|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tut - 19.dan
10.2.2006 9:44:02   
Udb
Kaj pa  je zdej punce!? Kje ste vse?

Kaj boste danes papcale? Mi bomo špagete z omako.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tut - 19.dan
10.2.2006 9:48:10   
*pepelka*
Očitno so se vse nekam poskrile, ali pa so že toliko shujšale, da ne morejo več do računalnikauser posted image user posted image user posted image
Ne se sekirat, važno je, da vztrajaš in dosežeš cilj, ki si si ga zastavila.Jaz sem skupaj z odločnimi, pa vidiš kam smo že prišle, samo volja je potrebna. Res je, da sedaj kile nekaj stojijo, vendar pa je to le trenutno.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tut - 19.dan
10.2.2006 16:42:22   
pi
Pozdravljene,

tudi jaz nameravam hujšati s to dieto, pa me zanima koliko ste kaj shujšale v teh 19 dneh in če ta dieta deluje?

Lep pozdrav in čim bolj uspešno hujšanje vam želim!


(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tut - 19.dan
10.2.2006 18:04:03   
Naja30
Ojla.

Evo, jaz sem tukaj. A se mi samo zdi, al nas je vedno manj? Jaz še nisem odpovedala user posted image .
Danes sem jedla za kosilo torteline in zelenjavno omakco - njami.

Pi, če se boš dosledno držala diete, boš tudi v 19-ih dneh izgubila že ene 3-5 kg. Jaz sem 3, pa tud malo grešim. user posted image

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tut - 19.dan
10.2.2006 18:32:43   
Boni3
Pa dobro ženske,kaj delate,da ste že tolk shujšale.Jest sem semo kako kilo.Me iz dneva v dan bolj pesimizem daje.Sej je res,da se ne redim in da se fino počutim,ker tako jem,ampak bi pa tut kej shujšala.Sem res že žalostna.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tut - 19.dan
10.2.2006 19:57:06   
t_t_y
Ojla pi, jaz sem tudi pri odločnih, če te pa zanima, meni je šlo dol tkole:
1.teden.....3
2.teden.....1,6
3.teden.....2,7
4.teden.....0,5
5.teden.....1,1
No, sedaj je pa 6. teden.

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tut - 19.dan
10.2.2006 19:57:56   
Udb
Boni, tud pri meni je sm 1 kg! Sm priznam da kar dosti grešim. Se ne sekiram - hlače so mi ratale prevelike in to je meni bolj pomembno kot kg.

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tut - 19.dan
10.2.2006 20:09:13   
Boni3
No hvala bogu še ena.Ma jest ne grešin neki velik,sem pa pomislila,da mi dela tole kava,ker si dam notr mal mleka.Sej ga ni velik,ampak najbrž še preveč.Čeprav moja mama se pa do pike drži in ta teden tut ni nič sujšala.No,jest upam,da bo,ker mora bit,je pa res,da sem dons malo žalostna zaradi tega. Ampak zdej bom do konca zdržala,pa bo kar bo. No zdej jamramo,kako  bomo shujšale,pol bomo pa tko šlank,da bodo z batreijo za nami svetil,ker se bo skozi nas videlo.

Še neki,vem,da ne paše sem ,ampak zakaj ne morem dat gor tistih smeškov,ki so spravljeni pod več smeškov?Nisem blond pa vseeno ne gre

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tut - 19.dan
10.2.2006 20:11:29   
Udb
user posted image  da bi bla???user posted image  dvomim. Smeški men delajo.user posted image

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tut - 19.dan
10.2.2006 20:35:17   
Boni3
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ups men tudi zdej,prej je pa pisal napaka??! A ti piješ kavo čist brez mleka (oziroma a se katera še šverca z mlekom v kavi?

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tut - 19.dan
10.2.2006 22:06:42   
Naja30
Ja jst se švercam - in to z užitkom! drgač pa ne bit tak dosledne, sej vidite da tud z grehi gre dol. user posted image user posted image user posted image user posted image  
Hecam se! Kakor kateri paše.

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?