|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aslan
12.9.2007 10:15:52   
cmokec
Sploh mi ni všeč

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Aslan
12.9.2007 11:54:04   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija


user posted image Sicer pa dekleta, malo ste me razočaraleuser posted image ,
pa kaj če je to tudi muslimansko ime, bomo zdaj tukaj širile nestrpnost, ne bodite tako ošabne!!!!user posted image


Saj ni fora v tem, da je muslimansko, kot tako, ampak meni muslimanska imena niso všeč in ga zato otroku ne bi dala, ravno tako mi niso hindujska in ne kitajska, pa imajo lahko čudovit pomen.
Saj tudi od Muslimanov ne pričakujem, da bodo imeli Janeze in Mojce, to priča o tem, da nisem nestrpna.user posted image


_____________________________

:)

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Aslan
12.9.2007 11:56:57   
Anonimen
Če ste muslimanske vere je primerno ime. Če pa ne pa se meni ne zdi. Meni so všeč imena z nekim pomenom in to ime resnično zveni muslimansko. In če ste vi recimo ateisti ali pa kristjani mi to ime nikakor ne paše v tako okolje. Tako kot mi janez, marija, lojze ne paše v muslimansko družino.

(odgovor članu ElaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Aslan
12.9.2007 16:56:33   
Špacka
 
Ni mi všeč.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Aslan
12.9.2007 16:57:50   
Skaana
Uf, si nisem mislila, da bo tako negativno user posted image .

Ne ne, ne mislim micenemu dati tako ime. Ampak res sem prebirala Zgodbe iz Narnije, kjer je Aslan nadvse pozitiven lik - mogočen lev odrešitelj...

Saj meni tud mal potegne na Islamuser posted image  Sam jaz imena sodim po pomenu. In sem tudi za bolj nepogosta. No, pa saj že imamo Ateno.

Me je pa zdaj že res prijela paranoja, da bo potrebno izbrat ime. In pojma nimam kaj...

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Aslan
12.9.2007 18:17:10   
Anonimen
Nič proti, če je družina muslimanska. Saj tudi oni ponavadi ne dajejo "naših" imen.

Če pa ni, pa je imeuser posted image

(odgovor članu Skaana)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Aslan
12.9.2007 19:35:07   
freyakali
Meni tudi ni všeč.

_____________________________

Čas bo zacelil svet. Čas bo pomlajšal ta planet. In ko naju ne bo, ostala bo duša, ne telo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Aslan
12.9.2007 20:11:55   
Raho
Meni pa gresta imeni skupaj - Aslan in Atena.


(odgovor članu freyakali)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Aslan
13.9.2007 7:40:14   
puncica
Ja če je pa hčerka Atena se mi pa zdi da Atena in Aslan čist skup pašeta user posted image user posted image kljub temu da mi Aslan ni všeč.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Aslan
13.9.2007 7:49:48   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

user posted image Sicer pa dekleta, malo ste me razočaraleuser posted image ,
pa kaj če je to tudi muslimansko ime, bomo zdaj tukaj širile nestrpnost, ne bodite tako ošabne!!!!user posted image


TU ne gre za ošabnost ali nestrpnost, temveč za okus. In okusi so različni, hvala bogu... Pa kot je ena napisala, muslimani tudi ne dajejo "krščanskih" imen. Po tvoje... so torej enako nestrpni in ošabni.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Aslan
18.9.2007 13:28:17   
MikyMiska
Meni je ime ASLAN všeč!

Sploh ne zveni muslimansko, bolj muslimanska imena so Armin, Armina, Alina, Saraja, Enis, Ermina in podobno pa so tudi lepa imena, res pa je da pr nas niso najbolj pogosta zaradi paradoksov! Škoda!

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Aslan
18.9.2007 13:46:47   
tincy82
tudi meni ime ne zveni glih v redu, nikakor pa nebi svojga user posted image  poimenovala tako!
bi pa rada pripomnila samo to Skaana, čeprav vem da ne paše glih sem, in sicer da maš full lepo slikco. mi je pes (ker to res ni kuža, a ne?) zelo všeč user posted image ! a je kavkaški ovčar? Pa tud punčika je fletkana!
No, pa lep pozdravček vsem!!!

_____________________________

Človek ni poražen, ko je premagan, pač pa takrat, ko se vda.

(odgovor članu MikyMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Aslan
19.9.2007 10:21:45   
Anonimen
user posted image  user posted image   user posted image     user posted image  user posted image  user posted image      user posted image user posted image

(odgovor članu anitaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Aslan
19.9.2007 11:44:51   
koala
Zanimivo ime, vendar se mi zdi, da ne sodi v slovensko okolje.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Aslan
19.9.2007 11:54:23   
mišk
Moram pa pripomnit, da je Atena zelo lepo ime!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   [Brisano sporočilo]
19.9.2007 11:57:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mišk)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Aslan
19.9.2007 23:20:44   
Magi*
Skaana, a vas tudi že panika grabi? user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Aslan
19.9.2007 23:47:04   
nejcko
Meni že samo ime kot tako ni všeč, pa naj ima še tako lep pomen.

Glede Atene in Aslana mi pa ta kombinacija tudi ne gre najbolj skupaj - grški in turški izvor - hmmm, ne vem, no. Če imaš rada nenavadna imena, izberi k Ateni kaj bolj grškega.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Aslan
7.10.2007 8:49:27   
hayat
ja če se jaz ne motim si v tem imenu pozabila upisati se eno črko -pravo ime je ARSLAN (lev,heroj) je pa turškega izvora in je zelo lepo ime in zelo lepega pomena. Meni osebno je zelo všeč in glede na to da pričakujemo fantka in se še nismo odločili za ime se zna zgoditi da bo to ime prevladalo od vseh drugih. Hvala Bogu,da ima vsak svoje mišljenje,ampak ali ni fajn ko daš otroku nenavadno in nevsakdanje ime in še če je lepega pomena še toliko boljše. Pa naj bo to muslimansko,krščansko,hebrejsko,perzjsko,kitajsko ... Vsak naj spoštuje svojo vero in naj se ne norčuje iz druge vere.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Aslan
7.10.2007 19:30:52   
Skaana
IZVIRNO SPOROČILO: tincy82
bi pa rada pripomnila samo to Skaana, čeprav vem da ne paše glih sem, in sicer da maš full lepo slikco. mi je pes (ker to res ni kuža, a ne?) zelo všeč user posted image ! a je kavkaški ovčar? Pa tud punčika je fletkana!

Hvala user posted image . Ja to je naša Atena pred pol leta in moj, žal pred nekaj meseci preminuli beločrni novofundlandec Starck (bil je star 12 let).
Ja, Atena je grška boginja modrosti. Če bi bilo katero ime grškega boga za user posted image  kolikor tolikor všečno, ne bi oklevala. A mi ni, če pa že je - Ares npr. pa ima grozljiv pomen - bog vojne user posted image . Mogoče bo user posted image  Enej, grški junak, če bo fantek.
Ime Aslan sem zasledila v Slovenskem prevodu Zgodb iz Narnije. In mi je bilo malo všeč - pa še če bi Atena bila user posted image , bi bila Lev. Ni pa mi bilo tako zelo. In pojma nisem imela, da se bo tale debata razvila celo v nestrpnost user posted image  Za ime Atena nisva prav nikogar spraševala. NAMA je bilo lepo in pika. Sploh pa verjamem, da se vse zgodi z nekim namenom... In naša mala je res ena brihtna bučka zdaj user posted image .

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu tincy82)
Neposredna povezava do sporočila: 45
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?