|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
24.10.2007 14:37:49   
Janey
dolenjkauser posted image  ti si pa res čvekauser posted image si prava konkurenca

Jaz sem na pol tvoje poti...ufuser posted image

Jaz pa ful lulam..mah, sej dost pijem...kaki kratki bi danes pasaluser posted image  o,3 bayliesa user posted image user posted image  ampak bomo počakali še tam do julijauser posted image  pol se ga pa nasekamuser posted image user posted image  hehe..hecam se...ne vem zakaj se mi je zdaj tak zluštalo. Pa že res dolgo nisem nič alkoholnega spila. Niti ne maram preveč..ne piva, ne vina, teh močnih pa tut ne...kaka jegerkola na čagi, ampak tut zlo malo. Baylies bi pa zdaj tak pasal..je tak sladeeekuser posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Februarčice
24.10.2007 14:40:41   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

O Pina, a si se končno prmajala? Jaz pa sem že hotla tiralico razpisat, pa sem rajš še mal počakala, ker sem sklepala, da se s sredinim sendvičem bašeš user posted image
A sem mela prav? user posted image

user posted image  točno tako...

sedaj bi pa user posted image .

danes boste ziher vse prej zbežale ko mam jaz dolgo sredouser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Februarčice
24.10.2007 14:42:16   
dolenjka
Janey, sej mam tut 2 leti daljši staž na RR kot ti, tko da če bo šlo tko naprej, boš bolj uspešna od mene user posted image  user posted image  user posted image
Uf Baylies bi pa jaz tut zdele, mmmmmm

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Februarčice
24.10.2007 14:42:47   
katka37
Pina, sem še kar pridna, pravijo moji, čeprav že danes naveličana ležanja. Zanekrat še niti sitna nisem, čeprav mi je ful tečno. Sem pa pravkar pojedla jabolčni štrudel in mi je kar malo lažje.user posted image

Dolenjka,  na wc hodim tudi jaz kar pogosto, je naš Tin že v glavični legi in me očitno še bolj štoha spodaj.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Februarčice
24.10.2007 14:43:57   
dolenjka
Obvladam a? CIA me je že večkrat hotla za svojo, pa sem previsoko tarifo postavla user posted image  user posted image  user posted image
Jaz bom s tabo do 17.30, pol grem pa domov, da se očedim in pripravim na skorajšnji odhod v SLO user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Februarčice
24.10.2007 14:45:05   
vrtnica76
Janey, jest sem se ga s kolegicam v 1.user posted image tolk nasekalauser posted image in to en dan preden sem šla v porodnišnico-rodila sem itak čez 2 dni,tko, da sledi alkohola ni blo, pa tut tamala je čist kul.Nč se ni treslauser posted image !A veš, da smo mogle mal proslavlat preden sem postala1. mami.Samo enkrat je prvič.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Februarčice
24.10.2007 14:45:14   
pina-1
ti katka samo počivi in papi... Vse, da bo Tin zadovoljen...A je že v glavični legi..Naše dete je pa kar v prečni..Se mizdi, da je od samega začetka v prečni legi in je še vedno tako... Tudi brca bolj po diagonali..Upam, da se ne kej zagozdi in da se uspe naštimat na tapravo mestouser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Februarčice
24.10.2007 14:47:45   
Janey
Katka Tin bo? Mogoče sem spregledala ko sem za nazaj brala. Lepo ime. Midva sva pa včeraj skoraj sklenila da bo Lanuser posted image  Jaz sem sicer še vedno bolj za Vida ampak tudi Lan je lepo. Boma dorekla v kratkemuser posted image

Jaz grem počasi...me taki glavobol prijel. Pina oprostiuser posted image

lepo bodite...lep dan vam želim...vsa pridem mogoče še kaj zvečer pogledat...na novo temo? user posted image

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Februarčice
24.10.2007 14:49:12   
katka37
Dolenjka, čestitam za novo user posted image .

Pina, saj nas je nekaj s tabo, samo še nekaj takih dolgih sred je pred tabo.

Sem mojemu pravkar dajala navodila, kaj naj gre kupit v hoferja, pa smo že na 196 strani kar naenkrat.

Rabim pa še kako majčko in pajacka za takoj oblečti, novorojenčka, ne vem, naj vzame raje velikost 56, kaj pravite?

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Februarčice
24.10.2007 14:50:09   
Bajsa
No babe, da se še jaz mal oglasim! Moj user posted image  je od mene starejši cele 3 mesece, ampak je to zanj zelo pomemben podatekuser posted image . Spoznala sva se enega januarja leta 2002, ko je bil on v službi, jaz sem pa odhajala domov. Pa me je ustavu in zaslišal od kod in kam hudiča ob taki pozni uri. In pol so se pisali smsi, pa kavica je padla in kakšen čajček, pol sem pa kmal še jaz (pasla). Pa je mislu se sam mal pozabavat pa naprej it, ampak jst sm od hudiča in tko bova mogoče glih za 6 obletnico dobila najlepše darilo, najinega user posted image !.
Ja to moj je policist. Tko da Meti, evo maš še eno sotrpinko tuki gor. Pa še taka kombinacija kot pri vama, tud jaz sem blond user posted image ! Mi je zadnič eden reku a veš kaj je otrok policaja in blondinke? Naravna katastrofa user posted image user posted image user posted image user posted image
Norc! Dobr da mam smisel za humor!
Nč to je to dečve!
Pa pa

_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Februarčice
24.10.2007 14:50:31   
Janey
Katka jaz nimam skoraj nič 56, mi je škoda...body lahko itak zavihaš rokave, če na široko povijaš je pa bolše da mu je malo ohlapen na bušiju kot pa ozek...sicer pa so to samo nasveti ki sem jih dobila...ni s prve roke user posted image  zdaj pa grem
čao bao

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Februarčice
24.10.2007 14:53:07   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: katka37


Rabim pa še kako majčko in pajacka za takoj oblečti, novorojenčka, ne vem, naj vzame raje velikost 56, kaj pravite?


katka a je v hoferju zopet kaj znižano???
jaz bom kupla enega 56 in enega 62...bom oba pripravla..Mii sem vzela 62 in ji je blo full preveliko, tako da ne vem....

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Februarčice
24.10.2007 14:58:38   
MetiLu

IZVIRNO SPOROČILO: Bajsa

Ja to moj je policist. Tko da Meti, evo maš še eno sotrpinko tuki gor. Pa še taka kombinacija kot pri vama, tud jaz sem blond user posted image ! Mi je zadnič eden reku a veš kaj je otrok policaja in blondinke? Naravna katastrofa user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image , ta je pa huda, moram mojmu povedat user posted image

ja pa sva res ene trpinke. A ma tvoj tud tok nore šihte pisane, k men se včasih že kar mal fuzla, če on dela čez vikend, jaz pa čez teden, se skor nič ne vidva user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Februarčice
24.10.2007 15:00:29   
vrtnica76
Katka ti kupi kar mal več številko, keruser posted image itak zlo hit rastejo!

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Februarčice
24.10.2007 15:02:28   
katka37
Pina, imajo v hoferju znižan štrudel in jogurte, oblačila pa gre gledat v kik, imajo super normalne cene. Nimam nič v bistvu velikosti 56, bo kar to vzel.

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Februarčice
24.10.2007 15:03:45   
katka37
Vrtnica, ti misliš da je boljše vzeti št.62?

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Februarčice
24.10.2007 15:18:21   
MetiLu
jaz sem nabavila nekaj bodijev, ki se zapenjajo na strani v H&M-u velikost je pa tam označena 0-1 meseca, samo h&m ima malo večje številke... sicer sem pa dobila kar nekaj teh mako majčk, al kako se jim reče, za čisto majhne, tako, da pod 62 ne bom nič kupivala. Pa par kompletkov sem kupila (spet v H&M) 0-1 mesec pa od 2-4 mesece starosti. Tako, da za prve tri mesece imam sigurno dost. Mogoče bom mami nahecala, da mi nakvačka še kakšen par copatk, ona zna tok srčkane narest user posted image

A mogoče katera ve, kje se da dobit ugodno posteljnino? Rjuhice že imam, za kovterček me zanima.

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Februarčice
24.10.2007 15:31:30   
katka37
Meti, odvisno kakšno velikost odejice imaš, imajo po trgovinah zelo različno. Jaz bom verjetno najprej vzela komplet v pikapolonici (disney-rjuha, odeja vzglavnik, prevleka za odejo, za vzglavnik, obroba za posteljo in baldahin) za 70 E, velikost odeje je 120 x 75 nekje, se mi zdi kar poceni. Nameravam pa pozneje vzeti odejo 135 x 100, je poceni posteljnina v neckermanu.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Februarčice
24.10.2007 15:32:36   
bamby
Meti, poglej v Tušu, kakšne so zdaj te odejice, ki so v akciji (imajo enega medvedka našitega),so okrog 20€.

katka, s Timom pa ni tako slabo, saj leta ves čas. Se pozna, ker nima vročine. Zdaj pa ne vem, ali naj ga vseeno peljem popoldne v vrtec za 2 uri ,ali ne? Sem sicer vprašala zdravnico, pa ni rekla ne ja, ne ne user posted image . Začne čez 1 uro.
Za domov otročka prinest bi jaz raje vzela 56 št. Je res da hitro zrasejo, vendar če je res zelo preveliko tudi ni fajn. Ne bi pa veliko teh številk kupovala, ker se pa res vseeno da večje prilagodit.
dolenjka, tebi se pa pozna, da se pripravljaš na velik lonec jote user posted image . Si zelo razpoložena danes.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Februarčice
24.10.2007 15:37:12   
katka37
Bamby, mislim da boš ti kot njegova mama, res najbolj vedela, naj gre v vrtec ali ne, ga najbolj poznaš. Mogoče pa bo le boljše, če se žulita doma.

Dolenjka, tebi pa itak ful privoščim, boš res uživala. 

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Februarčice
24.10.2007 15:45:56   
MetiLu
Bom pa res dones v Tušu pogledala, pa vam jutri poročam, koliko sem zapravila user posted image

Joj, današnji dan ne mine, ura kar noče bit pol petih user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Februarčice
24.10.2007 15:50:31   
misar
joj babe...mene ti pogovori o oblekicah pa o nakupih prav deprimirajo. zakaj? ker moj dragi noče po nakupih. sploh. En cajt pravi, da bebica itak nič ne rabiuser posted image  potem bluzi, da imava itak še ful časa. Ful časa, mu bom dala ful časa! sam še 3 mesece, pa nimava niti štunfka!!! bučman. sploh imava idejo, da bova kupila rabljen voziček, nimava pa pojma kakšnega, joj ta moj dedec. mi deluje, kot, da ga neki matra, pa nimam pojma kaj...ga sploh ne razumem.kakšna ideja??? da grem sama po nakupih, pa pač nakupujem kar rabim. mi res ni decembra za letat po trgovinah, ko bo nora gužva, še manj januraja z noro velikim vampom. pa še prehiti naju lahko....ideje...

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Februarčice
24.10.2007 15:51:12   
vrtnica76
Jest imam ene 3 kompletke 56-za začetek, potem pa večinoma 62.Pojma nimam, kolk velik bouser posted image prišel na svet.Tamara je bila tolk majčkena, da ji je blo še 54 prevelikuser posted image !

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Februarčice
24.10.2007 15:57:37   
dolenjka
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  
Zdej sem se pa do konca razp.....
Že tretjič od 12.10. sem klicala h ginekologu, ker mi je zadnjič poazbil dat račun. Evo in jaz kličem takoj naslednji dan po pregledu in dobim na tel njegovo črno  (pa nisem rasistka sam k mi film poč, se strga do konca) tajnico nesposobno in si zlomim jezik da gospej v francoščini, ker se angleščine ni uspela naučit, razložim, da mi ni dal računa in če se ga da dobit po pošti. On prijazno ja seveda gospa in trala la. Ok. Počakam 1 teden in ni blo nič. Kličem spet in crnja takoj ve kdo sem in kaj hočem. Prosi za moj GSM, da me bo G nazaj poklical (itak pa mojo št. ima). In evo, mine skoraj 1 teden, ni pošte, ni klica. Se razp... in zdaj spet kličem in jo v francoščini perfektno napiz.... in vprašam, le moram tja pridet, ker že tretjih kličem zaradi kur.... 40 EUR in ona, da me bo vezal k ginkotu user posted image  In on frajer meni, da to pa ne bo šlo, ker po pošti ne pošiljajo računov user posted image  Lahko ga pisno zahtevam in v pismu priložim znamko user posted image  user posted image   user posted image  user posted image  Piz.... naslednjič mu jih 100 nesem user posted image  user posted image  user posted image  Pa jaz njemu, da bi crnja to lahko že 1vič povedala, on pa men, da ima on veliko dela in da nima časa na mejle odgovarjat user posted image  What the fu....? Kdo pa o mejlih govori? A recept za neko zdravilo, ki ga sploh naj ne bi jemala so mi pa lahko 2x poslali po pošti, brez da bi jih zanj sploh prosila? HUdo!!! Nov grem še zadnjič k njemu, poberem dokumentacijo in na zadnji pregled v B bom šla tja, kjer so mi delali morfologijo, men je vseen komu plačam, ne trpim pa odnosa, da sem jaz tam zaradi njih, namesto kontra user posted image

Hvala ker sem se lahko skašljala user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Februarčice
24.10.2007 15:59:05   
vrtnica76
Misar,tut moj je mnenja, da ne bova nič kupovala zauser posted image .Dobr, mene rešuje to, da imam kr nekej stvari še od prej.Tele naše dece je treba z zvijačo zmotivirat za nakup.Ti mu kar lepo povej, da bo pa že skrajni čas na nabavo.A si kakšne stvari lahko kje sposodiš?

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?