|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vsi vrtci v Ljubljani POLNI!!
6.3.2008 10:09:31   
tojeto1
Imam 10-mesečnega fantka user posted image  in sem začela iskati vrtec, ker bo kmalu potrebno iti v službo. Vsi jaslični oddelki v Ljubljani so polni, tudi čakalne vrste so že user posted image  Nisem vedla, kaj narediti in sem pisala županu Jankoviću. Da vam povem, sploh niso seznanjeni s tem problemom. Baje sem naredila celo ''štalo''user posted image , saj je Janković kar skočil, kako to. Halooo! Jaz pa kličem v vseh miljavžent vtcev. No, potem so mi iz županskega oddelka pomagali najti vrtec. Zato pišite Jankoviću - on vse zrihta! Je car RES! Evo njegov E-mail: zoran.jankovic@ljubljana.si
Njegov mail je tudi javno objavljen na spletni strani Mestne občine Ljubljana, zato le pogumno.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vsi vrtci v Ljubljani POLNI!!
6.3.2008 10:13:41   
lemavrica
In kaj si mu v mailu napisala če ni skrivnost. Da bomo še druge vedle kaj napisat.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vsi vrtci v Ljubljani POLNI!!
6.3.2008 10:41:44   
tojeto1
Napisala sem, da grem čez dva meseca v službo, da so vsi vrtci zasedeni in da ne vem, kam naj dam otroka.
Napisala sem, da so privat vrtci predragi in da se mi bolj splača službo pustit kot pa plačat vsak mesec 500 eur za privat vrtec. Samo kako naj preživim in kako naj nato spet najdem službo???
No, mal kruto napisano ampak čist zares je tko. Pa so potem takoj zrihtali in poiskali rešitev. user posted image

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vsi vrtci v Ljubljani POLNI!!
6.3.2008 10:44:01   
sonchek
bravo Tojeto1...super si to zrihtala....

no zgleda, da tud Jankovič ni glih tak baubau..kakor ga skoz predstavljajo..bravo ZOKIuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vsi vrtci v Ljubljani POLNI!!
6.3.2008 10:45:57   
Anonimen
Ah, res imate super župana!! Kapo dol.user posted image user posted image

(odgovor članu sonchek)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vsi vrtci v Ljubljani POLNI!!
6.3.2008 10:45:57   
pajac
Kateri vrtec pa, če ni skrivnost?? Ker če napišejo, da je polno,  potem ni mest, al pač??user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil pajac -- 6.3.2008 10:46:13 >


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vsi vrtci v Ljubljani POLNI!!
6.3.2008 10:48:07   
tojeto1
So mi napisala, da se odpira nov vrtec in naj dam tam vlogo. Čist simpl!

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vsi vrtci v Ljubljani POLNI!!
6.3.2008 10:49:18   
lemavrica
Kje se pa odpira ta novi vrtec?

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vsi vrtci v Ljubljani POLNI!!
6.3.2008 10:50:41   
pajac
zdaj si nas ... user posted image user posted image user posted image user posted image , a lahko napišeš kje, kateri?? tudi na ZS plizzzzzzzzzzzzzzzzzz

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vsi vrtci v Ljubljani POLNI!!
6.3.2008 11:25:17   
Naja30
Vsaka čast Jankoviću! Ampak ko bo še ta vrtec poln, kaj pa pol?
Glede na to, da je že 2 leti pravi baby boom v Sloveniji, bi lahko kaj naredili v tej smeri. Čudno mi je, da glede na to, koliko je govora o tem, on ni bil seznanjen s tem problemom. Ampak kapo dol, res. Da mu pišeš in ne samo da ti odgovori, še zrihta ti! Super! user posted image

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vsi vrtci v Ljubljani POLNI!!
6.3.2008 11:32:11   
rumba
Kaka dva tedna nazaj je menda iz LJ občine prišla direktiva, da se mora po vrtcih narediti prostor v jaslih in da se naj vzame nove. Zato so mojo glihkar triletnico in še dva druga prestavili v nov oddelek, v drugo starostno skupino, v ta oddelek pa s 1.3. vključili nove. Starši so se sicer jezili, ker se je skupina razformirala, a je ravnateljica vztrajala, da je taka direktiva in da nič ne more. No, mogoče pa je to prišlo od Jankoviča in evo, že v naši bivši skupini se je našel prostor za tri nove.user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vsi vrtci v Ljubljani POLNI!!
6.3.2008 11:44:30   
tojeto1
Sem po pomoti isto temo odprla na: otrok - vrtec in varstvo, pa je LEX napisala še en člen iz zakona - ful super - poglejte.
Če vas zanima kateri vrtec?? Me je pa strah, da ne bi bilo preveč vlog in bi mi izpadli, ker pol pa res ne vem, kam naj dam mogeja srčka.
Če imate pa isti problem, pa napišite g. županu mail. Pa naj potem reši on to zadevo!!!

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vsi vrtci v Ljubljani POLNI!!
6.3.2008 11:48:08   
pajac
ok...

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vsi vrtci v Ljubljani POLNI!!
6.3.2008 11:51:39   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: tojeto1

Če vas zanima kateri vrtec?? Me je pa strah, da ne bi bilo preveč vlog in bi mi izpadli, ker pol pa res ne vem, kam naj dam mogeja srčka.
Če imate pa isti problem, pa napišite g. županu mail. Pa naj potem reši on to zadevo!!!


Ok saj te razumem samo pol ti pa tud nebi bilo treba napisat da se odpira nov vrtec. In zdej se bomo nekatere ubadale kje za user posted image  je ta nov vrtec,...

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vsi vrtci v Ljubljani POLNI!!
6.3.2008 12:00:38   
pikica*
O tem, da v vrtcih ni prostora, je govora že zelo dolgo in mi ni jasno, kako te je lahko ta podatek tako šokiraluser posted image . Znano je tudi to, da se vloge oddajajo praktično takoj po otrokovem rojstvu, ne pa dva meseca pred zaključkom porodniške. Še najbolj pa me čudi podatek, da je bil Jankovič nad to informacijo tako presenečen. Saj ima vendar sam dva vnuka in je verjetno vsaj približno na tekočem s stanjem po vrtcih.
Glede informacije o tem, za kateri vrtec gre......če že razdražiš ljudi s podatkom o novem vrtcu, vsaj povej za katerega gre. Saj si napisala, da je Jankovič osebno zrihtal mesto za tvojega otroke. Se pravi, da imate vi vrtec že zagotovljen in bi lahko pomagali še kateri mamici. Pa brez zamere.

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vsi vrtci v Ljubljani POLNI!!
6.3.2008 12:24:09   
Lunc_a
če bo zrihtal za vse potem je bog user posted image   v kar pa dvomim,saj ni čudodelec

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vsi vrtci v Ljubljani POLNI!!
6.3.2008 12:31:28   
tati2
Tojeto1 nevem kaj tolk na dolg in širok razlagaš da ti je Jankovič zrihtu mesto v vrtcu, ker zdej bodo vse mamice pisale Jankoviču in boš na koncu ostala brez mesta oz. boš sama sebe potunkala.

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vsi vrtci v Ljubljani POLNI!!
6.3.2008 12:47:43   
tojeto1
Tati2,

Ja jst si niti najmn nisem mislila, da še toliko mamic išče vrtec. Pišuka! Mogoče bodo pa zaradi vseh nas odprli še en oddelek, pa bom s tem tudi drugim pomagala. Vsaj upam. Itak je pa občina dolžna zagotoviti mesta v vrtcih, to je LEX napisala:
Če na območju občine stalnega prebivališča staršev ni vrtca, ki izvaja javno službo oz. vrtec nima prostih mest, starši pa izrazijo interes za vključitev v vrtec tolikšnega števila otrok, da bi v skladu s standardi in normativi oblikoval 1 oddelek, je lokalna skupnost (občina) dolžna najkasneje v 30 dneh začeti postopek za zagotovitev dodatnih prostih mest v javnih vrtcih ali razpisati koncesijo.

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vsi vrtci v Ljubljani POLNI!!
6.3.2008 12:56:24   
TONČI.
Menda da obstaja nek zakon, da če ne dobiš prostega mesta v vrtcu, ti mora občina najdet varstvo. Če ga ne najde ti mora plačati privat. Tko je bilo rečen moji znanki na občini. In dobila je varstvo

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vsi vrtci v Ljubljani POLNI!!
6.3.2008 13:14:08   
pajac
Problem se pojavi, ko nisi stalno prijavljen v občini, kjer iščeš vrtec...

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vsi vrtci v Ljubljani POLNI!!
6.3.2008 13:20:22   
zalbi
jst sem že 2x pisala na občino - MOL - pa nobenga pametnega odgovora - sama imam tudi problem varstva, ker namreč čez 14 dni bo moja hčerka stara 11 mesecov - jaz pa nisem dobila vrtca - tko da bravo če ti je ratal. Me pa res zanima kje to piše, da ti je občina dolžna zagotovit varstvo... a morda katera ve?



_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vsi vrtci v Ljubljani POLNI!!
6.3.2008 13:24:13   
Magi*
hm, meni je vse skupaj čudno. lani sem iskala vrtec za starejšo. vsi so me strašili kako nikjer ni placa in moram vlogo oddat vsaj 1 leto prej, pa na več vrtcev... tako sem tudi storila. sprejeli so jo v vseh 3. vrtcih. na sestanku sem pa malo poklepetala z ravnateljico in mi je zagotovila, da sploh ni take neznosne gužve (vsaj lani), da je problem v tem, da starši oddajamo vloge v več vrtcev hkrati, ker nam pač oni ne morejo zagotovit, da bo otrok sprejet v določen vrtec in poleg tega je ogromno vlog od otrok, ki ne živijo v Ljubljani - ti pa nimajo prednosti.

pač tako je, da je malo zmede. nekje na netu je tudi objavljeno koliko prostih mest je v določenem vrtcu (se mi ne da zdaj iskat, sem pa videla to) in prav lahko, da je bil župan presenečn nad tem, da je "kao" vse zasedeno, če se zanaša na tiste podatke.

sicer pa imam tudi jaz pozitivno izkušnjo z županom. sem klicala n-krat na razne službe MOLa za neko otroško igrišče, da je neurejeno in trava sega otrokom do pasu in čez ... pa nič. potem pa sem pisala županu, ki se je opravičil in obljubil, da bo igrišče nemudoma spravljeno v red. in res je bilo v enem tednu zrihtano. 

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: vsi vrtci v Ljubljani POLNI!!
6.3.2008 14:32:33   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

nekje na netu je tudi objavljeno koliko prostih mest je v določenem vrtcu (se mi ne da zdaj iskat, sem pa videla to)


tukaj

je pa 1. starostna skupina vsepovsod polna...


< Sporočilo je popravil pajac -- 6.3.2008 14:34:08 >


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: vsi vrtci v Ljubljani POLNI!!
6.3.2008 21:10:23   
sazi
hm, meni je vse skupaj čudno. lani sem iskala vrtec za starejšo. vsi so me strašili kako nikjer ni placa in moram vlogo oddat vsaj 1 leto prej, pa na več vrtcev... tako sem tudi storila. sprejeli so jo v vseh 3. vrtcih


Koliko je pa stara starejša? Sem se pogovarjala z ravnateljico vrtca, kamor želim vpisati sina, pa je rekla, da če bi bil star 3 leta, potem sploh ne bi bil problem, da imajo itak skoraj vedno kak prostor.

kot pravi pajac - 1. starostna skupina je povsod polna - letnika 2006 sploh nikjer ne sprejmejo, za sina sem lani aprila poslala vloge na 5 LJ vrtcev za vpis septembra 2008, pa so mi na dveh vrtcih, ki sta nam najbližja rekli, da skoraj zagotovo ne bomo dobili prostora, ker je še od lani taka vrsta, da za naš letnik (2006) pa ne bodo delali nove skupine, ker bodo zdaj dajali poudark na sprejem letnikov 2007 - super. Lani smo bili pa 142 v čakalni vrsti, pa sem vlogo oddala oktobra, torej 11 mesecev pred predvidenim sprejemom v vrtec.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: vsi vrtci v Ljubljani POLNI!!
7.3.2008 8:31:39   
Jančika_
Ker je tema podvojena, jo zaklepam in vas prosim, da nadaljujete debato tu:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2527657

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?