|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 13:05:43   
kalbo
Sarči, nisem rekel, da si ti zafrustrirana. To je letelo na babnice, ki so delale scene pred mojo poroko. Tebi pa negrobo in dobronamerno svetujem, da potlačiš svoj ego in daš prednost zaupanju, ki ga čutič do svojega bodočega moža. Pa spoštuj striptizete, ker je njihov posel težak.

Lep dan še naprej Kalbo

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 13:06:05   
blazka
Moj mož je mel tud striptizeto na fantovščini, pa sva se zarad tega vseen poročila, prov nič nisem komplicirala. Je že taka navada, da si fantje na zadnji dan svojega samskega stanu pogledajo kako striptizeto. Če pa svojemu bodočemu možu ne zaupaš oz. niti ne privoščiš, da vidi eno tako v živo, pol pa res ne vem, zakaj se poročit. Jest samo vem, da so na fantovščini mojega(takrat še bodočega moža) vsi samo gledali, ker so bili preveč presrani, da bi kej konkretnega nardili (sploh pa taki, ki so bili samski in bi komot skoristili priložnost). Kokr pa okol slišim so pa ženske na takih striptiz varijantah (dekliščinah) itak bolj nevarne in pohotne. Sicer pa lahko tvoj tudi kasneje zavije v kak strip bar, pa si ogleda tisto, kar mu ti na fantovščini nisi privoščila. Pa za to ne boš nikoli zvedla.

Torej, ni to noben halo, če je striptizeta na fantovščini. Če mu zaupaš, pa tud veš, da ne bo nobene nevarnosti. Tist s tvojim egom moraš pa sama pri seb razčistit.

LP (pa enga doberga striptizerja na tvoji dekliščini ti želim)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 13:07:42   
sarči
Zakaj pa al bina?ljudje smo si različni,tebe pač ne moti in razmišljaš drugače,hvala bogu,da bi vsaj jst lahko tako razmišljala,ampak na žalost ne,zato pa ne razumem in tupim svoje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 13:08:46   
kalbo
Najlažje zaslužit denar praviš. Opa ne bo držalo. To je zelo težko prislužen denar. Če bo pa kdo uničil razmerje ga boš ti s svojimi scenami, ne pa striptizeta, ki le opravlja svoj posel.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 13:10:44   
Anonimen
zato pa ne razumem in tupim svoje.


E, točno to, vidiš. Pozabi, pojdi čez sebe, pusti, da se stvari odvijejo in ne tupi.

In vsi vemo, da če daš stvar tle gor, dobiš taka in drugačna mnenja. kaj si pa pravzaprav hotela slišati oz. v čem je bil namen tvojega prvega posta?

< Sporočilo je popravil puncica -- 10.1.2006 15:25:52 >

(odgovor članu sarči)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 13:11:08   
blazka
Sarči, ni treba vseh žensk s tabo v isti koš metat. Nekaterim ženskam ego čist dovoli, da sprejmejo to, da je mel njihov mož striptizeto. Če se pa bojiš, da jo bo kje zagrabu je pa drug problem.

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 13:14:07   
sarči
dobit čim več odgovorov,da naj pustim da se stvari odvijajo kot se morao in da naj grem čez to kot si ti povedala in še bilo kdo tukej gor,morda sem res premalo samozavestna in sem rabla par besed da ne delam prav in da to ni nič kaj takega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 13:15:30   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image Dej no ne bodi otročja!!!
Moj je prav pred dnevi bil na novoletni zabavi motorističnega kluba,
pa so imeli trebušne plesalke povabljene.
Pa na vsakem motorističnem zboru so striptizete na tapeti.
Pa kaj pol,po tolkem času so se že naveličali gledat mesouser posted image vedno isto je,
nobena nima drugačneuser posted image

(odgovor članu sarči)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 13:16:23   
Anonimen
Aha, a to. No, potem je moje delo opravljeno.

In verjemi, da s striptizom prislužen denar, ni lahko pridobljeni denar. Daleč od tega.

No, pa lepo se imejte, srečno na fantovščini, dekliščini, poroki in potem vnaprej. poroka pa bo ravno na RD moje sestre.

(odgovor članu sarči)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 13:17:49   
sarči
blazka,zdej bom pa čisto odkrito povedala-bojim se,da bi ga prjatli tako opijanli,da ne bi vedel več kaj dela in ga pumpali naj dela stvari,kar trezen ne bi nikoli.-Ker bi pa njemu drug dan zatajil spomin ne bi vedel kaj je delal in bi se mi vsi prjatli potihem posmehovali in vsi bi vedeli kaj je delal jst pa nikoli! ETO!

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 13:19:23   
Anonimen
Naj ti prijateljice organizirajo dekliščino in zrihtajo slačifanta.
Saj ni težko ga najt.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 13:19:36   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: sarči

dobit čim več odgovorov,da naj pustim da se stvari odvijajo kot se morao in da naj grem čez to kot si ti povedala in še bilo kdo tukej gor,morda sem res premalo samozavestna in sem rabla par besed da ne delam prav in da to ni nič kaj takega.

No, to se že lepše sliši. Če svojemu možu zaupaš, potem se nimaš kaj bati.
Aja, pa na ženska čustva se pa majčkeno le spoznam, vsaj upam.

Vso srečo in lepo poroko želim

Kalbo

PS: Pa ne obremenjuj se z malenkostmi :)

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 13:20:42   
Anonimen
prjatli tako opijanli,da ne bi vedel več kaj dela in ga pumpali naj dela stvari,kar trezen ne bi nikoli.-


Če bo tako pijan, tudi seksat ne bo mogel. Verjemi.

Pa kaj se jaz še vedno ubadam s tem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 13:25:10   
sarči
user posted image user posted image user posted image Bravo,hvala vsem za pomoč! Sem spoznala,da to ni nič kaj takega in da bo še vse uredu! Hvalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 13:27:10   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: sarči

blazka,zdej bom pa čisto odkrito povedala-bojim se,da bi ga prjatli tako opijanli,da ne bi vedel več kaj dela in ga pumpali naj dela stvari,kar trezen ne bi nikoli.-Ker bi pa njemu drug dan zatajil spomin ne bi vedel kaj je delal in bi se mi vsi prjatli potihem posmehovali in vsi bi vedeli kaj je delal jst pa nikoli! ETO!

No, to ni več ego ampak strah in nezaupanje do njegovih prijateljev. On že ve, a se bo pustil opijanit. Zase vem, da sem jim rekel, da jim zamerim do konca kako vezanje na križ, al pa clo kako kurbo, da bi mi ga vlekla privezanemu na križ.
Itak pa večini ljudi ni do takih neumnosti. Pri nas je bil križ, ki sem ga moral nosit, pa striptizeta je odplesala svoje. ostalo je bila pa običajna žurka. Upam da bo tudi danes tako.

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 13:51:47   
viv_
Moj jo je mel, pa smo preživel user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 14:15:58   
Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: sarči

-bojim se,da bi ga prjatli tako opijanli,da ne bi vedel več kaj dela in ga pumpali naj dela stvari,kar trezen ne bi nikoli.-


Če bo pa tako pijan, da ne bo vedel, kaj dela, je pa tako ali tako super. Saj se ne bo ničesar spomnil, pa ti ne bo imel ničesar takega za povedat.

Sarči, preveč resno jemlješ to stvar. Škoda tvojih živcev, pa naših prstov.......


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 15:15:53   
Anonimen
Ne morem da nebi šla mem tega posta, ker me res nekaj močno zanima.

In sicer ne razumem ZAKAJ potem poroka??? Kaj drugega je smisel poroke potem če ne to da se določenim stvarem odpoveš, če ljubiš svojo drago zakaj potem rabiš striptizeto??? Če je poroka stvar ki združi dve osebe v eno, kako potem vidite zraven občasno še tretjo??? Zakaj se potem moški poročate če rabite svobodo in mečete kup denarja stran za tisti dan da rečete DA??? Zaradi žlahte ali samo zato da se mal pokažete kako ste dobri in pametni???
Po vašem pisanju sem ugotovila da kljub poroki si želite sem ter tja še mal drugega mesa itak sam za na ogled da drugi okrog nebi kaj rekli če pa noben ne bi videl pa ga dajmo še mal probat...imejmo SVOBODO!!!!
Ženo pa boste omožili le za to da vam na stara leta nebo dolgčas pa da boste vsak dan meli kaj v loncu in za oblečt da ne boste smrdeli že na daleč, pa da vas bo na stara leta še kdo vprašal "a te kaj boli dragi" in vam odnašal rit??? Če tako zelo ljubite svojo ženo da bi se z njo poročili potem ne razumem zakaj si iščete striptizete??? Vam mogoče že pred poroko ni preveč zapeljiva in bi za take zadeve rabili še nekoga da bi vam potešil vaše "spodnje potrebe" za vse ostale bi bila pa dobra vaša žena??? Pa saj ne živimo med Arabci no!!! Mislim da tole odgovarjanje samo kaže na to da se nekateri kljub temu da ste dovolj stari še vedno obnašate kot otroci in ne razumem kako boste potem vzgajali svoje otroke?? Jim boste tudi rekli da seveda ljubite svojo mamo samo mal za oči pa morte met...kako se bo počutil otrok??? Mal mem so teli odgovori in ja Sarči jaz te razumem zakaj se obotavljaš in prav je tako. To je ponižanje za  žensko kljub temu da jih mnogo tule ne prizna mislim da bi se jim lasje kaj kmalu postavile pokonci ali pa tiste ki ste to že dale čez se raje zamislite nad tem dejanjem.

Sedajle me boste spljuvali, pa se ne dam ker imam vsaj malo ponosa in zveze si pa res ne mislim deliti z nobeno ki bi mojemu možu potešila spolni organ. HVALA BOGU je moj mož istega mnenja. Res ne razumem ZAKAJ poroka če si pa tako zelo močno želite SVOBODO da sem in tja pogledate še pod kako drugo kiklo??? Brezveze!!!!

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 15:41:33   
nInAzWeRiNa
jst sm tut proti takim stvarem in jih ne podpiram sploh pa vem da se rajš nebi poročila kot pa da bi mogla čez kaj takšnega...moj user posted image  ima namreč same hinavske kolege ki so mu fovš za vsako bedarijo(žou to sam jst vidm ker si user posted image  tega noče priznat)in bi kaj takšnega nardili že zato da bi mene razkurli in da bi se midva skregala,ker vem da bi bil alkohol zraven(btw k si piuser posted image že če ne pijš tolk kokr bi oni to želel)nikol ne veš v kaj bi ga poskušal pregovorit....poznam(beri na videz in po govoricah) pa tut ene par amaterskih striptizet in vem česa vsega so zmožne samo za denar...user posted image bljak in ne hvala!je pa res da smo nekateri ljudje bolj občutljivi kot drugi..

aja pa še to se čist popolnoma strinjam s tabo anonimna...user posted image


< Sporočilo je popravil puncica -- 10.1.2006 15:28:22 >


_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 15:53:37   
Anonimen
nInAzWeRiNa veš kar me podraži moram pa res iz sebe dat.

Pa naj povem še to da nebo kdo mislil da sem stara ostarela baba ki tarna tle gor nisem jih še nekaj časa nebom imela 30 toliko da izključite starost kot vzrok mojega posta. Poleg tega nikoli nisem branila možu da nebi pogledal kake če je bla luštna (saj smo vsi ljudje) ampak da bi se pa naslajal ob pogledu na striptizeto in me tako grdo poniževal...ne HVALA !!!!
Ko nekoč bom stara se želim spominjati da sem bila svojemu možu všeč v vseh pogledih in dejanjih ne pa samo zato ker sem mu makarone dobr skuhala pa hlače zlikala na rob za to da se mu je dvignu  pa je mogla poskrbet ena druga.
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 16:02:45   
Marogica
Anonimna, si pa res čudna, da take sekaš.Kakšno vezo ima fantovščina s svobodo in ostalim, kar si napisala. Da si pa mlada, je pa jasno, ker človek z življenskimi izkušnjami nikoli ne bi tako razmišljal.
Pa ti zdaj mene popljuvaj, če me hočeš.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 16:02:54   
nInAzWeRiNa
user posted image user posted image user posted image ...sarči jst te razumem zakaj te je strah...kalbo in albina nimajo vsi vedno vse najlepše in najboljše pošlihtano glede nekaterih stvari,ki so morda posledica kakšnega dejanja v preteklosti pa to še ne pomeni da se je treba nehat trudit za človeka,ki ga ljubimo in zato ni vedno najlažje v življenju...sem pa vesela da imate vsaj nekateri popolne zveze...
srečno,lp nina 

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 16:18:20   
Anonimen
Draga Marogica veš sem si vzela čas in vse prebrala kar ste vi "sekali" tle gor pa ti predlagam da še ti vse prebereš in boš vidla kje je omenjena "svoboda".

Ste vi zašli mal s teme pa si nisem mogla kaj da se ne oglasim!!!

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 16:18:33   
kalbo
Draga anonimna, prvo kot prvo bi lahko stala za svojim mišlenjem in se nebi skrivala za nickom anonimen.
Upam, da se ne boš nekega dne spraševala, zakaj neki mi je dec pobegnil, res ne vem, pa tako popolno vezo sva mela.
Pa kje piše, da si praznemo jajca ob striptizetah. Če že hočeš, zato so prostitutke, ki to opravijo diskretno. Si ziher, da tvoj mož ni že kake obiskal?

In ja, imam popoln zakon, kjer pa ni vedno vse v rožicah. Je pa definitivno medsebojno zaupanje in spoštovanje. Žena me brez skrbi spusti med tisoč striptizet, jaz pa njo med tisoč striptizerjev, ker mi zaupa, jaz pa njej.

U, zdaj se mi pa mudi na fantovščino jajca spraznit na striptizeti, boga moja ponižana žena, se mi kar smiliuser posted image

Lep dan še naprej

Kalbo

Aja, pa kuhat, prat pa likat znam sam, tko da ni bilo nikoli potrebe, da bi se zaradi tega ženil!!!! Toliko v vednost tebi, ki me še očitno ne poznaš!

< Sporočilo je popravil kalbo -- 6.1.2006 16:20:36 >

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 16:22:06   
Anonimen
Prvo kalbo se ne gre tukaj KDO je kaj rekel ampak kaj je napisano...če razumeš.


Drugo pa zaslužiš priznanje ker tako zelo spoštuješ svojo ženo...to je pa res SPOŠTOVANJE če morš včasih mal sprostit pogled na keri drugi!!!

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?