|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katero mleko?
27.6.2006 15:05:54   
tanyak
vem da je vprašanje mal čudno, sam vseeno...počasi razmišljamo da bi začeli z gosto hrano, ampak sem malo zmedena, ker danes ko sem gledala tko zgolj informativno eno knjigico o prehranjevanju dojenčkov in malčkov, je bilo ogromno receptov, kjer se uporabi tudi mleko. Vem da naj bi otrok do 1, leta užival samo prilagojeno mleko, torej če želim pripraviti katerega izmed receptov ki vsebujejo mleko, glede na to da se samo dojimo, a si svoje mleko iztisnem, saj verjetno prilagojenega ne bo htela piti ali pač? Upam da sem vsaj malo razumljivo napisala....hvala in lep dan vsem skupaj, tanja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katero mleko?
27.6.2006 18:20:05   
Anonimen
koliko ste pa stari?

Na začetku lahko pripravljaš kašice s svojim mlekom, potem pa lahko preideš na adaptirano.

Zakaj pa ga ne bi pil? Probaj. Če pa imaš zadosti mleka pa lahko komot pripravljaš kašice s svojim mlekom

(odgovor članu tanyak)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katero mleko?
27.6.2006 23:16:49   
BLAŽIKA
Imaš tudi kašice katere se pripravljajo z vodo , drugače pa jih pripravi z svojim iztisnjenim mlekom.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plavanje z dojenčkom
Kdaj začeti s plavanjem na plavalnem tečaju je odločitev staršev, ki jo sprejmejo glede na to, kako se bo odzval njihov ...
Pet otrok je končalo na Pediatrični kliniki
Na Pediatrični kliniki v Ljubljani so v enem samem mesecu pomagali petim malčkom, ki so pogoltnili filter za segrevanje ...




Umetna oploditev IVF
Vitaebella

V katerem poskusu ste upešno zanosili s postopkom IVF?

v prvem (17%)

v drugem (3%)

v tretjem ali več (2%)

še vedno poskušava (1%)

v prvem sva zanosila, a splavila (1%)

nič od naštetega (75%)


Število vseh glasov: 292

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!