|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
25.10.2007 9:19:07   
dolenjka
Evo Pina, da ti ne bo dolgčas user posted image
Ej, a si ti ziher, da ti tvoje zelje mal ne nagaja? Včeraj te je klical, da je MIa hin, mali pa nič user posted image  Pa nič jote in stiskanja user posted image  A bi jih tip rad fasal?? user posted image  user posted image  user posted image

Zakaj se pa ti rihtaš za v pojstlo? Sej bo itak tema user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Februarčice
25.10.2007 9:22:59   
MetiLu
Dolenjka, jaz tud velik krilo nosim, sem si tudi celo eno nosečniško nabavila, pa kar navadne (nenosečniške)žabe oblečem spodaj, jih pa na sprednjem delu pustim pod trebuhom in se odlično nosijo. Jaz bi rajši kakšne odbite črne vzorčaste dala zraven, drugače pa tudi te niso tako slabe. Sej veš, vsake oči imajo svojega malarja. Lahko pa popestriš opravo, da ne boš čisto črna s kakšnim lepim šalčkom, ki se bo pokombiniral s plaščkom user posted image  Sicer pa nima veze glede žab, sej jih ne boš imela prov dolgo oblečenih user posted image user posted image user posted image

Pina-1, sem se že bala da nobena ne bo firbčna nad mojim nakupom user posted image user posted image user posted image : nabavila sem obrobo za posteljico (raven model ne okrogel, ker sta bila dva na voljo), odejico, igralno podlago z igračkami, tisto zvezdico (lučka z uspavankami), potem račke za na voziček, 2 slinčka, pa 2 dudike (avent) za novorojenčke (0-3m), pa eno ketnco za dudike, potem pa še eno brisačko s kapuco user posted image  mislim, da je to vse user posted image  je pa tak fajn material, kombinacija pliš in bombaž, pa ful lepa pastelno modra in rumena barva. V živo lepše zgleda kot na sliki user posted image user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Februarčice
25.10.2007 9:23:32   
vrtnica76
Pozdravljene, klepetulje!Kr nekej časa mi uzame, da se uspem čez vse poste prerint!Dons je en tak zaspan dan, ampak sem imela pestro že na vse zgodej.Našauser posted image se je posračkala v kurilnici (tam jo imamo čez noč), pa ta packa pasja ne da bi šla to na papir narestuser posted image .Sm bla tolk hudauser posted image , da je bla čist fertik.Zgleda je prepozno večerjala in to je pol tko.Sm bla čistuser posted image , ampak zdej je že bolš. Celo pofruštkat mi je ratal.
Dolenjka zelo luštno user posted image in zelo lep buhiuser posted image .

Torcica ne se pustit in pomisli na svojo user posted image ,ki raste v tvojem trebuščku, mal jo pobožej in ji kej lepega povej.Pošiljam ti veliko pozitivne energije in topeluser posted image .

Nuka tut moj popek se zgleda ne bo vn obrnu in imam tut še mal luknjice.

Ojojuser posted image grozna novica iz Postojne.Na žalost poznam en tak primer in je res kriza.Deklica je zdej stara 6 let in je vlogo mamice popolnoma prevzela babica, tko da očka nima kaj dosti besede pri njeni vzgoji.

(odgovor članu nuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Februarčice
25.10.2007 9:31:02   
dolenjka
Mati, sem probala z navadnimi žabami, pa me tko tišči, da sem živčnega fasala user posted image
Mogoče bi blo treba it v italijo? Te, ki sem jih tu kupila, so uvožene iz Italije user posted image

Moj popi je tut še noter, mal se bojim da bi se pretrgal, ker ga tko narazen vleče user posted image  Pomojem se ne bo na ven obrnil, ker se nima kej user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Februarčice
25.10.2007 9:44:24   
Neni13
Hojla žene in dekleta,

komaj danes sem ugotovila, da čvekate februarčice med sabo. :)
Jaz imam rok 07.02. :)
Pričakujemo pa fantka.
Zdaj pa grem malo pogledat nazaj pod linkom, da vidim, kako se kaj imate.
A je katera že na bolniški?


(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Februarčice
25.10.2007 9:45:41   
MetiLu
Dolenjka, potem so pa res nosečniške žabe prava varianta. Jaz sem jih vidla pri nas v H&M-u v celju, pa še drage niso ble tolk. Mislim da okol 10€, če ne celo manj, se pa res ne spomnim...

Men se tud popi še ni obrnu, čeprav ga z zgornje strani že ful na ven vleče in zateguje user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Februarčice
25.10.2007 9:49:20   
bamby
Ojla!
Jaz sem se pa zbudila vsa nesrečna. Me tako bezgavke pod ušesi bolijo, grlo, pa kašljam še zmeraj user posted image . Ne vem, kdaj bo tega konec. Sem se zjutraj zvagala in sem še nekaj dkg izgubila, kar mi je sicer pozitivno, ve se pa tudi zakaj user posted image .
pina, samo da je z Mio vse vredu user posted image . Glede stiskanja in jote boste pa drugi teden nadoknadili, ko bo mini dopust.
torčica, če se slabo počutiš, se čimprej pogovori z enim od zdravnikov glede tvojih tablet. Ni vredno, da se matraš, če se ti ni treba.
dolenjka, v odpravi izgledaš super. Res izbira žab ni najboljša (po mojem okusu), vendar boš itak kmalu ostala brez njih user posted image .
meti, bravo za dober nakup. Sem bila že dan prej v Tušu, pa so imeli že vse na policah, pa se mi je vse tako luštno zdelo, samo kaj, ko nič od tega ne potrebujem user posted image .
itata, a imajo tebe iz T2 malo za norca, al kaj? Meni se zdi, da se ta ceremonija že strašno dolgo vleče user posted image
neni, dobrodošla med nami. Jaz sem že od vsega začetka na bolniški.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Februarčice
25.10.2007 9:50:33   
itata
jaz sem si pa obične žabe raj mal prerezala na stran in jih ful nizko nosim. une nosečniške mi skoz dol lezejo pa sem jih iz same ihte ene že strgalauser posted image
torcica - upam na najbolje. jaz bi po mojem tudi vzela tablete, če bi mi pomagale - mislim, da mora biti najprej mami uredu, da je user posted image  uredu.. ne vem no...
bajsa - jaz pa ne vidim tvojega bušija user posted image
dolenjka - tvojih žab pa tudi ne vidim... čeprav sem zihr da bi mi bile všeč, ker mi je fajn in vijolična in žabe tko na splošno pa nosečke v kiklcahuser posted image
neni13 dobrodošlauser posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Februarčice
25.10.2007 9:53:39   
itata
bamby: to sem se jaz že večkrat vprašala. sam mislim, da je bistvo težave v tem k smo dobil mal preveč "brihtnega" monterja ta prvič in je iz ene žičke naredil 2 - tko na Y - in je zdej kontakt slab... pol pa zmeri neki ven vrže. bedni so tolk, da ne znam povedat. sem se uni telefonistki totalno jokat v telefon začela, da jaz to res ne morem več prenašat... sej mi je blo pol mal žal k ona osebno res nima veze, sam kaj nej!?!

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Februarčice
25.10.2007 9:53:48   
Janey
Meti jaz sem iskala žabe v mb v h&m pa jih nisem našla. Jih majo med žabami, al med nosečniškimi? Pa majo kake barvne al samo enobarvne?

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Februarčice
25.10.2007 9:56:40   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Evo Pina, da ti ne bo dolgčas user posted image
Ej, a si ti ziher, da ti tvoje zelje mal ne nagaja? Včeraj te je klical, da je MIa hin, mali pa nič user posted image  Pa nič jote in stiskanja user posted image  A bi jih tip rad fasal?? user posted image  user posted image  user posted image

Zakaj se pa ti rihtaš za v pojstlo? Sej bo itak tema user posted image  user posted image  user posted image


bo treba res en user posted image  udarit, da zopet pokažem kdo nosi hlače v famiglijiuser posted image user posted image .

neni dobrodošla med nas čvekice...Sedaj pa hitro tipkovnico v roke, da nadoknadiš vse izgubljene strani za nazajuser posted image user posted image

meti user posted image  za nakup..je bolši da jaz sploh ne grem tam, ker pol bi vse mela..No obrobo sem itak že kupila... sej sploh nič kej dosti ne rabim ampak kej bi pa kpla...moram šparat za H&M. Tam mi pa ne uide kak fajn stvar.

Sem pa bila jaz v shopingu včeri v hoferju..sem Mii kupila kar 3 spodnje dele trenerke. So ble po 3,99€ in to full dober bombaž z elastenom... Škoda ker jih več niso meli. Aja pa še trojne žabice. so ble po 2,99€ in so full kvalitetne.... Tako da je fajn nakup za mano...

Kje so naše čvekice danes? bamby, katka, suzi?????


_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Februarčice
25.10.2007 9:58:35   
vrtnica76
Neni dobrodošla in en šopekuser posted image zate! Tudi jest sem na bolniški in si s temi čvekami in čvekačem krajšam čas.

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:00:30   
MetiLu
Janey, takrat so jih imeli med spodnjim perilom, pri žabah in nogavicah obešene, samo sem videla samo črne in rjave, take bolj debele, je bilo pa to že ene 2 meseca nazaj, mogoče so zdej že kej drugih dobil user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:01:17   
nizy
Pozdravljene,
čvekate pa 100 na uro ,vas komaj dohitevam.No jaz sem imela smešne sanje ,sanjala sem vas čveke , pa našga tastarga user posted image user posted image user posted image . Pa saj ni čudno ,ko toliko čvekate , da se vam  včasih nasmejem do solz.
No danes imam pregled , pa presejalni test za  sladkor .Upam,da me ni pokaže visoke številke .

Neni dobrodošla user posted image

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:02:43   
pina-1
ej babe bližano se 200 strani.... še dva posta ni nas bojo zakleniliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kako bomo dale ime novi temi?

FEBRUAR 2008- 2.NADALJEVANJE? ker mislim, da bomo me še kako nadaljevanje odprle, če bomo šle s takim tempom naprej?user posted image user posted image

no predloge prosim?

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:03:23   
bamby
pina, mal nazaj poglej, boš videla, da sem se danes že spovedala user posted image . Si pa res ugodno dobila sp. dele trenirk in žabe za Mio user posted image .

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:03:36   
MetiLu
Ja sej sem zapravila okol 100€ user posted image  za tele zadevce, samo je pa res tko fajn ko v voziček nalagaš, jest bi še kar kej kupila, sem čist zmešana...

Neni živjo, jaz žal še nisem na bolniški, bi pa en teden bila, spet drug teden bi pa še mal u službo hodila user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:05:59   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: bamby

pina, mal nazaj poglej, boš videla, da sem se danes že spovedala user posted image . Si pa res ugodno dobila sp. dele trenirk in žabe za Mio user posted image .


sem vidla da si me prehitela...

vdidim da vidva s Timom nista tako dobro kot mi? Sicer mene danes zopet grozno grlo boli....

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:07:05   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: Meti7707

Ja sej sem zapravila okol 100€ user posted image  za tele zadevce, samo je pa res tko fajn ko v voziček nalagaš, jest bi še kar kej kupila, sem čist zmešana...



ah meti jaz sem mii še čevlje včeri kupila in je šlo še 50€ tako da... sej kmalu ne bo noben problem 100€ porabit. Zaslužit jih pa ni tako enostavnouser posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:07:24   
Suzi*
babe, pa kaj ste noreeeeee?

ne dohajam vas. sploooh.



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:08:51   
Janey
Jaz sem za Februarčice#2, da ostane ime enako, samo 2 pripopamo. Meti bom šla pogledat..hvala.
Katka je v šoli, tako da ne more čvekat..se mi zdiuser posted image
Kak je sitno danes v službi. Pa tak se vleče...sem že tolko naredla, pa se mi zdi, ko da sem že 2 dni v pisarni, pa je šele 10. Kje je še 3????Uf

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:10:35   
pina-1
janey a ni katka na bolniški?????

suzi kaj pa tolko delaš namesto da bi čvekala...


_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:14:16   
Janey
Točno ja pina...mah jaz sem tako pozabliva in raztresenauser posted image

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:15:26   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: Janey

Točno ja pina...mah jaz sem tako pozabliva in raztresenauser posted image


a si včeraj joto kuhalauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:19:23   
bamby
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1
ah meti jaz sem mii še čevlje včeri kupila in je šlo še 50€ tako da... sej kmalu ne bo noben problem 100€ porabit. Zaslužit jih pa ni tako enostavnouser posted image user posted image


Najboljše je, da se v trgovino niti ne prikažeš, ker si takoj ob več 10€ user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?