|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bliža se božič
10.11.2008 8:46:58   
sepetalka
Pozdravljeni vsi!
Ne vem, če že kaj razmišljate za božič, ker je še daleč, vendar pa tiste bolj ustvarjalne najbrž že nabiramo ideje in se sprehajmo po gozdu ter nabiramo plodove za izdelavo adventnega venčka.
Zanima me, kako okrasite dom za božič. Midva bova letos prvič krasila v lastnem domu in sem še posebej v pričakovanju, ker je le najin dom!
Prav bi mi prišla kaka ideja za krasitev doma in kaka slikca!
Z mislimi na plan!!user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bliža se božič
10.11.2008 9:08:47   
Ribica **
Nekaj je ze tukaj:

http://www.ringaraja.net/forum/Bli%C5%BEa_se_novo_leto_%25%25%25/m_3313945/tm.htm

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bliža se božič
10.11.2008 9:18:40   
sepetalka
ja hvala sem že brala!user posted image



_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bliža se božič
10.11.2008 12:59:01   
NATAŠI
no jaz sem si kupila revijo božič ... notri je nekaj idej od venčkov, namiznih dekoracij... mi je pa zanimivo ko so venčki iz kokic (jaz bi jih prej pojedlauser posted image ) ... drugače pa pride tudi unikat nekje konec tega tedna (se mi zdi) ....

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bliža se božič
10.11.2008 13:38:06   
sepetalka
ja že imam posebno izdajo unikata in so kar lepe zadeve not!se jo splača kupit tiste ki ustvarjate



_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bliža se božič
12.11.2008 15:30:19   
praznujemo.si
Zdravo,
ustvarjam novo spletno stran o božiču, zato vas vse naprošam za kakšne ideje, fotke,... V kolikor mi pošljete kakšno fotko ali kaj drugega si ne bom lastila avtorstva.

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bliža se božič
12.11.2008 18:41:52   
Ribica **
Prosimo, da naprej  stvari urejajte izključno preko maila ali z. 

(odgovor članu praznujemo.si)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bliža se božič
13.11.2008 8:15:03   
Mateja82
Ponavadi zdelujem adventne venčke, pa kakšen božični aranžma,  okrasimo okna s šablonami in snegom v spreju, venček za na vrata.. Kako bo letos vse skupaj izgledalo pa še ne vem.

Letos imam namen narediti adventni koledar za malčka. S starejšo se bova lotili tudi izdelovanja kakšnih okraskov. Trenutno pa so v ustvarjanju voščilnice.

Moram malo v nabavo po kakšne božične izdaje revij, čeprav se tudi na netu najde ogromno idej.

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bliža se božič
18.11.2008 18:24:35   
sepetalka
Evo nekaj 9idej, ki sem jih našla na netu, mogoče bodo komu pomagale!     user posted image Če želiš idejo kako okrasiti svoje stanovanje za prihajajoče praznike, preberi teh 20 enostavnih nasvetov:     1. izdelaj očarljivo razstavo praznično oblečenih medvedkov. Postavi skupaj 3 ali večmedvedkov in jih aranžiraj na mizi ali v kotu sobe. nadeni jim kape, šale, rokavice. V roke jim daj velike lizike ali metuljčke za vrat. Lahko pa narediš male darilne pakete in jih položiš medvedkom v roke. 2. Na steno obesi božične nogavice (četudi so prazne). Več kot jih bo, bolj veselo bo. 3. Vrni se v otroštvo. Izreži snežinke iz papirja in jih obesi na okna. 4. Okrasi rastline v stanovanju - obesi na njih male božične okraske. 5. Okoli visokega kozarca zaveži veliko rdečo pentljo. Napolni kozarec z raznobarvnimi lizikami ali bomboni in ga postavi na polico. 6. Malo bovlo napolni z malimi storži. 7. Na bele, rdeče, zelene ali zlate sveče nariši s tridimenzionalnimi barvami zvezde, zvončke, snežaka... 8. Če imaš veliko prazno zunanjo steno, lahko preizkusiš to enostavno idejo. Iz vezanega lesa ali lepenke izreži božično silhueto (božička, snežaka...). Z vijaki privij silhueto na leseno palico, ki jo boš zapičila v zemljo kakšen meter stran od stene. Usmeri reflektor proti silhueti, ki bo na steni naredila veliko senco. 9. Poživi sobo z barvami. V vaze postavi rdeče in bele rože. Uporabi vrtnice, nageljne, ... Ali odtrgaj cvetove in jih položi v stekleno ali kristalno posodo z vodo. 10. S kleščami zvij obešalnik iz žice, ki ga dobiš v čistilnici v enostavno obliko jelke. Ovij z božičnimi lučkami. Postavi med rože ali na vrt. 11. Na steno obesi velik decemberski koledar. Odštevaj dneve tako, da za vsak dan pripneš ali prilepiš živobarvno pentljo. user posted image 12. Zveži pet ali šest cimetovih palčk v sveženj z rdečim trakom. Naredi kar nekaj svežnjev in jih razstavi v stekleni posodi ali na pladnju. Prijetno bo dišalo. 13. Pobarvaj notranjost kozarca z belo barvo, da bo izgledal kot da je v njem mleko. Razstavi kozarec ob pladnju polnem piškotov in dodaj pismo božičku. Super izgleda, če ugrizneš v piškot ali dva. 14. Postavi božične okraske v stekleno bovlo namesto, da jih obesiš na drevo. 15. Obleci božično mizo. Pokrij jo z rdečim, zelenim ali belim prtom in potresi s konfeti. 16. Izdelaj okras za sredino mize z velikim steklenim pladnjem. Nanj položi zbirko kozarcev, skled, vaz, svečnikov, čistih pepelnikov itd. Napolni vsako posodo z različno vrsto orehov ali bombonov. 17. Veliko posodo ovij v božični papir (odprtino pusti odprto). Položi na tla, napolni z vodo in zelenimi vejami (npr. jelka). Izgleda lepo samo po sebi, lahko pa obesiš na veje tudi ornamente. 18. Zavij vhodna vrata v bel papir in okrasi z veliko pentljo. Ob vrata postavi ali obesi zelen in rdeč flomaster in naj se gostje podpišejo ko odhajajo ali prihajajo. 19. Pobarvaj orehe z zlato barvo (uporabi različne velikosti in oblike). Vzemi pleteno košaro in jo napolni z božičnim zelenjem, pomarančami, jabolki in zlatimi orehi. Dodaj veliko rdečo pentljo.
 
20. Natrgaj barvast papir in iz njega oblikuj košaro. Napolni jo z rdečimi in zelenimi dišečimi svečami.

< Sporočilo je popravil sepetalka -- 18.11.2008 18:25:11 >


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bliža se božič
30.11.2008 19:09:51   
zaljubljena23
Še nekaj mojih

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?