|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sol Polynesia
18.5.2007 22:30:21   
Pi-kica 1
Kot pove že naslov, me zanimajo ti apartmaji  v Umagu. Gremo s dveinpol letnikom. Kakšne so vaše izkušnje, kako je s plažo, trgovino, je kaj sence? Čistoča morja?
Hvala za vsak odziv!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sol Polynesia
18.5.2007 22:40:32   
bebica
Mi smo bili med prvomajskimi v teh APP. APP so super, novejši, prostorni (no, naš je bil za 5 oseb), naselje je lepo urejeno, asfaltirane poti, borovci. Na plaži je tudi senca. Trgovina je v naselju, tudi restavracija. Meni je bilo zelo všeč kot za mini dopust izven sezone. Za "ta velik" dopust se raje odpravimo bolj daleč in nekam, kjer ni take gneče.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sol Polynesia
18.5.2007 22:46:53   
total
Že nekajkrat smo bli za 1.majske počitnice,lepo je.Sam za dopust grem rajši drugam,je pomoje res gneča tam doli.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu bebica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sol Polynesia
18.5.2007 23:05:37   
ona
IZVIRNO SPOROČILO: total

Sam za dopust grem rajši drugam,je pomoje res gneča tam doli.

ni gneče,smo bili mi enkrat od 1-8.avgusta in super zadovoljniuser posted image
Plaže so ok,morje tudi,sence je tudi,v glavnem vse super,vsaj mi smo bili zadovoljni
smo imeli apartma s klimo in je prav pasalo v tisti vročini
edino kar je bila gužva je bila zvečer v mestu,je bilo težko najdit mizo za spit pivo v miruuser posted image
Z otrokom se splača it,ker je kar nekaj igral na plaži in okrog,ker jaz sem bila takrat noseča in sem si prav rekla,da pridemo z otrokom sem na plažo,mogoče gremo še letos tja,ma ni še sigurnouser posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sol Polynesia
22.5.2007 7:15:24   
luka jan
Mi smo bili med prazniki v tem naselju in moram priznat da sem bila zelo razočarana. Apartma je bil sicer velik in na lepi lokaciji, ampak zelo slabo opremljen, umazan že ko smo ga dobili, terasa vsak dan katastrofalna od vsega listja, zelenica pred apartmajem pa tudi do skrajnosti neurejena. Plaža mi sicer ni bila pomembna, a poleti si sploh ne predstavljam kje bi bila , ker če že ni betonirana, so pa taki kamni pri vstopu v vodo, da te kap. Da pa ne govorimo o ceni apartmajev in sami ponudbi v tem naselju. Do trgovine je treba skor z avtom, imaš par kafičev in to je to.

Istro poznam zelo dobro, zato bi ti res priporočila da si za letni dopust izbereš kak drug kraj, ki je urejen in lep, pa še cene niso tako zasoljene. Sicer pa je boljše da greste malo bolj južno, v Dalmacijo, imaš boljši občutek da si na morju, kot pa če greste v Istro.

To je moje mnenje, mi gremo poleti rajši na kak otok, mi je bolj všeč.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sol Polynesia
22.5.2007 10:02:06   
Pi-kica 1
Saj mi bi tudi radi šli v Dalmacijo, pa žal ne upamo tako daleč od doma zaradi sinove bolezni. Mi lahko priporočaš kakšen drug kraj v Istri?

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sol Polynesia
25.5.2007 10:32:38   
luka jan
Sorry, mal je trajal da sem uspela prit do računalnika. Meni osebno je Umag z okolico čisto kul, sam Sol Polynesia mi nekak ne potegne. Zelo fajn je v Stella Marisu, pa tudi hoteli so fini, sam predvidevam da bi šli raje v apartma. Drugače ti pa toplo priporočam Medulin, je super plaža za otroke, pa tud kak apartma se še najde. Men osebno je tudi všeč Pješčana uvala pri Puli, lepa plaža, senca, okrog pa polno apartmajev. Potem pa Poreč z okolico, ima lepe plaže, ponavadi je povsod dost sence, tak da nimaš kaj zgrešit.
Jaz sicer z malim še nisem bila nikjer tu, sama sva pa prepotovala že celo Istro.
Aja, pa Rabac ima tud lepe plaže za otroke, sam ne vem kakašna je kaj ponudba apartmajev tam dol.
Upam da sem ti malo olajšala odločitev, bistvo dopusta je da se mate fajn, otroci pa so tisti ki ponavadi najmanj komplicirajo, sam da majo vodo in pesek. Ponavadi mi tako fejst zakompliciramo, da je joj.
Lepo se imejte, kjerkoli že boste.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sol Polynesia
19.6.2007 13:46:27   
Blink1
Pikica

Mi smo bili predlani v Vrsarju - TN Petalon in smo bili ful zadovoljni. Pa še zelo daleč ni.

http://www.maistra.com/Home.aspx?PageID=86

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?