|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Porocni sopek
20.10.2013 20:47:19   
malaMravljica
Ga katera hrani?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Porocni sopek
20.10.2013 21:16:18   
constanca
Ne. Pa ti?


(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Porocni sopek
20.10.2013 21:39:54   
patrino
Jaz sem ga- kakšnih deset let. Sem bila med tistimi nevestami, ki so bile preveč navezane na šopek (mož se je res potrudil in dal izdelati takšnega sanjskega, ki sem si ga od nekdaj želea), da bi ga metale na koncu. Po pribljižno desetih letih sem ga žal morala spokat stran, ker mi je čisto razpadel v škatli, ker je bil iz samih svežih rož. Nekaj posušenih cvetk in okraskov sem spravila.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Porocni sopek
20.10.2013 22:01:39   
malaMravljica
jah, problem imam Constanca. Tudi jaz sem mocno navezana naj, ker je bil tudi moj sanjski, sem pa naredila napako in sem ga dala v vazo brez vode in na omaro, po 4ih letih je tako poln praha, ampak vsak dan ga gledam, ker je na takem mestu in prej sem ga mogla dol dat, ker bo jutri stanovanje prasno, da me je ze sedaj groza in ga kar ne morem stran vrst, pa je tok prasen, da bi ga mogla. Zato sprasujem druge. Mogoce ga bom zunaj spihala, ce se mi ne bo kar sesu, ker je vse tako suho. Tudi moj je bil iz svetih rozic. Sam prej sem ga gledala in je vse brezbarvno ze in nima vec nobene lepote, samo se spomin je, sem gledala en svez sopek, ki ga imam in je tako barvast.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Porocni sopek
20.10.2013 22:09:43   
pomlad08
Ah, če ni več lep (kar praviš, da ni), bi se jaz kar poslovila od njega (od šopka, ne od moža user posted image ),

saj imaš prstan pa slike pa verjetno kakšen spomin v glavi pa darila pa obletnico pa video ... (pa nenazadnje moža) - torej dovolj "spominčkov", da lahko siv zaprašen šopek vržeš stran.




< Sporočilo je popravil pomlad08 -- 20.10.2013 22:11:08 >

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Porocni sopek
20.10.2013 22:21:50   
constanca
Joj, ne bom ti v pomoc.

Jaz suhih roz ne hranim. Sploh ne v sobi, ker prah nabirajo in ker se  mi zdi, da energijo pobirajo. Ce jo res,
ne vemuser posted image , da se razumemo. Samo meni se tako zdi.

Od nekaterih se je res tezko locit, to vem. Ampak do zdaj mi je se vedno uspelo.

Midva sva se zmenila, da mi kdaj frisne prinese pa je bilo resenouser posted image

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Porocni sopek
20.10.2013 22:30:25   
malaMravljica
Saj sem jaz tudi striktno proti zadevam, ki so tam, da se gor prah nabira. Samo to je porocni sopek. Na najini poroki je bil poleg rink in zenina in neveste v bistvu edina prava porocna zadeva. Nimam na tone spominkov na poroko ne, par slikc, prstan, ja pa naj naj moza in spomine v glavi. Saj sva itak rekla, da se bova se kdaj porocila, midva en z drugim seveda, ker je bilo tako lepo prvic. No bomo videli.Constanca, mogoce ga jutri res vrzem stran in bom potem okraske dol pobrala in jih spravila, dobra ideja patrino.
Uff, pa priimek je tudi spomin na poroko ja.

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Porocni sopek
20.10.2013 23:23:08   
mateyka
http://photos.photographybysusie.com/wedded-wednesday-what-to-do-with-your-wedding-bouquet-maryland-photographers/

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Porocni sopek
21.10.2013 8:39:14   
alda
imam ga še in nič se prah ne nabira gor user posted image

posušen normalno, potem pa posprejan z lakom, zdaj pa je v vazi v stekleni omari

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?