|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   goji kdo avokado?
24.5.2006 10:08:47   
pot
v obliki drevesa? Kako vam gre? kaksni nasveti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: goji kdo avokado?
24.5.2006 10:32:13   
*alja*
Mi ga imamo posajenega, ampak je že tri leta enake velikosti o sadežih pa ne duha in sluha! Mislim da bo šel v kratkem na odpad!
Pri vas uspeva???

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: goji kdo avokado?
24.5.2006 10:48:03   
*goldfish*
Mi2 sva ga tudi imela!

Ko sva še živela pri mojih, sem ga imela v kuhinji na svetlem in pri radiatorju (po zimi) in je zrasel v 2 letih okrog 1,5 m. Imel ful lepe velike liste. Potem pa sva se preselila sem, na svoje, in sem ga čez zimo dala v eno sobo, kjer prezimujejo rože, temp. je bila nekje pod 20 stopinj in mi je začel pomalem odmirati, liste spuščat,...
tako da si zdaj moramo novega "spovati".

Je pa res lepa rastlina!

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: goji kdo avokado?
24.5.2006 10:52:04   
Seven*
Mene pa zanima kako se posadi taksno zverinico? A je izgled lep?

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: goji kdo avokado?
24.5.2006 10:54:27   
NinKa
jaz sem ga lani vzgojila iz koščice. Imela sem ga na balkonu - J stran in cel dan sonce. Zrasel je v ful lep grmiček. Sicer ga redno obrezujem, ker imam zraven še evkaliptus, ki je lani tut ponorel v rasti.

Pozimi je bil v stopnišču, ampak je malo pomrznil. Robovi listov so bili črni. Le-te sem porezala in sedaj veselo raste naprej. Gojim ga v grmiček, ki bo pasal na balkon. Ima pa čudovite liste, saj zato mi je všeč...sadeži mi niso prioriteta.

Jih je pa baje,kolikor sem brala po netu, težko vgojit iz koščice. Jaz sem ga imela v kopalnici, ko je visoka vlaga pa pod prozornim steklom...pa je uspel kar prvi. Bi imela še kakega, ampak mi počasi zmanjkuje protora na balkonih.


(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: goji kdo avokado?
24.5.2006 11:13:55   
Seven*
Uf. Super. Moram poskusit. Sploh zdaj ko sem prebrala na internetu kaksna dobra rastlina je. Tako hranljivega sadeza pa se ne.. ;)

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu NinKa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: goji kdo avokado?
24.5.2006 14:13:23   
pot
nekje na internetu sem brala, da naj bi sadeze avokado dobil sele po dvajsetih letih ali s ceplenjem in da naj bi zrasel celih 20metrov v višino!!!
a lahko dobimo kaksno slikco NinKa? me prav zanima kaksen lepotec je tvoj grmicek.
Jaz sem ga tudi lani vzgojila iz koščice, tako, da je sele zacel dobro rast. nimam se nevem kaksnih izkusenj z njim. Kako pa to, da se je grmicasto razrastel? koliko let ga ze imas? Ker moj gre zaenkrat samo v visino.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: goji kdo avokado?
25.5.2006 12:16:15   
Nasy
jaz sem ga imela pred leti, je bil celo drevo žeuser posted image potem pa je bil že prevelik-bila sem v študentu in ga nisem imela kam datuser posted image , je samo v višino rastel na žalost. Je pa tudi meni uspelo takoj, v prvem šusu, samo kost-peško sem posadila in je začel kliti čez en cajt, ko sem že skoraj obupala. Bi pa poskusila še kdaj, zdaj, ko imam več prostora..moj se bo pa sam križat začeluser posted image

< Sporočilo je popravil Nasy -- 25.5.2006 12:17:14 >


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: goji kdo avokado?
25.5.2006 13:28:44   
Anonimen
http://www.zalivalcek.com/bolezni_rastlin/?page=qanda&sID=120

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: goji kdo avokado?
30.5.2006 8:34:57   
balaena
http://www.avocado.org/about/growing_avocado.php
jaz sem pa še tale page našla, če bo komu kaj pomagal. grem pa danes po avokado, potem ga pojemo, potem pa ima da raste :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: goji kdo avokado?
17.7.2006 11:18:34   
pot
Zanima me še: tiste, ki imate avokado na prostem, ali ga imate na soncu ali senci?
Kaj nardit, ko dobiva rjave listne konice? Sem ga dala na sonce, pa je kar rjave liste začel dobivat, kot bi ga sonce opeklouser posted image .

(odgovor članu balaena)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: goji kdo avokado?
18.7.2006 17:32:18   
Anonimen
Moj je velik cca. 70 cm. a ga zdaj moram porezati, da bo bolj košnat, ker je samo eno steblo. KAko oz, kje ga obrežem?

(odgovor članu pot)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: goji kdo avokado?
18.7.2006 21:45:46   
pot
To bi tudi mene zanimalo, ker se revež v eno stran nagiba in ne navzgor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: goji kdo avokado?
7.8.2006 16:27:52   
ribica.
Mene samo zanima kako je z obrezovanjem. Jaz namreč ne  vem če bi svojemu upala kar odrezat veje. A potem so novi poganjki pognali okrog odrezanega štrclja?
MOj avokado je že dvometraš in počasi ne bo imel več kam rasti. Sicer pa mi ga zadnje čase spet nekaj napada in se mu listi sušijo. Ne vem kaj mu je spet.

Tiste, ki jih imate na balkonu, jih ne imet na direktnem soncu, saj jim to ponavadi ne paše.

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?