|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kriza
4.12.2006 15:00:04   
ronja
anonimna, tjazi ma svoj način izražanja, pa ne misli nič slabega. kar je po moje hotel povedat je, da tudi tvojemu možu nekaj fali in da moraš biti tudi ti pripravljena kaj spremeniti zanj, če želiš, da se on prilagaja tebi (tjazi, popravi me, če se motim...)

Pravi samo, da ga ne obsojaj zato, kakršen je postal, ampak probaj rajši ugotovit, kakšen bi on rad bil in če ti je to še všeč, potem ni problema, če ti ni, bosta pa poiskala kompromise, če si še oba želita bit skup - kar si, torej ne bi smel bit problemuser posted image

Je pa v vsakem odnosu zelo dobro bit potrpežljiv in ko se boš nameravala pogovorit z njim, izberi čas, ko se bo tudi on pripravljen in ne bit užaljena, ko ti bo kaj naprej vrgel, ker vsi delamo napake. Če jih spoznamo, jih lahko popravimo... Zakaj se je spremenil, ti lahko samo on odgovori, verjetno pa je, da sta se oba spremenila, pa se tega niti ne zavedata...

Zelo verjetno se tudi on počuti negotovega in mogoče celo ujetega, kot je rekel tjazi in v tem primeru, moraš z njim delat zelo nežno, če želiš, da ti pove, kaj ga muči, sicer se fantje radi zaprejo. Če pa si z njimi nežna in neužaljena, so lahko krasni sogovorniki! Pomaga pa, če lahko kako stvar sama uganeš, da jim olajšaš delo in da imajo občutek, da jih res želiš razumet, ne pa nadirat.

Dejstvo je, da se tudi nam ne da vedno pogovarjat, tudi kadar vidimo, da nekaj partnerju ni prav, pa se delamo, da nismo videli, ker pač nismo pri volji - to delamo tudi ženske... In oni navadno nočejo drezat (za razliko od nas) in ne povejo, vsaj ne takoj, kar pa ne pomeni, da jim ni šlo na živce. Zato pač moramo me malo bolj gledat, kdaj se v njihovih očkih prikrade kaka senca, pa po možnosti takoj urgirat, nima veze, če se mudi, pogledaš mu v očke, pa navadno takoj zatem itak veš, kje si ga posrala in se mu opravičiš - to dela čudeže, res! Ljudje smo pripravljeni oprostit svašta, če samo vemo, da je drugemu res iskreno žal!

Se strinjam s tjazijem, da je precej sebično pričakovati od moža, da ne bo šel na zabavo, zato, ker se tebi ne da... Njemu pa se - zakaj bi se moral odreči temu? To je tako, kot če bi on tebe silil, da moraš it zraven - ti tudi ne bi bilo všeč...

Mogoče res rabi samo malo prostora, da lahko zadiha... Nekateri imajo za ventil šport, nekateri zabave, tretji kaj drugega... Pusti mu, da zadiha, če ga vse skupaj utesnjuje... S fantom sva bila sošolca, delala sva prek študenta veliko skup in na spl. sva bila veliko skup, kar je obema pasalo, ampak vsake toliko časa je pa vsak od naju rabil kak odklop, Jaz sem hodila plesat s plesalcem (če bi naju kdo videl, bi mislil, da sva par, pa nisva nikoil nič mela),  on na basket in pijačko s kolegi, karkoli pač. Ne vsak dan, ampak dokler veš, da to lahko imaš kadarkoli si zaželiš, se ne počutiš utesnjenega, ko pa imaš občutek, da ne smeš več tega počet brez ljube osebe, se pa počutiš ujeto... Ženske in moški...

Jaz sem se dostikrat počutila ujeto v zvezi, čeprav so bili fantje zlati! Samo jaz še nisem bila pripravljena na tako resno zvezo... In vem, da ko mi je zadnjič, ko sem imela tako krizo (pred par leti) fant (ki je še vedno moj najljubši) napisal sms: "Pojdi žurat, pleši, znori se, seksaj s 3 tipi, ostani z mano!" je bilo vsega čudežno konec. Šla sem na tisti koncert, niti spogledovala se nisem z nikomer, na kraj pameti mi ni padlo, da bi s kom kaj imela, ampak imela sem občutek, da sem svobodna! Da lahko naredim karkoli - samo to sem rabila... Od takrat nisem več imela nobene take krize... Še zdaj sem mu hvaležna za tisti SMS, če bi on vedel, kaj je s tem naredil...

Hočem reči, da včasih človeka bolj pritegneš k sebi, če popustiš vajeti, ne pa da jih zategneš... Si pripravljena to naredit za tega človeka, ki ga ljubiš, če bo to rabil? Ker ko imaš nekoga res zelo rad, bi rad, da je on srečen... In bi zato naredil kdaj tudi kaj, kar ti ni najbolj všeč... recimo mu rečeš, naj le gre na tisto zabavo brez tebe, da ga boš počakala doma, ker se ti res ne da, ampak naj se zabava še zate - jaz bi tako naredila... In verjemi, da bi prišel nazaj k tebi boljše volje... Pa samske punce gor ali dol, nobena nima moči, da odpelje moškega, ki je neznansko srečen s svojo ljubo... Če ni srečen, pa morata vidva razčistit...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kriza
4.12.2006 15:23:18   
Anonimen
Evo.. tole od ronje..  mi je vsec.. user posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kriza
4.12.2006 18:03:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pa še to, ko sva se poročila je on bil takšen kot ga hočem nazaj, bil je do predkratkim, zakaj se je vse spremenilo, če pa sva bila srečna, zakaj???


Moje mnenje: očitno nista bila OBA srečna, drugače se tvoj mož ne bi spremenil... Najdi vzrok zakaj se je spremenil... Tak rompompom zganjat zaradi ene zabave, se mi pa zdi malo user posted image ... Zakaj mu pa ne zaupaš?


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kriza
4.12.2006 22:48:36   
Anonimen
Porkaduš, no... nisem si mislila, da se bom kdaj strinjala s tabo, Tjazy... sicer ne 100%-no, ampak 99%-no pa... pišuka... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kriza
4.12.2006 23:03:37   
Anonimen
Jaz sem tu iskala tolažbo ne pa obsodbo

Potem bi pa rekla, da iščeš tolažbo. Saj ne moremo brati tvojih misli, kaj bi rada.
Tudi tvoj mož jih ne more, ti pa (verjetno) to od njega pričakuješ.

Drugače ti je pa Tjazy lepo povedal.

Zakon ni zlata kletka, tvoj mož ni najlepši in najbolj krotek lev v njej in ti nimaš v roki zlatih ključev in ne publike, ki bi ti ploskala ob uspešno izvedeni dresurni točki.  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kriza
5.12.2006 0:13:50   
tipka
Kriza, prsti so me zasrbeli, ko sem to prebrala....replika Tyaziju, itak. user posted image


Nisem si zapomnila čisto vsega, kar me je zmotilo oz. s čimer se ne strinjam, zaenkrat le nekaj stvari. user posted image


Tyazi, moški, ki se boji ko hudič križa pogovora, ki se avtomatsko postavi v obrambni položaj, ki kot praviš pričakuje neko spreminjanje al kaj že, je ta moški moški ali otrok? Je odrasla oseba, ki lahko enakopravno sodeluje v pogovoru, zagovarja svoja stališča ali je neka copata, ki samo čaka, da bo lahko samo kimal, ko se bo žena znašala nad njim ali tožila o svojem ubogem življenju?

Tak moški, ki se zapre, čim žena omeni pogovor, ni moški.

Potem da ti gre na jetra, če ne moreš ženi povedat, da te privlači druga????

Saj ne vem, kaj si s tem mislil, a če te že kdaj premami tujega moža žena, je to hudo zadržat za sebe? A ti bi kar okol razlagal al kaj????? In še to ženi??? Hud otrok, ni kaj. user posted image

Nekaj si rekel tudi o prepovedanem sadežu, tipično za otroke. Če si odrasel in si se zavestno odločil za zakon, za monogamno zvezo, veš kaj je to in veš, da ne moreš kar vsevprek skakat, potem gre samo in točno za prepovedan sadež, zakaj bi se potem pretvarjali, da ne gre za to? Da bi lažje obdržal zaprto zadrgo? Potem bi fintiral sam sebe. A si hočeš sam možgane prat ali je boljše vedeti, da gre za zaobljubo, verbalno ali izhajajočo iz samega razmerja, čisto vseeno, dokler je zaobljuba je zaobljuba in nič drugega. To mej v glavi in ne nekih kvazi izgovorov za nevaranje.

Pa lahko noč! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kriza
5.12.2006 7:45:59   
Anonimen
Evo tipka...

Hvala ker si lepo podala primer pogovora, kjer je cilj pomemben, kjer je zmaga pomembna, kjer je pomembno imeti prav.. in pri katerem mi grejo kocine pokonc.. in ce nimas nic proti, res ne bi sodeloval v njem..

Mogoce samo en komentar.. in sicer na tole..

"Saj ne vem, kaj si s tem mislil, a če te že kdaj premami tujega moža žena, je to hudo zadržat za sebe? A ti bi kar okol razlagal al kaj????? In še to ženi??? Hud otrok, ni kaj. user posted image "

Tole ni hudo zadrzat za sebe.. ampak trapasto je.. nesmiselno je.. skodljivo je..  tole ne povedat svoji zeni. Zelo idiotsko je..
Hkrati je tudi skodljivo tole okol govort..
In ce nimas moznosti to povedat svoji zeni.. brez posledic.. pomeni, da zivis s halucinacijsko neuravnoveseno, razvajeno, nerealno, egoisticno zensko .. in to je ze dovolj velik razlog za locitev.. user posted image user posted image

A da sem otrok...? Ju-hu.. user posted image user posted image  pa to si ze od nekdaj zelim biti.. odkar kao nisem vec otrok.. No koncno mi je uspelo.. user posted image user posted image

(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kriza
5.12.2006 7:58:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tipka
Je odrasla oseba, ki lahko enakopravno sodeluje v pogovoru, zagovarja svoja stališča ali je neka copata, ki samo čaka, da bo lahko samo kimal, ko se bo žena znašala nad njim ali tožila o svojem ubogem življenju?

Tak moški, ki se zapre, čim žena omeni pogovor, ni moški.


KO se dva sfajtata se pac sfajtata.. To je trenutno se potrebno vsake toliko casa.. odpreta ventile in vrzeta ven, kar ima en drugemu sporociti.. na sicer ne prevec lep in komunikativen nacin..
Copatarstvo je... vse tole drzati v sebi.. in delati nekaj kar TI nisi.. in nikoli nisi hotel to biti..

In ce je potem potreben nek kvazi pogovor.. pol je to umetna veza.. in umetna vzpostavitev mirnega stanja.. torej umetni podpis pogodbe.. Kot bi slatal umetne joske.. razlika med naravnimi pa ceprav malce povesenimi je ogromna.. Ze sam obcutek ti v zelodcu vzbuja refleks bruhanja..
Ce se dva ne poznata toliko, da jima je na prvi pogled jasno, kaj je za narediti.. pol si ne zelim sodelovati v taksni vezi..


IZVIRNO SPOROČILO: tipka
Če si odrasel in si se zavestno odločil za zakon, za monogamno zvezo,


In ne mi kvazit nekih moralnih idiotizmov, ker tuki pa bova koncala prej, kot bi zacela.. Ce ti zivis v zaporu moralnega flancanja.. pol si prava copatarica ampak ne copatarica v odnosu s tvojim mozem.. ampak v odnosu do druzbe.. Clovek ki ima sprane mozgane in pada ne finto manipulacije dusne mafije.. religije & moralistov & politike.


(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kriza
5.12.2006 8:46:53   
tipka
Aha, potem si ti predstavljaš zakon tako, da si povesta vse, brez zadržkov? Da ti je žena psihoterapevt in te posluša in razume v nulo? In ti njo?

Seveda bi morala midva najprej razčistiti o čem se sploh pogovarjava, o zabavi polni hudih bejb ali o eni hudi sodelavki? Če bi še imela živce poslušat o hudih ritkah in oprsjih iz en zabave, vem, da bi me prizadelo, če bi mi moj dragi pripovedoval, da z njim dela ena seks bomba, ki nosi visoke petke in nogavice s črto in vsakič ko se skloni k njegovi pisalni mizi začne dogajat v njegovih hlačah. Sem egoistična? Morda. Sem drugačna od drugih? Ne! In ne govori o tem, da je to naravno ipd. ker zakonska zveza ni naravna, je umetna združba, enako ljudje ne moremo podlegat vsem nagonom, ki jih začutimo v sebi, ker potem svet ne bi funkcioniral. Nekatere stvari je pač dobro zadržati za sebe, da ne prizadenemo drugih. Mogoče se bom še kaj dopolnila, sam razmisli o tem, kaj ti pravim prosim.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kriza
5.12.2006 10:25:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tipka
Nekatere stvari je pač dobro zadržati za sebe, da ne prizadenemo drugih. Mogoče se bom še kaj dopolnila, sam razmisli o tem, kaj ti pravim prosim.


To je meni nerazumljivo.. ce sva skupaj na eni zabavi.. pa je men ena full huda.. a naj se delam pred zeno, kot da sem cist ravnodusen do tiste bejbe..? Dvomim, da bi v tistem momentu bil tko dober igralec.. da moja ne bi pogruntala, kam mi pogled zahaja.. in kaj se mi takrat mota po glavi.. in kaj zelim skriti pred njo.. in potem bi res imela razlog za razocaranje.. in res bi lahko opravičeno pomislila, da jo lahko med odmorom kam mahnem..

Ce pa brez ovir recem.. matr.. poglej tisto.. kak je dobra.. Kolk bi blo kul, ce bi sa nama ona pridruzla... pa se mal opisem kako bi jaz to spedenu obe.. bi blo pa cist neku druzga.. nebenih presenecenj.. nobenih zadrzevanj.. igranja, skrivanja, uzaljenosti, prizadetosti.. in se posledicno mava lahko strastnejsi seks.. ker predstave pac naredijo svoje..

In ne pravim ,da je edini cilj zivljenja imeti strasten seks.. ampak ni pa nic narobe, ce polek vsega drugega znas imeti tudi to.. ce ti je tko pac vsec...

Sem razmislu kar mi pravis.. in moj odgovor je se vedno enak.. Zelo idiotsko se je pretvarjat, da ti nobena ni vsec.. ce pa ti dejansko je vsec.. !!


(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kriza
5.12.2006 10:32:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Ce pa brez ovir recem.. matr.. poglej tisto.. kak je dobra.. Kolk bi blo kul, ce bi sa nama ona pridruzla... pa se mal opisem kako bi jaz to spedenu obe.. bi blo pa cist neku druzga.. nebenih presenecenj.. nobenih zadrzevanj.. igranja, skrivanja, uzaljenosti, prizadetosti.. in se posledicno mava lahko strastnejsi seks.. ker predstave pac naredijo svoje..



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kriza
5.12.2006 11:29:06   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Ves kako bi jaz slisal tak pogovor??

Ti bi pac flancala svoje stvari.. zlajnane.. o ljubezni.. pa bla bla.. v bistu nesmiselne.. ker brez veze se je pogovarjat o necem.. ce pa ti cutis in zelis cisto nekaj drugega..

Isto kot bi mu rekla.. ves.. ti se vedno pripadas meni.. se vedno si moj suzenj.. nikamor ne smes.. nobene ne smes pogledat.. kaj sele potipat.. tvojega zivljenja v bistvu sploh ni.. saj si obljubu na poroki.. sej to je tko druzbeno moralno.. saj ves, da tko mora biti.. kaj pa sosedje.. ???pa zupnik??? kaj bojo rekli.. To kar si.. trenutno je nesprejemljivo.. biti moras to, kar jaz zelim, da si..

Ne obstaja bolj zajeban pogovor na tem svetu.. in ko se ti podobno sranje dogaja.. razmisljas samo o tem.. kdaj hudica bo ze enkrat utihnla.. in kje je EXIT!

Sej vsi moski... to vemo.. vse vemo.. vse nam je jasno.. ampak vcasih.. pac nam gre ornk na jetra, ce ne mores povedad kar se ti mota po glavi..

Lej on je bil na zabavi.. tam mu je bila marsikatera vsec.. vsaka je bila bolj prijazna od tebe.. lepsa od tebe.. pa ceprav debelejsa.. z vsako bi bilo lepse preziveti noc.. kot s tabo.. in ko pridee domov.. mora biti tiho o tem.. in ziveti v svojem svetu..

A ne bi bilo boljs.. ce bi lahko prisel domov.. in ti navduseno povedal.. da je videl full lepo bejbiko.. da sta se pogovarjala.. da si jo je pozelel.. ampak ker ve, da ima doma angela, ki ga caka in razume.. pa ceprav on ni vedno moralen.. idealen.. naredi veliko napak.. in mu ta angel odpusti napake.. oziroma mu jih niti ne zameri.. ni podlegel skusnjavi.. ampak bi prisel razrajcan domov in te tko pofuku, da bi si to za dolgo zapomnila.. vmes pa bi razlozu, kako je bila tista bejbiga lepa... in kaj vse bi z njo delu..

Punce.. probite enkrat stvari obrnit na glavo.. pozabte na svoj EGO in ponos.. ker niste edine bejbe v nasih glavah.,. in nikol.. prav zares nikoli ne boste.. probite bit malo.. vsaj malo realne.. in boste vidle.. da ni pol potrebno nobenih trapastih morbidnih pogovorov.. pol boste vse lahko prebrale iz uckov.. in to je edini pogovor.. ki ga spustujem..
Lepo ga poglej.. spremeni odnos do njega.. in prosim pri tem drzi gobcek.. ker nam se bo enega lepega dne.. sfuzlalo od teh vasih idiotskih pogovorov..

Res men grejo vse kocine pokonc.. ko slisem, da se obeta kaksen morbiden pogovor.. ker noben pogovor ni prijateljski.. vsi so z namenom, da se drugega premaga in spremeni..

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ... nobenga pogovora.. in nobenih moralnih primerjav.. in nic tega sranja..
Probi.. in bos vidla..

ker ce moski enkrat zacuti, da mu zenska ne bo tezila.. za vsak drek.. da ga sprejme taksnega kot je... takrat ji moski iz rokce papca.. v nasprotnem primeru, pa se vam bomo samo zlagali.. Res.. kaj pa naj druzga? user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tko faking hudo si tole napisu, da mi gre kr na jok.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kriza
5.12.2006 11:52:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tipka

Aha, potem si ti predstavljaš zakon tako, da si povesta vse, brez zadržkov? Da ti je žena psihoterapevt in te posluša in razume v nulo? In ti njo?








saj po moje tjazy ne gre v hude skrajnosti...saj ne hodi vsak dan domov in ženo posiljuje z izjavami kak so mu druge dobre, kak se je ene nagnila...
če pa ji omeni tu pa tam kakšno opazko, pa se tudi ne bo svet podrl...

(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kriza
5.12.2006 12:00:56   
Anonimen
No po tvojih odgovorih sodeč Tjazy, imam pa jaz zlato doma, hvala bogu ni enakega mišljenja kot ti, drugače pa, saj veš: 100 ljudi, 100 čudi.
Sva se včeraj pogovorila, pa on je dal pobudo, mi je povedal kaj ga teži, sem mu tudi jaz povedala kaj mene, pa sva se zmenila, največ kar mi je pomenilo, je pa to, ko je rekel: "jaz sem se oženil s tabo, s tabo hočem ostati, tebe imam rad". Vidiš, tukaj sem res jaz pretiravala, priznam,  in vidiš, da tudi takšni moški živijo, ki so zvesti samo eni. Mislim pa, da bom, če bom še imela kakšen problem, ga zadržala zase, ker vaši odgovori (beri Tjazy) mi pa prav nič niso pomagali, nasprotno, še bolj sem začela dvomiti vanj.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kriza
5.12.2006 12:11:00   
Anonimen
Ja... ha ha.. sej.. user posted image  Kaj pa misls da b'jaz reku v njegovi situaciji.. ce se neb hotu glih locit.. pa ce bi jo do tablet za zivce spravu..

sej je to blo zlo moralno lepo in odobravajoče.. ampak jaz imam rajs realnost... resnico.. direktnost..

Najprej te na tablete spravi s svojim pocetjem.. pol pa tko izjavi.. in ti vsa happy.. ker se ti je lahk spet enkrat ornk zlagal..

Zapomn si.. pojma nimas kaj ga je res muclo.. in nikol ne bos vedla.. ker predobro ve, kaj hoces slisat da bo mir..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kriza
5.12.2006 12:15:55   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Zapomn si.. pojma nimas kaj ga je res muclo.. in nikol ne bos vedla.. ker predobro ve, kaj hoces slisat da bo mir..



No, na tole sem pa že marsikdaj pomislila; WTF pa misli da smo ženske zvite kot lisice??? NEEE, MOŠKI TOČNO VEDO kako in kje se piha na dušo in kaj rečt, da je mir v hiši...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kriza
5.12.2006 12:28:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Ja... ha ha.. sej.. user posted image  Kaj pa misls da b'jaz reku v njegovi situaciji.. ce se neb hotu glih locit.. pa ce bi jo do tablet za zivce spravu.. Ni ovir za ločitev, oba imava svoje službe, oba sva dobro priskrbljena, otrok nimava, res ne vidim razloga.

sej je to blo zlo moralno lepo in odobravajoče.. ampak jaz imam rajs realnost... resnico.. direktnost.. Kdo pa pravi, da tudi v tem, kar je rekel ni resnice, ali mora res biti zakon takšen kot praviš ti, zakaj pa ni dovoljeno nekomu biti zvest v mislih in dejanjih, samo zato, ker ti praviš, da to ni res, halo, res se čudim, da si ti še poročen, ali pa???

Najprej te na tablete spravi s svojim pocetjem.. pol pa tko izjavi.. in ti vsa happy.. ker se ti je lahk spet enkrat ornk zlagal.. On sploh ni/ne ve za tablete, če pa bi bili vsi kot si ti, pol pa bi itak svet bil idealen (po tvojih besedah), jaz ti pa pravim: ZBUDI SE.

Zapomn si.. pojma nimas kaj ga je res muclo.. in nikol ne bos vedla.. ker predobro ve, kaj hoces slisat da bo mir.. Mogoče pa to sploh ni tako slabo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kriza
5.12.2006 13:00:13   
baguSka
Anonimna, vazno da si potolazena. Kaj je v resnici, je pa itak vseeno.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kriza
5.12.2006 13:04:17   
Anonimen
Vsekakor vse cestitke anonimna.. da si resila ... pometla.. mogoce resila.. najverjetneje pa pometla.. hmmm user posted image  kaj pa vem.. ajd naj bo.. resila.. user posted image user posted image  vceraj se neresljive tezave.. user posted image user posted image

In upam.. res.. upam, da imas prav..

Lej se niki probi met vedno pred ocmi... Ko moski vidi, da je sel predalec.. zadevo na hitro zgladi.. s cim manj besedami ni s cimbolj ucinkovitimi besedami .. in to zato, da gre lahko dalje.. s tistim kar si je pac zamislu.. pa ni samo moski taksen..

Kar se je kuhalo 3 mesce.. je lahko v 3 minutah zglajeno.. brez problema.. sam ce je t'prav motiv odzadi.. in spet mocno upam, da se motim..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kriza
5.12.2006 13:06:15   
baguSka
Tjaaaazy, pa sej ni vazno kaksno je jabolko notri... vazno je, da dobro zgleda.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kriza
5.12.2006 13:26:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

- da je velikokrat odsoten,
- v družbi se obnaša kot da me ni,
- sexava še samo 1x na mesec, pa še to imam občutek kot da misli, da je nujno zlo.
- da pogleduje za drugim ženskam, kar včasih ni.
- sedaj gre sam brez mene,
- pa še na laži sem ga dobila, ko sem mislila da je pri mojih starših bil pa je drugje.
- Pogovarjava se sploh ne več,
- nasprotno, minevajo dnevi, ko sploh ne spregovoriva,
- ko prideva domov iz službe gre on ponavadi ven kaj delat, jaz pa po hiši pospravljam.
- on pa sam na zabavo, kjer je bilo ogromno mladih, samskih punc,


tole je trajal nekaj mesecev.. in zdaj je bilo reseno v enem samem pogovorcku.. user posted image user posted image

Dej.. mej koga druzga za norca.. OK? Ce ma ze on tebe.. ne met se ti nas.. ker ti ne bo uspelo..

To kar ti je reku je bla manipulacija.. samo zal ne ves, za kaj? Ne ves motiva.. ce ostanes v taksnem stanju ga tud nikol ne bos vedela..

Joj..ko bi se le motil.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kriza
5.12.2006 13:40:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Tjaaaazy, pa sej ni vazno kaksno je jabolko notri... vazno je, da dobro zgleda.user posted image


Ja jaa... sej se bom pocas naucu tole.. user posted image user posted image  Sam kaj ko sem tak butelj.. da dolgo rabim, da mi neki pride.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kriza
5.12.2006 14:01:51   
srki
Anonimna, važno je, da se ti dobro počutiš sedaj, kaj si drugi mislijo oz. mislimo, je vseeno. Vidva itak vesta, "koliko je ura".

Ampak moram rečt, tudi jaz, ko sem bila v neki zoprni situaciji, sem imela mnenja od Tjazyja za nekaj bolj groznega.

Ampak ko daš to skozi, ko čez čas pogledaš nazaj, pa na koncu ugotoviš, da tudi njegovi nasveti in njegova mišljenja pravzaprav niso tako slaba in napačna. OK, tle so spet različna mnenja, ampak v moji situaciji so mi pomagala.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kriza
5.12.2006 14:21:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Ampak moram rečt, tudi jaz, ko sem bila v neki zoprni situaciji, sem imela mnenja od Tjazyja za nekaj bolj groznega.



najbrz bi se vsakemu, ki bi bil v nezavidljivem polozaju, taksni komentarji zdeli grozni, napadalni...ampak point je glih v tem, da so REALNI...samo tezko je to takrat gledat na taksen nacin...

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kriza
5.12.2006 14:27:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

ampak point je glih v tem, da so REALNI...samo tezko je to takrat gledat na taksen nacin...


Mogoce je tezko... ja.. samo res ne vem kako naj leps napisem.. Sej lahk ena, ki zna lepse povedat.. za mano prevaja.. user posted image user posted image user posted image

Drugac pa anonimna.. ti si se dobra.. ves kolk me je srki takrat skurcala.. Pismo.. nisem vedu kaj ji je..user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?