|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 16:23:40   
taška30
Še ena, ki ne razume v čem je problem?!?
Če bo dec ostal kolikortoliko trezen, je ne bo naskočil.
Če bo mrtvo pijan in ne bo vedel kaj dela, jo pa ne bo mogel.

Pa kaj nimate ženske nič zaupanja v svoje partnerje al kaj? Če je tako labilen, da te bo prevaral samo zato, ker so ga frendi spodbujali, ja, potem se je pa bolje ne poročiti, no.

Jaz sem vedno govorila, da če bom imela dekliščino, to ne bo klasična dekliščina, ampak bom peljala punce v striptiz bar (moške gledat, se razume), pol pa zažurat (brez seksa, se razume). No, pa jo potem v bistvu sploh nisem imela, pa nima veze...

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 16:32:30   
blazka
user posted image user posted image user posted image  taška30, še dobr da nismo vse ženske takega  mnenja, kot anonimna.
Pa vprašanje zate, anonimna, a to je pa spoštovanje, k moreš svojga deca skoz merkat, da ne bo slučajno kake nage babe vidu, al pa da bi (bog ne daj) celo kako striptizeto vidu, k se slači. Dej pejt kdaj na FKK, pa bo revež mogu z zavezanimi očmi okrog hodt, da bo tebe spoštoval!!!

Sicer smo res zašli s teme, ampak če pa eni (ene) take osle strelajo, da človeka kar prsti zasrbijo. Bogi partnerji od takih žensk!!!


(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 16:47:24   
Anonimen
Itak je to tema " kakor komu paše" in ja blažka NIKOLI mi ni bilo treba merkat mojega moža, ker mi ga ni bilo treba in JA je vidu nage babe le da se slinil ni ob njih...to je pa mal razlike.

Mene je samo zanimalo zakaj potem POROKA če si šeenkrat preberete vse ostalo je le moje mnenje. Res potem ne vidim razloga za počečkan list papirja in par besed pred vsemi ostalimi in kup zmetanega denarja. ZAKAJ če vas vaša draga ne zadovolji v vsem in če morate pogledati drugo napol nago žensko ki pred vami pleše da se vam po domače povedano dvigne??? Samo to me zanima???

(odgovor članu blazka)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 17:00:17   
blazka
Anonimna, mam še zate eno vprašanje. Kaj bi pa ti naredila, če bi bila povabljena na dekliščino in bi plesal striptizer? A bi stran gledala, pa tko pokazala spoštovanje do svojega moža?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 17:09:52   
sarči
Blažka,problem je v tem,da mi smo ženske in striptizerje gledamo z drugimi očmi(kot waw,kul zabava),moški pa (waw,kul baba)!

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 17:14:32   
blazka
Sarči, a si že kdaj vidla, kako ŽENSKE ponorijo, ko vidijo moške k se slačjo. Jih morajo varnostniki velik bolj zadrževat kot pa obratno.
Mislim, da tle ni nobene razlike.

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 17:19:43   
sarči
maja,ma ponorijo une k nimajo dedca domauser posted image
Jst sem bla enkrat skupaj z dragim na moškem striptizu(dragi je bil zraven k so tam delali svoji frendi),pa se mi ni zdelo nč kej takega,je lepši gledat doma striptiz!

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 17:27:55   
Anonimen
Drugo pa zaslužiš priznanje ker tako zelo spoštuješ svojo ženo...to je pa res SPOŠTOVANJE če morš včasih mal sprostit pogled na keri drugi!!!


Joj, anonimna, mi je kar hudo zate user posted image

kalbo, dobr se mej, jaz bi šla tudi na kako tako zabavo, pa se nihče okrog mene ne ženi user posted image

Sarči, pomiri se, pomiri, ni tako hudo, pravzaprav smešno vse skupaj...in žalostno.

Pa kaj, klinca, se še vedno ubadam s tem user posted image

(odgovor članu sarči)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 17:29:07   
Anonimen
Aja, anonimna, sarči in podobno misleče, kaj potem na plaži SVOJIM možakarjem ruto okrog oči zavežete? Pa ja ne bodo gledali lepih žensk brez modrcev user posted image  Kakšen greh...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 18:02:54   
taška30
IZVIRNO SPOROČILO: sarči

maja,ma ponorijo une k nimajo dedca domauser posted image


Jaz pa še ene par kolegic (vse imamo dedca doma) smo šle na Chipenndalese. Pa smo čist poživinile.user posted image  Potem pa nismo šle v un lokal za njimi, pa se slinle po njih, ampak smo šle vsaka k sebi domov, pa svojga deca naskočile.

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 18:44:34   
Anonimen
Ja krasno Taška enkratne ste ...očitno rabite tako vspodbudo da lahko potem svojga naskočte...jaz pač nisem taka sem povedala le svoje mnenje, LE ODGOVORA MI ŠE NI NOBEDEN POVEDAL NA MOJE VPRAŠANJE???

Pa še eno stvar za vse vas, a ste že slišale za rek: Kar se Janezek nauči to Janezek zna, pa naj bo to Polde al pa Jaka...če to želi sedaj potem si bo to večno želel, hvala bogu da ste vse tako zelo velikodušne in vam je vseeno.
Nisem hotela nikogar užalit čeprav sem velikim stopila na rep in so zacvilili le zanimalo me je, zakar pa še vedno nisem dobila odgovora. Zame je torej zadeva zaključena - NI ODGOVORA!!!

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 18:49:29   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: sarči

..da pride ena baba blesava,ki ji je tako najlažje služit tuj denar in uničevat razmerja!!!..



Če se razmerje razdre, se ne razdre zarad striptizete. Ta pa je trapasta.user posted image

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 19:03:01   
taška30
Jaz ne vem več, al se tale anonimna malo norca dela iz nas al kaj?!?
Pa sej ne more normalen človek takole razmišljat!

A pol je par miljonov žensk po svetu, ki so šle gledat Chipenndale tako bogih, ker rabijo spodbudo, da lahko dedca naskočijo al kaj?

Joj, anonimna, pa tole z Janezkom...ja, le pazi, da ne bo tvoj kdaj zašel na nudistično plažo, aja, pa tud filme po tv, v katerem je kakšna naga mu prepovej gledat. Klinc, kaj pa če si bo potem večno želel?!?

Mah, zdaj bom pa jaz tud nehala, ker imam občutek, da ena brije norca iz nas.

Kar se pa odgovora tiče (če misliš tisto zakaj se poročimo, če potem lahko druge 'nagce' gledamo), je pa tako butasto, da sploh ne vem kaj naj odgovorim. Lahko te vprašam nazaj: zakaj se boš pa ti poročila, če pa tvoj dec na tv gleda kakšno nago žensko? Aja, saj jih ne, takrat preklopi na drug program.

Mah, brezveze...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 19:34:48   
zoya_
ooo hudo kakšna tema user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  striptizeta, pa fantovščina, pa nema poroke na konc... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   user posted image user posted image   user posted image  user posted image

Ma ne morem verjet, da se lahko to še dogaja... Pa kako lahko ena striperka, ki miga z rito sem in tja razdre razmerje....
ja pa jest mojmu plačam kakšno, če hoče... pa na nudl plaže tud hodva oba brez zavezanih oči, pa po cesti se tud oba obračava za dobrimi postavami... pa bla bla bla....

pa dejte no, ne delat tako panike, bolj se panike dela, večje veselje imajo potem ljudje, da drezajo tja, kamor človeka boli... pa če ti je tko hudo, pol enostavno reč tvojmu, naj te pokliče, ko bo striperka prišla, da bi jo ti tud rada vidla, ker te bejbe zanimajo.... user posted image user posted image user posted image  verjem, da bo klical user posted image

ali pa enostavno sprementa klasično predporočno žuriranje, v skupinski piknik in skupni žur... tiste klasične fantvoščine gredo tud men na kozlanje, ker se mora seveda ženina napojit do konca in mučit in ne vem kva še vse, striperka je tanajmanjši problem...

_____________________________

L I V E S T R O N G

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Stript. na fantovščini
6.1.2006 19:54:24   
Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mene je samo zanimalo zakaj potem POROKA če si šeenkrat preberete vse ostalo je le moje mnenje. Res potem ne vidim razloga za počečkan list papirja in par besed pred vsemi ostalimi in kup zmetanega denarja. ZAKAJ če vas vaša draga ne zadovolji v vsem in če morate pogledati drugo napol nago žensko ki pred vami pleše da se vam po domače povedano dvigne??? Samo to me zanima???



Vam pa mora biti toplo doma, pri tolikšnem sekanju, si sigurno za celo zimo drv nasekala.
Pa imaš odgovor, vsaj iz moje strani

p.s. kakršno vprašanje, takšen odgovor


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Stript. na fantovščini
7.1.2006 13:37:09   
kalbo
No, evo, pa sem domu s fantovščine. To je bla pomoje prva fantovščina v zgodovini človeštva, ki je potekala brez ženina. Je revež zbolel in dobil vročino. Babo smo odpovedal, tko da smo se ga šli ke gor napit, da nebi šel pir v nič.



< Sporočilo je popravil puncica -- 10.1.2006 15:33:06 >

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   [Brisano sporočilo]
7.1.2006 14:07:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Stript. na fantovščini
7.1.2006 23:32:31   
Nasy
Bom pa še jaz svoj piskrček prstavla..
Mene jezijo take stvari..če sta se vidva odločila, da ne želita imeti haloja, naj bo tako. Pa naredita res kar skupaj žur, večina že tako dela. Moj je imel v službi kao žur, 14 dni pred najino poroko še z enim sodelavcem. Izkazalo pa se je, da je to v bistvu bila za unega fantovščina, midva sva bila pa kukr samo zravenuser posted image Beda. Na srečo jim fora s striptizeto ni uspela, je bilo že tako dovolj neumno vse skupaj.Ta drugi se je bal svojeuser posted image
Jaz te prav razumem, kako se počutiš, sem bila jaz v podobni situaciji, le malo drugače..jaz namreč ne prenašam alkohola oziroma pijanih ljudi..imam pač slabe izkušnje iz preteklosti. Moj je enak. In najbolj sem se bala tega, da bodo njegovi veleumni sodelavci mojega napili..na srečo je bil en sodelavec tud en takih, ko midva pa mi je pomagal, da sem mojmu v pir tankala kokto..oz. če se je le dalo, je samo kokto pil.(Imeli so križanje, sam si pač ni mogel streči s pijačo). Kar je bilo alkota pa je sodelavec mojmu tako pit dajal, da je vse mimo teklo. Žur je bil beden, štala od štale..kaj takega v življenju nisem videlauser posted image

Tisti, ki se hoče nalit, se ga bo tako ali tako, ne razumem pa, zakaj človeka siliti v nekaj, česar ne prenašauser posted image

Vztrajajta pri svojem, še prej pa se z dragim dobro pogovorita, kaj in kako.

Srečno vama želim, pa poročaj, kako je bilo!

< Sporočilo je popravil Nasy -- 7.1.2006 23:34:07 >


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Stript. na fantovščini
8.1.2006 8:33:28   
soncek&luna
sarci, ce te je strah, da bodo tvojemu bodocemu zrihtal striptizeto, naredita potem skupen zur in se ne oziraj na njegove prijatle... ce jih bo to motilo, pa naj ne pridejo na zur... simpl ne?

glede tvojega komentarja, da zenske gledajo striptizerja z drugimi ocmi... ja pa kaj se!!!!!!!! imam kolega, ki je striptizer in sem pred leti hodila z njim na 'predstave' za druzbo med potjo, pa tudi zarad tega, ker potem babe niso tolk mu tezile, ker so mislile, da sem njegova punca user posted image user posted image .. sam se je vcasih vseen zgodil, da so ga dobesedno napadle, ces sej smo placale zate in bos naredil kar bomo hotle!!! halo??? moram priznat, da so zenske mnogo bolj nasilne pri takih show-ih kot pa tipi... tipi so ponavadi bolj strahopetni, posebno tisti katerim je striptizeta namenjena


_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Stript. na fantovščini
8.1.2006 8:44:16   
Anonimen
Res ne razumem ZAKAJ poroka če si pa tako zelo močno želite SVOBODO da sem in tja pogledate še pod kako drugo kiklo??? Brezveze!!!!


ja, a pol s poroko se je treba v bunker zabarikadirat, pa nikoli več ven? Saj na cesti se tudi srečuje ženske, pa ženske so v službi, o mater, pol pa ne več v službo hodit...morda je kakšna ženska tudi zdravnica, bog ne daj zbolet in jo obiskat, pa v trgovini verjetno tudi kakšna dela al kako? A potem, anonimna, se je treba zapret v lupino in čemet doma in svojo žensko cele dneve gledat pa pedinat? Daj no daj, malo se zamisli nad svojim pisanjem. A s poroko da se svoboda konča? Ja, pri tistih, ki ne zaupate drug drugemu, bolje ja, da se konča, da se kar na ketno privežete pa en z drugim hodite...kako smešno. Ne, ne, ni smešno, žalostno user posted image

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Stript. na fantovščini
8.1.2006 16:57:40   
sarči
Al bina,oprosti ampak ne pišeš oz.ne misliš prav!
Sej ni noben tle omenu,d se ne sme jit nikoli več ven,sami,al eden al drugiuser posted image To mora bit,določena svoboda mora bit,tukaj se je šlo le za eno stvar in za nič drugega,za STRIPTIZETO,ki mene slučajno moti na fantovščini,NIČ DRUGEGA!
Kolkor kdo komu zaupa je pa svoj problem!
Vidim,da kar veliko deklet ne bi hotlo da bi partnerji na fantovščini imeli striptizete,če pa tebe nič ne moti,pač podaš svoje mnenje da naj ne paničarim in to je to! Saj sem ti že včeraj napisala,da sem ti hvaležna za tvoj odgovor in da mi je dal miselt,da mogoče pa le res paničarim,zato pa se ni treba naprej posmehovat Anonimni če je napisala svoje mnenje!
Ne bit huda,ampak res smo šli predaleč!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Stript. na fantovščini
8.1.2006 18:05:08   
Anonimen
Sarči, to je bil zgolj moj odgovor anonimni, ki je šestkrat ponovila naj ji kdo odgovori na vprašanje o SVOBODI. Sam tolk.

(odgovor članu sarči)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Stript. na fantovščini
9.1.2006 7:48:16   
kalbo
Sarči, sej teb noben nč noče. Tvoj strah in neodobravanje je čisto razumljivo. Sam tale dama, ki se skriva pod anonimno pa take stresa, da človeka glava zapeče. Sicer sem pa že enkrat rekel, da sem imel zadost debat s takimi, ko so se mi v poroko začele mešat, tko da se mi ne da več.

Anonimna še odgovor: Poročil sem se zato, ker imam svojo ženo rad in bi se rad postaral z njo in dočakal vnuke. To pa seveda ne pomeni, da nikol za kšno babo nebi smel pogledat. Sej se nism zapisal celibatu. Logično pa je, da sem ji in ji bom zvest.

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Stript. na fantovščini
9.1.2006 10:22:51   
viv_
Meni je pa totalno mim met skupej fantovščino in dekliščino - saj zato je potem ohcet, a ni? Moje mnenje...

Fantovščina je fantovščina, dekliščina je pa dekliščina. Pa briga me, kaj počnejo na fantovščini. Povabu je svoje prijatelje (res spoštovanja vredno, da mu še vnaprej tumbaš, da so vsi mim in ne vem kakšni, nina, ker star slovenski pregovor pravi, gliha vkup štriha in potemtakem je tvoj isti kot nejgovi kolegi). Se mi zdi totalno nespoštljivo do njega, da bi mu razlagala, koga naj povabi in koga ne, kaj naj počne in kaj ne! Spoštljivo do njega se mi zdi to, da zaupam njemu in njegovi presoji. In ne verjamem, da bi šel reskirat 12 let in hčer... če pa ve vašim ne zaupate, pa vaš problem.

Pa še tolk sem bila uvidevna, da sem imela jaz dekliščino ob istem času kot on, tako da je bil lahko ziher, da se ne skrivam kje v kakšnem grmovju z rešpetlinom in ga preverjam.

In ja, še en popoln zakon! Super se mava!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Stript. na fantovščini
9.1.2006 12:33:27   
tehnofil
Sarči
Kolikor vidim te ta stvar močno žre. Vsedi se dol s partnerjem in mu to razloži. Če te bo razumel bo tudi tako naredil, da te ne bo prizadel. Če pa mu zabava pomeni več kot tvoj mir, potem je čas za vprašati se...
O starosti niti nima smisla dosti govoriti. Nekateri so stari, pa niso zato nič pametnejši. Prej bi lahko govorili o zrelosti.
Striptizeta ne predstavlja samo ZABAVO ampak tudi PRILOŽNOST. To dobro čutiš in tvoj strah ni neutemeljen.
Mnogo neumnosti je bilo zapisanih v tej temi, predvsem v bran striptuzu.
Če se mora pred poroko POSLOVITI potem naj se ne poslavlja ampak naj kar tam OSTANE.
l.p.

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?