|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kemični svinčnik na usnjeni sedežni!
13.3.2008 16:57:39   
tajtaja
S čim ga lahko odstranim?
Se sploh dobi kako čistilo za tovrstne nezgode?


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kemični svinčnik na usnjeni sedežni!
13.3.2008 17:54:05   
BONI*
Tudi mi smo ga imeli, pa ga nimamo več user posted image . Sem ga poskušala odstranit z čistilom za usnje, ki se ga dobi v Mullerju, pa ni šlo. Potem pa sem prav boječe vzela že nucano glici gobico in z grobim delom, ki ni bil več tako zelo grob in z cetom zdrgnila. Vse je šlo dol. Potem pa sem sedežno namazala z pasto za nego usnja (tudi iz Mullerja). Imamo pa bež sedežno in usnje ni čisto gladko. Če bi bila kakšna temnejša in čisto gladko trdo usnje bi se pa najbrž poznale praske ali pa bi barvo dol zdrgnila user posted image .  Upam, da ima kdo pametnejši nasvet. Sigurno bo tudi meni še kdaj prav prišel.



_____________________________

Boni

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kemični svinčnik na usnjeni sedežni!
13.3.2008 17:55:33   
Žuli
Oj,

naša tamala je tudi počečkala s kulijem usnjeno sedežno barvo vanilije. Kakšen teden smo z mehko krpo namočeno v milnico rahlo drgnili in je šlo vse dol.

lp

Žuli

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kemični svinčnik na usnjeni sedežni!
13.3.2008 20:10:46   
jakaracman
Men so rekli v Natuzzi salonu, da je edino kemični smrt za usjnene sedežke.user posted image

(odgovor članu Žuli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kemični svinčnik na usnjeni sedežni!
13.3.2008 21:43:52   
lex
z zobno pasto in krpo, z zobno pasto dobiš čuda dol - tud tinto iz jakne,.......

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kemični svinčnik na usnjeni sedežni!
13.3.2008 22:50:09   
gaya24
Mi smo spravli dol z sodo bikarbonouser posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kemični svinčnik na usnjeni sedežni!
14.3.2008 9:39:52   
3T
Nam so ob nakupu usnjene sedežne svetovali, da se kemični svičnik odstrani z LAKOM ZA LASE, menda malo pošpricaš pa obrišeš in tako ponavljaš da odstraniš vse. MI še nismo ( k sreči ) tega poizkusili, mogoče pa komu prav pride. Če vam uspe, povejte...

lp

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kemični svinčnik na usnjeni sedežni!
14.3.2008 13:58:39   
kajsica
Kemični se da iz usnja odstranit s parfumom. Našpricaš in malce podrgneš, ne pa preveč. Poskusi pa najprej na mestu kjer ni vidno.

V bivši službi sem delala z usnjem in sem imela konstantno v žepu en cenen parfum, ki ga kupiš v DM za 5€.

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kemični svinčnik na usnjeni sedežni!
14.3.2008 21:00:45   
tajtaja
Parfum je kuli res kar topil, da je začelo vse modro tečt. Sem obrisala, ampak je samo za nekaj odtenkov svetleje.
Lak za lase meni ni deloval, pasta za zobe tudi ne. Mogoče ni prave znamkeuser posted image .
Je pa taka svtlo kivi zelena, pa ne upam preveč drgnit, da ne bi naredila še več škode.
Jaz res ne vem kaj je našemu tamalemu. Tega ni počel noben drugi od naših, ta pa kar cilja, kje najde kakšen kuli in v sekundi je pri sedežni.
Glede na to da imamo dve šolarki, pa še enega predšolskega, do kulija ni problem priti, čeravno se vsi trudimo, da jih za sabo pospravljamo. Ampak se zgodi, da ga kakšen odloži za trenutek in eto ti ga na...user posted image .


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kemični svinčnik na usnjeni sedežni!
17.3.2008 20:54:26   
fusia
Mi smo tudi kupili usnjeno sedežno zato, ker je najbolj enostavna za čistit oz. je sploh ni treba. Ampak valjda je že dvakrat prišel user posted image  kuli gor. Sploh ne vem od kod. Nekako sem ga zdrgnila z različnimi čistili, še najbolje je šlo z robčki za ritko user posted image  ampak moram povedati, da se na usnju malo pozna drgnjenje. Naša sedežna je bež in se to ne vidi, razen zelo od blizu, pri kaki drugi barvi pa zna biti to problem.  Za parfum pa nisem vedela. Probam drugič.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
6.2.2010 18:16:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu fusia)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?