|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
7.8.2007 7:19:28   
asso
Royal je nasproti Birbe, takoj za križiščem ko zaviješ k zdravstvenem domu...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
7.8.2007 8:30:50   
dalia
Izola=OK
Royal=vem kje jeuser posted image
Ura=malo zgodaj,ker do 8-in spimo.Oziroma,Kiar zdaj še spi
Dan=predlagajte!!Zame je med tednom vsak dan ok!

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
7.8.2007 15:07:35   
Sibil_
Čakaj-a Royal je na unem ovinku, ko gresta dve cesti mimo njega?Al ne mislim pravega?Pa je plac za vse vozičke tam pa kakšna senca?No-sicer bi itak s Patrikom prišla verjetno bolj Birba v poštev, samo me je malo strah ker je lani tam zletel dol iz une vrvi kar ene dobra dva metra na pesek.Mah, po moje bom jaz kar po Kopru šetala, pa če se kateri da prit sem ok, če ne pa tut ok.user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu dalia)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
7.8.2007 15:59:25   
majrim
evo meneuser posted image ...danes ima moja mala dober danuser posted image ...kar sama od sebe spi...človek kar ne more verjet...pa naj najprej povem za dojenje...uf,je fajn, ko lahko prideš sem , poveš problem in vsaj veš pri čem siuser posted image user posted image user posted image ...če ne drugo,je zaradi tega računalnik res super ( in seveda zaradi klepetalnic, ki so mi prinesele Nežouser posted image - malo daleč-iz Radeč)....zaenkrat se dojimo in to kar pogosto,ker imam občutek, da so moje joške vsak dan večje, da ne govorim o tem,kake so zvečer...ko balončki, da že prav bolijo...in zgleda, da ji je zdaj kar fajn tako...je pa res, da bi veliko raje videla, da bi imela zvečer daljša obdobja spanja ampak zgleda, da je po mamiuser posted image  (ko v mladih letih ni rabla dosti spanjauser posted image )...hvala pa za vse nasvete...vidim, da ve imate vse že malo starejjše otroke in seveda več izkušenj...jaz sem novinka in zgleda, da bo ostalo kar pri enemu...leta nagajajouser posted image ,pa tudi porod sam ni bil glih za v spominuser posted image ...bomo videli,ampak dvomim, da bo še kdo (če bi prišel po naravni poti mogoče,na umetno ne gremo večuser posted image  - naas je drago stala že Neža- ampak je vredno)..


_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
7.8.2007 16:40:35   
thaiss
Tudi Matia že dve uri pančka... itak ponoči pa ga sračka!!! Bom šla v TS po homeopatske granule za nespeče otrokeuser posted image  Proti krčkom so pomagale, bomo vidli če bodo tudi v tem primeru!!
majrim super da vama gre bolje dojenje, mi2 sva se matrala do 4 meseca in  še to z dodatkom od prvega dne. Pol pa kr zlepega ni hotel več zagrabit joškeuser posted image
js upam, da ne bomo pri enem user posted image  ostali, pa `cena` teh težko čakanih sončkov je tudi meni poznana!

Sibil kaj iščeš izgovore user posted image  user posted image  en dan ko Ptrika na Markovec pelješ se spustiš dol, z Lukasom pa je itak vseeno on je tko pridkan!! Royal pa je pod tendo, tako da senčka je!!!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
7.8.2007 17:13:25   
dalia
Ajde,ne ga srat!
Kaj zdaj?Ponedeljek?
Meni odgovarja tam...po 11.uri.Mogoče bi okrog 10.30 še zneslo.Prej pa težje.Sicer pa ste lahko ve že tam,jaz pa uletim kasneje.

Ej Majrim,super,da gre z dojenjem boljše.Ti samo pristavljaj in bo steklo.Boš videla.Pa čeprav meni ni...Vse smo drugačne!

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
7.8.2007 21:03:03   
tejčica
Oooo, vidim da je zadnje dni na tej temi spet malo bolj živahno.user posted image  Bi blo mal čudno če primorkam čvek ne bi zalaufal.user posted image

Jaz za skupni čvek še nič ne morem reči, če pa pridem pa pridem z obema. Ima Taja malo počitnic in je doma že tretji teden, nazaj v vrtec pa gre šele zadnji teden v avgustu. Je kar pestro z obema doma, ampak tudi bolj luštno.user posted image  

No, tudi midva nisva primorska naveza, niti štajersko-primorska (ki tu očitno prevladuje), ampak gorenjsko-primorska. Ja, jaz sem z zgornjega konca, na obali pa sem že dobrih pet let.

Majrim, user posted image  za dojenje. Jaz nisem imela sreče pri tem. Ne prvič, ne drugič. Po enem mesecu so bile moje dojke suhe. Prvič sem se sekirala oz. bolje rečeno sekirali so me drugi, da sem mislila da sem najslabša mati na svetu. Drugič pa sem bila na to že malo pripravljena. Poskusila sem vse za kar so rekli da pomaga, pristavljala malega da so bile bradavice čisto uničene, ampak mleko je šlo kmalu pa-pa. Pa je Taja kljub temu zrasla v veliko, zdravo sedaj že petletnico, Vidu se pa tudi mudi v višave. Skoraj bi lahko rasel malo počasneje, ker vsak mesec kupujemo večje cunje.user posted image

Jutri pa imamo drugo cepljenje.

Sedaj grem pa še naše marčevke prebrat. Uf, tam bo pa traaaaajalo da pridem na čisto, ker čvek laufa 300 na uro.

(odgovor članu dalia)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
8.8.2007 15:07:30   
Sibil_
Thaiss-tašča je mal na hladnem zdej-pred par dnevi smo šli po enem mescu gor, ker me je tako razp****.Ma nema, raje se jaz matram in imam doma oba, kot da mi čist Patrika razštela.Neumnosti pač ne moreš izkoreninit, pol me pa še nekaj zeza, ma ne a.Pol je pa vprašanje od tašče mojemu dragemu:"Ma zakaj vas tako dolgo ni bilo???"Eh ja...user posted image

No, saj septembra gre Patrik v vrtec in pol mogoče.Sicer pa-Royal ima tendo, pa plac za vozičke tudi?No, bom še videla, ve se zmenite pa mogoče kaj uletim...

Za dojenje je pa tako, da manj ko se sekiraš boljše je.Če pač ne gre ne gre, brez veze se mučit.In zato nisi nič kaj slabša mati.

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
9.8.2007 9:55:43   
tejčica
E-la-la, smo bile že na drugi strani. Kje ste čvekice?

Meni tole vreme danes prav paše. Smo z malima kar notri, raztur do konca.user posted image

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
9.8.2007 10:57:15   
majrim
jaz bolj berem zdej,ker mi je zaspala na roki...me je melo,da bi šla ven,pa vidim,da kar nekaj pršiuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
9.8.2007 21:39:54   
dalia
Ojla,pupeuser posted image

A ni bilo fajn vreme danes?Mali in jaz,sva se cel dopoldan po kavču valjalauser posted image
Popoldan,sva šla pa z dragim na pogreb od prijatelja v Dekane.
Jutri ima naš Kiar prvi rojstni dan.Planiramo piknik.Bom kakšno slikco zaflikala sem gor.
Ajde,lepo ninajte...grem še malo po forumu pošnjofatuser posted image

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
9.8.2007 21:56:41   
majrim
meni ni blo glih fajn...sem hotla zjutraj na kak sprehod, pa ni blo nič iz tega...ni glih fajn,če si sam doma...tamala je več ali manj prespala dopoldanuser posted image ...popoldan pa je minil v nošnji na rokah in joku...ji spet velika potreba nagaja...zdej gre na vsak drugi dan...user posted image ..pol jo pa šraufa vmes da je kej...pa jo masiram in kaj vem kaj še,pa nič ne pomagauser posted image ...uffff,upam,da bo čimprej tega konec,ker mi para srce z njenim jokomuser posted image ...
...zdej pa šibam pod tuš,pol počasi pa v pojstlo,ker bo itak kmalu prva budnica...user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu dalia)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
9.8.2007 22:00:18   
thaiss
majrim boga tvoja pupikauser posted image  
Matia je lepo kakal do 5 tedna, tudi 5x na dan, potem pa kar naenkrat hudi problemi s tem kakanjem, da je bil jok in stokuser posted image user posted image
No, dokler nismo ugotovili da ga mleko zapira!! Od takrat pa lepo kakca, vsak dan!!!

No, mi se vremu ne damo in smo pohajali, sej do 12h je bilo ok. No, sva itak mogla it, ker sva mela FT

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
10.8.2007 7:37:32   
tejčica
user posted image  Kiar, vse najboljše za prvo svečko. user posted image
 
user posted image
 
Dalia, so te že kaj premagala čustva? Jaz sem bila na Tajin prvi rojstni dan cel dan čist preč.user posted image  Pa lepo in veselo praznovanje.
 
 
Majrim, eno user posted image  za tvojo malo pupiko, da težave čimprej minejo.
 
Thaiss, koliko časa pa še imata FT?
Mi gremo pa danes na Gorenjsko!user posted image user posted image user posted image user posted image  Je blo čist neplanirano in sem toliko bolj vesela.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
10.8.2007 8:04:43   
thaiss
KIAR vse naj naj za prvi rojstni dan!!!!!

user posted image


Tejčica čez 10 dni imava RA, pa bomo vidli kaj pravi Semčeva glede FT, uživaj na gorenjskem!!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
10.8.2007 12:57:12   
solatja
Kiar, vse vse najboljše!!!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

in tudi mamici seveda user posted image user posted image


majrim, si videla, da gre!!!! user posted image user posted image

me pa še nekaj zanima: v torek nam je naša pediatrinja dr. Semič-Marsič povedala, da se moramo prestaviti, ker bo ona imela samo še RA. h komu naj gremo?? in kater zobozdravnik v Luciji je ok?


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
10.8.2007 13:35:35   
tejčica
Solatja, naša izbrana pediatrinja je Bemova (v Šalari) in smo zelo zadovoljni z njo. Zelo dobra zobozdravnica v Luciji pa je Barbara Jelen. Mislim da bi že morala biti s porodniške.

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
10.8.2007 14:24:57   
majrim
no,danes je že malo bolljše...je naredila svoje,ampak še vedn o jo napenja na obrokeuser posted image ...ampak bomo pač vzdržali te tri meseceuser posted image ..
...joj,kar solze mi pridejo v oči...kako gre leto hitro okoli,pa je že 1. rojstni dan tuuser posted image ...že zdaj se mi zdi,da kar prehitro se razvija...gledam slike od rojstva,pa je že skorja ni za spoznatuser posted image ..prava mala šinjorina je že, ampak najlepša pa je ko se mi nasmejeuser posted image ...takrat pa je moj sončekuser posted image ...itak je vedno,ampak ob takih trenutkih pa človek res pozabi na vso bolečino ki je bla ob poroduuser posted image
..smo pa ble pridne danes in pohajale skoraj 3 ure..user posted image ...kar paše,vmes smo se podojile pa še malo pohajale...jutri pa je bolšji sejem tu v izoli,pa komaj čakamuser posted image user posted image user posted image ...malo spremembeuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
10.8.2007 17:06:41   
aljuška
IZVIRNO SPOROČILO: solatja


me pa še nekaj zanima: v torek nam je naša pediatrinja dr. Semič-Marsič povedala, da se moramo prestaviti, ker bo ona imela samo še RA. h komu naj gremo??


solatja, imam čisto isti problem - h komu naj grem??? Itak dr.Semičeve skoraj nikoli ni bilouser posted image

_____________________________





(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
10.8.2007 17:40:13   
austen
Ciao punceuser posted image evo končno sem našla malo časa, da se vam pridružim tudi tukaj. Na Nosečnosti sem bila bolj aktivna, ker sem imela več časa. Zdaj pa imamo doma enega malega mesec dni starega punčkastega škratka user posted image , ki hoče vso pozornost zase. Zdaj pa namesto popoldanskega sprehoda visim tukaj, ker malo preveč pada za šetanjeuser posted image . Škoda. Upam, da jutri bo lepše.
A ja ...da ne pozabim... čestitke vsem novopečenim mamicam in vsem user posted image ki praznujejo ... bilo kaj ... en mesec eno leto, itd

No ja sem hotla še kaj napisat, pa se mi že oglaša.. tako da se beremo kdaj drugič
Užvajte v vremenu, ki je kot nalašč za cartanje

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
11.8.2007 22:29:12   
nektarina
Pozdravček vsem primorkam. Tudi jaz se pridružujem malo kasneje. Moja sončka user posted image  user posted image  sta stara 2 meseca in pol , jaz pa sem zaposlena sto na uro.  Ob večerih ko pridno spita  berem forum  in danes sem se odločila, da pišem. Sem koprčanka in sedaj srečna mamica kljub obremenitvam user posted image user posted image , Res dela je na  veliko, najhuje je ko se pojavljajo  krči. Danes me je eden tako utrudil saj se ga ves čas držala  v naročju. Upam ,da bo  jutri lažje.

LP




(odgovor članu austen)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
11.8.2007 22:47:56   
thaiss
nektarina dobrodošla na primorski čvekuser posted image
A kej po Kopru šetkaš s tvojimauser posted image  ( kako jima je ime???), ker nas je kar nekaj!!! Sigurno si kukamo v vozeke pa se ne poznamouser posted image  user posted image  

Upam, da krčki čimprej minejo... pol itak pridejo zobi...začara krog!!!

Ostale, kod se potepate da smo spet na drugo stran padle???

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
12.8.2007 0:53:57   
tasha23
Lep pozdrav s strani še ene koprčanke. Moj sonček bo imel ta teden 10 mesecev.

LN

_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
12.8.2007 15:46:14   
majrim
nektarina dobrodošlauser posted image user posted image user posted image ...lepo je videt nove obrazeuser posted image ...da nas je čimveč...ko si "sam" paše malo klepetat...sploh pa kakšen nasvet prav pride..še posebej takim,ki imamo prve otrokeuser posted image
thais...me smo bolj slabe klepetulje...takoj nas zrinejo na drugo stranuser posted image ...jaz pri naših julijkah niti ne utegnem brat ker tolko klepetajo...pa ne vem,od kod vzamejo tolko časa za klepet...jaz ga še zase kdaj nimam.....sva z mojim mislila,da bova imela vikend samo za naju, pa včeraj moja mama kliče (še dobro da je tašča na drugi strani slovenijeuser posted image ) da pride pogledat Nežo...ravno smo se spravljali malo na pojstlo,pa evo ti ga nauser posted image ...vedno se najde kdo ,ki mora to spokojnost nam pokvarituser posted image ...pa cel ritem ji je šel k vragu za spat včeraj...mi je že ob 18,30 spala in to uno njeno dolgo rundo po 3 ali 4 ure,pol pa smo bli ponoči pokonci na uro in pol..še dobro,da se je meni tudi telo navadilo na tak ritemuser posted image ..
..komaj čakam,da gremo na dopust septembra...3.9. smo naročeni v valdotri, pol takoj po pregledu pa jo pičimo na krk...ufff,prav čudno mi je ...dopust v trojeuser posted image ...včasih na trenutke kar ne morem dojet ,da smo res družinicauser posted image ...če si tolko let sam je pol takouser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
12.8.2007 15:46:57   
majrim
ufffffff,šele zdaj sem vidla,kako sem se razpisalauser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?