|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODLOČNE 40. DAN (OH)
11.2.2006 7:59:55   
tejčica
Jutro punce!

Že 40. dan naše diete je danes in smo že skoraj na polovici. Sploh ne morem verjeti, da gre vse skupaj tako hitro.

Pa je prišel spet na vrsto sladek dan. Jaz bom spet jedla špinačne rezance, samo danes si jih ne bom naredila s česnom, saj sem zadnjič imela potem tak glavobol... Katera sladica bo pa zvečer pristala v mojem želodčku pa še ne vem. Bom najbrž kaj spekla.

Pri nas je zunaj tak sonček, da prav moraš biti dobre volje. Se bo treba iti malo potepat. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODLOČNE 40. DAN (OH)
11.2.2006 8:03:12   
Anonimen
Jaz sem pa v zmrzovalniku našla ene žitne polpete, v glavnem iz različnih žitaric. Tako da bom kar te v pečeci spekla.

(odgovor članu tejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODLOČNE 40. DAN (OH)
11.2.2006 8:25:04   
paris
Dobro jutro!
Danes je moj najljubši dan-OH! Mislim, da bom za kosilo jedla pizzo. Za večerjo pa eno slastno, kot pravi Splišni "putrasto" torto- jesss!user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODLOČNE 40. DAN (OH)
11.2.2006 8:28:55   
Anonimen
Jutro!
Kaj bom jaz za kosilo še ne vem. Za večerjo si bom pa spekla jogurtovo potičko! mmmmm

(odgovor članu paris)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODLOČNE 40. DAN (OH)
11.2.2006 10:00:36   
tinadvojčica
Dobro jutro.Jaz bom pa danes za kosiloimela makarone z paradižnikovo omako za zvečer si bom pa spekla neko Ženevsko torto ki je narejena na tak sistem kot kremšnita.Ampak imam doma še rezervne kremšnite če slučajno ne rata torta.Komaj čakam.
Glede vremena je pa super da je sonček ampak jaz moram počakati na moža ker z dvema ne morem ven razen če se razpolovim.Bomo šli pa po kosilu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ODLOČNE 40. DAN (OH)
11.2.2006 10:28:26   
bianka
Živjo

danes bi jedla polento,pa vas prosim za kak recept kako naj si jo pripravim,no s čebulo mi ne diši kaj preveč.
Za večerjo bo pa kar domač jabolčni štrudelj.

lp

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ODLOČNE 40. DAN (OH)
11.2.2006 11:39:04   
taška30
Jaz se javljam in pokorno priznavam, da sem včeraj ob 23-ih podlegla skušnjavi in pojjedla 2 vrstici temne čokolade in 3 piškote. Grešila sem prvič odkar sem na dieti (če ne štejem preobilnih OH večerij).
Po pravici povedano me moj greh ni preveč psihično potolkel, se zgodi user posted image , je že mimo in zdaj grem po predpisih naprej.

Za danes še nimam pojma kaj bo, bo pa brez grehov - tudi količinsko.

Lp, Taška

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ODLOČNE 40. DAN (OH)
11.2.2006 12:04:09   
lelaval
Taška, da nes lahko ješ čokolado - si pač zaemnjala dneve. user posted image  Pa naj ti bo, ker je pač prvič.
Jaz bom za kosilo špagete s polivko (si delam posebej), za ostale pa omako s perutničkami in zeleno solato.
Zvečer pa gremo na obisk - je moj dragi poskrbel za mojo večerjo in je že naredil strjenko (packa sem jo že morala poskusit - je rekel, da bo napisal, da že grešim user posted image ).

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODLOČNE 40. DAN (OH)
11.2.2006 12:26:25   
Anonimen
No, Moyca in Mojca_H, a vaju zatožim??? user posted image user posted image user posted image

Mojca_H je bila pridna na čagi, ni nič kaj preveč grešila (do mojega odhoda), Moyca včeraj ni hujšala, jaz pa sem jedla zvečer ob 9-ih pomfri iz pečice.

Danes so na vrsti šppageti z paradižnikom. Zdi se mi, da na OH dan samo še to jem, ko mi je tako dobro. Saj se bom kmalu naveličala in si izbrala kaj drugega...

Za večerjo se še nisem odločla.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODLOČNE 40. DAN (OH)
11.2.2006 14:42:35   
Anonimen
Danes seveda klasika - pizza in palačinke+čokolada. Pa še en jogurt povrh, ga ne dam. user posted image
Sicer pa raportiram, da gremo za nekaj dni, verjetno kar za cel teden (odvisno od vremena), na sneg - da ne bo kdo mislil, da sem se odpovedala dieti.
Pa odločno naprej v teh dnevih, ko vas ne bom brala!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODLOČNE 40. DAN (OH)
11.2.2006 14:44:02   
t_t_y
Ojla, jaz sem že pospravila mojo (VELIKO) porcijo graham rezancev (z gobicami + popečenimi bučkami), zvečer bo pa verjetno krof.

pozdravček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODLOČNE 40. DAN (OH)
11.2.2006 16:11:58   
Grascakinja
Oooj. Kosilo pizza s paradižnikom, ajvarjem, gobami in čebulo. Njammmmmmmmmmmmmmmmmmm, kako je bila dobra. Sploh več ne pogrešam une oreng pizze, res.  Večerjo - štrudel sem pravkar pospravila, čeprav je šele 16h, ampak je bila laaaaakota do neba. Tako bom zvečer samo še malo temne čokolade z 80% kakava iz Rustike.

Včeraj pa me je metalo da ni blo za nikamor.Vaga je šla spet navzgor, katastrofa, in sem se vdala črnim mislim, pa pojedla 1 kos kruha in 1 medenjak. Za kosilo je bila rižota z gobami in špinačo, res light varianta, pa je ni nič za zvečer ostalo.... jaz pa v vsej tisti lakoti, ne da bi si skuhala riž, ne, to pa ne. Raje sem grešila s kruhom in medenjakom. Danes je šla vaga spet nazaj dol. Zaključek: ni bilo vredno.

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODLOČNE 40. DAN (OH)
11.2.2006 17:09:40   
Teni_



Ja, Mojca je bila včeraj pridna in je samo na daleč gledala in si delala lušte. Danes sem tudi pridna, jutri pa bom namerno grešila, ampak bom jedla samo kosilo, zvečer pa sadje.



(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODLOČNE 40. DAN (OH)
11.2.2006 18:21:33   
mammy26
Dolgo se nisem nič javila. Kot ponavadi za OH, malo pice in košček tortice.

Pa lep pozdrav!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODLOČNE 40. DAN (OH)
11.2.2006 19:33:31   
Mel_A
No, pa sem spet malo zapretiravala s tole večerjo. Komaj čakam ta OH dan, da si par stvari že kak dan prej kupim, pol pa imam tolk stvari doma, da ne vem kaj bi jedla... In da se rešim dileme, pojem vse! Od zdaj naprej ne bom več nič kupovala na zalogo! Obljubim. Moram pa povedat, da se zdaj po tej obilni večerji ne počutim ravno najbolje. Mogoče bom kasneje pojedla en navaden jogurt, da mi malo ubije ves ta sladkor in da mi poleže vso hrano... Ne vem no, kar malo mi je žal. Pa še user posted image imam, pa imam zarad tega še tolk bolj vleče sladko. Šit, no. Vem da ni izgovor, dejte me malo skregat...

_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODLOČNE 40. DAN (OH)
11.2.2006 20:33:13   
paris
Kako te čem kregat, če sem pa sama požrla dva rogljička, tortico pa še čokolado!!user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ODLOČNE 40. DAN (OH)
11.2.2006 22:51:03   
t_t_y
Ja, moja večerja je bla tud precej huda:manjši krof, kapučino, 4 čokoladni bonboni +rebro jedilne čokolade.
Kot ponavadi komaj čakam sadje jutri. Tale OH dan mi da tolk slabo vest, da mi sadni dan potem ni niti najmanjši problem.

pozdravček

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




forum
Lelly28 RR

ali rade sodelujete v forumih?

da (80%)

ne (20%)


Število vseh glasov: 5

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!