|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
24.10.2007 17:32:37   
srečka nosečka
bon za terme, ker so ti toliko živcev spili user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Februarčice
24.10.2007 19:01:00   
dolenjka
Sanja svinja kukuruz .... user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Februarčice
24.10.2007 19:27:41   
Janey
hei babuške..
dokenka tebi bi moral tvoj G še kaj druga dat kot samo kaki bon user posted image
Jaz sem pa zdaj malega škrata skopala, zdaj pa pridno gleda levjega kralja. Kak so zlati. Komaj čakam da bo moj 3 leta star..norije norije norije.

Moj pa kr gre z mano po nakupih...ampak jaz grem neke stvari raje sama kupit, kr si vzamem čas. On bi to kaj mene zanima tak bol na hitro. Kaki vozek al pa jajčka pa to...to pa smo eno uro pri enem, pol ugotovimo da ni ok, gremo dalje in se postopkek seveda ponovi. Samo hvala bogu za takega lubeka. Res praktične stvari gleda. Jaz bi kupla taki vozek, da ga niti v avto nebi spravlauser posted image  en gleda, en pa raumišljauser posted image
Pri cotikah pa tak da ne govorim. Sej res, da zdaj mama vse, ampak mama absolutno preveč...za ene trojčkeuser posted image user posted image user posted image  pa še te bi kaj viška hodilouser posted image

Zdaj grem pa na en rahel kapučinek, pol se pa stisnem k pikici in gledama skupaj lion king.

nočkota

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Februarčice
24.10.2007 19:34:17   
bamby
Drage moje nosečke!
Trenutno sem še čisto v šoku, ker sem pravkar izvedela na TV, da je v Postojni spet umrla ena porodnica stara 22 let. Porod se je končal s CR, kasneje so jo v kritičnem stanju prepeljali v KC v LJ in je tam umrla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Rodila je fantka, kaj več pa ne vem user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Februarčice
24.10.2007 19:48:20   
anandrej
Vidim, da ste nas spet neki šimfale in moram takoj advokata špilat user posted image .

Kot ste pravilno ugotovile nam (dedom) ni ravno všeč nakupovanje. No ja če smo bolj natančni nam ni všeč, kako nakupujete ženske. Če se mi kdaj odpipa user posted image , potem je takrat, ko se končno odločim, da greva kaj kupit, potem pa začne še tisoč stvari drugih gledat, ki nimajo z osnovnim nakupom nič veze (tak ko je Meti rekla). Jasno, da se začnem dolgočasit zraven. Zato veliko raje vidim, če gre kar sama nakupovat. Sploh obleke. Sam tale tvoj, misar, je pa že ekstremni primer user posted image . Po moje je vseeno malo vraževeren, pa noče priznat. Ker drugače si tega ne znam razlagat. Mogoče je pa samo tečen bil in bo naslednjič bolj za stvar user posted image . Pokaži mu kak seznam, kaj rabi novorojenček, pa mu reci, naj gre te stvari kupit, ko boš v porodnišnici. Mogoče si pa le premisli. user posted image

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Februarčice
24.10.2007 20:03:54   
dolenjka
Ja bamby, sem videla, pa že včeraj nekaj na RR brala in pol sem čist down user posted image  A se to res samo v PO dogaja, al za LJ nikoli ne zvemo? Zdaj me bo pa res strah ratal it tja rodit user posted image

Stari user posted image  lepo da si se javil, nas je že skrbel, da si nas zapustil oz. se nas odrekel user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu anandrej)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Februarčice
24.10.2007 20:28:39   
bamby
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka
Stari user posted image  lepo da si se javil, nas je že skrbel, da si nas zapustil oz. se nas odrekel user posted image  user posted image  user posted image


Se podpišem pod to. Vendar si spregovoril user posted image .

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Februarčice
24.10.2007 20:32:36   
bamby
Dolenjka, res ne vem kaj se v PO dogaja, vendar je žalostno, da se jim je to letos v kratkem času že drugič zgodilo. Saj ne rečem, morda bi se isto zgodilo tudi v kateri drugi porodnišnici user posted image .
Za nas, ki pa smo pred porodom je pa taka novica sploh katastrofa user posted image .
Ubogi otrok, partner, starši in ostalo sorodstvo user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Februarčice
24.10.2007 20:39:15   
torcica
Ojla punce in fant,

Upam, da ste boljše kot jaz. Izgleda, da se bo moja nespečnosti nadaljevala tudi danes in se bojim, da se mi bo spet začela pojavljati depresija (za njo se zdravim že več kot 10 let - s tabletami uspešno). Mogoče gre samo za strah, da bi se spet vse ponovilo, lahko pa so to samo moji hormoni. Vsekakor ne želim tvegati zdravja mojega otroka. Zdaj pa ne vem, kaj naj naredim, ali naj ponovno začnem jemati antidepresive ali kaj?

Vem, kaj boste rekle, takšnih zdravil v nosečnosti ne bi smeli jemati, ampak jaz sem preverila pri Dr. Pušenjaku in moje zdravilo (Zoloft) spada v zdravila tipa B, ki naj bi se v nosečnosti lahko jemala. Res ne vem, kaj naj naredim, ali naj tvegam še poslabšanje stanja ali naj ga preprečim. Prosim pomagajte mi.

Hvala za vaše odgovore.

Upam, da vas nisem preveč zamorila z mojim postom, glede na to, da veselo klepetate o joti, čokoladi, pončotih...

Lep pozdravček vsem,
Torčica

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Februarčice
24.10.2007 21:20:07   
anandrej
Torcica, to pa najbolje, da se pogovoriš z ginekologom in kakim drugim zdravnikom, ker dvomim, da ti lahko kdo od nas kaj pametnega (=strokovnega) svetuje. Upam, da bo vse v najlepšem redu.

Kar se pa postojnske porodnišnice tiče - ni lepo za slišat, sploh če greš tja rodit, ampak po moje ni treba kake panike zganjat. Dohtarji so pa itak poglavje zase. Povsod, ne sam v PO.

(odgovor članu torcica)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Februarčice
24.10.2007 21:29:19   
dolenjka
Torčica, žal mi je zate user posted image  user posted image  user posted image
Jaz bi ti seveda dejala da se ne pusti črnim depresivnim mislim in da se veseli dneva. Dan začenjaj s kako res lepo mislijo in si jo kar na glas povej, pa z user posted image  se pogovarjaj... Sam vem, lahko je men govort, ti pa si v situaciji. Mogoče bi bilo res najbolje, da se pogovoriš z nekom, ki se spozna. Ginekolog (če je dober bo znal pomagati), psiholog, včasih tudi splošni zdravnik. Ali pa kak bioenergetik? user posted image
Vsekakor upam na najboljše user posted image  user posted image  user posted image
user posted image  za srečo in pogum! user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu anandrej)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Februarčice
24.10.2007 22:05:58   
dolenjka
NO, očitno že vse spite al pa joto kuhate user posted image

Za zajtrk, še boljš pa dopoldansko malico (na tešče res raje ne user posted image ) si poglejte 2 novi slikci v albumu (geslo moj nick) in povejte, če zgleda OK da se tko na Brniku oz. Jožetu Pučniku pojavm v petek zvečer. Čez bi oblekla bel plašček do kolen (ki se ne zapne več user posted image ). Ja? Ne? Pa bodite odkrite in nič privoščljive prosim user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Februarčice
24.10.2007 22:28:27   
Bajsa
Torčica jaz ti pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image  in upam da boš našla koga, ki zna bit dober poslušalec, ker verjamem da to pomaga. Tud moja najboljša prijateljica je padla v depresijo po porodu, pa mislem, da sem ji s poslušanjem in pozitivno energijo stala ob strani. Tko da je zdaj dobro.
Najboljš je da za zdravila vprašaš kakšnega strokovnjaka, moje mnenje pa je , da če ne škodujejo user posted image , tebi pa pomagajo, nebi smelo biti ovir pri jemanju.
Sej veš če se ti dobr počutiš se tvoj sonček tudi. user posted image user posted image

Dolenjka tole zgleda dobr, pa veš kaj tud plašček zraven obleč, sej boš hit šibnla v avto, pa ni take panike, če se ne da zapet.
Morem pa rečt da maš bušija da se reče. Sva že dve, tud jst sm pridelala že 10,5 kguser posted image , sm že lepo okrogla (lohk v album pokukaš).

Meti tud men se včas že meša. No zdej je vsaj mal več vikendov frej, pa nima nočnih več tok, je zdej krimič kao neki, sam kaj ko si poleg šihta omisli še en kup enga športanja. Sm jezna kt user posted image user posted image user posted image . Non stop eni treningi, pa v hribe hod, pa laufat, pa k je bil vreme je še ful kolesaru. Se tolažm s tem, da on športa za dva, jst pa jem za triuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa je razmerje odlično!

No lepe sanje, nočko vsem puncam in tebi stari seveda prav tako

_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Februarčice
25.10.2007 5:45:54   
Lanchy
Jutro punce!
Se malo javljam po dolgem casuuser posted image .
Dolenjka, meni oprava izgleda odlicno, zaradi plascka pa se nikakor ne sekiraj. Tako ali tako gres z aviona direkt v avto in ga skoraj ne bos potrebovala.

Bajsa res luskan trebuscek...pa se popi se ti je ta ven obrnil...Iiiiiiiiiiiiuser posted image

Mene ze dva dni nespecnost daje in od volitev naprej sem prilimana na posteljo z vrocino, vnetim grlom in usesi...ampak gre pocasi na bolje.

Anandrej, za statistiko....naslednji pregled 6.11., in prim. Cerar pravi, da ne ve kje je moja g. videla luleka na nasem bejbiju...tako da verjamem njemu in dr.Strahovi...imeli bomouser posted image user posted image . Drugace pa, karkoli ze bo....jaz komaj cakam, da na 4 oci spoznam nasega plesalca rock'n'rollauser posted image , ki vsakdan pridno trenira nove korake.

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Februarčice
25.10.2007 6:41:37   
Mateja81
Dobro jutro.

Jaz tud ne morem spat mater me to razjeziuser posted image . Moj gre ob 5 v službo jaz pa ne morem več spat naprejuser posted image ! Mogoče sem pa malo živčna, ker se bova naslednji teden najbrž selila če bo vse po sreči, srčno upam.

Aja pa hvala vsem za nasvet glede oštevilčevanja v Wordu bom probala danes proti večeru če bo šlo. Upam da.

Ajd mejte se, jaz grem pa na zajtrk (jajčko na oko) pol pa "Fato špilat" v nov domek.

_____________________________

12.02.2008 je prikukal na svet naš sonček Patrik

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Februarčice
25.10.2007 7:16:50   
Bajsa
Zgleda da je danes tak dan, da ni za spat. Moj je šel zjutraj ob 5.30 v službo, no in od takrat sem jaz kot sovauser posted image . Pol me bo pa zvil v službi user posted image , sm čist adijo če ne spim vsaj 8 ur. Pa še eno novo dons dobim. Frrrrrrrr! Smo najdl eno, da me bo nadomeščala, pa je glih dva mesca slaba še, da se nauči vse. Bo že šlo, upam.
Glih se bašem s čokolinom, pol bom še user posted image kavico spila, pa vmes še kakšen požirek čajčka, ker mi je neki začel spuščat nos. Jaz grem pa sam še točno 40 krat v službouser posted image user posted image user posted image user posted image , če nau vmes kaka bolniškauser posted image .
Ja tole z mojim popkom...Mi je vn skoču že dober mesec nazaj, pa ni glih fajn, ker me kr boli, sploh v službi, k mam tok trapasto mizo, da morem bit čist prtisnena s trebuhom in mi direkt na popek tiši tisti rob.
Kaj naj kuham dons? Kej dobrega pa na hitrco, da nava spet ob 6 jedla preden kej skup zmečem. Kakšen predlog?
mmmmmmmm je bil dober čokolinouser posted image , sm ga vsega pomalcala, brez problemauser posted image
Upam, da bo našo malo žverco user posted image  spodbudil , da me mal požoka. Je bla včeri tko mirna, da me je blo že kr mal strah
No lep dan punce in stari, se vam še kaj med malico javim, če bo čas še za RR.

_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu Mateja81)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Februarčice
25.10.2007 7:24:09   
Janey
Dobro jutro čveke in stari!

MI se mamo radi, lali lali lali lali...leto hitro mine, febreuarja pa že lan prideeeeeuser posted image user posted image

Poslušam radio in skladam na melodijouser posted image  hehe
Sem se neke dobre volje danes zbudila..pomoje zarad cartanja ponoči. Spet sem blazino stran zbrcala in mojega uporabila zanj.

Včeraj me je začela taka panika grabit ko sem to slišala, da je ona umrla. Pa šele 22 let je bila starauser posted image . Revček mali in atek. Groza. Ampak takšne stvari se dogajajo....moram si to z glave zbit...kaj vse sem včeraj razmišljala. ojoj...

Zajtrk:jogurtk+banana
Malica:rženi kruhek+ego
vmes:mandarine in jabolko

A ste videle da ni nič sladkega vmes...upam da zdržimuser posted image user posted image  kile kar naraščajo...nič več sladkega in pika. Mamica se ti nebo pustila, ti kar kriči ven da bi kaj jedo...nič več...uu kak je brcno...pomoje sliši moje misliuser posted image  hehe

Lep dan vam želim...grem na kavicoo

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Februarčice
25.10.2007 8:27:49   
MetiLu

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

naša jahačica je pa ugotovila, da še ni iz vaje in je tudi ušla user posted image  user posted image  user posted image
Zdej se je verjetn že na šporget vsedla in se dere: Kiflc, jota !! user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Že navsezgodaj se režim tle, da me vsi čudn gledajo...

Ja sem vam včeraj res ušla, v šoping za Janezka. Sem nabavila tolk enih stvari v Tuš-u.

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Februarčice
25.10.2007 8:43:48   
MetiLu

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

NO, očitno že vse spite al pa joto kuhate user posted image

Za zajtrk, še boljš pa dopoldansko malico (na tešče res raje ne user posted image ) si poglejte 2 novi slikci v albumu (geslo moj nick) in povejte, če zgleda OK da se tko na Brniku oz. Jožetu Pučniku pojavm v petek zvečer. Čez bi oblekla bel plašček do kolen (ki se ne zapne več user posted image ). Ja? Ne? Pa bodite odkrite in nič privoščljive prosim user posted image


Dolenjka, men si ful všeč, samo barva žab mi pa ni všeč, samo jest že na splošno ne maram vijolične barve... user posted image  bel plašček čez - super user posted image
Torcica, samo pozitivno naprej, najdi dobro voljo v svojem trebuščku in en velik user posted image , če pa bo šlo na slabše pa res poišči kakšen strokoven nasvet.

A da je spet ena umrla pri porodu, ja to je pa res strašna novica user posted image user posted image user posted image  

Danes bom za pozno kosilo oz. zgodnjo večerjo naredila joto oz. pomojem bo samo tenstano kislo zelje in fižolček. Sem že včeraj nabavila sestavine user posted image  kaj bom pa do takrat pa še ne vem, v mojem predalu je en kup dobrot, ki pa so seveda večinoma sladke user posted image  Sabo mam pa tud en maxim jogurt pa en navaden jogurt. Bom vidla, kaj bo zapasalo...



_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Februarčice
25.10.2007 8:56:11   
nuka
Še en pozdravček od mene. Naši so se pozdravli. Samo mi enostavno ne znese priti do računalnika.

Vidim da se je večini popek obrnu na ven. No meni se verjetno ne bo. Sem imela pri obeh nosečnostih tacga napetga proti koncu. Zaenkrat imam še zmeri mal luknce user posted image .  Od začetka nosečnosti sem pa pridelala 5 kg.


_____________________________

Nika 8.9.2004
Nejc 3.2.2006
Nina 27.2.2008

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Februarčice
25.10.2007 9:00:36   
pina-1
dobro jutro..mater ste načvekale včeri popoldne...

No najprej raport: jaz sem v službi, kar pomeni da je Mia zdrava.. Ji nič ne fali.. Včeri ko sem prišla domov ni imela vročine in je norela po stanovanju kot nora... Verjetnos e ji kaj kuha, pa bo ali za praznike bolana ali pa bo šlo to kar tako mimo nas. Je pa to noč od dveh pa do treh kašljala kot slon. Sem ji dala sirup da se malo pomiri...Danes pa veselo v vrtec.

Meti dej povej dej povej, kaj si lepega kupila. Mi imamo TUš ampka je ponavadi bolj bogo založen. Sem pa videla reklamo včeri...

Dolenjka, ti v taki odpravi samo pazi, da ne boš v napačen avto sedlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

bajsa nice trebušček..sedaj smo res že vse poteno okrogle...

torcica, jaz na tvojem mestu bi vzela tablete. ČE veš da ne škodijo plodu in tebi koristijo ni sploh za razmišljat. Sigurno slabše vpliva nate in na user posted image  depresija, kot pa ena tabletka ki ti pomaga.... En močen objem zate.


_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Februarčice
25.10.2007 9:06:08   
itata
jutroooo,
mene je moj že ponoči k je malo dalj tv gledal "osrečil" s to informacijo, da je ena med porodomo umrla... sem rekla, da mi ne bi blo treba povedat... sam kaj naj naredimuser posted image  mene je že tko strah...
sem imela pa včeraj RAHEL živčen zlom na temo T2. sej vem, da je bedno, ampak vseeno. že v službi sem imela težek dan - vsi bi neki radi od mene in skoz mi energijo pijejo z brezveznarijami. danes imam vrata zaprta in ne juser posted image  žive sile. naj se znajdejo. jaz moram svoje stvari pošlihtat. no, in pol pridem domov k me mama mori že 2 dni, da naj kao prek telefona aktiviram internet... no in jaz kličem tja in s pomočjo po telefonu neki priklopim in izklopim - in kaj se zgodi - crkne vse!! je še fotr ven padu, da zdej sem pa še tv uničla in tko dalje. pa da ne omenjam, da so mi pri kuhinji razen dobavili premajhen hladilnik, še 2 vratca za viseče omarce, namest steklena, naredil mat vanilija. skratka rahel živčen zlom sem doživela in sem prav šla peš do pumpe tam pri nas kupit časopise in neki mal se sprehodit, da sem se skulirala...
pol je moj prišel iz obiskov (otrokovih) in sva mal posedela pol je pa neki poštimal kable in je vsaj tv začel delat nazaj...

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu nuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Februarčice
25.10.2007 9:08:52   
dolenjka
Dobro jutro! Hvala za pohvale za mojo jutrišnjo opravo. Mater se pripravljam ko da bo ne vem kaj user posted image  No ja, sej bo! Najprej greva na krvavice in zelje (v eno dobro domačo gostilno - večkrat preizkušeno, pa še moja mami tam pomaga in jo bova presenetila, ker nič ne ve), pol pa na joto user posted image  user posted image  user posted image
Meti, barva žab ni glih zmagovalna. Fora je v tem, da nisem hotla bit cela črna, zakaj ne vem, drugače sem nora na črno in potem so imeli od nosečniških na izbiro živo rdečo in tole. Verjetn mi ni treba posebej razlagat zakaj ne živo rdeča user posted image
Pina, tebi pa hvala za opozorilo glede avta, bom pazila kam bom šla,obljubim user posted image
Mi je pa včeraj moj dragi povedal, da je prišel paket od Quelleta user posted image  user posted image  user posted image  Ravno pravi čas, upam samo, da je ok, da ga bom lahko že pridno nosila ko pridem user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Februarčice
25.10.2007 9:15:51   
pina-1
mater dolenjka tebi se bo sfuzlalo do jutri, ko boš končno dočakala jotouser posted image user posted image user posted image user posted image

uno moje zelje doma, je pa včeraj na kavču zaspalo preden sem jaz uspela malo porihtat za spat.pol sem ga pa komi zbudila da je v postlo prišu. Pa zopet celo noč ne duha ne sluha o stiskanju. Danes zjutraj sem mu to ob kavi servirala, pa izjavi, da ga očitno ne zebe in nima potrebe po stiskanjuuser posted image user posted image  moški egoizemuser posted image

ampak ne bomo se jezili, važno da je sreda mimo in bo kmalu vikend pol pa še dva dneva delat in mini počitniceuser posted image user posted image user posted image user posted image

kje os vse čveke dane? a smo samo midve dolenjka tu????

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Februarčice
25.10.2007 9:17:10   
pina-1
babe še nekaj vam prilimam, bo stari ziher pokomentiraluser posted image user posted image user posted image

Mož se nekaj mesecev zbuja iz kome, žena mu nenehno stoji ob strani. Ko se
končno zbudi, ji pomigne, naj se mu približa. Ko se žena usede zraven njega,
reče: "Veš kaj, z menoj si bila skozi vse slabe čase. Ko sem bil odpuščen,
si me podpirala, ko mi je propadel posel, prav tako, ko sva izgubila hišo,
si še vedno stala ob meni, ko mi je začelo pešati zdravje,  prav tako. Veš
kaj, draga?"
 
"Kaj, srce?" ga vpraša nežno.
 
"Mislim, da mi prinašaš smolo." user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?