|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 10:43:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Jst razumem to, kot grožnjo, da če se boš preveč zredila, si bo pač našel drugo. Ker on je popoln.


Jaz sem tudi tako razumela, zato sem ga še nekaj časa zasliševala, kaj je s tem mislil in kakšne načrte ima, pa je bil tihouser posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 10:44:14   
Lepotica
Joj Bogu hvala, da mi je dal tazga tipa, ki ni obseden s tem. In ja kalbo, dobra je, ker jst bi mu na njenem mestu zabrisala jogurt v glavo. In da to grozi, da ti bo žal zarad enga jogurta? Če bi šlo za pizzo ti najbrž ne preostane druzga k kufre spakirat al kaj?

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 10:44:15   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Jst razumem to, kot grožnjo, da če se boš preveč zredila, si bo pač našel drugo. Ker on je popoln.


Men je tut tko deloval. Jst bi bla tut žalostna, da sem ob tako plehki osebi user posted image .

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 10:45:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Jst razumem to, kot grožnjo, da če se boš preveč zredila, si bo pač našel drugo. Ker on je popoln.


Men je tut tko deloval. Jst bi bla tut žalostna, da sem ob tako plehki osebi user posted image .


Jap, jaz sem tudi žalostna. user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 10:46:38   
kalbo
Lepo s sendvičem pred televizor, pa telefon v roke, pa še pico naroči. Če ti bo pa kaj rekel, mu pa reci naj si radiatorčke na trebuhu nekam vtakne, da ti z ribežnom ne misliš seksatuser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 10:50:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LepDan

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Jst razumem to, kot grožnjo, da če se boš preveč zredila, si bo pač našel drugo. Ker on je popoln.


Jaz sem tudi tako razumela, zato sem ga še nekaj časa zasliševala, kaj je s tem mislil in kakšne načrte ima, pa je bil tihouser posted image



Sem bla na tem, sam da moj ni imel lih idealne postave, je pa fuuuuuuuuuuuul shujšal in se mu je zdel to blazen uspeh, dokaz superiornosti in zmaga volje nad genetiko.
Isto in podobno je meni metal gor. Sploh ker sem zarad dveh ss kar neki kil gor dobila.

Ampak pol mi je po ločitvi hitro postalo vse jasno. Je že takrat mel eno in tud zato je tolk ''dal na postavo''.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 10:51:33   
kalbo
Oprosti Pikec, ker bom tole rekel, samo tak tip ni vreden niti da bi ga pes povohal....resno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 10:53:10   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: LepDan

IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Jst razumem to, kot grožnjo, da če se boš preveč zredila, si bo pač našel drugo. Ker on je popoln.


Men je tut tko deloval. Jst bi bla tut žalostna, da sem ob tako plehki osebi user posted image .


Jap, jaz sem tudi žalostna. user posted image

Težko verjamem, da je postal tako plitek kar čez noč.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 10:53:15   
Anonimen
Ali ima močna skrb za videz pri moških vedno ozadje?

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 10:55:59   
jest123
Iz mojih iskušen ja... prej 20+ potem drastično shuhšal in skočil čez plot user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 10:59:00   
Lepotica
V mnogih primerih ja.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu jest123)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 10:59:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Težko verjamem, da je postal tako plitek kar čez noč.



Ne čez noč, se pa stvari močno stopnjujejo.

Odkar imava otroka, mi večkrat "teži". Na primer, mi kaže punce na cesti in mi govori, da mu je všeč taka kiklica in zakaj jaz nimam nobene take in zakaj jih jaz ne nosim. Da mu je všeč taka frizura in zakaj jaz nimam take. Da naj si malo bolj pogosto nalakiram nohte.

V zadnjem letu je to postalo prav annoying, res. In ko si kupim kaj novega za oblečt po mojem okusu (imam street style, on pa bi me rad gledal v srajčkah in kostimčkih) in mu ni všeč, je to največji kriminal, če kaj takega oblečem in on to vidi.

Če greva skupaj kam, toliko časa tečnari, da mu to RES ni všeč, da se skregava, še preden kam prideva. Če greva pa k njegovim, pa ni šans, da me ne bi zživciral, da se grem preoblečt v "normalne" cunje. 

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 10:59:55   
Anonimen
Tudi meni ta izjava deluje v smislu, da če se boš preveč zredila, da bo pa konec. Nekak se mi zdi da ima prizvok "sama boš kriva ker boš izgubila nekoga tako popolnega kot sem jaz".


Hobi  mojega bivšega je bil zabavljanje čez debele ljudi. Pa ne malo... ampak kar fejst. Mislim... jaz še zdej ne morem dojet da je on vse to mislil resno.
Pol se je pa enkrat spravil zabavljat čezmene (pa sem po vseh normativih na spodnji meji normale).

No ja... sej (tudi zato) je bivši.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:03:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LepDan

Ali ima močna skrb za videz pri moških vedno ozadje?


Seveda ga ima. Ampak to ne pomeni, da je to "ozadje" vedno druga ženska. Nekateri pač radi skrbijo zase. Meni je to všeč, dokler gre za take prave, moške skrbi. Na primer šport, rekreacija ipd. Ne mislim depiliranja in mazanja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:04:47   
Anonimen
Ali ima močna skrb za videz pri moških vedno ozadje?

Mislim da ne. Moj recimo tudi tolk komplicira s temi kilami in visi na tehtnici po moje vsak drugi dan in mi razlaga kolk poje, pa da naj neham kuhat (ker tukaj, če mu je nekaj dobro nima mere), pa da mora toliko in toliko dol spravt...  Samo to je res odvisno od človeka... Če meni moj reče, da bi lahko dala kakšno kilo dol. OK prav, bom ko bom, če sem slabe volje mu še kaj več razložim user posted image user posted image .  Vem pa, da je en znanec svoji na moji poroki razlagal naj se mal nazaj drži, da ni treba vsega pojest user posted image user posted image user posted image ... Kaj pa je tvoj mislil s tem "da ti ne bo kasneje žal!" boš morala kar njega vprašat... Pri mojem bi v tem trenutku takšen komentar pomenil, da se z leti kile sam nabirajo in da jih bo potem težje spravit dol...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:07:39   
Anonimen
Ali ima močna skrb za videz pri moških vedno ozadje?


Iz mojih izkušenj JAAAAAAAAAAAAAAAAAAA user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:07:52   
lojzika
Ali on veliko športa? Mogoče je mislil da ti bo žal, zaradi zdravja, npr, ni rečeno da bo pa kar varat začel zdj.
Jaz bi se na tvojem mestu vpisala s kakšno kolegico na aerobiko, pa potem pričo njega pojedla kako čokolado. A vseeno bi pazila da pa ne bi postala bajsika. Tako mi ne bi težil npr da se nič ne gibaš. No ne vem 58 kil se meni ne zdi tako pretirano, razen če si 150 cm velika user posted image

Je pa res, da ve kako je če jih imaš 20 kil preveč in bi te mogoče rad preventivno opozoril.

(odgovor članu jest123)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:09:03   
maruškaŠ
Je pa res, da ve kako je če jih imaš 20 kil preveč in bi te mogoče rad preventivno opozoril.


To že, ampak govora je bilo o enem jogurtu!

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:11:30   
Anonimen
A ma ta tvoj mal krizo srednjih letuser posted image

Al pa mogoče misli da je zdej tako hudičevo privlačen da si "zasluži" manekenkouser posted image
Mal je čuden v glavnem.

Jst bi mu enkrat čist slučajno namiglna da je mal špehka dubu....pa bi mela vsaj par ur mir k bi revež trebušnjake delaluser posted image . Če pa ne bo vžgalo pa reč da ratuje plešast.....to ga bo šele dotolklouser posted image

Ma ne sej se zjebavam. Če bo še kdaj reku da zakaj nimaš ti take minike pa nog pa ne vem kaj še, ga ti vpraši zakaj on nima tolk možgan k normalni dedci pa mal premisli preden idotarije ven meče iz ust.
Dej postav se mal zase madona no.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:13:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lojzika

Ali on veliko športa? Mogoče je mislil da ti bo žal, zaradi zdravja, npr, ni rečeno da bo pa kar varat začel zdj.
Jaz bi se na tvojem mestu vpisala s kakšno kolegico na aerobiko, pa potem pričo njega pojedla kako čokolado. A vseeno bi pazila da pa ne bi postala bajsika. Tako mi ne bi težil npr da se nič ne gibaš. No ne vem 58 kil se meni ne zdi tako pretirano, razen če si 150 cm velika user posted image

Je pa res, da ve kako je če jih imaš 20 kil preveč in bi te mogoče rad preventivno opozoril.


Velika sem 160 cm.

Iz dveh razlogov se ne bom vpisala na aerobiko s prijateljico. In ja, včeraj mi je v pogovoru tudi to rekel...kao ali nisi enkrat omenila, da boš šla na aerobiko.

Zakaj zdaj ne bom šla:
1. Bom šla na aerobiko, ko se bom za to jaz odločila, ne ko me bo nekdo priganjal.

2. Dan imam prilagojen tako, da na aerobiko sploh ne morem. Ker zvečer, ko damo pikca spat, jaz planiram gospodinjska opravila, skoraj vsak dan imam kaj za službo za naredit (ker grem prej domov, mi dovolijo, da doma dokončam), ker imam še honorarno delo (on ga nima), da pridemo skozi mesec, ker se končno zvečer rada posvetim tudi njemu.

Ste opazili, da sebe nisem nikjer omenilauser posted image

(odgovor članu lojzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:14:49   
Anonimen
Jaz bi se na tvojem mestu vpisala s kakšno kolegico na aerobiko, pa potem pričo njega pojedla kako čokolado. A vseeno bi pazila da pa ne bi postala bajsika. Tako mi ne bi težil npr da se nič ne gibaš.


A vse to bi nardila za dedcauser posted image ...al zaseuser posted image
K če bi to nardila za dedca bi blo fajn da si še kkšn termin pr kkšnmu dohtarju rezervirašuser posted image

Pa pr 58 kilah v nobenem primeru ne more bit bajsika, tud če ma 150cmuser posted image
Kolk so mi bogi ljudje k svojo vrednost vidijo v pomanjkanju špeha.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:16:48   
blazka
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Je pa res, da ve kako je če jih imaš 20 kil preveč in bi te mogoče rad preventivno opozoril.


To že, ampak govora je bilo o enem jogurtu!


Mogoče je pa hotu sam tist jogurt pojest, pa ni znal drugače povedatuser posted image .

Drugače pa jest tud poznam par, kjer on njej vedno teži, ko je. V stilu: O mami, dej še kej za druge pust, ....  A že spet ješ,....
Če bi bil to moj dec, bi ob prvi taki opazki dobil tako dozo nazaj, da bi ga, kot je ena že zgorej napisala, še en teden ušesa bolela. Kile, sploh pa zaradi otroka, so pri meni stvar, iz katerih se lahko samo jaz norca delam!
Bi mu jest že dala vetrauser posted image .

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:19:02   
Anonimen
Čisto zares obstaja par, ki je podpisal predporočno pogodbo v kateri piše da se žena ne sme nikoli zredit več kot 5kg, če ne ima pravico do ločitveuser posted image . In to v Sloveniji čisto običajen par in ne kaki hollywoodski čudaki.

Ne pravim da je nujno da je kaka druga ženska v ozadju, mogoče pa le je. Jaz sem imela bivšega ki je bil obseden s kilogrami. Svojimi in kilogrami celega sveta okoli sebe. Všeč mu je bilo da imam velike joške, ob tem pa si je želel da bi v pasu imela 60 cm in čez rit 90. Torej nekaj v smislu 105-60-90user posted image . Haloooo, pa saj nisem Pamela. Pa kar naprej ni blo ok kako sem oblečena, preden sva se dobila me je klical kaj bom obleka in mi določil katero mini kiklo naj bolečem sredi zime, da bi lahko kaj h kozmetičarki zavila....bla bla bla. In bog ne daj da me je kdaj videl kaj v usta dat. Bedak!!!
Sčasoma pa se je pokazalo da ima zadeva tudi ozadje z ljubico, ki je bila anoreksično suha in vsa v nulo poštelana. Hja, kako se je zadeva končala z njima ne vem, pri meni je bil kmalu bivši in eno fajn pizzo sem si naročila.

Če bi me danes videl pa bi ga kap zadela, ker sem 30kg gor nabila. Hja, sedaj se še sama sekiram. In imam moža ki ga malo briga za moje kg, ok, včasih res kaka pripombica in mi še v 9 letih ni enkrat rekel zakaj nekaj jem zvečer, pa če je to ocvrt sir ali pizza, kaj šele jogurt. Če bi se jogurta lotila bi me samo pisano gledaluser posted image .
Joj, vidim kako sem lahko srečna da imam takega možauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:19:26   
blazka
ker se končno zvečer rada posvetim tudi njemu.



Lepdan, upam, da si s tem mislila svojega user posted image , ne pa deca nemarnega, popolnega!

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:20:22   
Anonimen
"Narcis se je pogledal v ogledalo in zalizal s svojo lastno podobo." (se ne spomnim avtorja)

(odgovor članu blazka)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?