|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poroka 2008
4.6.2007 16:26:00   
bt08
Ojla!
A se kera poroči drugo leto,a ste vse že poročene?Če se boste mal napište kje in kdaj?
Jaz se 21.06.2008

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poroka 2008
5.6.2007 19:03:57   
LUNA06
Dobra si, da veš že toliko vnaprej.Midva sva imela samo dobra dva meseca časa, pa smo vseeno izpeljali tko kot se šika.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poroka 2008
6.6.2007 8:57:04   
bt08
Midva sva se lansko leto odločila da se v lezu 2008 poročiva,zaradi financ toliko kasnej.Imava pa rezervirano gostilno,ansambel in fotografinjo.To pa zato ker je vse polno za maj in junij.Hotla sva se 31.5,pa ni šans da dobiš gostilno frej.Vse ostalo bova začela na zimo rihtat,sploh obleke ko pride nova kolekcija.Prstane pa čevlej bopva letos kupla,mal zarad stroškov,čevlje pa zato ker imam grozno nogo in občutljivo,da se bom na dan d vrtela cel večer po parketu lahko.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poroka 2008
6.6.2007 14:32:11   
dana
A ti to resno, da je že zdaj junija 2007 za 2008 v maju in juniju že vse zasedeno?? Ne morem verjeti.... Sploh glede na to da je čedalje manj porok.

lp

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poroka 2008
6.6.2007 15:22:37   
karin.
To da je že vse rezervirano ne more biti res, mi smo imeli letos v maju eno poroko pa smo gostilno 1mesec prej rezervirali. Pa je bila gostilna na res lepi lokaciji.

_____________________________

Hope in Elyse + hiperaktivni Nik = Moji srčki

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poroka 2008
6.6.2007 17:35:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LUNA06

Midva sva imela samo dobra dva meseca časa, pa smo vseeno izpeljali tko kot se šika.


Enako... a je blo tudi pri vas kaj na poti? No, midva sva se lani novembra, če pa ne bi bilo Jureta bi se pa letos maja, ampak pol leta gor al pa dol...user posted image

(odgovor članu LUNA06)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poroka 2008
6.6.2007 19:55:07   
karin.
A se vsi samo zaradi tega poročate ker je otrok na poti ali kakouser posted image

_____________________________

Hope in Elyse + hiperaktivni Nik = Moji srčki

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poroka 2008
6.6.2007 22:10:09   
bt08
Ja vse je že polno tam kjer je men všeč,isto fotografinja je že zasedena za 31.5.2008.Zato sva pa prestavla na ta datum,ker sta bila samo še dva frej,en v maju in en v juniju.Tko da,se nič ne lažem....
Ne bomo se pa poročili zaradi nosečnostiči.Bom pol zanosila še enkrat ko bom poročena.Zato se bom poročila,ker si želim to.
Če mi pa ne vrjamete glede zasedenosti,pa pokukajte na kak drug forum,naprimer moja poroka,pa boste vidle da je kr zasedeno in da punce že veliko prej rezervirajo.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu karin.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poroka 2008
8.6.2007 23:30:22   
najina pikica*
naj vam povem,da na upravni enoti ne moreš rezervirati prej kot 3 mesece pred vajinem datumom!
fajn pa je da ostale stvari sceniraš in rezerviraš prej,da pol ne letaš okol zmešana kot kura,če kej ne gre po načrtih....in imaš še dovol časa za spremembo....
...obilo užitkov v organizaciji poroke vam želim.na koncu ko boste stale pred oltarjem in zrle vašemu tedaj že možu v oči ,boste ugotovile,da je vse bilo en velik nepozaben užitek!....

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poroka 2008
9.6.2007 8:57:39   
bt08
Ja sej vem da ostalo kot je civilna in cerkvena ne rezerviraš tolko prej,ostalo je pa kr treba,jaz sem misnla tud šele proti koncu leta gostilno in podobno,ampak vsi zdaj tko hitro vse rezervirajo.Da bi bla pa pol ohcet kr v eni gostilni mi pa ni.Hočem da je ta dan nekaj posebnega za naju in za Ožbeja,zato smo se pozanimali in vse rezervirali.
In komaj čakamo ta dan.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: poroka 2008
18.6.2007 12:34:00   
Taula
O madona ste hitre ene pri poroki. Ja kolk veliko ohcet pa bosta imela da že sedaj vse rezervirata?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: poroka 2008
18.6.2007 12:53:48   
sazi
še dobro, da smo si različni imamo različne želje
midva sva vse zrihtala v enem mesecu, pa ni bil otrok na poti
meni osebno bi se  zdelo škoda časa za tako dolgo načrtovanje poroke in vso organizacijo, ker si zase nisem želela take poroke

barbari.a pa želim lepo poroko naslednje leto

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: poroka 2008
18.6.2007 13:22:46   
bt08
Ja hvala Sazi.
Nič posebnega ne bo najina poroka,samo če hočeš da je mal bolj tko nenavadna hrana,ne standard,pečenka,pohan,renstan krompir,....so gostilne te zasedene.Nisem edina zgleda,ko je vse tk ozasedeno.
Povabljeni bodo pa samo sorodniki ( do sestričen,bratrancev )In prijatelji tisti ko veliko časa skupaj preživimo.
Bo nas pa okoli 70.
Kar se tiče obleke,torte in teh drobnarij to pride na vrsto po novem letu.
Tako da zdaj samo zbiram ideje in mennja,se ne pretegujem zarad poroke.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: poroka 2008
18.6.2007 13:26:44   
lemavrica
Za kakšno hrano sta se pa odločila, da je potrebno restavracijo že eno leto prej rezervirati? Mida sva se letos maja poročila, pa sva restavracijo rezervirala cca.1,5 meseca prej.
Zase vem da se mi nebi dalo 1 leto ukvarjat z organizacijo poroke, mi je blo že 4 mesece preveč.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
18.6.2007 21:49:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: poroka 2008
20.6.2007 7:45:31   
bt08
Koker vem je največ porok maja in junija,tko da je vse zasedeno.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: poroka 2008
20.6.2007 14:30:09   
sazi
barbara.a, mi lahko prosim odgovoriš na ZS?
sicee pa, res je ponavadi maja in junija vse zasedeno, če imaš kakšne posebne želje
midva sva se poročila na čudovit dan, 25.5.2005 - brez problema, ker je bila sreda - svoje poroke ni bi nikdar spremenila in tudi splanirala sem jo lahko v kratkem času brez skrbi, da bi bil kje željen prostor zaseden

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: poroka 2008
20.6.2007 17:11:38   
bt08
Sej si vsak naredi poroko kakršno si želi in kakršne ima želje,in tako je prav.

Sem ti pa že dvakat odgovorila na en in isti ZS!Upma da si ga dobila!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: poroka 2008
20.6.2007 23:34:54   
viv_
Lep datum user posted image  Midva sva se poročila 21.6.2003user posted image

Pa rihtala sva tudi eno leto prej, datum sva mela pa 3 leta prej user posted image

Kaj sva delala? Ja, sploh, kako bomo vse speljali, glede na to, da smo z Gorenjske, poročila sva se pa crkveno v Kobaridu, civilno pa na Pristavi Lepena.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: poroka 2008
21.6.2007 9:51:46   
bt08
No Viv čestitam za obletnico poroke,danes imata 4 leta!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: poroka 2008
24.6.2007 20:59:11   
alsi
Ne bova čakala do naslednjega leta . Poroka bo proti koncu 07 in nimava še vsega popedenanega.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: poroka 2008
26.6.2007 11:32:44   
ammra
Je kar fajn si splanirati in predvsem prej zorganizirati potek poročnega dne ampak 1 leto prej je res malce huda. S svojim dragim sva se za poroko odločila v februarju, poročila pa sva se komaj avgusta. Razen obleke, ansambla in gostilne ti prej kot 3 mesece ni potrebno nič planirati.

Srečno!

(odgovor članu alsi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: poroka 2008
26.6.2007 12:08:46   
N _ B
Naj povem iz svojih izkušenj.

Poročila sva se septembra pred 5-imi leti. Datum sva si izbrala za božič in po novem letu je mene že malo žulilo, da bi začela s pripravami. Partner me je takrat držal nazaj, da naj ne norim, ko pa konec februarja nisva dobila več željene gostilne, se je malo zamislil.

Civilna poroka v Lj: na UE sva šla takoj naslednji dan (začetek marca), ko so začeli zbirati prijave in nisva več dobila željene ure.
Cerkvena poroka: ura zasedena. Smo imeli vmes malo več frej - marec
Moja obleka: tista, ki mi je bila najbolj všeč, je bila že zasedena - februar
Fotografinja: k sreči je bila še v najinem terminu še prosta (je takrat planirala dopust user posted image ). Zasedeno je imela dva termina prej in vse do sredine oktobra.

Itd itd.

Barbara, čim več užitkov pri organiziranju poroke in naj bo tako, kot sta si zamislila. Nič ni prezgodaj. Svetujem ti le, da na koncu vse stvari preveriš, če drži, predvsem tiste, ki si jih toliko prej rezervirala.

(odgovor članu ammra)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: poroka 2008
26.6.2007 12:45:33   
bt08
Ja hvala N&B.Midva si pač vzela čas za priprave,sej ne letam vsak dan za poroko,ampak en dan na mesec si vzamem čas i nsi mal pogledam kako in kaj stojijo stvari.
Gostilno sva dobila,samo ne na tisiti dan kot sva midva želela,pa jeb ilo več kot leto dni do tega datuma.
Fotografinja je bila tisto soboto hvala bogu še frej.
Ostalo pa bomo za 100% rihtali po novem letu.Za obleko so mi rekli da naj takoj januarja pridem,bova nova kolekcija prišla ven,pa da bom za ziher kero našla ko še niso zbrane.
Za ostalo pa vem da ne moreš kmalu rezervirat,vem pa da bom mela manj skakanja drugo leto,in si bom lahko v miru vse počas do konca poštimala.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
26.6.2007 13:22:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bt08)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?