|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
31.7.2007 8:10:39   
thaiss
čau pupe,

je prav pasala ta burja, smo po dolgem času spali brez klime!! Upam, da bo vsaj par dni boljše, brez une hude vročine!!
Mi smo po dolgem času dobro spaliuser posted image

Matia je do 4. meseca spal od 21h - 7h je pa 2x vmes papal. Zadnji mesec pa katastrofa, celo noč stoka, se premetava... zobkiuser posted image  no, vsaj hrani se ne!!

Uživajte!!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu topstar)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
31.7.2007 22:27:16   
Eviii
evo, se jst da pristavim svoj primorski lonec. pa tudi ce zdej nisem na primorskem, ampak malo bolj na severu. smo na pocitnicah pr mozevih, na svedskem. sm rekla, da se gremo malo shladit. ma k*** pa shladit, tle je mraz... mamo 20 stopinj cez dan, ce smo srecni. pa smo cisto na j svedske :)
ko pridemo nazaj (v nedeljo) se pa z dejanom rade volje pridruziva pohodom. ko bom mela malo man guzve v sluzbi. marty itak poznam (smo bivse sosede v izoli, pa v porodnisnici smo ble skupi, dejan in jernej se pa vsake tolko malo skupi poigrata).
kar se pa user posted image  tice. dojila sem 14 mescev (moj sine je itak cele dneve na joski prezivel). po cca. mescu in pol po dojenju sem dobila user posted image  (je slo mimo vec kot dve leti od zadnje user posted image  pred nosecnostjo user posted image ). in zdej mi je prou zal. mogoce nam pa kmalu uspe sestrco nardit in bom spet dve leti brez (sanja svinja kukuruz user posted image ). z marty smo ze zmenjene za drugi krog user posted image .
no, tolko od mene. se beremo user posted image .

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
1.8.2007 18:53:44   
solatja
evo, še ena.... štajerka, priženjena na obalo, s stalnim prebivališčem na Markovcu, dejansko pa bivam in pohajam po Luciji (po Kopru praktično ne, razen če je nujnouser posted image ).

mam pa punčko, ki bo naslednji teden stara 13 mesecev...

danes smo skočli na bernardin, da bi se šli malo kopat in je bila ledena voda... še s  tamalo ni bilo težav, ko smo se po 5-ih minutah odločli, da je dovolj čofotanja.. niti ni bila cela v vodi... res je ledena voda, pa valovi pa precej piha... v strunjanu je bilo predivje za nas. v Piranu (na rivieri? - v glavnem, tam ob parkirišču pred rampo) so pa bili taki valovi, da je prav butalo...user posted image


sem prav vesela, da ste se odločle še tole odpret...se bom potrudla čimveč čvekat, obljubim user posted image user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
1.8.2007 19:51:45   
majrim
eviii...daj ne nori...veš kak vročina je bla tle??...uživaj v hladu še malo...saj zdej se da tudi tle malo bolje dihat,ampak ti kar zavidam severni zrakuser posted image ...pa ravno pravijo, da bo tudi tu kaka stopinja manjuser posted image ...dve leti si bla brezuser posted image ?...joj, jaz nisem te sreče...že zdaj neki po malem krvavim , pa ne vem, če je glih normalno?!..pa saj imam žez 10 dni prvo kontrolo in samo čakam,da končno spet začneva malo telovadit z dragim, ker se mi že meša brez sexauser posted image
solatja...sej nas je vedno več mešanih zakonovuser posted image user posted image user posted image ...moj dragi je tudi z unih koncev proti štajerski...pa hvala bogu računalniku, ker če ne, ne bi bilo niti naše Nežeuser posted image
...zdej pa šibam pod tuš, dokler je naša v devetih nebesih...so jo krči utrudli, zdej pa spi kot ubita...
aja...punce, kdaj ste ve kaj začele z normalno prehrano??...jaz se zdej po porodu full pazim, čeprav vem, da kolike in krči niso povezani s tem...jem bolj lahko hrano,nič sadja,zelenjave (razen bučk,korenčka,rdeče pese)....kako ste ve kaj korigirale to??

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
1.8.2007 21:03:48   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: majrim

aja...punce, kdaj ste ve kaj začele z normalno prehrano??...jaz se zdej po porodu full pazim, čeprav vem, da kolike in krči niso povezani s tem...jem bolj lahko hrano,nič sadja,zelenjave (razen bučk,korenčka,rdeče pese)....kako ste ve kaj korigirale to??


Po enem mesecu. Začela pa sem s pršutom... glede na to, da sem prvič rodila novembra in potem decembra sej veste kako je, fešte, fešte in spet fešte... najprej sem poskusila pršut potem pa vse ostalo. No, s cvrtim sem počakala do 3 mesecev, ko so krči šli počasi proti koncu...

Ja Majrim, zadnji čas je, da začneš počasi z normalno hrano. Predvsem sadje začni, ker je zdravo: angurie, melone...

Zdej moram pa šibat, ker je kaos....

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   [Brisano sporočilo]
2.8.2007 11:02:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu asso)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
2.8.2007 11:26:54   
majrim
morrak...sem ji poslala sms...bi poklicala,pa je ne bi rada motla...s tremi otroci ni za se igratuser posted image ...javim, ko mi kaj sporočiuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
2.8.2007 19:24:03   
majrim
evo morrak...navt in dvojčici sta od torka doma, vsee je ok, le internet je crkniluser posted image ...končno imam malo mira po celem dnevu...naša je spet imela akcijouser posted image ...ampak zdaj vem zakaj...vsaj zdi se mi, čeprav ne morem verjeti...prej sem ji dala dodatek  mleka (aptamil) , ker sem imela občutek , da je po elodnevnem dojenju še vedno lačna...in glej ga zlomka, vse je pojedlauser posted image ---pri vsem mleku, ki mi teče ven, ni dovolj sita?!...a je možno, da je moje mleko bolj vodeno al kaj?...jaz ne razumem nič večuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   [Brisano sporočilo]
2.8.2007 20:11:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu majrim)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
2.8.2007 21:03:17   
majrim
upam,da je res samo en dan, čeprav opažam to njeno nerganje že nekaj dni...user posted image ..bomo videli...aptamil sem kupla že ob prihodu iz bolnice, ker me je že gor nekaj zafrkavalo...a misliš, da je možno, da se je tamala navadla na flašo??...čeprav dvomim, ker ima izredno močan sesalni nagonuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
2.8.2007 23:12:42   
cuma
Večeeer!

Da vas na hitrco pozdravim ... smo imeli gužvo doma - tamala je prebolela 6. otroško bolezen ... ne me vprašat kako je bilo gledati tisti termometer, ki je pri vseh svečkah kazal vsake 4 ure 40 stopinj user posted image . No, samo, da je mimo!

majrim: glede aptamila: pri nas je bilo tako, da se ni redila dovolj in mi je po treh tednih P rekla, naj ji dodajam. Jaz res nisem imela veliko mleka oz. vsaj ko sem si ga zaradi vnetih bradavic nekaj dni črpala, je šlo bolj malo ven (pribl. 60 ml v eni uri črpanja user posted image ) ... potem pa je deklica dobila aptamil na flašo in se dojila naprej do 8. meseca, ko je odstavila mamino joško user posted image . Ne se sekirat, zrasla bo v vsakem primeru in prav nič ji ne bo falilo! Če pa imaš občutek, da je mleka dovolj, jo raje večkrat pristavi, pa ne dajaj flaške, ker se res - kljub majhni luknjici itd itd, takoj navadijo na lagodnejše pitje!

Kako ste ostale? Jaz pa sem se kopala danes in mi je prav pasalo, da se je morje malo ohladilo ! user posted image

Nič, lepo spite!

Cuma

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
3.8.2007 8:40:05   
marty5
Ojla,

glede dojenja in dodajanja....to je bila moja nočna mora, zaradi katere sem se ful presekirala. Mleko sem dobila komaj 4. ali 5. dan, pa še to zelo vodeno. Seveda je v prvih dneh moj Jernej veliko zgubil na teži in ker je niti kasneje ni prav pridobival, smo morali dodajati in se vsak dan tehtati. Ker Aptamila ni prenesel, smo dodajali Novalac.
Na žalost se dojenje tudi kasneje ni prav vzpostavilo in se še danes sprašujem, če bi lahko bila naredila kaj drugače. Na koncu smo končali tako, da nismo več dojili z dodajanjem, ampak je bilo dojenje dodatek - upam, da mu je vsaj tisti en obrok dnevno mojega mleka kaj pomagal.

Cuma - mislim, da sem pred par dnevi srečala tvojo hčerkico na Birbi (glede na slikco na tvojem avatarju) user posted image  Če je bila res ona, zgleda prava damica. No, jaz sem bila pa tista mama, ki je tulečega fantka nosila iz igrišča - standardno protestiranje, ko je treba domov user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
3.8.2007 9:13:11   
dalia
Solatja,pozdravljena!

S kerega konca štajerske pa si?Moj dragi je s Ptuja,živiva pa tle blizu Kopra.
Jaz bi se tudi po Luciji sprehajala.A greš vsak dan dol?

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
3.8.2007 9:15:02   
dalia
Majrim,kot so že druge povedale.Ti se pač trudi kolikor lahko s pristavljanjem in če ne bo,daš flaško in rešeno!Škoda živce zgubljat!
Jaz sem se napsihirala prvi mesec,da sem bila res v depresiji.Sem rabila 3 mesece,da sem ven prišla.Ampak je mimo in Kiar raste.Pa zdrav je...tako da...ne sekiraj se!!

(odgovor članu dalia)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
3.8.2007 20:45:31   
Eviii
še moja izkušnja glede dojenja. čeprou sem mela cr in sem rodila ob 19.59 user posted image , je dejan malo kasneje, ko so me prpelali iz operacijske, takoj zagrabu joško. in se mi zdi, ko da je sploh ni spustu več 14 mescev user posted image . mlezivo sem mela takoj, mleko sem dobila 3. dan. dejanu so samo enkrat dali dodatek v bolnici. in nikoli pol ni dubu umetnega mleka. kolegice, ki so me vidle, so rekle, da ni čudno. moje joške so ble res hude (pa ni da je zdej kaj drugače). moj fantina je kr vleku in vleku. 14 mescev. pol nism mogla več in sm rekla konc. smo pa meli tudi trenutke panike, ko se je nažrl in drl ko sraka. ni panike. ti kr pristavlaj. jst sm ga tudi. in so bli tenutki, ko se mi je zrolalo. mleka full, on vleku in tulu. ko je rabu več, so se posledično joške v par dneh spet bol napolnile in ni blo panike. vztrajaj. če pa ne gre, pa ne gre. ne moreš pomagat. stiskam pesti, da ti bo uspelo, kot je meni.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu dalia)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
3.8.2007 22:40:34   
solatja
glede mleka in dojenja ti ne morem kaj dosti pomagat... moja pupa se je ves čas samo dojila, razen v porodnišnici, dokler nisem imela dovolj mleka (se pravi kake 2-3 dni) je dobivala Aptamil, ker sem v roku enega dneva imela že popolnoma razbrazdane in uničene bradavice. in z dudo se nista nikoli razumeli, tako da je zdej, ko se počasi odvajamo od dojenja, mal težje (niti dude-termometer ni imela nikoli dovolj časa v ustih, da bi ji lahko zmerlia temperaturo user posted image user posted image ). pa pravijo, da naj kar user posted image user posted image
če je otrok lačen, mu daj še zraven to prilagojeno mleko, vendar ne nehaj pristavljat!!! mleko bi se moralo vzpostaviti glede na povpraševanje, če pa ne gre, pa ne sili v škodo otroka. res ti priporočam nabavo (izposojo) kake tehtnice, da boš videla, koliko mleka poje. in če je to dovolj glede na približno primerjavo drugih dojenčkov.

dalia, js sm iz Velenja. Po Luciji v tej vročini niti nisem bila preveč zunaj, bom pa verjetno naslednji teden, ko gre mož spet nazaj v službo (user posted image user posted image ) malo več. grem pa bolj zjutraj-dopodne (nekje do 12h sem že nazaj, pa kako uro-uro in pol naju ni) al pa po 5., 6. zvečer... se lahko kaj dobimo, če bi...


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
4.8.2007 9:53:16   
Sibil_
Hmm.Zdaj mi gre pa malo na smeh-ma kaj na tej temi so same primorsko-štajerske naveze al kako?user posted image

In ja, moj mož je iz Laškega, moji predniki pa iz Celja-hehe.Ma se nas je našlo nekaj...

Majrim-po spanju vidiš kako je dojenje.JAz bi jo na tvojem mestu opazovala-ko se pri tebi naj, spi po tri ure skupaj?Se po vsakem dojenju krega in zgleda lačna?Ko ji daš flaško-potem dosti časa spi?Sicer bi pa jaz pristavljala čez dan, zvečer bi jo pa podojila in ji dala dodatek.

Dobro punce-kaj zdaj?Se bomo kje dobile al kako?Neka srednja varianta je Izola-kje in kdaj in kdo bi prišel?user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
4.8.2007 11:22:04   
dalia
Jaz sem za.
Midva z malim,sva itak vsak dopoldan sama doma oziroma,se kam odpraviva.
Lahko pridem v Lucijo,Izolo al pa Koper.Mi je čisto vseeno.

Torej?Predlogi?Povejte kdaj vam paše,pa se bomo uskladile.
Sam ta naveza štajerska-primorska je res HUDAuser posted image user posted image

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
4.8.2007 13:30:01   
cuma
Čau punce!

user posted image  se lahko pofočkam glede primorsko štajerske naveze ... mož je iz Velejauser posted image !

Pa tudi glede srečanja se pofočkam, če bo v Izoli user posted image  še najraje - ker lahko skoraj kadarkoli uletim. user posted image

marty5: Najbrž sta bila sama (Ema in tati).. sicer pa smo imeli tudi mi pred kakim mesecem dnevno take scene, ko je bilo treba domov, tako da, ko to vidim, se samo na sebe spomnim in na to, kako mi je bilo nerodno user posted image user posted image . Zdaj nimamo več teh, imamo pa veliko drugih scen user posted image  z našo "damico" user posted image . Med drugim se zelo jezi in joka, če se mama s kom pogovarja user posted image , da ne govorimo, če se me kdo dotakne (mi da roko ali me objame) ... je tak user posted image , da je groza.

(odgovor članu dalia)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
4.8.2007 13:46:11   
Sibil_
Ahem-cuma, da ti povem nekaj...ko rodiš boš šele videla hudiča...pri nas je stanje katastrofalno zaradi ljubosumja.Ma res kriza no, kako gre na slabše, tako da se kar pripravi.Ti pa privoščim, da gre vse ok in da ne bo ljubosumja pri vas.

Tporej-zjutraj Izola.Kdaj točno in kje?

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
5.8.2007 21:33:11   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR


Tporej-zjutraj Izola.Kdaj točno in kje?



Zjutraj:OK
ura: 9huser posted image
kraj: user posted image  ROYALuser posted image
dan: user posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
5.8.2007 21:54:13   
cuma
Čau pupe!

Jutri imam pregled OGTT na diabetični v Kopru user posted image user posted image user posted image , že zdaj me je strah, ker sem že tisti dcl komaj spila .... ne vem kako bom jutri user posted image . UPam,da mi bojo dovolili limono stisniti v tisto brozgo, ker baje je neprimerno lažje spiti.
V torek gremo na štajersko za tri dni, potem pa sem samo še doma in se ne premaknem daleč od porodnišnice .... tako da, pridem v Royal na kavo ob devetih zjutraj, ko boste ostale zato user posted image .

Lp Cuma 

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
5.8.2007 22:21:21   
thaiss
oki Cuma

pa fajn opravi jutri!!!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
6.8.2007 13:10:44   
solatja
ah, midve ob 9h zjutraj še ne moreva, ker še spiva. user posted image user posted image

drugi problem je, da nimava avta (no, sej izpit bo kmaluuser posted image user posted image ).

tretji problem je, da ne vem, kje je Royal user posted image



še kej?? user posted image user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
6.8.2007 21:38:35   
Sibil_
solatja-tvoj 3. problem delim s tabo...kje je Royal?Se mi ne sanja....user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?