|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: London_paris :-)
19.12.2006 20:37:16   
Anonimen
Pridna, pridna štorklja!!

In iskrene čestitke mamici!!!!!!

(odgovor članu vampirka)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: London_paris :-)
19.12.2006 21:18:05   
Katrin
user posted image user posted image  Čestitke malemu princu in družinici!

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: London_paris :-)
19.12.2006 22:25:00   
Magi*
čestitke za Ožbejauser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: London_paris :-)
19.12.2006 22:37:52   
Wahoo RR
user posted image user posted image user posted image čestitkeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: London_paris :-)
19.12.2006 23:55:03   
Jacqueline
Čestitke!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp,
Jackie

The sweetest flowers in all the world - A baby's hands. ~Swinburne

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: London_paris :-)
20.12.2006 0:16:39   
Anonimen
Aja, zdaj pa vem, zakaj nisem vedla, da si ze rodila .. ker se ni nikjer pisalo user posted image   Jaz pa ze mislila, kolk sem smotana, da kaj takega spregledam.. user posted image

Cestitke se tukaj user posted image

LP, Ribica

(odgovor članu Pingvinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: London_paris :-)
20.12.2006 5:57:53   
zaljubljena23
user posted image user posted image Čestitkeuser posted image user posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   [Brisano sporočilo]
20.12.2006 6:49:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vampirka)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: London_paris :-)
20.12.2006 7:49:25   
Bonnie_RR
user posted image Za malega korenjaka Ožbeja! user posted image

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: London_paris :-)
20.12.2006 7:58:38   
tatam
user posted image  Čestitke pogumni mamici in malemu korenjaku!!user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: London_paris :-)
20.12.2006 8:51:56   
viv_
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: London_paris :-)
21.12.2006 13:02:22   
Strawberrie Cherrie
Da vam še tukaj 'pripopam' mojo porodno zgodbo (aja, še 1x hvala za vse čestitke nam vsemuser posted image )

Lep pozdravček iz zasnežene Koroške -> Ožbej nam je zgleda prinesel vse; veselje, srečo, pa še snegec
Da se vam malo na hitro javim, ko naša štručka spi in sanja..
Ok, pa gremo od 16.12, ko sem se vam nazadnje javila - tam sem še napisala, da imam zgleda 'lažne popadke' na 5minut , seveda jaz optimist sem res mislila, da bom šla v porodnišnico in me bodo domov poslali, v smislu lažnih popadkov,dabom ta isti dan (v soboto) šla v Mb v Rutarja , v ponedeljek pa še v Graz v Ikeo in Lutza..
No, jaz sem se vstala, in hodila naokoli tukaj po stanovanju, vam napisala post, se šla stuširat, zobe sem si umila, ful sem bila v dilemi,če si ne bi še glave , no malo sem se še šla stiskat k lubiju, pa nisem mogla ležat, ker je kar pogosto pritiskalo ; no, ob 7h je lubiju zvonila ura, da mora v službo, pa ni šel, je najprej en orng kofetek zategnu, jaz pa sem 3/4 sedela na stolu poleg njega, okoli 7.45 sva pa šla -> najprej k vratarju -> potem na urgencu -> potem na oddelek in JA, ob 8h sem pristala v porodni sobi; ok, v bistvu v kopalnici, kjer sem se še 1x stuširala, pa oblekla SUPER seksi bolniško srajco z rdečimi pikami (kasneje so sovpadale s krvjo ),klisitr svečka, potem sem šla pa na CTG, kjer so bili popadki pravo tektonsko premikanje , pa še na 3minutke. Babica me je pogledala koliko sem odprta (BOLIIIII) - 3 cm, rekla je samo -> to bo šolski porod na en dva tri ;ok predihavam popadke na 2minuti (punce, res se dajte zraven in predihavajte, FUL pomaga), ob09.40 je prišla anestezistka z epiduralno (BOLI!) - so me nekaj zadaj špikali, jaz pa popadke na 1,5minute -> tolk sem se potila, da so mi mogli dat vmes med vstavljanjem katetra vodo (2dcl, več nisem smela), pa še brisali so me kar sproti . Kateter vstavljen, boležine dokaj znosne, pritisk ogromen, odprta 5cm. Pokličem svojega dragega, so ga sestre oblekle v tiste zadeve streilne (za 3000sit ), potem pa sva se do skoraj 11h pogovarjala in se smejala -> vmes me ja babica prišla parktat pogledat, čutila sem samo pritisk, neznosen pritisk na fifiko ; potem me je ful pritisnilo na blato, in je D šel po babico -> babica je rekla, to je super, zdaj pa samo predihavaj -> ja SEVEDA lahko je rečt, jaz sem zobe skup tišala, namesto da bi dihala kot ; D mi je bil ful v oporo in sva skupaj predihavala popadke -> pojma nimam kaj so vmes sestre, babice in zdravniki delali (menda so mi predrli mehur, pa plodovnica je odtekla ) -> no nakar pride babica in reče, primi se za bedra, D naj ti potisne glavo k prsnemu košu in ko bo popadek pritisni (ZDAJ NE DIHAT; AMPAK PRITISNI - haha, jaz diham kot butelj ) -> babica me je res malo skurčala, jaz pa sem ji lepo razložila, da NE MOREM VEČ in BASTA -> naslednje 3popadke smo predihavali, nato na enega močnega prtiskali, zopet predihavali, pri naslednjem pritisnili in mi je prerezala presredek, nato je bil pa Ožbi že zunaj. Ni kaj lepšega, ko ti otroka položijo na trebušček, kljub temu da je ves pokakan in krvav - vedno si bom zapomnila ta TRENUTEK (ura-12:01), moj D pa tudi, ker je rekel, da se šele takrat naučiš dovolj spoštovat žensko, ko vidiš,. kaj vse mora prestati pri porodu.
Malega so odnesli -> mene pa je babica pripravila, da me zdravnik malo pošiva - seveda mi je epiduralna popustila in šivanje je bolelo kot , zdravnik mi je mogel govoriti koliko šivov še, da sem stiskala zobe.
No, končno so Ožbeja prinesli nazaj, in ker so mene ravnokar šivali in mučili, ga je najprej prijel novopečen ati - mu je rekla babica naj se raje vsede, da ne bo skup padel , čez par minutk pa se je Ožbi prvič podojil pri meni -> vse je poplačano, pa čeprav sem mislila, da ne bom zmogla.
To je to - iz porodne sobe; ostalo pa je bolnica kot bolnica - vse hitro mineva, ko je poleg tebe 24ur na dan novo bitje, ki ga neskončno zelo ljubiš
Pravopisnih napak ne bom popravljala, ne vem če imam ravno čas še 1x brat

___________

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: London_paris :-)
21.12.2006 13:37:45   
r1ta
Krasno!!! Res! Zmagala si!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: London_paris :-)
21.12.2006 13:55:32   
Jančika_
Lepo, čestitam!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: London_paris :-)
22.12.2006 11:31:00   
štorkljica
Čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: London_paris :-)
22.12.2006 11:51:15   
didi1
ISKRENE ČESTITKE  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: London_paris :-)
22.12.2006 12:14:28   
Samoyedka
London-Paris, še enkrat čestitke user posted image . Samo neki- glede na to, da si med vikendom rodila- kdo te je pa šival? Glede na to, da si napisala da te je ful bolelo, nima epiduralna s tem nič več, ker ti da lokalno anestezijo, razen če te v roke dobi "mesar od dr.J.". Pa babice itaq vsako v SG skup pučejo- jaz sem tut rekla- ne gre več, jaz mam dost hehehe, pa me niso spustle kam user posted image .
A si kje kakšne statistične podatke o svojem srčku že pustila- nisem videla user posted image


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu didi1)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: London_paris :-)
22.12.2006 12:32:21   
Strawberrie Cherrie
Samoyedka: bil je zdravnik iz Novega mestauser posted image user posted image , pa nič kaj prida prijazen v porodni, taki bolj mali stricuser posted image ; ne vem ali je to mesar od dr.j???user posted image ; na viziti v nedeljo je bil pa ful OK. Mi je bilo kar hudo, ko sem prišla ob 8h v P in je Lužnik ravno odhajal iz smene, je bil ponoči dežurn.
Katero babico si pa imela? Jaz sem imela tako malo pa temnolasouser posted image , kako jim je ime pa kako se pišejo pa POJMA NIMAM, vem samo, da je tista 'taprijazna' visoka z rdečkastimi lasmiuser posted image

Statistični podadki:
spol: deček, enojček user posted image user posted image
rojen: 16.12.2006 12:01
Teža: 3860
Dolžina: 52cm
obseg glavice: 34cm
gestacijska starost 38tednov
apgar po 1m: 9
apgar po 5m: 9
Apgar po 10min:9
Ukrepi za oživljanje: nobeni

user posted image

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: London_paris :-)
22.12.2006 14:08:45   
Samoyedka
London-Paris, si se pa potrudila hehe- pravi mali mož! A si ziher da je bil iz NM? Tale "moj frend" hodi s Ptuja, pa je tut tak mali možicelj, mislim da ma brke, pa bele tenisice user posted image

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: London_paris :-)
22.12.2006 14:19:00   
Strawberrie Cherrie
Mislim, da so omenjali Novo mestouser posted image Kaj pa veš, kaj vse sem tam slišala user posted image user posted image ; ok možno, da je bil iz Ptuja? A potem me je mesar mesaril?

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: London_paris :-)
22.12.2006 19:19:02   
frufru
V NM ni nobenega malega dr z brki, mamo same prijazne razen dr Š, ampak ta je suh in visok. Je nesramen in grob kot herr flick iz alo alo.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: London_paris :-)
23.12.2006 10:11:23   
Strawberrie Cherrie
Ok, potem je pa iz Ptujauser posted image , saj sem rekla, da je možno, da sem kaj narobe slišalauser posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 72
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?