|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Rinke belo ali rumeno zlato?
25.1.2008 8:51:54   
Anonimen
najina sta pol bela pol rumena..ampak ne tko da bil zgoraj rumen spodaj bel, ampak na eni strani bel na drugi rumen, tko da ga zavrtiš okol prsta in prilagodiš barvo prstana ostalemu nakitu. nosva jih pa itak ne..men je premajhen, ker sem se udebljala, njemu pa prevelik, ker je shujšal :) problem jih je zožat ali razširt ker so take oblike, narejene po naročilu
user posted image

drugače ful dobrih idej na strani:
http://www.titaniumrings.com/carved.html

< Sporočilo je popravil LARA -- 25.1.2008 8:53:22 >

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Rinke belo ali rumeno zlato?
25.1.2008 9:01:07   
FLASK_A
defenitivno belo zlato.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Rinke belo ali rumeno zlato?
25.1.2008 9:48:34   
SRCCEK
Jaz sem tudi za belo zlato- rumeno ni po mojem okusu!!! Pa ne bi imela kake tanke rinkice...tak malo bolj širok prstan.
A vaši moški (bodoči možje) nosijo prstane? Moj ga ne nosi, ker ima tako delo, da mu je samo v napoto....pa  mi je zaradi tega zdi škoda denarja, da dava za prstane ,ne vem,...400 EUR!!!
Kaj mislite ve? Bi bilo narobe, če bi imel on prstan iz srebra, jaz pa iz belega zlata???

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Rinke belo ali rumeno zlato?
25.1.2008 10:19:23   
honey
Midva imava kombinirano belo/rumeno zlato. Je pa sestavljen iz 2 belih in 2 rumenih delov, ločen pa s poševno zarezo. Nisem doma, da bi ti ga lahko slikala, doma mi je pa comp. crknu, tko da žal slikce ne bo. Lahko mi pa na z.s. pošlješ GSM št. in ti ga pošljem po MMS. Poročena sva že 3,5 let, pa še ni nič spremenil barve, tako da kar se tega tiče, se ne sekiraj. Je pa res, da odvisno od vajinih okusov in želja. Midva sva imela v mislih tudi platino, ampak je predraga za najin žep, tako da sva se kar odločila za te. Res pa je, da je možu bolj všeč rumeno zlato in sva imela izbrano: jaz kombinirano belo/rumeno zlato, mož pa samo rumeno. No, pa se je premislil in imava iste user posted image

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Rinke belo ali rumeno zlato?
25.1.2008 10:32:02   
Maxica
Midva imava take:
user posted image ,
sam da ima mož manj diamantkov.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Rinke belo ali rumeno zlato?
25.1.2008 17:40:51   
taši84
midva bova mela kombinacijo ampak ne čist klasičnih. tko mal posebne.

_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu JanaB)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Rinke belo ali rumeno zlato?
26.1.2008 18:04:33   
koala
Odvisno, ka je vama všeč.
Midva sva se odločila za kombinacijo belaga in rumenega zlata, niso pa neki klasični ozki poročni prsatni, ampak sta kar konkretna. Midva jih pridno in z veseljem nosiva.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Rinke belo ali rumeno zlato?
27.1.2008 13:42:08   
cukr07
Midva jih imava iz rumenega zlata. Po obliki sta klasična rinka, na kateri sta ob robu zarezi, v sredini je pa matirana. Sva zadovoljna z njimi in še celo moj ga nosi redno, čeprav sem mislila da ga ne bo.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Rinke belo ali rumeno zlato?
27.1.2008 15:32:36   
mayci
krtekxx, pri obredu na matičnem uradu si lahko izemnjaš prstana, verižico ali pa sploh nič...kar kor hočeš.user posted image

JanaB, midva imava matirane, pa so se nama res malo spolirali, tako da sem ju dala že znova matirati. Ampak mi je tako všeč, da sta mat, da se ne bi še enkrat nič drugače odločila.

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Rinke belo ali rumeno zlato?
27.1.2008 22:02:39   
Naja30
Midva imava kombinacijo belo/rumeno. Zdaj itak najdeš vsakršne modele in so res zelo lepi. Najin je zlati del gladek, bel pa matiran in jaz imam diamant. Nosiva ga pa oba.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Rinke belo ali rumeno zlato?
29.1.2008 14:40:43   
madejka
Mi2 imava kombiniranega...

Tega: user posted image


< Sporočilo je popravil madejka -- 29.1.2008 14:46:02 >


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu JanaB)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Rinke belo ali rumeno zlato?
29.1.2008 15:20:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Midva imava take:
user posted image ,
sam da ima mož manj diamantkov.


O Maxica, ti pa nisi kar tako user posted image . A kar Damiani, ali kaj?

No sedaj pa odgovor na vprašanje. V bistvu jaz imam iz rumenega zlata, ker mi rumeno bolj pristoji, čeprav mi je belo tudi zelo lepo. Jah mi2 sva ju nabavila pri Malalanu. V bistvu je klasičen, precej masiven, s kar konkretnim diamantkom (moj sevedauser posted image ). Jah tam nekje leta 2002 je bil moj nekaj več kot 1000 eurov, od mojega pa mal manj. No pol sem za vsaki moji pupi dobila še enega zraven in skupaj vsi 3 tvorijo lepo celoto. Drugače pa so meni najlepši od Piageta, saj moj zgleda skoraj tako kot tale njihov:

user posted image

Moj nasvet - kupi takšnega, ki ga boš rada nosila.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Rinke belo ali rumeno zlato?
30.1.2008 13:23:26   
Majuska
Midva imava tale model ... le da je kontra obrnjeno glede barv, okoli je belo zlato, črtica pa je iz rumenega zlata.

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Rinke belo ali rumeno zlato?
30.1.2008 13:32:13   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: Miša99


O Maxica, ti pa nisi kar tako user posted image . A kar Damiani, ali kaj?



Nimava Damiani, žal,  po tem modelu so nama jih naredili v zlatarni, da ne bo kakšnega nesporazuma.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Rinke belo ali rumeno zlato?
30.1.2008 13:32:27   
Tanik


midva imava kombinacijo belo/rumeno,rumenega čisto malo in jaz imam diamant.
mož ga nosi skoz, jaz pa ga dajem dol, če kaj takega delam.


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Rinke belo ali rumeno zlato?
2.2.2008 21:01:19   
Bethany
Hoj, Midva imava belo zlato, (rumeno mi je taktak, kombinirano pa preveč kičasto). Moj ima tri briljantke, možev je čisto gladek. Iz Zlatarne Celje. Sva zelo zadovoljna. klikni za ogled

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Rinke belo ali rumeno zlato?
3.2.2008 8:42:19   
malecka
No saj je to vse lepo........ sam meni je lepo in še vedno prisegam na klasično. Sploh pa ko je bilo govora o trgovski fori to belo zlato ..... Ampak to je moje mnenjeuser posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?