|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gsm aparat v garanciji, sedaj pa plačat
14.9.2009 17:43:37   
vila
Pozdravljene. Imam en problem, mogoče mi bo ga katera pomagala rešiti. Lani avgusta sem kupila gsm nokio  z 2 letno garancijo. Po enem letu mi je začela ugašat in ga pošljem nazaj. Po enem tednu jih poklilem in mi povejo, da so naložili sistem na novo i da ga naslecnji dan dobim. Že prvi dan mi je začel zopet ugašat, jih pokličem in rečejo, naj pošljem nazaj. Sedaj so mi pa ga poslali nazaj z odkupnino 46 eurov in 3 evre poštnine. Seveda ga nisem vzela, jih pokličem in mi rečejo, da je bila moja napaka, da je baje prišel telefon v stik s tekočino. Kaj naj zdaj? Bi me morali predhodno obvestiti o tem, da bom morala plačat? Nimam pojma o tem, sam sem zelo jezna. Celo o neki izvršbi mi je grozil po telefonu. Pa še to, če telfon sprejmem in plačam, mi garancija sploh ne velja več. Kakršenkoli nasvet mi bo prišel prav. Hvala in lep dan še naprej.

_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: gsm aparat v garanciji, sedaj pa plačat
14.9.2009 18:54:53   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: vila

Pozdravljene. Imam en problem, mogoče mi bo ga katera pomagala rešiti. Lani avgusta sem kupila gsm nokio  z 2 letno garancijo. Po enem letu mi je začela ugašat in ga pošljem nazaj. Po enem tednu jih poklilem in mi povejo, da so naložili sistem na novo i da ga naslecnji dan dobim. Že prvi dan mi je začel zopet ugašat, jih pokličem in rečejo, naj pošljem nazaj. Sedaj so mi pa ga poslali nazaj z odkupnino 46 eurov in 3 evre poštnine. Seveda ga nisem vzela, jih pokličem in mi rečejo, da je bila moja napaka, da je baje prišel telefon v stik s tekočino. Kaj naj zdaj? Bi me morali predhodno obvestiti o tem, da bom morala plačat? Nimam pojma o tem, sam sem zelo jezna. Celo o neki izvršbi mi je grozil po telefonu. Pa še to, če telfon sprejmem in plačam, mi garancija sploh ne velja več. Kakršenkoli nasvet mi bo prišel prav. Hvala in lep dan še naprej.


na žalost nimaš kaj. znotraj telefona je nalepka, ki se ob stiku s tekočino obarva in čim oni vidijo to obarvano, zaračunajo, ker garancija ne pokriva tega (to je mehanska škoda). je pa tko, da se pri nokii to lahko obarva že zaradi kakega kondenza (npr pozimi ko prideš z -10 na +20) al pa zrd par kapljic dežja, ampak mislm da nimaš kej tuki. na žalost. res pa je, da bi te mogli o tem obvestit, na to se pa lahko zgovarjaš kolkor vem.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gsm aparat v garanciji, sedaj pa plačat
15.9.2009 8:52:53   
Anonimen
tudi jaz sem imela zelo slabe izkušnje s Telerayem. najprej poglej, kje je bila Nokia narejena. je namreč velika razlika med Made in Hungary in Made in Deutschland. tudi meni je madžarska nokia oksidirala po pol leta in mi niso hoteli priznati garancije. ta nemška, ki jo imam pa zdaj, je pa stara že več kot dve leti, pa še kar drži baterija cel teden.

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: gsm aparat v garanciji, sedaj pa plačat
15.9.2009 9:01:50   
mika
sEVEDA BI TE morali obvestit. Moji sestri je nokia padla v WC školjko. Sicer še deluje, ampak ima težave. Ko je nesla na servis, so ji povedali, enako kot tebi, da je bil mobi v stiku vodo in da garancija ne velja več. Je vzela telefon, brez kakršnegakoli plačila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: gsm aparat v garanciji, sedaj pa plačat
17.9.2009 22:28:47   
marijaa
IZVIRNO SPOROČILO: mika

sEVEDA BI TE morali obvestit. Moji sestri je nokia padla v WC školjko. Sicer še deluje, ampak ima težave. Ko je nesla na servis, so ji povedali, enako kot tebi, da je bil mobi v stiku vodo in da garancija ne velja več. Je vzela telefon, brez kakršnegakoli plačila.

Se, strinjam, prej bi te mogli vprašat, če hočeš, da jo popravijo. Mojo nokio je pa mali z sokom polil. Sem nesla na servis, me je tretji dan nekdo iz servisa klical in sporočil, da je bila v stiku s tekočino, da bo popravilo zneslo 50€ in, če želim, da ga izvedejo. Sam mi je celo rekel, da se po njegovem ne splača, sm se strinjala, dobila sem ga nazaj zastoj. DEla pa tko še kakor ga prime, včasih kaka tipka slabo prime, drugič pa je naenkrat ekran v temi

_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?