|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
23.10.2007 14:51:54   
anandrej
IZVIRNO SPOROČILO: Meti7707
On je imel tam svojo kobilo...

A svojo bivšo? user posted image

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Februarčice
23.10.2007 14:53:29   
Suzi*
eh, nič kej zgovoren ni ta naš dedec! ma, ga bomo že naučile, da večkrat kaj izčveka. user posted image

no, midva sva se pa spoznala na začetku srednje šole na eni zabavi za en RD. on je glih končal kao eno zvezo, pa sva pol skupej plesala na ene take fine počasne pesmice. ob polnoči sem jaz domov pobegnila kot ena pepelka (je mami prišla pome), pol so mu pa naslednji dan drugi kolegi govorili kdo sem pa to. in v ponedeljek so nama zrihtal, da sva se dobila na pijački po šoli, v četrtek sva že "hodila". user posted image  Drugo leto bo tega že 15 let. user posted image  No, jaz sem padla pa na njegov glas!!!!! user posted image  Je vedno ful fad pel.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Februarčice
23.10.2007 14:54:19   
katka37
anandrej, da bi šinfale naše dedceuser posted image  To pa res neuser posted image . Mislim, da so bili na nekaj prejšnjih straneh kar pohvaljeni.
Moški pa sploh nikdar ne zagodrnjate nad nami????????????? Še pogovor o joti ni več dober user posted image .


(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Februarčice
23.10.2007 14:57:54   
pina-1
katka klasika, moškim ni nikoli nič prav...al jih pohvališ al grajaš vwdno je kaj narobeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Februarčice
23.10.2007 14:59:21   
MetiLu

IZVIRNO SPOROČILO: anandrej

IZVIRNO SPOROČILO: Meti7707
On je imel tam svojo kobilo...

A svojo bivšo? user posted image


hi hi hi, ja za njo bi lahko rekli, da je bila kakšna druga domača žival...
ne res, je imel lepo kobilo. Bom dala kakšno slikco v album, če katero oz.  Anandreja zanima user posted image  ne vem, neki me tale poba ne mara, me skoz na blond izjave lovi user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu anandrej)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Februarčice
23.10.2007 15:12:48   
anandrej
Ta izjava ni bila blond, ampak se je vklopila moja domišljija, ker si v prejšnjem stavku govorila o njegovi bivši potem pa še o njegovi kobili, pa sem to povezal user posted image Drugače sem pa samo eno tvojo blond izjavo izpostavil in to zato, ker sem se ji res nasmejal. Ne tega osebno jemat. user posted image

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Februarčice
23.10.2007 15:13:05   
dolenjka
Ej Meti, da ti še jaz na blond eno spustim:

če si ti taka jahačica bi pa mal več kote lohk doma zrihrala user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Februarčice
23.10.2007 15:14:51   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Ej Meti, da ti še jaz na blond eno spustim:

če si ti taka jahačica bi pa mal več kote lohk doma zrihrala user posted image  user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nekej sta nehala jahat.....prej pa skos praviš. ampak sej tako je vedno. pri nas smo tud po moje vsak dan na začetku, pol pa vedno manj.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Februarčice
23.10.2007 15:18:28   
bamby
..zdaj pa samo še ob tavečjih praznikihuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Februarčice
23.10.2007 15:18:59   
dolenjka
Pod tole bi se pa še moj juhar jote z največjim veseljem podpisal user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Februarčice
23.10.2007 15:21:26   
Suzi*
...ja če prav meni se pa zdi, da je zadnje čase kar dobro povprečje pri nas. čeprav ne vem katera je zjutraj to imenovala "da sta joto kuhala kot dva penzionista enkrat na teden" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Februarčice
23.10.2007 15:24:21   
dolenjka
Prsežem, da nisem bla jaz user posted image  Jaz bi zdaj za 1x na teden ubijala, pa je žal le ene 2x na 14 dni user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Februarčice
23.10.2007 15:26:40   
pina-1
user posted image   mater sem se nasmejala zdele..  se vidi da se ura bliža ko odjadramo

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Februarčice
23.10.2007 15:28:00   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Prsežem, da nisem bla jaz user posted image  Jaz bi zdaj za 1x na teden ubijala, pa je žal le ene 2x na 14 dni user posted image  user posted image  user posted image


jaz bi za oboje ubijala...pri nas je enkrat na 10-15 dni pa še to je luksuzuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Februarčice
23.10.2007 15:30:37   
Suzi*
dolenjka, ti ga pihneš. user posted image user posted image user posted image user posted image
maš pač bolj skoncentrirano joto, ampak povprečje je pa isto. user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Februarčice
23.10.2007 15:33:46   
Marusah
Samo toliko, da vas malo pozdravim in šibam naprej. Danes sem bolj leteča tako, da me ni kaj dosti za računalnikom.

Ura je pa tut že toliko, da bo potrebno it počasi domov na joto user posted image  user posted image  user posted image

Lepo se imejte... 

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Februarčice
23.10.2007 15:38:14   
ella79
Ja, še mal pa bomo šli user posted image user posted image ... sam ne domov na joto, pomoje bodo filane paprike user posted image user posted image

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Februarčice
23.10.2007 16:01:02   
misar
jaz sem napisala, da kuhava joto sam enkrat na teden...sam men se je to zdel res mal al neuser posted image user posted image user posted image  če ni vsaj drug dan se mi zdi , da je ziher kej narobe user posted image user posted image user posted image  ja ampak sva že govorila, da bova morala na najino punčko fejst pazit, ker oba tako rada kuhava joto user posted image user posted image

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Februarčice
23.10.2007 16:01:12   
dolenjka
Ja Suzi, sej to me je zanimal če boste dojele, da je povprečje prav tisto, penzionersko user posted image  user posted image  user posted image
Sej bom kmal nadoknadla, še žabe barvaste si grem kupit (sem mojmu obljubla, da pridem v njih joto kuhat), 3x spat, zbašem svojo rit na avion in akcija user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Februarčice
23.10.2007 16:26:14   
MetiLu
Dolenjka, Suzi, Pina, jest ne vem samo tale povprečje (1x na teden) sva midva mela še preden sem zanosila, tako da sploh ne vem kako nama je ratal user posted image user posted image , no sej so prišli tedni, ko sva nadoknadila potem pa spet malo manj. Npr. letos sva na dopustu očitno nakuhala jote, da je zdej že več kot mesec ni na jedilniku.

Aja, pa jahanje ni tko podobno seksu, koker zgleda, ker če bi tko sexala kot sem jahala, ne bi mela nič od jote (joj, spet ena izjava za Anandreja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  - nič osebnega user posted image ) ah, hotla sem povedat, da če si dober jahač še ne pomeni da si dober jeb...user posted image  in obratno - tehnika in stil izvedbe sta pri obeh "športih" čist različna ... ah, dej bom kar nehala s to temo, ker še sama več ne vem, kak hočem napisat user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Februarčice
23.10.2007 16:47:06   
bamby
Meti, vse je lepo razloženo, tudi za starega user posted image .

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Februarčice
23.10.2007 17:09:18   
dolenjka
Meti, važn da sta si tolk cajta vzela, da sta user posted image  naštimala user posted image   user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: Februarčice
23.10.2007 17:11:44   
dolenjka
Bamby pazi, stari spet vohuni po temi user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Februarčice
23.10.2007 18:45:52   
bamby
Saj malo more, da bo na tekočem user posted image .
Saj res stari, a svoji ženkici nosečki kaj poročaš, kaj tle čvekamo? Zakaj se nam pa še ona malo ne oglasi???

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Februarčice
23.10.2007 18:49:16   
Anonimen
Ojla srečke nosečke in srečni očetje. user posted image  Vidim, da vas čist razganja od nosečniških hormonov. user posted image user posted image user posted image .
Me je polonca78 danes tako presenetila z ZSjem, da sem se vam mogla javit. user posted image  Kot sem obljubila, vas redno nadzorujem user posted image  in se vam včasih tko smejim. Res ste face. user posted image user posted image user posted image  Mi je všeč, da ste tko nasmejane in naspidirane user posted image .

JAz sem danes začela z drugim postopkom ICSI pri dr. Rešu in grem v nov boj. Konec novembra se pridružim na forumu Čvekanje v pričakovanju. user posted image  Sem optimistična in dobre volje stopam proti debelemu plusku. user posted image  

Lep večer vam želim in hvala vam za vse lepe želje.

(odgovor članu dolenjka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?