|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   alergija ali 6. bolezen
25.2.2008 11:20:16   
biga
Moj 9-mesečni sin je imel tri dni (pa ne skoz, s presledki, bolj zvečer) vročino, najprej skoraj 40 stopinj, nato sem jo zniževala z Daleron sirupom. Pa kašljal je tudi, danes že manj. Preboleva namreč virusno pljučnico in bronhitis, zaradi katerega sva bila v bolnišnici. Ima tudi alergijo na kravje mleko. Že par dni ima tudi izpuščaje po čelu, zunanji strani ličk, vratu, trebuščku, zelo malo na prsnem košu, hrbtu, nič na rokicah in nogicah. Pikice so blede, temne, skorajda neopazne, bolj kot male lise oziroma zbledele. Zdaj pa ne vem, kaj bi to lahko bilo. Ker ni imel še nikoli pikic zaradi alergije, ne vem, kakšni so kožni znaki ob alergiji na KM. A so živo rdeče, srbeče pike? Ker moj user posted image  se nič ne praska. Ponoči je sicer jokal in ni spal, a mislim, da ne zaradi tega. A bi bila lahko šesta bolezen? Samo pikice je že imel takrat ko vročino, čeprav naj bi se pojavile po vročini. Zanima me torej, kako zgledajo izpuščaji ob alergiji na KM.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: alergija ali 6. bolezen
25.2.2008 12:17:17   
urskas
jes bi rekla, da gre za 6. ali za peto bolezen ali pa še kakšno "tretjo".
Morda pa so pikice bolj posledica vročinskega stanja.

Alergije na KM ne poznam.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: alergija ali 6. bolezen
25.2.2008 12:27:49   
nagica
Pošlji mi mail, pa ti pošljem slikco naše punce ,kako je bila boga, ko je imela 6.bolezen.

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: alergija ali 6. bolezen
25.2.2008 18:44:51   
Sisy
Naša pupa je imela kakšnih 3 tedne nazaj 6.otroško bolezen...Zgledalo je pa tko da je imela 3 dni vročino (okoli 39 stopinj), peti dan so se ji pa pojavile takšne lise kot opisuješ ti-kot bi bile zbledele,pa pikice.Imela jih je večinoma tam kjer je lasišče,po čelu,okoli ušesk, malo po prsnem košu in nikjer drugje.Drugi dan teh lis in pikic ni bilo več. Če ne bi imela prej vročine in ne bi šla zaradi le-te k pediatru bi mislila da je alergija...Zdravnica pa mi je rekla da bo vročina v 3 dneh padla in da se bodo pojavile lise in pikice (jaz sem mislila da bo ful bolj grozno zgledalo pa sploh ni !) in res je tako tudi bilo.

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu nagica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: alergija ali 6. bolezen
25.2.2008 18:46:42   
julčka
Se bi še jaz pridružila z mojim problemom ko smo že ravno pri izpuščajih.
Tudi moja 9-mesečmauser posted image   ima najbrž alergijo na KM, vendar še ne dokazano. Tudi ona ni imela prej nobenih kožnih izpuščajev. Sedaj je kakšen mesec na dieti brez mleka in mlečnih izdelkov, pa sem opazila lišaje na ritki, ki postajajo vedno večji. Je to lahko posledica alergije? Koliko časa po uvedbi diete lišaji izginejo? Ima katera podobno izkušno?

lpuser posted image      

(odgovor članu nagica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: alergija ali 6. bolezen
25.2.2008 21:55:40   
neja24062007
Mi smo preboleli 6. bolezen z znaki: samo drobne pikice in vročino 2-3 dni 38,6, nič drugega...

(odgovor članu julčka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: alergija ali 6. bolezen
25.2.2008 21:57:13   
neja24062007
Baje pikice ne srbijo in ti pa vseeno priporočam zdravnika, da postavi diagnozo

LP

(odgovor članu neja24062007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: alergija ali 6. bolezen
26.2.2008 8:40:56   
mamica 1
Julčka znankina hčerka ravno preboleva peto bolezen in so se ji začeli izpuščaji na ritki, tako kot ti opisuješ.

(odgovor članu neja24062007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: alergija ali 6. bolezen
26.2.2008 22:20:56   
sandra85
naš je pred 2 tedni prebolel 6.o.b.
2 dni vročina (38,5-39,1), 3. dan izpuščajči taki zelo svetli po vrati, glavi, malo po hrbtu in okrog pasu
je bil tečen ko je imel izpuščajčke? ker je tudi to zelo značilno baje! moj je bil tečen...ufffuser posted image
če te skrbi, se pejte raje pokazat P


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu mamica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?