|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a sem res čudna
16.4.2008 13:13:29   
JANAG
pozdravljene

me pa zanima kaj vi mislite o tej situaciji.
Nekaj oblačil mi je ostalo od našega user posted image  pa sem rekla kolegici ki ima 3 mesece mlajšega user posted image  če ona rabi za svojega, če ne pa oddam naprej, ker pač žal nimam prostora da bi spravila za kasneje. Tudi sama sem dosti časa fehtala sestrično, ki mi pri prvem otroku ni dala nič, sedaj pa kar nekaj pajackov, ki sem jih šla tja iskat. Ko sem vse kar sem mislila zložila v škatlo pa kaš šok doživela. Sem poklicala to kolegico in rekla, da sedaj lajhko pride iskat. On pa nazaj ja pa sej ko se bomo kej videle boš pa ja prinesla user posted image  A je težko prinest al kaj, če ne pa mej pr  seb pa bom pršla kasnej. Priznam sem bila kar zmedena...Ko sem jo klicala čez 14 dni sem rekla, da naj pride, če ne bo že njen user posted image  prerastel, pa se mi zdi škoda, da ne bi nosil. Pa spet a ne moreš prinest..  Halo, nočem plačila ampak pač da pride vsaj iskat... Zakaj bi mogla jaz prinest, jaz ne rabim, ampak ona. Zakaj bi se mogla jaz matrat pa nest v eni roki škatlo v drugi pa našega user posted image
Se mi zdi da so ene res komot...al pa sem jaz čudna al kaj??
No sej je sedaj prišla iskat pa je rekla, da kaj me pa mot če imam škatlo v predsobi???? Vsak ima rad pospraveno stanovanje, ne pa da se umika stvarem po tleh.

Vem za drugič samo to...Naslednjič ko bo kaj rekla da rabi, bom pač rekla da nimam....jaz ne mislim nobenga prost da pride iskat, še najmanj pa nest user posted image

Sama tud nimam tok dnarja da bi razmetavala, pa še za tisto kar prosim mi je težko rečt. Sem sedaj zbrala pogum pa sem tud kle napisala da jaz rabim zase oblačila....Javila se je samo ena, pa še dosedaj nič....Očitno bi morala napisat da mi ob tako veliki draginji ki smo jim priča vsak dan težko da mi kaj ostane, pa še kredit imam, tako da sem kar malo user posted image  . Sem pač samo mamica z otročkoma, ki ji s to plačo ne more nič zase kupit. Pa obrnem res vsak cent posebi....

Sem morala deliti z vami
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a sem res čudna
16.4.2008 13:31:18   
mimikimi
Nič nisi ti čudna samo ljudje so vse bolj komot! Kolk št. pa nosiš?user posted image

_____________________________

Angeli smo,
a le z enim krilom.
Da bi mogli poleteti,
se moramo objeti.


(odgovor članu JANAG)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a sem res čudna
16.4.2008 13:38:40   
Anonimen
Se strinjam z predhodnico. Poslušaj, v Ljubljani je vsako tretjo nedeljo otroški boljšji, pa raje nesi prodat, kot da jih feftaš za odpeljat. Sicer imam pa sama isti problem, jaz se naj izogibam škatel, da bo kolegica en mesec pred rokom, ko bo začela pripravljati za user posted image . Ni ga čez komot.

< Sporočilo je popravil decembrka -- 16.4.2008 13:40:48 >

(odgovor članu mimikimi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a sem res čudna
16.4.2008 13:40:09   
Maleal
Jaz definitivno nebi nikogar prosla naj pride po oblačila,še manj jih komu nosla na dom,mater ni ga čez komot,drugič jih raje oddaj kaki mamici,ki je potebna pomoči(dobrodelnost) bo znala to bolj cenit.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a sem res čudna
16.4.2008 14:12:50   
stellam
moram ti priznat da si pa potrpežljiva. jaz bi jo samo enkrat klicala. ne bi jo prosla naj si jih pride iskat, ker se mi ne da s takimi ljudmi ukvarjat. če jih res potrebuje jih bi že prišla iskat...kot da imaš ti toliko časa da jih boš še k njej peljala.

(odgovor članu JANAG)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a sem res čudna
16.4.2008 14:20:56   
BAMBINA_
Koliko pa je star njen user posted image ?

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu stellam)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a sem res čudna
16.4.2008 14:26:57   
NancyF
Stellam, se strinjam s tabo. Vprašaš enkrat.... ne se pustit prosit!!! Že to je full lepo, da si jo sploh vprašala, če pa sama ni tok, da bi prišla iskat, jo pa "en **** briga" - sorry izrazu, ampak je res!

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a sem res čudna
16.4.2008 14:57:58   
Majuska
JanaG, niti najmanj nisi čudna, samo komot kolegice imaš. Kot so že predhodnice rekle, čez komot ga ni, jaz bi punco samo enkrat poklicala in če se ji ne zmigat za njeno lastno rit, pol pa tudi ... ah, škoda besed! Ne morem verjet, da je sploh imela jajca vprašat, zakaj ji ne prineseš sama.

Bolje je poklonit ali prodat oblačila nekomu, ki ti bo hvaležen. Kolegici bi pa tudi povedala svoje, no user posted image

(odgovor članu NancyF)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a sem res čudna
16.4.2008 15:02:35   
lex
jaz grem k sestrični iskat, ji pa obenem zraven nesem kaj od Aleksa, čeprav ima pupo, ampak kake rjave hlače ali kaj podobnega pa tudi njena lahko ponosi.

Ne nisi čudna, čudna je tvoja kolegica in jaz bi tud nesla na boljšji sejem kot pa do jo čakam.



_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a sem res čudna
16.4.2008 15:23:10   
smigli
jana sem ti pisala na ZS user posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a sem res čudna
16.4.2008 15:32:33   
JANAG
MIMIKIKI sedaj po porodu 42, včasih 44 po porodu boki raztegnili tako da odvisno od materiala. Lahko mi pošlješ ZS če se kaj najde in jaz pridem iskat.
DECEMBERKA kje  pa je boljšji sejemv Ljubljani. No če ne bi že tja nesla, bi šla kdaj tja pogledat...
MARCELALINA ja saj to je tisto jaz naj se z mojim user posted image  matram škatlo odnest, ker jo ona rabi ?? Sem pač mislila še na druge, da še kaka pač rabi in sem pač prvo pomislila najno. Drugič res ne bom rekla, da kej mam. Mislim, pol pa me čukasto gleda...kaj se pa mudi ipd....

Še sama nisem mogla verejt lastnim ušesom k je rekla, če ne morem sama prnest....Drugič sem že rekla da ne morem pač. Ja in ona ima tudi dojenčka....A to je izgovor??? Jaz ga imam tud . Moj je 5 mesecov, njen pa 2 meseca. Jaz sem šla k svoji sestrični šla po cote ko je moj user posted image  štel komaj 1 teden, ker sem rabila in je bila pripravljena odstopt. Res sem ji hvaležna, ko pa jih tako hitro preraste

Mogoče pa je težko kako mamico najt, ki mi bo vsaj hvaležno odpelala stvari

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a sem res čudna
16.4.2008 19:06:19   
Anonimen
Tukaj preberi:
http://www.zdruzenje-sezam.si/projektiSejem.htm
Je pa vsako tretjo nedeljo v mesecu, nekaj daš za stojnico (če pa prodajaš brez stojnice, pa stojnice ne zaračunajo, če je še tako) in vstopnino, skupaj ca. 3 EUR in prodajaš. Začne se pa nekje po 8uri. Cunje, igrače, knjige...
Lp 

< Sporočilo je popravil decembrka -- 16.4.2008 19:10:04 >

(odgovor članu JANAG)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a sem res čudna
16.4.2008 22:04:51   
mimikimi
jana glede št. bo pa težka, ker jaz nosim 36.user posted image Mogoče bo pa katera druga kaj našla za tebe.user posted image

_____________________________

Angeli smo,
a le z enim krilom.
Da bi mogli poleteti,
se moramo objeti.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a sem res čudna
17.4.2008 8:56:50   
JANAG
Punce

Res vsseh hvala za dobre misli, želje in podporo ki ste mi jo izrekle 10000 x vam hvala user posted image
Ko bi bilo več takih bi bilo super user posted image

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a sem res čudna
17.4.2008 21:35:06   
*lenc@*
jaz ne rabim, ampak ona.
IZVIRNO SPOROČILO: JANAG

pozdravljene

me pa zanima kaj vi mislite o tej situaciji.
Nekaj oblačil mi je ostalo od našega user posted image  pa sem rekla kolegici ki ima 3 mesece mlajšega user posted image  če ona rabi za svojega, če ne pa oddam naprej, ker pač žal nimam prostora da bi spravila za kasneje. Tudi sama sem dosti časa fehtala sestrično, ki mi pri prvem otroku ni dala nič, sedaj pa kar nekaj pajackov, ki sem jih šla tja iskat. Ko sem vse kar sem mislila zložila v škatlo pa kaš šok doživela. Sem poklicala to kolegico in rekla, da sedaj lajhko pride iskat. On pa nazaj ja pa sej ko se bomo kej videle boš pa ja prinesla user posted image  A je težko prinest al kaj, če ne pa mej pr  seb pa bom pršla kasnej. Priznam sem bila kar zmedena...Ko sem jo klicala čez 14 dni sem rekla, da naj pride, če ne bo že njen user posted image  prerastel, pa se mi zdi škoda, da ne bi nosil. Pa spet a ne moreš prinest..  Halo, nočem plačila ampak pač da pride vsaj iskat... Zakaj bi mogla jaz prinest, jaz ne rabim, ampak ona. Zakaj bi se mogla jaz matrat pa nest v eni roki škatlo v drugi pa našega user posted image
Se mi zdi da so ene res komot...al pa sem jaz čudna al kaj??
No sej je sedaj prišla iskat pa je rekla, da kaj me pa mot če imam škatlo v predsobi???? Vsak ima rad pospraveno stanovanje, ne pa da se umika stvarem po tleh.

Vem za drugič samo to...Naslednjič ko bo kaj rekla da rabi, bom pač rekla da nimam....jaz ne mislim nobenga prost da pride iskat, še najmanj pa nest user posted image

Sama tud nimam tok dnarja da bi razmetavala, pa še za tisto kar prosim mi je težko rečt. Sem sedaj zbrala pogum pa sem tud kle napisala da jaz rabim zase oblačila....Javila se je samo ena, pa še dosedaj nič....Očitno bi morala napisat da mi ob tako veliki draginji ki smo jim priča vsak dan težko da mi kaj ostane, pa še kredit imam, tako da sem kar malo user posted image  . Sem pač samo mamica z otročkoma, ki ji s to plačo ne more nič zase kupit. Pa obrnem res vsak cent posebi....

Sem morala deliti z vami


te razumem, pokazala si prijaznost.vendar kakor je razvidno iz maila pa te ni ona za nič prosila, ampka si se ji sama ponudla. to je razlika, tud ona teb uslugo dela k se boš znebila, da boš mela pospravljeno. če bi te ona prosila, bi bilo pa od nje zelo nevljudno da bi ji mogla pa še prnest. to je moje mnenje. v osnovi maš pa prav, vendar ma vsaka zgodba 2 različici.


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu JANAG)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a sem res čudna
18.4.2008 7:21:02   
srki
Kaj pa vem no, jaz če sem komu kaj dala, sem pa tudi sama odnesla. Sem pač združila prijetno s koristnim. Pač, če ima nekdo miselnost v glavi, da če nekaj podarja, da si mora sam hodit iskat, prav. Jaz vem, da bi pa tudi sama odnesla oz. sem to tudi že naredila.

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: a sem res čudna
18.4.2008 13:04:50   
JANAG
ja res sem tako napisala: "  pa sem rekla kolegici ki ima 3 mesece mlajšega user posted image  če ona rabi za svojega, če ne pa oddam naprej, "...itd
Me je pa res prej vprašala predno je rodila če bom kaj imela, da bo hvaležna da ji dam, ipd . Se pravi njej.

To sem pa res pozabila pripisat. Zato me je pa začudilo, da je tako odreagirala

SRKI ja če imam samo kako cotko ali dve res ni problem s sabo prnest, ko grem k njej na obisk. Če pa imaš škatlo pa res težko našega dojenčka v lupinici nesem, zraven držim našega 4 letnika in še škatlo polno cotk... In ne bi komplicirala kdaj mi pride po cotke če bi bila ona ali njen otroček bolan tako pa res- malo mi je bilo čudno

Ne vem za druge amak meni ni noben prnesel, če sem kaj rabila in da je kdo imel in sem jaz oz. moj mož šel iskat če sva rabila....

no samo v vednost

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?