|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   makarska riviera
28.7.2008 13:56:06   
pascalina
Dober dan

v septembru z mojim načrtujeva dopust na hravškem-gledala sva makarsko riviero in me nekaj zanima.

1. pozna kdo apartmaje putnik,

2. plane imava tudi izlete, med drugim za en dan na hvar in en dan na brač. kaj se splača na teh dveh otokih vidit, kaj je zanimvo. Je tako kot na otoku pelješac-orebič ko greš lahko z ladjico na korčulo, da ti ni treba z avtom.
Na hvaru bo kar treba z avtom a ne, pa me zanima a to plačas avto+osebo.

Rada bi približno kalkulacijo, da vidim če se res splača potovati v Grčijo ali Španijo za ta denar kot mi trobijo drugi.

Hvala za odgovore user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: makarska riviera
28.7.2008 14:00:10   
klavdijas
Obvezno obiščita Biokovo.

http://www.biokovo.com/

Lp,

       Klavdija

(odgovor članu pascalina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: makarska riviera
29.7.2008 7:23:25   
Anonimen
Midva sva že 2 leti delala podobno kot vidva. Iz makarske sva šla na Brač in Hvar. Trajekt za Brač vozi iz centra Makarske, za Hvar pa kakšnih 15 minut ven iz Makarske proti Dubrovniku. Na Braču greva ponavadi na Bol, kjer sva cel dan. Hvar sva pa vsakič samo prevozila, tako, da ti težko povem, kaj je ful fajn za pogledat.

(odgovor članu klavdijas)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: makarska riviera
3.8.2008 17:41:49   
Muca83
Jaz sem se vrnila iz Makarske v sredo (10 dni slabega vremena user posted image ).

Izlete imaš z ladjico in sicer imajo večinoma takole:
vsak dan razen srede je izlet Jelsa-Bol. Se pravi te zapeljejo do Jelse (Hvar) in imaš tam nekaj časa, da si ogledaš mesto, potem pa pelje na Bol, kjer je kopanje 4 ure. Na ladjicah pa pečejo ribe in drugo meso, ki je vključeno v ceno. Cena je bila 200 kun na osebo. Kako pa je pa ne vem, ker nisem šla potem zaradi vremena.

Ob sredah grejo pa na Korčulo. Je pa ful enih ponudnikov, samo zvečer greš v marino v Makarski in tam vabijo turiste na ladje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: makarska riviera
3.8.2008 19:26:22   
nbiba
Muca83, vidim da sva bili dol isti termin- mi smo prišli domov v torek. Vreme je bilo res bolj slabo. Šli smo v ladjo Amiči na Jelso in potem na Bol. Amiči vozi tja vsak dan razen ponedeljka. Takrat ko smo šli mi na ta izlet je bilo morje najbolj razburkano, tako da sem na tem izletu užila več straha kot užitkov. Tudi naša cena je bila 200 kun z obrokom rib ali mesa, otrok 7 let 100 kun, otrok 3 leta brezplačno.

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: makarska riviera
5.8.2008 11:22:10   
pascalina
oj

hvala za odgovore :)

če ne bo kje drugje cenejše variante greva dol :), pa upam da ne bo slabega vremena kot pri vama, se nimaš pol  kam dat.

lep pozdrav

(odgovor članu pascalina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: makarska riviera
5.8.2008 12:18:16   
Natty5284
pascalina...če gresta na Brač, obvezno pojdita na goro v bližini Bola...Sem že pozabila, kako se reče..Da se prit tudi z avtom gor...pogled na Bol pa je fantastičen...tega ne smeta zamudit...Mogoče katera ve,kako se imenuje ta gora-vrh?

_____________________________

Lp Natty

(odgovor članu pascalina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?