|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vnet mehur
2.7.2007 9:16:04   
kesora
ok, vem, da tole sem ne paše, ampak nisem našla nič kaj primernega, kjer bi tole vprašala, zato sem se kar na spolnost prlimala in sicer me zanima, kaj poleg ursega čaja še pomaga za vnet mehur?
Ful me že peče ko grem lulat in tud boli , nočem pa antibiotika, ker sem lih kar jedla amoksiklav 10 dni

_____________________________

Moji fantje so moj največji zaklad!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vnet mehur
2.7.2007 9:23:04   
mika
takoj idi k zdravniku in boš dobila PRIMOTREN, ki ni antibiotik. vem pa zato, ker sem mojega G spraševala, če bi primotren lahko vplival na jemanje KT, pa je rekel, da to ni antibiotik, ampak nekaj drugega- se ne spomnim.

res idi k zdravniku, ker ko se ti bo pošteno razbolelo boš videla user posted image user posted image user posted image . jaz sem imela dve leti takšne težave in bolečine, da bi vzela nož in si mehur ven vrezala. od bolečin se mi je mešalo. ko slišim za vnetje mehurja, me zmrazi.

(odgovor članu kesora)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vnet mehur
2.7.2007 9:46:02   
srki
Kot ti je že mika svetovala-pojdi k zdravniku. Hočeš-nočeš, moraš. Ne se s tem igrat, da ti ne bo še na kakšne ledvice usekalo. Boš preživela, tudi še si že en antibiotik imela. Sicer pa boš verjetno dobila Primotren, odvisno za kakšno vnetje gre, jaz sem imela tudi Abaktal.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vnet mehur
2.7.2007 11:57:29   
Anonimen
Jaz sem že na drugem antibiotiku v dveh tednih pa ne za mehur ampak grlo,pljuča vsega vraga imam.In zdaj po drugem antibiotiku me boli mehur kouser posted image pa ne samo ko lulam ampak po domače povedano niti prdnit ne upam tako boli.Še ko sedim me trga noter.Nevem peče me ne ko lulam le boli in komaj komaj da se lahko polulam.Imam pa vodo tako kot fanta rumeno.In se mi zdi da je to od antibiotika.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vnet mehur
2.7.2007 12:02:26   
mika
vojakinja in kesora
prej sem pozabila napisat, da sem si jaz naredila kopel iz kamilic in hrastovega lubja. še boljše je, če daš pred spanjem v bide posodo z vročim čajem in se naparita. potem pa hitro v posteljo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vnet mehur
2.7.2007 13:00:56   
srki
Točno take bolečine, kot jih opisuje Vojakinja, sem imela jaz.

To je res ena tako zelo neprijatna stvar. In res ne odlašaj z obiskom zdravnika.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vnet mehur
2.7.2007 13:10:55   
snake
joj kako mi je znana ta bolečina na žalost......k zdravniku oz. k G morate obvezno...

joj kako boli, jojojojojoj, zakaj bi trpela če ti lahko G kaj svetuje in ti da kaj za lajšanje bolečin, ne antibiotikov

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?