ za podporo. Čas se je kar na enkrat ustavil :) vsak dan mineva počasneje. Danes 11. dan po ET. Počutje kot po navadi, občutljive težke prsi, šipikanje po jajčnikih. Pa se prebijmo do jutrišnjega dne...user posted image

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
2.7.2014 8:10:56   
kris26
MauMaw ja bi prosila kar dodaj me na seznam user posted image . MM še to a je še katera
na Clomidu ta mesec?

(odgovor članu maj4)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
2.7.2014 9:00:32   
MauMow
user posted image JULIJ user posted image


user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO:


3.7.
Žabinčica

4.7.
MauMow

5.7.
lillith82
maj4

7.7.
SU

8.7.
*tedy*
Dgirl
chocolatecake

9.7.
maja2014

13.7.
Tara9
Kris26

17.7.
Asyka

19.7.
biba85

22.7.
Junij20

26.7.
mamica deklicam

??
megiv



user posted image NAVIJAČICE user posted image
Katte, niinii, anonimen user posted image , mamica deklicam, _pika_



< Sporočilo je popravil MauMow -- 2.7.2014 9:01:16 >

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
2.7.2014 9:06:52   
MauMow
Jaz sem ta mesec samo na domačem mlečku user posted image Bomo videli če bo kaj pomagalo. Samo mislim da se že kaže, da bo moja user posted image prišla, kot sem predvidevala user posted image . Ta mesec jo bom kar vesela, ker se z vsemi dodatki počutim veliko veliko bolje kot ostale mesece user posted image

< Sporočilo je popravil MauMow -- 2.7.2014 9:07:23 >

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?