|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  344 345 [346] 347 348   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novemberke 05
6.10.2007 18:12:13   
tincci
men pa dišiuser posted image domač seveda, vse kupljene začimbe majo čist drug vonj

(odgovor članu catja2)
Neposredna povezava do sporočila: 8626
   RE: novemberke 05
6.10.2007 19:23:08   
NinaŠ
Kateri gel pa daš Anžetu v lase?

user posted image ne vem, enga mojega oz. družinskega user posted image . Čak grem prav pogledat - Taft. Sicer pa to prakticiramo bolj redko user posted image



itak, da skoraj vsak 2. dan pozabim na tablet


user posted image  čudno, da imaš samo 2 otroka user posted image

Če bi bila jaz tak pozabljiva, bi jih imela že.... hm..... recimo vsako leto enega user posted image

user posted image zakaj pa misliš, da je med A & T tako majhna razlika user posted image ...zdaj pa PAZIMMMMMMO user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8627
   RE: novemberke 05
6.10.2007 19:26:27   
NinaŠ
Drugače sem se pa odločila , da 13. v soboto pridemo v Ormož, ne glede na to ali bomo potem še nazaj isti dan vozili ali ne. Mi srce ne da, da vas spet ne vidim user posted image . Zdaj nas ustavi le še bolezen user posted image , aj, aj upam da zdržimo še ta teden user posted image .



Bubi user posted image user posted image user posted image user posted image , čimprej pridi domov! Kaj je narobe?

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8628
   RE: novemberke 05
6.10.2007 19:32:13   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Drugače sem se pa odločila , da 13. v soboto pridemo v Ormož, ne glede na to ali bomo potem še nazaj isti dan vozili ali ne. Mi srce ne da, da vas spet ne vidim user posted image . Zdaj nas ustavi le še bolezen user posted image , aj, aj upam da zdržimo še ta teden user posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8629
   RE: novemberke 05
6.10.2007 19:36:34   
petarda
Bubi , čimprej pridi domov! Kaj je narobe?


Bubi ima bronhitis, oz. nekaj takega...zdaj je notri in bodo lahko točno pogruntali kaj in kako. Predvsem se mu kašelj pojavlja ob naporih...pa premalo vsebnosti kisika ima...ne vem kako se že temu reče...segmentacijauser posted image ....Drgač pa sem se danes pogovarjala z bubi in je se ga je skoz slišalo kako nori zraven, prav nič ni bil slišat bolanuser posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 8630
   RE: novemberke 05
6.10.2007 19:38:15   
petarda
zdaj pa PAZIMMMMMMO


zdaj si pa to takole lepo naglas zavpijuser posted image user posted image user posted image user posted image  Ampak čist po črkah tako, kot si napisalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 8631
   RE: novemberke 05
6.10.2007 19:52:28   
NinaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

zdaj pa PAZIMMMMMMO


zdaj si pa to takole lepo naglas zavpijuser posted image user posted image user posted image user posted image  Ampak čist po črkah tako, kot si napisalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 8632
   RE: novemberke 05
6.10.2007 20:02:39   
ada2
končnoooooo, 12 urni delavnik je za manouser posted image user posted image user posted image

zdaj pa moram do devetih budna ostat, ker mi spalnico dostavijo, andrej je pa pravkar odšel na fantovščino.


Bubi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8633
   RE: novemberke 05
6.10.2007 20:44:09   
ada2
spalnica je že tuuser posted image user posted image user posted image , še samo danes prespim na kavčuuser posted image


se mi je pa šofer zasmililuser posted image , itak, da ob takih poznih urah mora okoli vozit, pa je rekel, da to sploh ni zadnje, da pelje zdaj še v MS, šele potem gre domov - v MB.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 8634
   RE: novemberke 05
6.10.2007 20:51:06   
amy26
spalnica je že tu , še samo danes prespim na kavču


ada, super za spalnicouser posted image user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 8635
   RE: novemberke 05
6.10.2007 21:13:53   
ada2
nič, grem spat, da se vsaj malo naspim predno se user posted image   domov primajauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 8636
   RE: novemberke 05
6.10.2007 21:19:56   
NinaŠ
nič, grem spat, da se vsaj malo naspim predno se user posted image   domov primajauser posted image user posted image user posted image

saj danes ve, da mora bit pameten, da bo imel jutri moči, da spalnico vkup sestavi user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 8637
   RE: novemberke 05
6.10.2007 21:29:54   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

nič, grem spat, da se vsaj malo naspim predno se user posted image   domov primajauser posted image user posted image user posted image

saj danes ve, da mora bit pameten, da bo imel jutri moči, da spalnico vkup sestavi user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8638
   RE: novemberke 05
6.10.2007 21:41:43   
NinaŠ
user posted image sem zdajle prebrala, da je paštetka z Muser posted image v bolnici user posted image  

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 8639
   RE: novemberke 05
6.10.2007 22:11:36   
amy26
za Paštetko in Mašo user posted image user posted image user posted image  me je kar zmrazilo ko sem prebrala njen post, no upam da bosta kmalu domauser posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8640
   RE: novemberke 05
6.10.2007 22:34:28   
sharpy
Kaj pa je s paštetko in M user posted image   narobe?  

Upam, da bojo vsi bolančki kmalu bolje in da lepo  pa hitro ozdravijo


_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 8641
   RE: novemberke 05
6.10.2007 23:13:18   
sharpy
Groza user posted image user posted image user posted image    Sem prebrala in me je prav zmrazilo user posted image user posted image user posted image

Upam, da bo vse v redu!  Paštetka in družina user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8642
   RE: novemberke 05
7.10.2007 11:15:11   
Urša
Bubi ima bronhitis, oz. nekaj takega


Bošček. user posted image
Paštetka-user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8643
   RE: novemberke 05
7.10.2007 11:17:46   
Urša
Kje piše o Paštetki in Maši? Jaz nič ne najdem...user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 8644
   RE: novemberke 05
7.10.2007 11:28:36   
*bubi*
Je že petarda poročala user posted image

Joj upam, da bo hitro doma, ker res nikomur ne privoščim, da ima v MB bolnišnici stik s tisto hudičevko črno medicinko...


Daj mi to malo bolj razloži. user posted image  Bubi je na oddelku za dojenčke user posted image , tam je ena bjonda user posted image  user posted image

Zaenkrat še nič ne vem, niti če bo šel jutri domov. Ker je ravno vikend in vsakič drug pediater. Izvidi ne kažejo na nič kritičnega, jaz samo upam, da ne bo imel kronično težav z bronhitisom user posted image  Sicer pa je moje mnenje, da zadeva ni nova, torej zaradi vrtca, ampak že od prej. Če se spomnite, sem vas že večkrat spraševala okoli kašlja pri naporu.

...pa premalo vsebnosti kisika ima...ne vem kako se že temu reče...segmentacija


user posted image user posted image user posted image  saturacija. Je že boljše, edino ponoči mu še malo pade.

Moram danes poklicat Jano, ni bila ona z dvojčkoma v bolnici s podobnimi težavami?


Ja, za Mašiko pa res user posted image user posted image user posted image  Pa za paštetko in vse ostale. Sem čisto brez besed, si sploh ne predstavljam.

(odgovor članu catja2)
Neposredna povezava do sporočila: 8645
   RE: novemberke 05
7.10.2007 13:30:21   
NinaŠ
Dopoldne smo bili na Bledu, smo se malo okrog jezera sprehodili, pa še eno predstavo si ogledali - Čarovnik Toni in Pika Nogavička - Anžetu je bilo ful všeč, Tina pa se je kar malo bala user posted image .


Zdaj Tina spi, Anže gleda knjigice, jaz pa kuham kosilo - po dolgem času bodo krvavice s kislim zeljem in krompirjem.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8646
   RE: novemberke 05
7.10.2007 15:02:55   
catja2
Bubi v 2. etaži dela ena medicinka (v roza oblačilih), ki ima temne lase-takrat je imela kratke, ime ji je Božica al nekaj takega v glavnem prihaja z juga, je zelo lena in nesramna da ne moreš verjeti... Da ne omenjam kako ravna z otroki, ko staršev ni zraven... user posted image user posted image user posted image

No upam, da je ne boš spoznala user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8647
   RE: novemberke 05
7.10.2007 15:03:56   
catja2
NAš J je to noč tak težko dihal, in če bo še sedaj ko se zbudi tak, grem spet k dežurnemu, ker se bojim, da ne bi kakšne pljučnice fasal al pa kaj podobnega user posted image

(odgovor članu catja2)
Neposredna povezava do sporočila: 8648
   RE: novemberke 05
7.10.2007 19:09:57   
ada2
user posted image user posted image user posted image  že cel dan sestavljamo spalnico....no, še čisto malo pa bouser posted image  se bodo pa verjetno sosedje odselili, ali pa zahtevali našo prisilno odselitev, ker se user posted image , njegov brat in njun oči tako prerekajo pri sestavljanju, da se jih čuje daleč naokroguser posted image


Paštetka in Muser posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

saj bo vse dobro.
kolikor sem uspela prebrat je nekaj podobnega kot se je dogajalo z našo Nušo, ko je bila stara 3 mesece. potem smo imeli en kup preiskav, posebno obravnavo, veliko nevrofizioterapije, vmes nekaj zelo črnih diagnoz, na koncu pa....pozabite na vse skupaj, je preraslauser posted image  .... in je bilo vse v redu....kolikokrat sva bile pa v LJ v bolnici pa se sploh ne spomnim večuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu catja2)
Neposredna povezava do sporočila: 8649
   RE: novemberke 05
7.10.2007 19:51:02   
tincci
Zakaj je Muser posted image v bolnici????

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 8650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  344 345 [346] 347 348   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  344 345 [346] 347 348   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Odvajanje od plenic v treh dneh
video
Odvajanje otroka od plenic je lahko stresno in zelo utrujajoče. Tale mamica pa je našla odlično rešitev. Preverite!
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?