|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brce po 26 tednu!
26.5.2005 10:00:02   
Kety
Punce, prosim dejte me potolazit! G. mi dela popoldan, tako, da ce ne bo stanje drugacno bom klicala tja.

V reviji Nosecnost sem prebrala, da ni normalno ce od 26 tedna naprej brce niso prisotne cez cel dan. Konkretne brce sem jaz cutila nazadnje v nedeljo, od ponedeljka naprej pa samo vsake toliko casa vse skupi bolj na nezno, ampak res po malo. A je to normalno??:(

Cudno mi je ker so bile brce ze ful mocne, tako, da se mi je premaknil cel trebuh, sedaj pa spet cutim le kot neko trzljaj oz. malo mocnejsi potisk. Vceraj sem cutila samo kako se je vrtel v trebuscku ampak nic brcik. Niti po seksu ne, kar ga je obicajno zbrihtalo!?:zmeden:
A kaj vpliva to, da sem zacela ful pit vodo (2l/dan),prej pa nisem tolk spila?!?

Sorry, ce tezim,...ampak mal me panika....pa slabe izkusnje v preteklosti,pol se pa nabere skrbi...:((

LP Kety 26t 5/7
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Brce po 26 tednu!
26.5.2005 10:10:46   
špelin@
Po moje je vse ok, dokler otročka čutiš. Ni pomen v moči brcik, ampak v tem, da čutiš premike, kakorkoli nežni že so :bravo:

Moja kepica je imela vse do dopolnjenega 33. tedna faze, ko je včasih dva dni skoraj nisem čutila (samo neko rahlo kotaljenje), naslednje 2 dni pa mi je skoraj iz trebuha skočila ;)

Ne smemo šteti in kontrolirati brc kot takih, ampak PREMIKE ploda. Sem sodi tudi kolcanje, obračanje,...

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Kety)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Brce po 26 tednu!
26.5.2005 10:11:06   
Anonimen
Važno je, da se čez cel dan premika, ne pa kako močne so brce. če ga pa sploh ne boš čutila pa hitro šibat na pregled, do takrat pa brez skrbi.:rozica:

(odgovor članu Kety)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Brce po 26 tednu!
26.5.2005 10:16:28   
lelaval
Dokler ga čutiš (pa čeprav se samo obrača), je vse O.K. Počasi (če že niso) pa bodo otrokove brce postale boleče, zato si jih ne želi še prehitro. Uživaj ob otrokovem :sloncek: in v svoji:nosecka:

(odgovor članu Kety)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Brce po 26 tednu!
26.5.2005 10:41:37   
Kety
Hvala punce,...sem mislila, da mora nujno brcat! No, pa je le ene dvakrat bcnil v tem casu tako, da se ne bom prevec matrala s skrbmi:bravo:. Cez en teden imam pa tako pregled in upam, da me ne bodo zivci izdali!

Se enkrat hvala,...zdej s grem pa lahko ucit!

LP Kety

(odgovor članu Kety)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Brce po 26 tednu!
26.5.2005 11:27:55   
Teya
veš, da moj :duda: zadnje čase tudi full drugače "brca", kot je to počel prej...zdaj sem se že navadila, sem pa kar nekajkrat zagnala paniko pred tem...celo G sem spraševala, če je kaj narobe....
prej so bile brcike full bolj intenzivne, konkretne in močne, zdaj pa otročka čutim bolj kot neko valovanje po celem trbuhu...kot bi zdaj čutila kako se npr. obrača, prej pa sem točno začutila nogico v določen predel....
upam, da sem bila dovolj jasna....:ups:

nč skrbet, uživej!

(odgovor članu Kety)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Brce po 26 tednu!
26.5.2005 15:15:34   
rozi81
V tem času enkrat se je tud men to zgodil pa me je tut zskrbel. Ampak te lahko pomirim in povem da se v tem obdobju baje poveča količina plodovne vode in ima otrok spet malo več prostora za vrtet se tako da ga zato malo manj čutiš. V roku enega tedna bo spet vse po starem. Vsaj pri meni je bilo tako.

lp s

(odgovor članu Kety)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Brce po 26 tednu!
26.5.2005 18:37:04   
Grascakinja
Niso važne brce, ampak premiki.

(odgovor članu Kety)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?