|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
24.10.2007 13:39:21   
srečka nosečka
njam, koliko govara o ajdovih žgancih. Meni zraven najbolj paše gobova juhica. Sva to ravno prejšnji teden mazala, ker je user posted image  našel trojčke (jurčkove) in sva že hitro vnovčila.

A še katero tišči v "žlički"? Ne vem, kako se drugače reče. Me bo danes razneslo, pa še zgaga me daje. Ufff, upam, da kmalu ura pride do 16.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Februarčice
24.10.2007 13:41:11   
Mateja81
Hojla kuharce, pardon user posted image

Jaz imam pa eno VEEEEEEEELIKO PROŠNJO...... Zaključujem namreč diplomsko nalogo in imam zadevo shranjeno na 2 dokumentih (word)sedaj pa moram to spravit skupaj in sicer tako, da mi prve  4 strani ne bo številčilo???? Številke strani morajo biti vidne komaj od kazala naprej. Včasih sem to znala zdaj pa sem izven forme PROOOOOOSSSSSIIIIMMMM POMAGAJTE!user posted image user posted image user posted image
 
Hvala že v naprej.

_____________________________

12.02.2008 je prikukal na svet naš sonček Patrik

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Februarčice
24.10.2007 13:43:36   
srečka nosečka
mateja - to sem našla zate na netu, upam, da bo pomagalo

Narediti je torej potrebno sledeče:


  • Postavite se na konec četrte strani in izberite menu Vstavljanje/Prelom. Odpre se novo okno, kje obvezno izberite (četrto) opcijo 'Vrste prelomov odsekov' - Naslednja stran. Word vstavi novo stran.
  • Da boste bolje videli kaj delava, preklopite v navaden pogled. Pogled/Navaden. Kot vidite, je sedaj med 4. in 5. stranjo vidna črta na kateri piše Prelom odseka (naslednja stran). Dokument sva torej razdelila na dva odseka. (PS: Če imate sedaj eno stran prazno potem se ob že omenjeni črti nahaja še črta kjer piše Prelom strani. V tem primeru odstranite ta odvečni prelom, prelom odseka pa mora ostati!).
  • Postavite se na peto stran in izberite Vstavljanje/Številke strani. Odpre se novo okno, kjer obkljukajte opcijo Pokaži številko prve strani, ter pritisnite gumb Oblika.... Spet se odpre novo okno, kjer lahko določite obliko številk, predvsem pa je pomembno, da spodaj izberete Oštevilčenje strani začni z in tam vpišete 1. Sedaj je številčenje od pete strani neprej z enico.
  • No skoraj nama je že uspelo, toda sedaj so oštevilčene tako prve štiri, kot tudi naslednje strani. Potrebno je torej izbrisati še številčenje prvih štirih strani.
  • Postavite se na peto stran in izberite Pogled/Glava noga. Postavite se v nogo, kjer je tudi številka strani (1). Na vrhu obrobe glave piše - Enak kot prejšnji, kar pomeni da je noga na peti strani oblikovana enako kot noga na četrti. To pa seveda ni dobro, saj na četrti nočeva številčenja. Ko ste izbrali pogled glave/noge se je odprla tudi nova orodjarna in sedaj na njej poišćite gumb, ki je vdrt in če se zapeljete nanj piše Poveži s prejšnjim. Kliknite ga in s tem boste prekinili povezavo med obema odsekoma. Sedaj nad nogo ne piše več 'Enak kot prejšnji'!
  • Pojdite na četrto stran in iz noge izbrišite številko strani.
  • To je to!



    (odgovor članu Mateja81)
  • Neposredna povezava do sporočila: 4853
       RE: Februarčice
    24.10.2007 13:44:23   
    dolenjka
    Mateja daj mi pošlji pa bom probala...obljubim pa nič, mislim pa, da vem kako bi šlo...

    _____________________________

    24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

    (odgovor članu Mateja81)
    Neposredna povezava do sporočila: 4854
       RE: Februarčice
    24.10.2007 13:45:47   
    srečka nosečka
    še 1x - cel tekst

    Pozdravljeni,

    Za rešitev zadanega problema bo potrebno poseči po sekcijah. Sekcije so v Word-u zelooooo uporabne, v najinem konkretnem primeru pa je pomembno predvsem to, da lahko ima (pazite lahko ima, ni pa nujno!) vsaka sekcija lastno številčenje.

    Celoten dokument (nalogo) je potrebno razdeliti na dve sekciji. V prvi sekciji je potrebno reči naj Word številk ne prikazuje, v drugi pa jih mora začeti številčiti od 1 in prikazovati.

    Narediti je torej potrebno sledeče:


  • Postavite se na konec četrte strani in izberite menu Vstavljanje/Prelom. Odpre se novo okno, kje obvezno izberite (četrto) opcijo 'Vrste prelomov odsekov' - Naslednja stran. Word vstavi novo stran.
  • Da boste bolje videli kaj delava, preklopite v navaden pogled. Pogled/Navaden. Kot vidite, je sedaj med 4. in 5. stranjo vidna črta na kateri piše Prelom odseka (naslednja stran). Dokument sva torej razdelila na dva odseka. (PS: Če imate sedaj eno stran prazno potem se ob že omenjeni črti nahaja še črta kjer piše Prelom strani. V tem primeru odstranite ta odvečni prelom, prelom odseka pa mora ostati!).
  • Postavite se na peto stran in izberite Vstavljanje/Številke strani. Odpre se novo okno, kjer obkljukajte opcijo Pokaži številko prve strani, ter pritisnite gumb Oblika.... Spet se odpre novo okno, kjer lahko določite obliko številk, predvsem pa je pomembno, da spodaj izberete Oštevilčenje strani začni z in tam vpišete 1. Sedaj je številčenje od pete strani neprej z enico.
  • No skoraj nama je že uspelo, toda sedaj so oštevilčene tako prve štiri, kot tudi naslednje strani. Potrebno je torej izbrisati še številčenje prvih štirih strani.
  • Postavite se na peto stran in izberite Pogled/Glava noga. Postavite se v nogo, kjer je tudi številka strani (1). Na vrhu obrobe glave piše - Enak kot prejšnji, kar pomeni da je noga na peti strani oblikovana enako kot noga na četrti. To pa seveda ni dobro, saj na četrti nočeva številčenja. Ko ste izbrali pogled glave/noge se je odprla tudi nova orodjarna in sedaj na njej poišćite gumb, ki je vdrt in če se zapeljete nanj piše Poveži s prejšnjim. Kliknite ga in s tem boste prekinili povezavo med obema odsekoma. Sedaj nad nogo ne piše več 'Enak kot prejšnji'!
  • Pojdite na četrto stran in iz noge izbrišite številko strani.
  • To je to!

    (odgovor članu srečka nosečka)
  • Neposredna povezava do sporočila: 4855
       RE: Februarčice
    24.10.2007 13:46:16   
    maja80
    Lahko tudi tako narediš da prve štiri strani skopiraš posebej v en dokument in označi število strani od kazala naprej in potem to skopiraj v tisti dokument kjer maš samo prve štiri strani shranjene. ufffffff upam da nisem zakomplicirala.

    (odgovor članu Mateja81)
    Neposredna povezava do sporočila: 4856
       RE: Februarčice
    24.10.2007 13:47:22   
    dolenjka
    Ja maja, samo pol ji lahko slog prevzame od enega ali drugega doca

    _____________________________

    24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

    (odgovor članu maja80)
    Neposredna povezava do sporočila: 4857
       RE: Februarčice
    24.10.2007 13:56:24   
    MetiLu

    IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica76

    Žgance delam po navodilu moje babiceuser posted image .Zavrem vodo, malo osolim in stresem dotri nekaj ajdove moke ter v sredino naredim luknjico.Pustim, da voda prevre čez vso moko (nekaj minut).Nato odvečno vodo(žgančevko)odlijem v drugo posodo, ker jo bom mogoče še kaj potrebovala,če bodo žganci presuhi.Zgance dobro premešam(tako, da ni nič belega vmes) in na koncu potresem z ocvirki.


    jest jih točno tko kuham, Vrtnica, si mi prišparala pisanje user posted image

    Sem se ravno vrnila z malce: žemljica z lahkim sirnim namazom, porcija sveže narezanega ananasa, čokoladni žepek, zdejle me čaka pa še maxim jogurt, okus vanilija s čokoladnimi krispiji, pa par mandarin. Zadnje čase mi je neki na sladko udarilo. Pa ful mam apetit. Včeraj sem jedla pozno kosilo (recept od Suzi), moj je bil sit še cel večer, jest sem pa čez dve uri še eno oreng porcijo čokolina zmazala pred spanjem ups ne, preduser posted image  ... user posted image user posted image user posted image  se mi še kar smeji!

    Kar se spanja tiče, jaz ta teden zlo slabo spim, še težje pa vstanem... tale teden se mi zdi že tko dolg, pa je šele sreda.
    So me pa klicali iz BC, pojstlca pride naslednji teden in me pokličejo, ko jo dobijo v Grosuplje user posted image user posted image

    _____________________________

    12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

    8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

    (odgovor članu vrtnica76)
    Neposredna povezava do sporočila: 4858
       RE: Februarčice
    24.10.2007 14:02:29   
    pina-1
    ej stari, mene si spustu za pregled... Moj pregled je 09.11. hehe he od silne jote so se ti zameglila očala pa si spregledaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    bamby se je gospoda že ohladila.... malo ga na hladno postavim pa je prec sladek kot bomobn.

    glede dopusta pa mi razmišljamo, da bi takoj po novem letu šli k tripiču za par dni. Mogoče bo dovolj snega da se Mia dvakrat po smučkah spusti..Mami bo pa z aparatom okoli tekalauser posted image

    _____________________________

    Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

    (odgovor članu dolenjka)
    Neposredna povezava do sporočila: 4859
       RE: Februarčice
    24.10.2007 14:03:50   
    ella79
    srečna nosečka - mene je zadnjič bolelo v žlički pa zgaga pekla, k sem preveč mandarin pojedla user posted image no, pomoje je bilo od tega, k mi zgleda ta kislina ne odgovarja. Aj, pa jih je bilo res preveč.
    Jaz pa kar une instant žgance kupim, ki se jih sam par minut kuha. So res hitro narejeni, pa še dobri so. So mi pa najboljši zraven zalenjavne juhe in kislega zelja (ne jote user posted image user posted image user posted image user posted image ).


    (odgovor članu MetiLu)
    Neposredna povezava do sporočila: 4860
       RE: Februarčice
    24.10.2007 14:04:20   
    misar
    jaz pa odlično spim, tu res nimam problemov. neverjetno pa težko vstanem, pa sem sicer pravi jutranji tip. Včasih sem kar tako za šalo vstajala ob pol petih, šla potem še na jutranji tek pa polna energije v službo. zdaj pa še miže iz postelje dragemu naročim naj pristavi za kavo in ko res opojno pridiši iz kuhinje komaj dvignem svojo rit user posted image user posted image  nooo paše pa to razvajanje user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu MetiLu)
    Neposredna povezava do sporočila: 4861
       RE: Februarčice
    24.10.2007 14:05:00   
    dolenjka
    Jaz pa sem požrešno zbasala pico (mal sem pustila) in ugotovila, da naš user posted image  tako kot oči in mami obožuje pico user posted image  Je bil ful poskočen ko sem jedla user posted image  user posted image
    Apetit se je tudi meni povečal, prebava pa poslabšala (spet) user posted image
    Zadnji čas da grem v SLO na malo user posted image , da malo kalorij zgubim in mogoče mal pomaga če spodaj mal "prežokamo" user posted image  user posted image  user posted image

    _____________________________

    24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

    (odgovor članu MetiLu)
    Neposredna povezava do sporočila: 4862
       RE: Februarčice
    24.10.2007 14:06:02   
    katka37
    Bamby, nimaš sreče, ubogi Tim, upam, da bo kmalu boljše. Še dobro, da so potem, ko zrastejo, ponavadi manjkrat bolani. Naša dva sta bila nonstop bolana, ko sta začela hodit v vrtec, zdaj pa gremo mogoče enkrat na leto-dve k zdravniku.

    Žgance z gobovo juho pa imamo tudi mi radi.

    Meni

    (odgovor članu bamby)
    Neposredna povezava do sporočila: 4863
       RE: Februarčice
    24.10.2007 14:06:50   
    katka37
    Ups, prehitro stisnila enter. Mislila sem napisati, da je meni že danes peklensko dooooooooooooooooooolgčas.

    (odgovor članu katka37)
    Neposredna povezava do sporočila: 4864
       RE: Februarčice
    24.10.2007 14:07:34   
    pina-1
    o katka..kako kaj doma na kavču?? a je dolgcajt ali še kar gre?

    _____________________________

    Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

    (odgovor članu katka37)
    Neposredna povezava do sporočila: 4865
       RE: Februarčice
    24.10.2007 14:08:44   
    Janey
    Mi mamo tut vsi radi pico. Jaz pa ne vem kaj naj nardim...zadnji mesec bi lahko jedla samo ČOKOLADO. Ne vem kako naj se ji uprem. Vsem ostalim stvarem se lahko..tega bi pa pojedla na tone. Pa se ODLOČIM da ne bom več..nič sladkega od danes naprej si vsak dan rečem in potem vidim kje kaj sladkega in bi požrla VSE do zadnje pikice. Pa še hitro, da ja kdo ne vidi, pa reče da bi on malo...user posted image user posted image  prava packa sem postala. Kak naj se uprem..pa sem poskusla, da ko se mi zlušta pojem kako sadje al pa suho sadje...pa nič ne pomaga..niti čigumi, niti če si zobke umjemuser posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu dolenjka)
    Neposredna povezava do sporočila: 4866
       RE: Februarčice
    24.10.2007 14:09:42   
    srečka nosečka
    Meni tudi paše, ko zjutraj user posted image  skuha kavico in potem potiho pride v spalnico in me prebudi z velikim cmokoooom. Se kar pustim razvajat. No, tudi jaz ga rada razvajam. Danes ga presenetim s tiramisujem.

    Glede debate pred časom, koliko kaj naše polovice naredijo doma - naj pri nas kar tako ostane. Je priden. Naredi vse. Od likanja, so pranja in sesanja. Pa kuha tudi rad. Sva glede tega kar enakovredno obremenjena.


    (odgovor članu misar)
    Neposredna povezava do sporočila: 4867
       RE: Februarčice
    24.10.2007 14:13:32   
    dolenjka
    Kolkor jaz sladkega požrem je dobr, da sem šele taka ko sem in prav nič čudno, da ne grem srat (se opravičujem za izraz, ampak še najbolj paše). user posted image
    Včeraj sem si kupila vrečo penastih mehkih bonbonov in pojedla vse razen zadnjih 3 user posted image  Prašička na kvadrat. zadnji čas, da grem v SLO mal pod kontrolo. Če so ljudje okrog mene mi je včasih mal neroden, pa mal manj pojem. user posted image

    _____________________________

    24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

    (odgovor članu srečka nosečka)
    Neposredna povezava do sporočila: 4868
       RE: Februarčice
    24.10.2007 14:14:37   
    srečka nosečka
    Ta apetit, tudi meni šiba navzgor. Sem zadnjič razlagala, da ne morem imeti doma zajtrka (mi ne paše), jem pa takoj, ko pridem v službo. In moj ljubi sodelavec reče, da se to ne konča potem do konca službe. Torej jem non stop od 8-16. user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu dolenjka)
    Neposredna povezava do sporočila: 4869
       RE: Februarčice
    24.10.2007 14:17:59   
    Janey
    user posted image user posted image user posted image  hehe...sem vesela da nisem edina...ampak tele sladkarije me res ogovarjajo in hipnotizirajo..POJEEEJ MEEE; POJEEEJ MEEE, pol se mi pa še mali oglaša...tooo čokodalo hočem! te bonbone hočem!user posted image user posted image  meni pa groza...pa vedno sem se lahko uprla zdaj se pa ne morem...ojoj..

    na wc sem bila 3x v 10 min prisežem...lulam ko zmešana...

    (odgovor članu srečka nosečka)
    Neposredna povezava do sporočila: 4870
       RE: Februarčice
    24.10.2007 14:23:07   
    dolenjka
    Jaz tudi, pa sem brala, da naj bi od začetka 6. meseca manj lulala? Pa ne nosim nizko user posted image
    A ostale tut tolk lulate?

    Uf, v kako intimo se že spuščamo user posted image  user posted image  user posted image

    _____________________________

    24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

    (odgovor članu Janey)
    Neposredna povezava do sporočila: 4871
       RE: Februarčice
    24.10.2007 14:30:05   
    pina-1
    če veliko pijete je noramlno da greste tudi kar veliko na wc. raje kot da začnete natekat.-.... Jaz sem že opazila, da sem vedno bolj natečena.... ufff zopet bo treba ukinit slanouser posted image

    _____________________________

    Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

    (odgovor članu dolenjka)
    Neposredna povezava do sporočila: 4872
       RE: Februarčice
    24.10.2007 14:32:18   
    dolenjka
    O Pina, a si se končno prmajala? Jaz pa sem že hotla tiralico razpisat, pa sem rajš še mal počakala, ker sem sklepala, da se s sredinim sendvičem bašeš user posted image
    A sem mela prav? user posted image

    _____________________________

    24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

    (odgovor članu pina-1)
    Neposredna povezava do sporočila: 4873
       RE: Februarčice
    24.10.2007 14:32:48   
    MetiLu
    ja, jest tud velik lulam oz. grem velikrat na WC pol pa samo par kapljic spustim. Mi včasih glih mali tko pritisne, da komaj do wc-ja pritečem, pol pa vse skup nič user posted image  Prebava pa moram rečt da je kar ok, sploh če vsak dan eno kavico spijem...

    _____________________________

    12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

    8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

    (odgovor članu dolenjka)
    Neposredna povezava do sporočila: 4874
       RE: Februarčice
    24.10.2007 14:33:14   
    dolenjka
    Uvau, jst sem pa še eno zvezdico dobila pa sploh nisem opazila user posted image

    _____________________________

    24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

    (odgovor članu dolenjka)
    Neposredna povezava do sporočila: 4875
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
    99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
    Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
    Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




    NOSEČNOST
    пеперутка16

    Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?