|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:19:44   
anandrej
IZVIRNO SPOROČILO: nizy
No jaz sem imela smešne sanje ,sanjala sem vas čveke , pa našga tastarga user posted image user posted image user posted image .

No danes imam pregled , pa presejalni test za  sladkor .Upam,da me ni pokaže visoke številke .

Čuj ti, kake sanje pa so to user posted image user posted image user posted image

Moja je tudi bila danes na presejalnem in so ravno poklicali, da je imela zvišan sladkor in mora jutri še na dodatne preglede. Bomo videli, kaj bodo tam pogruntali.

Aja, neni, dobrodošla. Novi seznami so pa v procesiranju in bodo objavljeni na novi temi, tako da boš kmalu na njih.

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:20:17   
Suzi*
je šefica v službi, pa je dolgo tle visela, jaz pa kar nekaj strani vaših čvek zamudila.....grrrr. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:23:55   
vrtnica76
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

IZVIRNO SPOROČILO: Janey

Točno ja pina...mah jaz sem tako pozabliva in raztresenauser posted image


a si včeraj joto kuhalauser posted image user posted image user posted image user posted image


Ja, tale je pa dobrauser posted image :Zdej mi je pa pri men vse jasno zakaj sem tolk raztresenauser posted image !

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:26:02   
vrtnica76
Ej folk, kje je šampanjcuser posted image ?200-tka je!!!!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:28:24   
Suzi*
čin-čin.

na zdravje vseh februarčic in februarčkov!!!!!

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:29:10   
dolenjka
200tka je, ni pa še 2. dela, mal bo pše za počakat vrtnica! Ti sam uržah iščeš, da bi ga mal žgala, a ne? user posted image  user posted image  user posted image
Itata, moje žabe vidiš v albumu, ki je zaklenjen, geslo je pa moj nick.

Joj, ne o šuških govort, jaz sem šla včeraj samo v lekarno pa je šlo 42 EUR user posted image

Zdele sem bla na kavi, vi ste pa že skor na drugi temi, bravo user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:29:22   
Marusah
Dobro jutro...

Pa nam je uspelo....200 - ta stran! Bravo!!!!user posted image
Neni13 dobrodošla!!! user posted image

Jaz sem si zaenkrat, ko še ni tako hudo mrzlo kupila nosečniške nogavice (20 den) v Polzeli in sem dala okrog 4 EUR. Pa so super...imajo prav narejen vstavek za trebušček, tako da nič ne tiščijo.  

Sem se pa danes zjutraj tehtala in sem od začetka nosečnosti pridobila 4 kg - bravo jaz!!!! user posted image user posted image



_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:31:23   
dolenjka
Oj Marusah, a imajo v Polzeli tudi kaj debelejše, al samo 20 den? Jaz bi jih za pod krilo?

Aja, pa seveda dobrodošlica novi čvekulji Neni13 user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:35:05   
Marusah
Dolenjka tu v MB, točno v tej trgovini kjer sem jih jaz kupila (ki ni ravno fajn založena) je imela samo 20 den. Meni so trenutno čisto dovolj za pod hlače. Nisem pa vprašala, če dobijo še bolj debele. Ampak verjetno jih Polzela ima, če ima program nogavic za nosečnice.

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:35:47   
dolenjka
Lejte kaj sem na internetu najdla:

http://www.diafit.si/article.aspx?articleid=466

trgovine v Lj in MB.
Sem pa preverila na strani od polzele, pa je žal v prenovi? user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:39:41   
Marusah
Za to trgovino smo v MB dobili reklamni letak na prvem delu materinske šole. Ampak meni se zdijo malo drage...

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:41:49   
vrtnica76
Dolenjka se je treba mal pripravit na slavje.Žgat ga pa zdele še ne smemuser posted image , ker mam danes še pregled.Sem pa user posted image privoščla eno cokoladico.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:42:20   
dolenjka
Ja, sej so, sam brv je pa veliko, pa glede na to, da so debele, se ne strgajo tako hitro user posted image
Sem pa našla še tole, samo imajo samo črne in rjave user posted image

http://www.privlacna.si/index.php?page=3&skupina=4&podskupina=16&artikel=116



_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:44:45   
vrtnica76
Kaj pa prostostoječe nogavice?Pri teh pa bauhi ni problem.Problem je sam, ker so tankeuser posted image .

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:47:11   
dolenjka
Ja, res so tanke, pa mehur in buši sta bolj na udaru pa itak ne vem, če delajo tako velike za moja stegna user posted image
Včasih, ko sem bla še mlada in postavna, sem jih veliko nosila, zdej pa bl user posted image

Pa še eno vprašanje za našega starega, že 3 dni skušam vprašat:
a vaša sploh ve, da se z nami družiš? user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:50:09   
anandrej
Ne, nič ne ve, ker ji nič ne povem, ketne pa tud nima tak dolge, da bi do računalnika prišla user posted image user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:51:14   
pina-1
JUHUHUHUHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU 200.TKA JE TUUUUUU!!!!

evo pa smo prijadrale na prvo postajo..mater smo pridne....

no dejmo na zdravje ruknit enega vse skupi....

dolenjka a ti si še vedno pri žabah?? a nismo ugotovile,da je brezveze tolko govorit ker jih boš itak hitro brez njihuser posted image user posted image . eš kolko postaj je do gostilne skrvavicami?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:52:05   
bamby
Ej stari, upam, da bo s tvojo nosečko vse kot mora bit in da ne bo res prišlo do nosečniškega diabetesa. Poznam primer (sodelavka), ki ji je diabetes ostal in to v še kar hudi obliki user posted image .

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:52:40   
dolenjka
Sej se je men zdel, da ti to na črno user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Sam pazi, da se ji ketna ne strga, ker bo p user posted image  .  Kot bi rekla naša Pina, bomo vse user posted image  in še ti  user posted image  

user posted image  user posted image  user posted image  
user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu anandrej)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:53:40   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: anandrej

Ne, nič ne ve, ker ji nič ne povem, ketne pa tud nima tak dolge, da bi do računalnika prišla user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu anandrej)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:54:25   
dolenjka
user posted image Ja Pina, ziher je ziher, sploh pa sem našmu obljubila, da če bom velik evrčkov za žabe zapravla, bom hodila v njih v pojstlo, da bo za predjet pred Joto

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:54:38   
srečka nosečka
cin cin

Bravo za 200 user posted image

Čvekate pa toliko, da vas ni mogoče dohajati. user posted image

Meti - jaz sem tudi gledala katalog od TUŠ-a, se bom danes tudi jaz zakadila tja.

dolenjka - a račun si že dobila?  samo ne me user posted image

pina - super, da je tvoja punca Ok

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:55:36   
dolenjka
Ne mi računa omenjat, da ne bo res pokal user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 4998
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:57:02   
dolenjka
Bliža se trenutek resnice...... user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4999
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:57:39   
Janey
200tkauser posted image user posted image user posted image  kake čveke smo...bravo meuser posted image

Samo 30 eur za štunfe je pa dosti. To je meni škodauser posted image

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?