|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   4 urni delavnik
5.8.2008 13:59:53   
Anonimen
Ojla
Mene pa zanima kako je s polovičnim delovnim časom.Čeprav imam do konca porodniske se kar nekaj časa me vsen zanima.A je mogoče tukaj kaksna ki dela pri najboljsem sosedu po 4 ure?Kako to izgleda?Kako je z dopustom in regresom?Kaksna je plača, mi pripada cel prevoz in malica?

Hvala za odgovore
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 4 urni delavnik
5.8.2008 14:04:32   
PAJO
no jaz delam pri najboljsem sosedu po 4 ure.no zdej sm na bolniski ker sm user posted image .
drugace se mi pozna pri placi 150 eur razlike kot ce bi delala 8 ur.tko da men
to ni nc.prevoz dobis ,malco tud normalno.regres je cel,bozicnica pa tud mislilm,
ker se steje od malc.men je blo kr fajn delat,skoz sm bla zjutrej od 8-12,res super,
ce sm delala soboto sm bla en dan v tednu frej.....dobr je.

zdej sm pa itak na bolniski pol pa porodniska pol bom pa tud po 4 ure delala.


lp,ana

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 4 urni delavnik
5.8.2008 14:13:31   
Anonimen
Pajo 150 e si dobila manj, se pravi da dobis več kokr sam pol plače, če prav razumem?Ker jaz sem računala da če je neto plače 500 e je potem dobim samo 250e + prevoz in malica.

(odgovor članu PAJO)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 4 urni delavnik
5.8.2008 14:17:34   
PAJO
ja s prevozom pa malco dobim 430 eur,ce delam cel mesec za 4 ure.

zdej odvisno kolk mas ti prevoza?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 4 urni delavnik
5.8.2008 14:19:20   
Anonimen
Malce je nekaj manj kot 100 e ne?Prevoza imam pa skor 200 e.

(odgovor članu PAJO)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 4 urni delavnik
5.8.2008 14:23:02   
PAJO
ja tako ja.o pol mas pa ti dobr prevoza.
se vsaj nekej pozna.probej pa bos vidla.se zmerej lahko pol
prekines pogodbo pa zacnes po 8 ur.


lp.ana

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 4 urni delavnik
5.8.2008 14:25:03   
sazi
Ker jaz sem računala da če je neto plače 500 e je potem dobim samo 250e + prevoz in malica.


Vedno se gleda na BRUTO plačo. Torej dobila boš pol bruto plače in ker se dohodnina obračunava od višine bruto plače, je pri nižjih zneskih manjša, zato na koncu dobiš neto večji od polovice.

Na strani http://www.src.si/storitve/opla/izracun.asp
si lahko preračunaš - neto-bruto.

Če imaš 500 neto in nimaš vzdrževanega člana med letom pomeni, da je tvoja bruto plača cca 700 EUR.
Če greš na polovišno, je bruto 350, torej neto 268.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 4 urni delavnik
5.8.2008 14:28:03   
Anonimen
Hvala punce mislim da se bom tudi jaz odločila za to. Ker mi več pomeni da sm tiste 4 ure s mojim sončkom kot pa denar.

Lep dan vam zelim

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 4 urni delavnik
5.8.2008 15:12:22   
žarnica
Uf,jaz tudi razmišljam o tem,da bi delala manj-6 ur,pa si ne znam izračunati,koliko bi mi to zneslo na mesec.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 4 urni delavnik
5.8.2008 15:19:46   
sazi
http://www.src.si/storitve/opla/izracun.asp

Najvrž veš, kakšno imaš bruto plačo?
Odpri zgornji link in preveri bruto in neto, ki jo imaš sedaj, potem pa za bruto vzemi 6/8 oz po domače 3/4  - to bo tvoj bruto, vnesi in naj ti izračuna neto. Ni neka umetnost.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?