|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako veš?
26.5.2005 14:14:51   
nejca1
A je med vami katera, ki je imela vse nosečniške znake (ali pa vsaj nekatere), pa je potem žal na pregledu ugotovila, da je šlo za slepo jajce ali ss?
Oziroma ali je med vami katera, ki je bila noseča, pa brez vseh znakov in je potem bilo vse ok ali pa žal isto kot zgoraj?

Saj vem, spet paničarim.
:miska:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kako veš?
26.5.2005 14:21:06   
Anonimen
Hmm, v bistvu nisem znala razbrat, kako je pri tebi. imaš znake pa te skrbi ali jih nimaš pa te zato skrbi. :zmeden2:

Zase lahko povem, da nisem imela nobenih znakov, pa je bilo vse ok. Edino kar je bilo tipično nosečniškega je bila utrujenost ampak se ni pojavila takoj ampak šele nekje po 10. tednu, ko sem že nekaj časa vedela.

(odgovor članu nejca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   kako veš?
26.5.2005 14:28:20   
Teya
prva nosečnost se mi je končala v 9t z diagnozo "slepo jajce", zdaj sem noseča drugič....obojekrat so bili prisotni nosečnički znaki....

(odgovor članu nejca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kako veš?
26.5.2005 14:40:46   
Tiamo
:angel: prva nosečnost se je končala s SS v 12t in nisem imela nobenih nosečniških znakov (kot da ne bi bila noseča).

:angel: zdaj drugič, po 8t slabosti pa nič drugega, prsi so me začele boleti šele okoli 16t, pa še to samo na dotik.

LP Tia74

(odgovor članu nejca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kako veš?
26.5.2005 14:53:41   
Lana_s
Brez znakov do 7 tedna, ko so se začele slabosti. Zaenkrat še je vse vredu, imam pa še 9 dni do PDP.

(odgovor članu nejca1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kako veš?
26.5.2005 15:03:06   
Nannn
jest sem mela vse znake :duda: in potem v 9 tednu ss diagnoza slepo jajce...

Sedaj pa sem 7 tednov in par dni pa isto imam znake tako da je cisto odvisno od zenske...

Ne delat panike brezveze in misli cim bolj pozitivno ker z tem si resnicno lahko priklices kaj...

Jest sem prejsni teden krvavela in sem bila ze 100% da ni v redu in da grem na ciscenje in kaj se je zgodilo...na UZ sem zagledala kako moji pikici bije srcek :love: si sploh ne mores predstavljati da sem iz take zalosti zagledala srcek in potem sem vedela da je vse v redu...sedaj sem sicer doma na bolniski in moram kar mirovati ampak vem da je z mojo pikico vse v redu... :bravo:

Srecno Nannn :sloncek:

(odgovor članu nejca1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kako veš?
26.5.2005 15:08:07   
amy26
jaz nisem imela nobenih znakov, v bistvu sem imela znake kot da bom dobila menstro, mal napete dojke, čuden občutek v trebuhu...to je pa tudi vse. Zaenkrat je vse v redu sem pa v 16 tednu.

(odgovor članu nejca1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kako veš?
26.5.2005 18:34:41   
Grascakinja
Ti nosečniški znaki niso zanesljiva zadeva. Si znamo marsikaj domišljat, babe...

(odgovor članu nejca1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?