|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Splav in sodbe o njem
1.9.2007 20:31:46   
Urša
Frutka, user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Splav in sodbe o njem
1.9.2007 20:47:52   
viv_
user posted image Ojoj, Frutka user posted image

Misli nase, na svojo družino, nikakor ne misli na tisto trapasto sestro!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Splav in sodbe o njem
1.9.2007 21:01:45   
CatJa
Frutka, ne razumem, kdo bi te v tvojem primeru sploh lahko obsojal. Sestra pa .... user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Splav in sodbe o njem
2.9.2007 11:41:10   
Anonimen
Žal mi je frutka,zelo.Jezna sem pa na vse,ki dajejo neumesne pripombe,posebno zdravstveno osebje,ki se je zavezalo Hipokratovi zaprisegi,pa jo je pozabilo,prepogosto pozablja.
Ne obsojam nobene osebne odločitve kateregakoli človeka,ker je to njegova osebna stvar,njegova intimna zadeva in,ker nikoli ne veš,kaj tebe čaka
v prihodnosti,če tie življenska pot ne zanese pred take težke odločitve.
Ti pa si bila še posebej opravičena za tako odločitev,glasove,ki si jih slišala pa so glasovi,ljudi,ki ne bi smeli opravljati tak poklic.
user posted image user posted image user posted image user posted image

Vem,da so zdravstveni delavci samo ljudje ampak...
samo en primer,pri katerem sem bila prisotna.Mlado 21 letno ženskico pripeljejo v operacijsko,vso objokano,ker je prišla na abrazijo.Zaupa mi v solzah,da je že to četrtič,da ne more donositi,tako zelo zaželjenega otroka
in z žalostjo v očeh pogleda moj nabrekli trebuh.Joj,kako me je postalo sram,kar nekako krivo sem se počutila,pred njo.
Ginekologinja vsa nežna in tolažljiva pač naredi svoje delo.
Petnajst minut za njo naslednji poseg.Prostovoljni splav,pri 18 letni punci.
Nesramno obnašanje dekleta je že načelo mirnost zdravnice.
Ko pa je zdravnica spoznala,da se je punca zlagala v tednih nosečnosti in je v ledvički pristala nekajcentimetrska vrečka z polodekom je bilo potrpljenja konec,še posebej,ko je na listu razbrala,da je to že drugi načrtni splav.Napela ji je nekaj krepkih,čeprav ne bi smela,ji je vrgla pod nos
predhodni primer,češ,tisti,ki si ga želijo,ga ne morejo donosit,ona pa stran meče možnost.Malce je izgubila nadzor nad seboj,ne pretirano,ampak,
človeško.Ampak,takrat sem se strinjala z njeno jezo.

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
2.9.2007 11:55:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Splav in sodbe o njem
2.9.2007 14:18:27   
silvya
Frutka, kaj naj ti rečem? Hudo mi je, ko zvem za kaj takega, ker vem kako je hudo ko se zgodi to kar se ne bi smelo. Ni besed, ki bi lahko potolažile.

Neumestne pripombe  zaposlenih v bolnišnicah, pa so samo odraz kulture posameznikov, ki so tam zaposleni.

Na žalost besede dostikrat bolijo huje kot tisto kar smo morali prestati.

Želim ti čimprejšnje okrevanje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Splav in sodbe o njem
3.9.2007 5:33:00   
Magi*
ojej frutka, nisem vedela. zelo hudo mi je zate. a narava se včasih odloči nameso nas. tu res nisi imela izbire.

vse ostalo pa poskusi pozabiti, še posebej nepremišljene izjave neke med. sesre.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Splav in sodbe o njem
3.9.2007 6:35:48   
dory
o joj...to pa je preizkusnja...ne ocitaj si, nic nisi naredila  narobe....user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Splav in sodbe o njem
3.9.2007 12:40:51   
L&F&B
Vsakič znova sem žalostna, ko preberem kaj takega. Na vsakem koraku nas sicer polnijo s skrbjo do nosečnice, v praksi pa, posebno če se zgodi kaj, kar ni po tirnicah, pa samo kloake negativnih misli, obsojanj, kompleksov in dokazovanj. Pa naj se gre za dojenje, splav,otroke s pp... Zdi se mi, da ljudem še ni prišlo do zavesti, da žensko telo ni stroj za rojevanje in mu ne moreš ukazovati. Jaz venomer pravim, vem kaj je rojstvo in vem, kaj je smrt. Moje telo je enemu podarilo življenje in drugemu smrt. Od takrat gledam na proces nosečnosti veliko bolj s strahospoštovanjem in veliko bolj se zavedam moči ženskega telesa. In sprejemam in spoštujem naravo.
Frutka, vem kako boli. Žalovanje terja svoj čas. Po določenem času pa boš začutila zopet obnavljajočo energijo in zopet boš začutila moč v sebi.
Sestra pa res ni vredna besed.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Splav in sodbe o njem
3.9.2007 15:53:33   
Muca83
Meni pa sploh ni jasno, kako lahko temu rečeš splav. Saj je bila tvoja pikica u bistvu že mrtva. In ne razumem zakaj bi te nekdo obsojal, ker si dala ven iz sebe nekaj, kar ni imelo prihodnosti. Ko sem bila jaz na abraziji je bila z mano v sobi ena ženska, ki je imela SS, začela krvaveti in ji je ginekolog samo ene tablete dal in jo poslal domov. Ženska je celo noč krvavela in zjutraj od pomanjkanja krvi padla skupaj, z rešilcem so jo pripeljali in je bila čisto na meji za krvno infuzijo. Potem so ji pa lahko naredili abrazijo. In seveda je kar lep čas preležala v bolnici.

Ne vem, a je tista sestra želela, da se tebi kaj podobnega zgodi ali kaj? Sploh si ne predstavljam, kako lahko kdo to obsoja. Že sama izguba je dovolj boleča user posted image


_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm

(odgovor članu L&F&B)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Splav in sodbe o njem
4.9.2007 12:47:15   
muška
Mislim, kako ima lahko  ena "babnica" (besna sem) , če vidi, da je plodek odmrl, torej ni živ in zdrav, nesramne komentarje? Ne razumem tega res ne. Sicer pa baburo prijavi direktorju, pa zagrozi jim, da jih boš dala v cajtnge, bando.

Drži se, pa ne obupat zdaj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Splav in sodbe o njem
4.9.2007 15:34:23   
natasarobi
frutka - user posted image user posted image user posted image  drži se!

za sestro in njene komentarje - user posted image user posted image user posted image  podn od babe! Ne vem kako se ne znajo vzdržat komentarjev!

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Splav in sodbe o njem
7.9.2007 17:16:05   
Erdbeere
joj frutka žal mi je zate....ko se spomnim, ko sem sama prišla ob 4-ih ponoči na urgenco (sem zelo močno krvavela) in me je sestra nadrla, kako, da nisem mogla bolj ob normalni uri pridet...matr jim...ma sej ni da bi govoril...Frutka drži, z vsakim dnem bo bolje, boš videla user posted image

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Splav in sodbe o njem
19.9.2007 20:02:54   
bobek05
frutka, kaj naj rečem... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za splav in za coprnico! škoda, da mene ni bilo tam - ker bi jo tak ven spucala, da ne bi vedela kako se piše user posted image  

v mislih bom pri tebi... user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Splav in sodbe o njem
19.9.2007 20:50:17   
Marina_
Tudi jaz vem kako je to težko(nisem imela jaz takšnega primera, ampak meni zelo  blizu oseba) zato vem kako to prekleto boli.
Drži se...user posted image

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Splav in sodbe o njem
22.9.2007 9:40:26   
spacey
Joj frutka, nisem vedela..user posted image

Ostani močnauser posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Splav in sodbe o njem
27.9.2007 14:38:41   
mami_miki
Glej, to je njen problem, ona je naučena obsojati in drugače ne zna.
Ti si nardila tako, kot si znala in nič nisi naredila narobe. Edino kar je, je, da se nehaš krivit,ker nisi nič kriva-kako bi lahko bila, če pač nisi znala drugače. Sprejmi to izkušnjo in prevzemi odgovornost za to. Ona te je obsojala, ker ti obsojaš sebe-če ne nebi občutila obsodbe.
Rešitev je v tebi.
Ne obsojaj se, ker drugi mislijo, da to ni vredu. Zdaj si pommbna le ti!

LP

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Splav in sodbe o njem
24.10.2007 21:10:31   
Moyca_
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Splav in sodbe o njem
24.10.2007 21:36:22   
Ajvy
POzabi na uno babnico.....podporo imaš v nas in na to se nasloniuser posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Splav in sodbe o njem
24.10.2007 21:41:08   
Nea_teja_
Frutka za naslo situacijo nisi i kriva zato se ne obremenjuj in počasi okrevaj,kar se pa tiče une sestre če ji sploh lahko tako rečem pa samo pozabi bo nekoč že naletela na nekaj kar jo bo streznilo in se bo malo zamislila nad sabo . Tebi pa pošiljam en velik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in ti želim čimprejšne okrevanje.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 45
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?