|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
23.10.2007 19:53:47   
ella79
St.Ina lepo da nas prideš kdaj pogledat... me držimo pesti zate in smo tok optimistične kot ti user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Februarčice
24.10.2007 7:33:14   
Janey
Dobro jutro!
Najprej St.Ina zmagujemo s tabo! Lepo da se nam kaj javiš...super si!

Včeraj sem bila na 5moških.com...že dolgo se nisem taaaaaaaaaakooooooooo smejala....noro. Če tega niste gledale, vam priporočam, da si to ogledate. Predstava je tako dobra. Še zdaj se mi smeji ko se spomnim. Res so face tile naši dečki. Od prvega naprej so vsi tako edinstveni.

No drugi deluser posted image ..končno smo bili spet trije v postelji. Mojo blazino sem kar na tla zbrcala, ko je drugače celo noč ne spustim iz rok in kolenuser posted image  Je bil moj lubek moja nova blazina. Pa moram rečt, da sem spala bolš kot kdajkoli. Jote ni bilo, ker sva pozno prišla iz predstave. Jo je sicer začel kuhat, ampak jaz sem bila PREutrujena. Ti packa jaz...mi bo še žaluser posted image user posted image

Pojedla sem že malinin jogurt. Zdaj grem pa na kavo. Lep dan vam želim. Jaz pa upam da danes nebo take norišnice kot je zadnje dni, ker ne maram da zjutraj samo preber vse za nazaj, ker ni tak smeško kot če si prisoten. No pa lep dan...upam da bo ponehal dež.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Februarčice
24.10.2007 8:28:19   
MetiLu
Dobrooooo jutroooooo!

Ne boste verjele kaj se je včeraj zvečer zgodilo?
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

Jah no, mogoče pa znanje jahanja le kdaj prov pride user posted image user posted image user posted image

St.Ina, pogumno naprej, držimo pesti zate user posted image user posted image

Suzi, včerajšnji recept sem sprobala, super je ratal, je še moj vse zmazal, zraven sem pa samo vrgla popečene kolobarčke hrenovkeuser posted image  dones grem pa po kislo zelje, ker je končno jota v planu user posted image  (mislim hrano)

Pa po službi grem spet v šoping user posted image , v tušu imajo od danes naprej eno akcijo za male razgrajače, grem kupit eno igralno podlogo, pa lučko, pa brisačke, pa oblogo za posteljico, pa ... včeraj sem v BC naročila posteljico, za torbo sem si pa premislila, ker je predraga (45€), bom rajši eno navadno bolj športno kupila, pa da bo imela malo več predalčkov, sigurno jo bom kje najdla za vsaj 50% cenej user posted image  no, ko pa pride posteljica bova pa kupila še banjico s podstavkom, potem smo pa zaključili večje nakupe user posted image

Zajtrk - čajček in mini rogljički, za malico pa še ne vem.


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Februarčice
24.10.2007 8:29:14   
itata
jutroooo,
st.ina veliko sreče!!
jaz sem pa mal prehlajena in zaspana... se je moj tko vrtel proti jutru po postelji, da je še mene zbudil... kr neki...
ne vem, če je debata še aktualna... midva sva se pa v službi spoznala. ljubezen na prvi pogled - pa sploh nisem prej nikol verjela, da je to možno. k sem prvič šla mimo njega po hodniku, sem vedela, da bova skupaj (šinla mi je sicer misel, da se bova poročila - to se sicer ne planira ta moment, ampak živiva pa skupaj...). ostalo zgodbo pa poznate...
pridne bodite

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Februarčice
24.10.2007 8:35:35   
Janey
Punce v BC je danes spletna dnevna akcija in stane jajčka per perego 105 EUR če katero zanima.


(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Februarčice
24.10.2007 8:36:06   
p@tricij@
joj, punce, vam pa se res mudi na tran 200. nikakor vas ne dohajam. pridne ste, da toliko čvekate.

jaz sem pa svojega spoznala pri njegovem bratu - sem bila tam v službi. pa sem si takrat rekla tega dedca pa že ne bom imela. no, zarečenga kruha se dost poje user posted image user posted image user posted image  sam zdej je pa tak lubiuser posted image

ej, kolk je pa v letih razlike med vam in vašimi user posted image ? midva sva kar 12 let narazen, pa greva skupaj kot margarina in med. zato pa nadgrajujeva najino user posted image  že z tretjo pikico.

papauser posted image

_____________________________

Urh, Anastazija, Žan - moji trije sončki

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Februarčice
24.10.2007 8:42:23   
MetiLu
Midva sva 2 leti narazen, prej sem imela pa same starejše fante, kar se je izkazalo za čist zgrešeno al sem pa samo jaz naletela na take, ki do 30 leta še niso našli svoje zgodbe oz, mesta pod tem soncem... še zdej tavajo user posted image

Tale moj miličnik user posted image  ... user posted image user posted image user posted image  midva greva vštric, sicer ne vem če imajo leta kej veliko zraven user posted image

Še vedo ne vem, zakaj nam bojo zaklenili temo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu p@tricij@)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Februarčice
24.10.2007 8:46:10   
katka37
Dobro jutro, čeprav spet deževno.

St.Ina, me veseli, da tako pozitivno razmišljaš, to pomeni, da si že na poti proti uspehu-user posted image . Le tako naprej.

Meti, uspešno jahanje še naprej.user posted image

Janey, poznaš tisto- priložnost zamujena ne vrne se nobena. Mogoče pa bosta danes joto pogrela. user posted image

(odgovor članu p@tricij@)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Februarčice
24.10.2007 8:47:23   
katka37
Meti, očitno nekaj zamujam-katero temo bodo zaklenili?

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Februarčice
24.10.2007 8:51:29   
Janey
Najina zgodba je pa taka pravljičnauser posted image
Moj je bil v prvem letniku srednje šole skupaj z mojo takratno najboljšo prijateljico, ki pa je bila bolj takšna...od cveta na cvet..in ker se ni imela z njim kaj za pogovarjat je vedno mene zraven vlačla. BIla sem na vsem njunih (naših) zmenkih. In seveda se noro zaljubila. V fanta od prijateljiceuser posted image  Hvala bogu je ona odletela na drugi cvet, midva pa sva skušala še nekako obdržati stike. Ampak obema je bilo preveč neprijetno zaradi te prijateljice da bi kaj bilo med nama, pa še 16 let sva bila stara. Jaz sem veliko mislila na njega, kadarkoli sem menjala številko sem tudi njemu poslala sms in on enako. Tako je minilo 6 let. S kolegico sva šli iz kafetka in ona je imela še pou ure časa in je rekla, da bi šla še na en kafe. Jaz sem bila že tako utrujena (prejšnji dan sem bila namreč komauser posted image ) ampak me je vseeno prepričala.Nakar je predlagala tak lokal, da nebi šla tja niti, če mi kdo plača. Pa ne vem kako ji je uspelo me prepričati da sva šli tja. Po 5 min, ko sva tam sedeli je not stopil ON. Nisem mogla nehat bulit v njega. Utripi so zrastli na 300 in...pomahala sem mu. Ni me spoznal, zato sem pač odšla do njega. Tam je bil z neko punco. Samo upala sem da ni njegova...in ni bila. user posted image user posted image Po 6 letih sem ga spet videla in spet so oživela sva tista čustva. Najbrž tudi pri njemu, saj ko me je prepoznal je kar skočil iz stola in me objel...potem pa se je pozabil vsestiuser posted image  kar strmel je. Zmenila sva se, da se slišima za pijačo...in tako je bila to ena, dve, tri in prvi poljub...najlepši na svetu...neverjetni občutki..in zdaj imam njegovo sončece v trebuščku. Usoda je bilauser posted image

(odgovor članu p@tricij@)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Februarčice
24.10.2007 8:56:31   
pina-1
dobro jutro...

St. Ina..lepo te je brati.... Želim ti vso srečo v postopku in novembra le glej da nam takoj prideš sporočit da ti je ratalo... Me bomo pa malo pošpegale na sosednji forum, da vidimo kako ti gre.

Metiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  a smo te zrajcale včeri, da nisi mogla več auser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

janey, ti kar pridno sestavine za joto nabiraj..je dobro tudi če vsako stvar posebej kuhaš pol pa skupi zmečeš in še malo pomešašuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pri nas jote ne sploh. Sem prišla domov s plesnih pa je bla pri meni že trda tema. PRidem v postlo pa se stisnem g dragemu, on se pa stran obrne. Ga vprašam kako je blo zvečer, pa reče naj si otroka pogledam ker je bolan. Ona pa mirno spi v postelji normalno topla,... Pa mu rečem da zgleda ok, on pa da je bla rdeča pa da je kašljala,.... POl ga pa vprašam če me ne bo nič stisnu, pa mi zabrusi da on spi in da se ne bo zbujal zaradi tegauser posted image . In ot vse zato ker nisem uspela hudičevih slik od nastopa na CD spravituser posted image . Ahh sem bo že ohladil, če ne pa kuser posted image  ga gleda.

Aja pa še tema o razliki v letih. Midva sva 16. let razlike, pa super funkcionirava..Kot bi rekla dolenjka kot maslo in meduser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Februarčice
24.10.2007 8:57:16   
MetiLu
Katka zaklenili bodo vse teme ki dosežejo 200 strani, bomo mogle odpret Februarčice II. del

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Februarčice
24.10.2007 8:57:26   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: katka37



Janey, poznaš tisto- priložnost zamujena ne vrne se nobena. Mogoče pa bosta danes joto pogrela. user posted image


Joj joj..raje ne govori...jaz sem bila samo utrujenauser posted image user posted image  brez jote se mi ja sfrčka...

Katka vsaka tema se zaklene ko doseže 200 strani in se odpre nove npr.: Februarčice #2 in se piše dalje...sej ql pač nazaj ne moreš listat..bomo že preživele...in poteeeem greeeemooooo na februarčice #3user posted image user posted image

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Februarčice
24.10.2007 9:14:36   
katka37
Hvala za pojasnila, se vidi, da me par dni ni bilo. Zato pa sem včeraj čudno gledala, zakaj imajo pri nekaterih temah napisano 2.del.

Midva sva pa 11 let razlike.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Februarčice
24.10.2007 9:17:21   
pina-1
janey nazaj lahko listaš samo pisat ne bo mogoče več pod temo.... Bo pa vedno bolj izrinjena in na koncu verjetno brisana....

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Februarčice
24.10.2007 9:26:12   
misar
Punce, se opravičujem, ker se vračam na temo jote...ampak a res ne kuhate po en mesec??!! jaz bi mislila, da sva ultra čudna, pa da me ziher vara, če ne bi toliko časa nič skuhala. pa sploh nisem ljubosumen tipuser posted image .

midva sva v narazen 4,5 let. super kombinacija. mlajšega ne bi želela. še ta moj se mi zdi včasih ultra otročjiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Februarčice
24.10.2007 9:33:16   
dolenjka
Dobro jutro! Evo mene, dons sem pa koma. Sem mogla že ob 7h vstat in bit ob 8h na šihtu (drugač pridem ob 9h, čeprav je uradno ob 8.30 user posted image  ).

St. Ina user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Tako sem vesela, da si nas spet obiskala user posted image  user posted image  user posted image  Jaz te malo zalezujem, tako kot ti nas, in sem vedela, da si postala narkomanka. Želim ti vse naj naj in čim prej user posted image  v bušiju user posted image  user posted image  user posted image  Ti si tako pozitivna, da bi te človek z veseljem spoznal, da se mal naleze tega pozitivizma user posted image  user posted image  user posted image

Meti, jaz sem vedno verjela vate in v tvoje jahaške sposobnosti user posted image  user posted image  user posted image

Pina, ti pa vašmu nič ne nasedaj, kar aj se navadi, da ni vedno na 1. mestu (če se še ni user posted image  ).

Janey nič se ne sekiraj, ti samo danes dvojno porcijo jote pristavi, pa boš nadoknadla user posted image

Kar se tiče razlike v letih vas pa verjetno debelo prešišam. Pri naju je 20 let in 2 meseca user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Februarčice
24.10.2007 9:36:58   
pina-1
dolenjka midve se drživa pregovora: stara koka dobra župca.user posted image user posted image user posted image  sva si zbrale take, ki so že izkušeni in streniraniuser posted image user posted image user posted image .
Ah sej se je že navadu..samo se že dolgo nisva spričkala, pa je treba najt nek izgovor za touser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Februarčice
24.10.2007 9:53:31   
Suzi*
Punčare, in stari. user posted image  sploh vas ne dohajam, če že takoj zjutrej ne začnem čvekat.

St.Ina......stiskam tudi jaz pesti, da vam rata!!!!! user posted image

Meti, bravo za jahanje!!!! user posted image user posted image user posted image  Pa super da ti je bla papica všeč. Mi smo jo tudi zmlatili.

Pina, ne sekiraj se. Se bo že priplazil nazaj k tebi. Če ne prej ko bo spet kej jote hotu jest. user posted image

Janey, 5.moških sem gledala poleti. res  so dobri!!!!

Misar, veš, ko so otroc, pa ko imaš tisoč in eno stvar čez dan, pa si zvečer preutrujen za karkoli druzga kot za kavč likat, pol pa tako pride, da je jota bolj poredko na sporedu. Sicer pa svaka vama čast, če bosta tako povprečje kot ga mata zdej ohranla še dolgo dolgo dolgooo.

Ko smo že pri letih. Moj je pa leto pa pol mlajši od mene, ampak je vedno spadal med tiste, ki so bli bolj zreli za svoja leta in tako je tud zgledal. Imava pa še vedno občasne kake take skupne mladostniške izpade in prav paše se mal sprostit. user posted image  Sva pa že pol življenja skupaj.

Pri nas jotice ni blo, smo pa sestavine spet skup spravljal. Enkrat do vikenda bodo spet vse nabavljene in pripravljene za skup zmešat. user posted image user posted image

aja, danes bo pa pri nas domača pizza za pozno kosilo -večerjo. 


Jao, včeraj je pa mene tako zgaga pekla, jaz pa brez donata. Sem se pol spomnila na pino, ko se je s kokto hvalila, pa sem šla to pit, pa drugač teh mehurčkov nikol ne pijem, pa se je pol mal umirilo.





_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Februarčice
24.10.2007 10:00:23   
pina-1
no si vidla suzi.... kokta rulauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Februarčice
24.10.2007 10:09:20   
Janey
Midva sva pa slaba dva meseca narazen..pa sem v vsej svoji karieri poskusla mlajše in malo starejše in veliko starejše, pa je tole najboljša varianta. Kak komu paše...mi2 sma pa itak usojena drug drugemuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Februarčice
24.10.2007 10:22:52   
MetiLu
Punce in stari, men tale teden sploh ni za delat. Jest ne vem, kej se je vsa delovna vnema zgubila user posted image  Zdele moram na en sestanek na drug konec Ljubljane, men se pa še do Wc-ja ne da sprehodit... Zjutraj tako težko vstanem, edin tale RR oz. VE  mi še mal energije dajete, da mine delovni dan...

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Februarčice
24.10.2007 10:26:58   
polonca78
dober dan nosečke!

uf, danes sem pa koma. upam, da se ni začelo spet obdobje, ko ponoči ne spim. user posted image zbudila sem se ob 3h in bedela eno uro in pol. user posted image pol pa zaspala k ubita in zjutraj sploh nisem vedla kje sem.

nekaj se sekiram, da premalo počivam, tako da danes popoldne ne grem na predavanja. (drugače mam vsak dan popoldne nekaj) tko sem utrujena zvečer in mam feeling, da mi bodo noge stran padle. skratka danes imam na sporedu počitek.user posted image

midva sva razlike 5 mesecev in hvala bogu nič več. namreč na trenutke sem še tko otročja, da bi me kak malo starejši dec samo brcnil v rit, no ali pa jaz njega!

danes bo pa za kosilo repa in žganci. vedno neke fancy jedi kuham, tko da bo tole danes prvič zame! se že veselim.

Za našo Ino pa tako vsi navijamo in ni vrag, da ne uspelo!!!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Februarčice
24.10.2007 10:37:25   
torcica
IZVIRNO SPOROČILO: polonca78

dober dan nosečke!

uf, danes sem pa koma. upam, da se ni začelo spet obdobje, ko ponoči ne spim. user posted image zbudila sem se ob 3h in bedela eno uro in pol. user posted image pol pa zaspala k ubita in zjutraj sploh nisem vedla kje sem.

nekaj se sekiram, da premalo počivam, tako da danes popoldne ne grem na predavanja. (drugače mam vsak dan popoldne nekaj) tko sem utrujena zvečer in mam feeling, da mi bodo noge stran padle. skratka danes imam na sporedu počitek.user posted image

midva sva razlike 5 mesecev in hvala bogu nič več. namreč na trenutke sem še tko otročja, da bi me kak malo starejši dec samo brcnil v rit, no ali pa jaz njega!

danes bo pa za kosilo repa in žganci. vedno neke fancy jedi kuham, tko da bo tole danes prvič zame! se že veselim.

Za našo Ino pa tako vsi navijamo in ni vrag, da ne uspelo!!!



Polonca, tut jest mam probleme s spanjem, danes ponoči sem spala samo 2 uri, pa še to z muko. Sploh ne vem, kaj mi je, verjetno stres. Tako da sem danes ostala doma. Pa še shujšala sem za 1,5 kg user posted image . Bom tudi jaz malo več počivala.

Tudi jaz sem v dilemi, kaj naredit glede šole. Manjka mi namreč samo še magistrska naloga, pa ne vem, ali naj se je lotim, ali naj raje počivam. Se mi zdi, kot da nisem "taprava", če samo ležim domauser posted image . Ko sem bila prvič noseča, sem diplomirala v 38 tednu nosečnosti, pa še iz Kopra v Maribor sem šla na zagovor user posted image .

Moj je pa 3 leta in 1 mesec mlajši od mene user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Februarčice
24.10.2007 10:43:51   
dolenjka
KOMA sem tudi jaz. Jaz sem tudi slabo in malo spala, samo jaz za razliko od vas vem zakaj. Ko sem prišla domov sem se mal na kavč vlegla in spala od 20h do 22h in itak da pol, ko sem šla ob polnoči v posteljo ni blo variante da bi spala, pa še luna mi nabija direkt v posteljo user posted image
No, ob ene 2h sem res zaspala, pa sem se spet ob 5.15 zbudila in veselo nazaj zadrnjohala in kar naenkrat je bila ura 7 user posted image
Danes pa moram hitro domov, pa si bom pedikuro naredila, pa še eno žehtico operem in grem pol ajat, jutri pa že pokam in potem PETEEEEK user posted image  user posted image  user posted image
Mal se mi že meša user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu torcica)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?