|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   svinjski zrezki - kako, da bo malo drugače
3.1.2009 12:07:50   
muška
Imam svinjske zrezke, pa nimam več ideje, kako bi jih pripravila, bi jih pa rada naredila na kak nov način. Itak, da jih ne maram preveč, ampak samo to je še bilo v skrinji.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: svinjski zrezki - kako, da bo malo drugače
3.1.2009 12:10:17   
zvesta
jaz sem jih mojemu za silvestrsko večerjo naredila takole:

Potolkla sem jih čist čist na tanko... Pol sme pa jih obložila s slanino, pa na sredino košček sira in potem zavila v paketek. Do rdečega popekla z obeh strani, potem pa pokrila in pustila na malem ognju peči še 5-10 minut.

So bli zelo dobri, pa jih drugače tudi nobeden od naju ne mara preveč.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: svinjski zrezki - kako, da bo malo drugače
3.1.2009 12:13:18   
muška
u super ideja, kaj pa za zraven?

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
3.1.2009 12:14:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: svinjski zrezki - kako, da bo malo drugače
3.1.2009 12:15:55   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: muška

u super ideja, kaj pa za zraven?


Moj si je zaželel pomfri. Drugače pa tudi kak pire ali pa krompir na kocke, riž z zelenjavo. Skoraj karkoli...

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: svinjski zrezki - kako, da bo malo drugače
3.1.2009 12:21:48   
muška
ja, sem tudi sama kar na pire pomislila. Zdaj moram pa iz nič še eno omako naumit, se mi zdi, da bo pasala zraven. V hladilniku je tema, tako da improviziram.user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: svinjski zrezki - kako, da bo malo drugače
3.1.2009 13:09:42   
Primoza
Zmrznjene narežemo na tenke lističe in jih damo v segret vok ali ponev za minuto, damo ven, v vuku popražimo mešano zelenjavo, dodamo meso od prej in počakamo dve minuti pa je. Zmrznjeno meso se da rezati v tenke lističe, odtaljeno ne.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: svinjski zrezki - kako, da bo malo drugače
3.1.2009 13:14:43   
Pikapolonica_
Jaz ponavadi vzamem dva velika zrezka, pa dva velika lista ohrovta, na tanko narežem mozzarelo, začinim zrezke, na njih nadevam mozzarelo, gor položim list ohrovta (lahko tudi dva, odvisno oziroma po želji), zavijem, dam v mrežico ali zavežem z vrvico (taka vrvica se kupi povsod, tudi v raznih Mercatorjih), dam pečt kar v pečico, zraven naredim naravno omako in počasi prelivam zvitka. Potem to narežem na lističe, spečem zraven krompir ali riž, naredim solato in to je to. Enako lahko narediš tudi s puranjimi zrezki.

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: svinjski zrezki - kako, da bo malo drugače
3.1.2009 13:53:50   
Hope2
Roladice narediš, fila po okusu, sir, špinača, blitva, slive, slanina.... Lahko pol te ruladice tudi spohaš ali pa jih spečeš

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: svinjski zrezki - kako, da bo malo drugače
3.1.2009 14:15:58   
muška
Punce same super ideje ste mi dale user posted image  . Danes me naredila tako:
-roladica s pršutom in ementalerjem (ni bilo drugega user posted image )
-omaka iz čebule in pora (zmlela s paličnim, dodala juho)
-pire krompir
-zeljna solata

meni je všeč, mož pa še pride, pa da vidim, kaj bo izjavil.

Aja, seveda ko se je mesek odtalil sem ugotovila, da niso zrezki ampak kotleti, pa sem kosti lepo odrezala in tako skuhala še juho user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: svinjski zrezki - kako, da bo malo drugače
3.1.2009 15:12:57   
tajtaja
Še moj preizkušen recept:
-zrezki ali še boljše zarebrnice???(po naše kare)
Soliš, vegeta, z obeh strani povaljaš v moki in spečeš na zelo vroči maščobi na zelo hitro, da fajn porjavi.
Takoj preložiš v jeno ali kakšno podobno posodo, zaliješ z deci vode in pokriješ ali narediš pokrov z alu folije.
Daš v pečico tam na 200 in pečeš, dejansko dušiš kakšno uro ali malo manj.
Meso se kar topi v ustih, je mehko, omaka za prelit po rižu, krompirju ali čemerkoli že je super.
Zelo enostavno in zelo dobro.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: svinjski zrezki - kako, da bo malo drugače
3.1.2009 18:56:28   
Anonimen
Naredile ste mi luste...Jutri bo za kosilo:

sem si ze zmiksala vlozeno papriko+kumarice+cebula+gorcica, svinjske zrezke bom namazala s tem gor pa dala prsut in zavila v roladico,drugo polovico zrezkov bom pa dala plesniv sir+prsut....+ krompir pecen v pecici

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: svinjski zrezki - kako, da bo malo drugače
4.1.2009 18:26:15   
Anonimen
Pri nas gre v slast naslednji recept:

Svinjske zrezke posolim in popopram ter popečem na obeh straneh na olivnem olju, nato dam gor koščke prešane slanine in sir po željah (npr. mocarela, danes sem dala tilzit), pokrijem s pokrovko in pustim še nekaj minut. V tem času se sir stopi, spusti se še sok iz mesa in nastane malo omakice.
Zraven naredim dušeno zelenjavo: rdečo papriko, por, korenje, lahko tudi bučke in paradižnik, obvezno česen, narežem na majhne koščke in podušim na žlici olivnega olja, pa seveda malo bazilike in peteršilja ne sme manjkat. Kot priloga pa kus-kus.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: svinjski zrezki - kako, da bo malo drugače
6.1.2009 19:22:51   
uršika***
Še en odličen recept. Najboljša je svinjska ribica, lahko je pa tudi kakšno drugo meso.
Zrezke popečemo na ponvi skoraj do konca. Jih ohladimo, nato pa razvaljamo listnato testo in nanj položimo te popečene zrezke. Na vsakega damo kos sira in šunke,  ter ga zavijemo v testo- da dobimo lepe žepke. namažemo jih z jajčkom in damo jih pečt v pečico da se lepo obarvajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: svinjski zrezki - kako, da bo malo drugače
20.1.2010 13:32:07   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

Fajn potolčeš, daš gor malo kuhane zelenjave, malo sira, ki se topi, spet zrezki, gor preliješ z mešanico (jajce+kisla smetana), še malo naribaš sira in spečeš. Smo si prste polizali

kako dolgo pečeš? user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?